Saturday, November 16, 2013

Minu mahlaste huulte saladus ...

"Minu nädal Shiseidoga" jätkub esimese meigiseeriaga. Oktoobris toimus Tallinnas ostukeskuse Foorum suur kampaania ja minu pildiga plakateid oli terve Tallinn täis. Samal ajal tegelesin Shiseido nädala ette valmistusega ja selleks pildiseeriaks valisime meigikunstnik Meelika Tammeveskiga just Shiseido tooted. Meigi märksõnadeks said kerge ja hele silm ning punakad mahlased huuled.
 
Selleks, et jumestus kaua püsiks ja laiali ei valguks, vajan alati meigialuskreemi. Shiseido primer ei ole liiga tihke, kuid tõmbab näonaha mõnusalt klaariks.


Lisaks primerile läksid käiku Shiseido jumestuskreem Perfect Refining ja Sheer Matifying kompaktpuuder.Silmameigi jaoks valisime välja Shiseido Luminizing Satin Eye Color Trio, mis sobib perfektselt tagasihoidlikuks jumestuseks. Esimene märkus, mille Meelika tegi, kui ta lauvärve mulle hoogsalt silmadele kandis, et värvidel on tugev pigment ja hea katvus. Mulle imponeerib, et need on väga siidised ja neid on kerge omavahel sulatada. Detsember ja meeleolukad jõulupeod pole enam kaugel ning kui sa tahad lauvärvi paletti, millega pole võimalik eksida, siis soovitan just seda.


Kohe, kui ilmad lähevad jahedaks, kipuvad mul huuled pragunema. Shiseido nädala raames on minu jaoks ühed suurimad üllatajad just huulepulgad, mis kuuluvad Shimmering Rouge perekonda. Neid võiks võrrelda eriti pehme hügieenilise huulepulgaga, mis kingivad lisaks rikkalikule niisutusele ka erakordselt särava värvi ja läike. Ja kellele ei meeldiks kompliment: "Mis on sinu mahlaste huulte saladus?" Just mahlane on õige sõna, mille Shimmering Rouge huulepulki iseloomustaksin. Seda pildiseeriat tehes kasutasin huulepulka "Desire" (RD 406).Üldmulje on sinu ees. Milline toode nendest tundub sulle kõige põnevam? Mul on sulle varuks ka pildid, kus kannan punakaspruune lokke ja hoopis julgemat meiki. Samuti on Stellariumis ootama järge Shiseido dekoratiivkosmeetika loos.


FOTOD: Meisi Volt
 
SHARE:

Thursday, November 14, 2013

Mart Sander arvustab: Shiseido ZEN tualettvesi

Shiseido ZEN tualettvesi meestele peaks sümpatiseerima kõigile ulmefilmi ja -kirjanduse sõpradele: lakooniline, tehnokraatlik high tech disain viib mõtted kosmoselaevade ja müstiliste monoliitobjektide juurde. 

Taevasinine tualettvesi on värske ja kerge, muutumata sealjuures tüütult "sportlikuks". Temas on neutraalsust ja jahedust, mida on delikaatselt kombineeritud õrna vaniljelõhnaga, mille tervitus tuleb ilmsiks alles mõned minutid pärast lõhna kokkupuudet nahaga. Zen sobib suure seltskonnaga kinnisesse ruumi - näiteks teatrisse, kus tark mees ei juhendu labastest müügilausetest nagu "julge eristuda" vaid eelistab jääda diskreetselt vaoshoituks. See on pigem asjalikult tagasihoidliku kui edeva ja tähelepanu vajava mehe lõhn. Sellise mehe, kes teab, et lõhn ei ole mitte sündmus ise - vaid seikluse algus.

Mart Sander on Stellariumi kaasautor, kes testib meestele mõeldud tooteid.
SHARE:

Wednesday, November 13, 2013

LOOS: Võida Shiseido Ibuki näohoolduskomplekt

Eile algas Stellariumis "Minu nädal Shiseidoga" ja nende suurepärase seitsme päeva jooksul toimub ka kolm põnevat loosi, kuhu oled lahkesti kutsutud osalema! Esimene algab täna, nüüd ja praegu. Nagu sa tead, mõjub igapäevane saastatus sinu nahale hävitavalt- see on ebaühtlane ja tundlik. 

LOOS ON LÕPPENUD! VÕITJAD LEIAD SIIT.


Shiseido uus nahahooldussari Ibuki esindab hingamist. Ibuki niisutab ja kaitseb nahka, laseb nahal uuesti hingata ning astub võitlusesse väliskeskkonna kahjulike mõjudega. Stellarium loosib välja kolm komplekti. Mida peidab endas Shiseido Ibuki limiteeritud koguses karbike? 


Sind ootavad kolm toodet. Gentle Cleanser, mis niisutab nahka ning jätab pärast pesu naha pehmeks ja siidiseks. Kreemjas tekstuur muutub veega kokku puutudes vahuks. Teisena leiad karbist kergesti imenduva konsentraadi Softening Concentrate, mis muudab naha pehmeks ja siledaks. Ühtlasi tõhustab see teiste nahahooldustoodete efektiivsust. Kolmas toode - Refining Moisturizer parandab naha välimust ja toimib mitmefunktsionaalse niisutajana. Lisaks muudab poorid vähemmärgatavaks ja säilitab niiskustasakaalu kogu päeva vältel. Komplekti hind 41.70 .
Kuidas võita?


Selleks tuleb sul olla Stellariumi fänn Facebookis. Oleks imetore, kui oled Stellariumi follower. Vajuta paremal Join This Site ja oledki kohal!
 

Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Kirjuta blogi kommentaariumisse või Stellariumi Facebooki selle loo alla, milline Ibuki toode sulle kõige põnevam tundub. Selleks, et see mõnus loos jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda postitust oma Facebookis/blogis/Twitteris/Instagramis! Võitjad selguvad järgmisel esmaspäeval.

 Kellel ei vea Facebookis, sellel võib vedada Instagramis. Ühe komplekti kolmest loosin välja nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN ja kirjutavad Instagramis Ibuki pildi alla oma lemmikuima toote Shiseidolt.


Head loosiõnne!

SHARE:

Tuesday, November 12, 2013

KOLM KAADRIT: Minu nädal Shiseidoga

See oli julgelt kümme aastat tagasi, kui küsisin meigikunstnik Katrin Sanglalt, mis firma kosmeetikume ta mulle soovitab. Katrin vastas kõigutamatult, et Jaapani kaubamärk Shiseido on üks parimaid ning tema soovitusest sai minu jaoks alguse pikk ja usaldusväärne sõprus Shiseidoga.

Sel nädalal toon sinuni oma lemmikuimad tooted Shiseidolt. Asusin nendega mängima juba suvel - esmalt leidsin üles oma vanad lemmikud ja siis avastasin uusi kosmeetikume, millesse kiindusin. Lisaks dekoratiivtoodetele testisin koos kosmeetik Heleniga Shiseido uut nahahooldussarja Ibuki. Ja mis oleks elu ilma parfüümideta? Loomulikult pälvivad sel nädalal tähelepanu lõhnad. Stellariumis on ka kaks külalist - muusik Mart Sander ja näitleja Merle Palmiste testivad Shiseido tooteid. Kolm kaadrit sarjast "Minu nädal Shiseidoga" on sinu ees. Esimese pildi tegime fotograaf Meisi Voldiga stuudios, kui pildistamime üles erinevaid meike.  

Sel nädalal toimub koguni kolm loosi - lugejatel on võimalik võita nii Shiseido dekoratiivkosmeetikat kui ka nahahooldustooteid. Väike vihje esimesest loosist peitub viimasel pildil. Millised on sinu kokkupuuted Shiseidoga?
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig