Saturday, February 23, 2013

Three Little Pics: Joan stole the show!


This Sunday is the night of the Oscars. This weekend I'm going to write a little about the Oscars and the special stories connected with them. For the opening story, I picked out three images from 1946 where the show was stolen by actress Joan Crawford who accepted her award in bed.

In 1946, Joan Crawford was nominated for an Academy Award with the film Mildred Pierce. Joan Crawford was so afraid of not getting the award that she faked a strong cold and let her be taken to the hospital. But she did send her hairdresser and makeup artist to the gala as spies so that they would let her know if she won or not. And Crawford won! What did it mean? The Oscar was sent to the actress at the hospital, where she accepted the praise with perfect hair, makeup... and an evening gown from the bed. Joan stole the show with that and there wasn't a publication that didn't print Joan in bed on the front page the next day. It seemed as if she was the only one to receive the golden man. Here are three historic images. I also threw in the trailer for the film.


Juba pühapäeva ööl jagatakse Oscareid. Sel nädalavahetusel kirjutan sulle pisut Oscaritest, nende ajaloost ja kostüümidest. Avalooks valisin kolm kaadrit aastast 1946, kus kogu show varastas näitleja Joan Crawford, kes võttis Oscari vastu voodis.

Aastal 1946 oli Joan Crawford nomineeritud Oscarile filmiga "Mildred Pierce". Joan Crawford kartis Oscarist sedavõrd ilma jääda, et teeskles tugevat külmetust ja lasi end haiglasse viia. Küll aga saatis ta galale nii oma juuksuri kui ka meigikunstniku, et need annaksid teada, kas ta võidab või mitte. Ja Crawford võitis! Mida see tähendas? Koheselt saadeti Oscar näitlejatarile haiglasse ja perfektse soengu, grimmi ning... õhtukleidiga voodis olev staar võttis tunnustuse vastu. Joan varastas sellega Oscari gala show ja järgmisel päeval polnud väljaannet, mille esikaanel poleks Crawford voodis poseerinud. Jäi mulje, nagu tema oleks olnud ainus, kes galalt kuldmehikese noppis. Siin on kolm ajaloolist kaadrit. Lisasin sulle ka filmi treileri.

 VAATA FILMI TREILERIT:


SHARE:

Friday, February 22, 2013

Do Not Disturb

Supermodell Anja Rubik poseerib Prantsuse märtsikuu Vogue`i pildiseerias, mis kannab nime "Do Not Disturb". Mõnusalt äärmuslik viis, kuidas vannis ja vannitoas modell üles pildistada. Anja näitab piltidel õige elegantsel viisil juveele ja punased huuled on i-le täpp. 

Mis puutub teise fotosse, siis raseerimist pole võimalik enam seksikamalt näidata. 


SHARE:

Wednesday, February 20, 2013

GIVEAWAY: Võida Stellariumi lõhnaküünal

Stellariumil on käimas sünnipäevakuu ja sel puhul valmis meil koostöös Nurme Seebiga esimene blogi nimeline toode - sidrunheina ja tsitronella lõhnaküünal. See kevadekuulutaja on oma kollase värvi saanud porgandiõliga ja toob igas toas päikese välja. 

Kuidas ma Stellariumi küünalt iseloomustan? See pole küünal, kes toas vaikselt sosistab ega ka mitte selline, kes ruumis liiga valjult hüüab. See parajaks timmitud lõhnaküünal kõneleb sinuga - ta räägib sellest, et varsti on käes suvi ja rohi on siis rohelisem kui ei kunagi varem. Sa saad kanda seelikut, kerget suveülikonda ja kõndida paljajalu murul.

Sellest, kuidas küünal sündis, saad lugeda SIIT.


Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis nii Nurme Seebi fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
 
Nurme Seebi fännilehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millise sildiga küünalt soovid - kas esimest, mis kannab nime "Romantka" või teist, mille ristisime nimega "Vähem on rohkem". Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Võitjad selguvad 28.veebruaril.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe küünla kolmest loosin välja nende vahel, kes liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN. Instagramis on  fotod mõlemast küünlast, sinul tarvitseb vaid kirjutada oma kommentaar selle küünla alla, mida soovid. Siis tean õigele inimesele õige küünla välja loosida.

SHARE:

Kuidas sündis Stellariumi lõhnaküünal?

Käes on kauaoodatud päev, kui Stellariumi küünal on poes müügil ja Nurme Seebi netipoes saadaval. Täiesti omamoodi tunne on seda käes hoida, sest idee Stellariumi sünnipäevakuul ilmuvast küünlast oli mul kaua mõtteis mõlkunud. Oli väikeseid tagasilööke, pisut peavalu ja lõpuks mõnus äratundmine, et esimene bloginimeline toode siiski tuleb!
 Nagu ikka oli alguses üks väike idee, mis kasvas järjest suuremaks. Nüüd on ta käega katsutav, põleb igal õhtul minu aknal ja vannitoas. Seda küünalt poleks kunagi sündinud, kui ma poleks kohtunud Nurme Seebi imearmsa looja Marit Tiitsiga, kes teeb koos oma emaga imelist kodumaist toodangut. Nurme Seebi valikus on oivalised vannipiimad, erinevad seebid, mõnusad kehakoorijad, põnevad huulepalsamid ja isegi meestele mõeldud näoseerum. Detsebris lisandusid Nurme Seebi valikusse sojavaha küünlad. Koos Maritiga algas meil jaanuaris suur testimise periood - Marit valmistas kuus-seitse lõhnaküünalt, mida ma siis oma kodu erinevates tubades põletasin ja testisin. Pakun ka sinule toreda ülevaate sellest, kuidas Stellariumi küünal valmis ja viin sind läbi fotode Kosele, Nurme Seebi tagatubadesse. Alumisel pildil tervitabki sind Marit, kes näitas meile küünlategu algusest lõpuni.
Marit paneb sojavahe helbed potis sulama.
Sojavaha helbed näevad välja nagu maha sadanud lumi.
Marit lisab sulanud sojavahahelvestele päevalilleõli.
... ja sidrunheina ning tsitronella on need, mis annavad küünlale lõhnanoodid.
Stella ja tsitronella.
Küünla tahtide sättimine nõuab kindlat kätt ja pikki sõrmi.
  Lõpuks jäi veel üle mõelda välja lõhn. Esimene kollast värvi  küünal oli loodud vaid tsitronellaga, kuid tegin Maritile ettepaneku lisada sinna sidrunheina. See lisab küünlale suvist värskust.Marit valab küünlasegu klaasidesse. Näeb välja nagu ahvatlev kõrrejook.
Mina sättisin küünaldele alla sildid, kust leiab muuhulgas õpetuse, kuidas küünalt õigesti põletada.Jäi vaid mõelda, milline tuleb küünla silt. Selleks tuli meile appi Ann blogist Ann Buht Art & desing, kes joonistas mitmeid kavandeid ja kellega me telefonitraadid tuliseks rääkisime. Milline silt sobib? Milline mitte? Lõpuks jäid sõelale viis label`it ning palusin oma armsad lugejad kaasa mõtlema. See oli omamoodi humoorikas - minu lemmiksilti ei maininud viiekümnest kommentaarist mitte keegi ja lõpuks lasime trükki kaks erinevat varianti. Lihtsa, mis räägib sellest, et vähem on rohkem - see oli minu valik. Ning lugejate lemmiku - romantilisema loomuga sildi. Nurme Seebi netipoodi jõudsid müüki mõlemad variandid. Küünla silt on blogitoonides türkiissinine, mis meenutab meile suvist sinist taevast.

Mina ja minu lemmiksilt.
Jälle on vaja täpset kätt. Minul iga sildi kleepimine ei õnnestunud ...
 
  Nii saigi Nurme Seebi küünalde perekond uue liikme ja blogi esimese omanimelise toote. Kuidas ma Stellariumi küünalt iseloomustaks? See pole küünal, kes toas vaikselt sosistab ega ka mitte selline, kes ruumis liiga valjult hüüab. See parajaks timmitud lõhnaküünal kõneleb sinuga - ta räägib sellest, et varsti on käes suvi ja rohi on siis rohelisem kui ei kunagi varem. 

Kollane küünal tundus mulle kohe esmapilgul väga kodune, sest kollast oli palju minu lapsepõlves. See on minu ema lemmiktoon - meil olid elutoas maani kollased kardinad ja helekollane tapeet. Mu ema sätib kodus kõik nii kenasti omavahel harmooniasse. Ta armastab kollaseid tulpe ja kui ma täna vanematel külas käin, siis on alati kodu sisekujunduses väikeseid ja suuri kollaseid nüansse. Niisiis tundus mulle porgandiõliga kollaseks värvitud küünal õige ja ilus valik. Porgandiõli tundus mulle ka pisut tähenduslik - minu blogi esimene põhjalik arvustus rääkis just Marja Entrichi porgandiõlist.

Ja ongi Stellariumi küünla sündimise lugu jutustatud. Kui Stellarium kirjutab kõigest, mis on ilus, siis meie küünal kuulutab kevadet ja ja valgustab tuba nagu kauaigatsetud päike. 
Kumb küünal sulle rohkem meeldib? Kas ülemine "Vähem on rohkem" või alumine, mille ristisin nimega "Romantika"? Stellariumi küünalt on võimalik osta Nurme Seebi kodulehelt, mille leiad SIIT ja Tallinnast, Telliskivi Loomelinnaku poest "Minu väike maailm".
SHARE:

Monday, February 18, 2013

KOLM KAADRIT: Kaks head uudist

Täna hommikul helises minu nõudlik äratuskell õige vara. Kell 6.00 hommikul. Pikutasin veel pool tunnikest voodis ja siis asusin tegutsema - ees ootas sõit Kosele, kus luuakse Nurme Seebi tooteid. Just Nurme Seebiga koostöös valmis Stellariumi sünnipäevakuul esimene bloginimeline toode - sidrunheina ja tsitronella sojavaha lõhnaküünal.

Pildistasime üles mitmed küünla tegemise etapid. Enne, kui fotografeerima asusime, tuli end muidugi puuderdada ja pisut sättida. Kui nüüd asisemaks minna, siis mul on sulle kaks head uudist. Esimene - juba lähiajal saad pikemalt lugeda ja näha, kuidas valmib üks sojavahast lõhnaküünal. Ja teine uudis: Stellariumi küünal on tänasest müügil ka Nurme Seebi netipoes, mille leiad SIIT.

SHARE:

Kuidas saada Gwyneth Paltrow julge meik?

Max Factori inspiratsiooniallikaks on jätkuvalt näitleja Gwyneth Paltrow. Gwyneth, kes peab oma igapäevaelus täitma väga paljusid rolle, kehastab kaasaegset, korraga mitme tegevusega hõivatud naist. Ja mis sobiks kartmatu, jõulise ja samas ülimalt naiseliku välimuse loomisel paremini kui klassikalised punased huuled?

Max Factori meigispetsid leiavad, et ei ole olemas võimsamat glamuuri avaldust kui klassikaline punane huulepulk. Julge, jõudu andev, meelitav ja kartmatu. Usutakse, et sireenpunased huuled lisavad naisele just õiges koguses mõju.  


Stellarimul on rõõm jagada sinuga parimaid tooteid kasutades häid nippe ja trikke, et sina saaksid kodus luua omaenda igapäevase glamuuri


Efektse värvi ja siledamad huuled saad Colour Elixir huulepulka kasutades. See sisaldab 60% segu nahka pehmendavatest ainetest, hooldusvahenditest ja antioksüdantidest, sealhulgas E-vitamiinist, et huulte välimust ja tunnet silmnähtavalt paremaks muuta. Gwyneth kannab tooni Ruby Tuesday – punastest toonidest kõige silmapaistvamat! Kui Stellariumi Iluklubi testis meelelahutusportaalis Publik läinud kevadel punaseid huulepulki, siis paljude naiste suurim lemmik oli just Ruby Tuesday.

Kuidas sellist looki luua? Siin on sulle näpunäited meigikunstnik Katrin Sanglalt:


1. Kanna näonahale sileda ja ühtlase aluspõhja loomiseks MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE jumestuskreemi.
2. Lisa MAX FACTOR BRONZING POWDER Golden toonis päikesepuudrit oma põsesarnadele ja hajuta see puudripintslit kasutades ringjate liigutustega laiali. Eesmärgiks on luua „käisin just nädalavahetusel puhkusel” sära.  
3. Tupsuta MAX FACTOR MASTERPIECE COLOUR PRECISION Pearl Beige toonis lauvärvi laugudele ja alumise ripsmepiiri alla. Hajutage lauvärv sõrmeotsi kasutades õrnalt väljapoole, et luua silmade ümber nn haloefekti.
4. Kanna MAX FACTOR EARTH SPIRITS Burnt Bark toonis lauvärvi silmalaule kulmuluu alla ja hajuta seda välimise silmanurga suunas, kasutades väikeseid ringjaid liigutusi, et puudrit ja kreemjat lauvärvi omavahel siduda. Lisa MAX FACTOR EARTH SPIRITS Inca Bronze toonis lauvärvi silma sisenurga suunas ja hajuta see sama tehnikat kasutades.
5. Lõppviimistluseks tõmba MAX FACTOR EARTH SPIRITS Pale Pebble toonis lauvärvi kulmu alla, et luua kontrasti tumedamatele toonidele ja anda viimistletud efekti.
6. Värvi oma ripsmed MAX FACTOR MASTERPIECE MAX Black toonis ripsmetuši volüümi andvate kihtidega. 
7. Nüüd tuleb sinu Grande Finale! Huulepintslit kasutades joonista välja oma huulte kontuur MAX FACTOR COLOUR ELIXIR Ruby Tuesday toonis huulepulgaga, mis on punaste toonide seas kõige silmatorkavam. Kui oled kontuurid valmis saanud, siis kanna huulte ülejäänud osale külluslikult värvi.


VAATA KA VIDEOT:Stellarium loosib juba esmaspäeval välja kolm uut Max Factori CC kreemi. Kuidas võita? Loe lähemalt SIIT. Samuti läheb järgmisel laupäeval loosi JOIK uus, niisutav BB kreem, loe mängu kohta SIIT.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig