Friday, July 13, 2012

Kiiver on alati kaunis

Kohe, kui ilm kannatab, ajan oma jalgratta välja ja asun tuntud ning tundmatutel radadel seiklema. Aga ma ei sõida mitte kunagi ilma kiivrita. Tänases Naistelehes räägin väikeses küsitluses sellest, kuidas ma austan jalgrattureid, kes kannavad kiivrit. 

Ma tõesti austan inimesi, kes teisi austavad. Ja sama palju austan neid, kes austavad oma lapsi sellega, et õpetavad neid kiivrit kandma. Alati ei piisa ju sellest, kui ise jalgrattaga ettevaatlikult sõita. Mul jäi mõni päev tagasi suu nii lahti, et sinna oleks võinud mitu kärbest lennata, sest keset Pärnu maantee viadukti sõitis üks mees jalgrattal, tema taga istumas umbes 4aastane laps, kellel oli kiivri asemel peas kootud müts ...  Mulle ei mahu pähe, kuidas inimestele ei mahu pähe panna oma lapsele kiiver pähe.


Ma ei lähe ise mitte kunagi ilma kiivrita jalgaratta selga. Mind saadab igavesti traumaatiline mälestus tuttavast, kes kõigest paar päeva enne oma 20ndat sünnipäeva sõitis jalgrattaga vastu tee äärt, kukkus pea peale ja suri. Ma tean, et see on äärmuslik lugu, kuid see on mu südamesse sügava jälje jätnud. Seepärast pean ma oluliseks kirjutada sulle sellest, et kiiver on tähtis. Lisaks on minu meelest kiivrid ääretult ilusad. Vaata, kui äge on see teksaga kaetud kiiver, mille ma hiljuti ostsin. Täna on kiivrid ka aksessuaari eest, sest valik on lai ja ka kõige nõudlikumale maitsele peaks meelepärane kiiver leiduma. 

Ah jaa. Ma olen näinud viimasel ajal Tallinnas ühte muhedat meest ja vähemalt sama nägusat naist, kes on jalgrattaga sõites kandnud hoopis musta ratsakiivrit. Kas sina kannad kiivrit? 

SHARE:

Thursday, July 12, 2012

Wednesday, July 11, 2012

Miks võtta tuubist? Näppa suhkrutoosist!

... või hoopis soolatopsist või kohvitopsist. Täna peatun keha koorimisel, mis peaks igal aastaajal aktuaalne olema. Suvel käivad aga kauapüsiv päevitus ja sile nahk käsikäes. 

Olenevalt nahatüübist soovitatakse keha koorida üks kuni neli korda kuus. Kuivem nahk ei vaja sagedast koorimist, ühest või kahest korrast kuus täiesti piisab. Ma ise kipun keha koorima nädalas korra. See on lihtsalt nii mõnus rituaal. 
Kehakoorijaid on poodides igal sammul ja lettide kaupa ning kiiretel aegadel on mugav seda tuubist võtta. Kuid tegelikult on sul kodus oluliselt vahvamaid vahendeid, millest endale hea tahtmise juures mõnus koorija valmistada. Ma kasutasin keha koorimiseks mõnda aega kohvipaksu ja siis meresoola. Viimast segasin oliivi- või seesamiõliga.

Viimasel ajal olen kasutanud keha koorimiseks hoopis fariinsuhkrut, mida olen seganud Marja Entrichi külmpress nisuidiõliga. Ma olen Entrichi nisuiduõlist olnud vähemalt kaheka aastat kirglikult sõltuvuses. See tagasihoidliku lõhnaga õli sobib hästi juuksemaskide tegemiseks, päevakreemi alla ja on üldse täielik ime. Kuid külmpressõli asemel võib vabalt kasutada oliivõli.

Keha koorin enamasti enne magama minekut ning siis lisan fariinsuhkru ja nisuiduõli segule mõned tilgad eeterlikku lavendli õli, mis on rahustava toimega. Hommikul või  uimasel päeval on ideaalne ärataja apelsiniõli või sidrunhein, mida fariinsuhkru ja nisuiduõli segule lisada. Ma kasutan tavaliselt enne dušigeeli ja lõpuks omatehtud koorijat. Nahale jääb nisuidu- ja eeterlikuõli segu nii mõnus, et kehakreemi polegi vaja. Vot sellised lood. Milliseid koorijaid sina oled ise teinud?     

Marja Entrichi porgandiõlist kirjutasin juba veebruaris. Selle kohta saad lugeda SIIT.
SHARE:

Monday, July 9, 2012

Giveaway: Elizabeth Ardeni kehakreem

Nagu ikka toob esmaspäev traditsiooniliselt endaga ühes uue loosi. Sel korral annan koostöös Sirowaga ära Elizabeth Ardeni eriti eksklusiivse kehakreemi. Enne, kui ma sulle kehakreemist kirjutan, loosin viiele vahvale välja Dr. Hauschka huulepulgad. 

Stellariumi giveaway saavad Grete Teng, Sigrit Tiigrr ja Cathy Tullkvist. Instagramiga liitumise eest loosin huulepulgad kahele blogijale Glamrouxxile blogist Beauty Bubble of Glamorouxx ja Mari-Liis Angerile blogist Let Her Speak. Palju õnne kõigile ja need kes ei võitnud, ärgu mitte mossitagu vaid osalege järgmistes mängudes, sest mänge tuleb mänglevalt palju!


Sel korral läheb loosi eriti suvine toode - Elizabeth Ardeni Visible Difference sarja kehakreem. See sulnilt lõhnav kreem on suisa 300 ml pudelis, seega peaks jätkuma sulle kogu ülejäänud suveks. Mis võiks olla mõnusam?

MÄNG ON LÕPPENUD. UUT MÄNGU JA VÕITJAT NÄED SIIT.

Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid Elizabeth Ardeni tooteid oled proovinud ja järgmisel esmaspäeval selgub võitja.

SHARE:

Christian Diori sügis-talvised meigid

Läinud esmaspäeval toimunud Christian Diori suurejooneline moeshow annab aimu, millised meigitrendid puhuma hakkavad. Lauvärvide puhul on võtmesõnadeks hõbedased toonid, värvilised lainerid ja ripsmetušsid. Kuidas meeldib? Muljeta Stellariumi kommentaariumis. 
 

Stellariumis oli paar nädalat tagasi Christian Diori nädal. Suurt ülevaadet erinevatest meikidest näed SIIT. Ja ära unusta, et praegu toimub Elizabeth Ardeni loos, milles saad osaleda SIIN.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig