Thursday, October 3, 2013

Ilumessi kutsed, Diori parfüüm ja Nurme Seebi rõõmud loositud!

Täna saab Stellariumis läbi õige mitu loosi. Põhjust tähistamiseks on kuhjaga - Stellariumi Facebookis saab läbi kaks mängu ja lisaks loosime välja kaks pääset Ilumessile pluss külastuse Annemarie Börlindi boxi, kus võitjaid ootab kingitus!

Alustame algusest. Stellariumi 5900 Facebooki fänni täitumisel loosisime koostöös Nurme Seebiga välja kolm roosi näovett. Võitjad on Grete Äärmets, Svetlana Zahharova ja Ulle Lui. Palju õnne!


Meil on põhjust tähistada ka 6000 fänni täitumist ja sel puhul loosin välja Christian Diori lõhna "J`adore". Palju õnne, Maarja-Ly Kuslapuu!  "J`adore" on sinu!

Juba homme, 4. oktoobril toimub ilumessil kell 15.00 – 18.00, Biotrendi messiboksis C-022, Annemarie Börlindi mineraalkosmeetika esitlus, kuhu saavad kutse Katrin Lugina ja Merit, kes kirjutas Stellariumi kommentaariumi, et ta kolis alles Tallinnasse ning ilumess oleks tema jaoks esmakordne külastus. Palju rõõmustamist kõigile!

Head võitjad! Palun kirjutage info@stellarium.ee

Need, kes täna ei võitnud, uurige kindlasti Georgio Armani parfüümi "Si" loosi, mis saab läbi sel pühapäeval! Mängu leiad SIIT. Samuti ootab osalejaid suur parfüümiloos, mille leiad SIIT.

SHARE:

KOLM KAADRIT: Õunapuu otsas

Nii mõnus on võtta aeg maha, sõita maale ja ronida õunapuu otsa. Täpselt seda ma nädalavahetusel tegin ja tundsin end jumalikult. Käisime traditsiooniliselt õunu korjamas, kuid sel aastal otsustasin ka õunapuu ladvast õunad alla tuua. 

Mõeldud tehtud. Puu otsas ronimine on omamoodi seiklus, mida soovitan kõigile! Ronid aina kõrgemale ja vaade läheb aina ilusamaks. Alla tulla oli pisut keerulisem, aga elamus oli vaeva väärt. 
Täna saab Stellariumis läbi mitu loosi ja seda juba õige pea! Kui me varem ei kohtu, siis teeme seda kindlasti järgmises postituses!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig