Thursday, June 16, 2016

NYX Face Awards 2016


See postitus on pühendatud kõigile neile, kes armastavad meigikunsti, peavad YouTube´i kanalit või plaanivad seda teha. Nüüd on see aeg käes! Nagu sa tead, jõuab sügisel Eestisse firma NYX. See saab olema üsna tormiline sündmus, kui võtta arvesse, kuidas Tallinnas toimunud Ilumessil olid NYXi boxi ümber järjekorrad ja nii suur huvi, mis lõpuks ei vaibunudki. Nüüd on NYX korraldamas väga erilist sündmust, mis kulmineerub Baltikumis ühe suure finaaliga, mis sõidutab võitja Ameerikasse. 

Nimelt toimub võistlus USAs juba viiendat aastat ning tegu on tõesti justkui jumestuskunstnike Oscarite galaga. See aasta on tehtud erakordseks, sest esmakordselt on avatud ka kohalikud voorud ja võitjad kohtuvad kõik augustis suurel ilublogijate peol, kus toimub USA võistlejate finaalüritus, mida juhib Kelly Osbourne. Kohtunikeks ja külalisteks on kõik eelmiste aastate finalistid, võitjad ning kõik NYXi rahvusvahelised partnerid. Seda kõike saab Baltikumi võitja oma silmaga näha. Mis ootab võitjat ees?

Üritus kestab kokku kolm päeva – võitja kohtub NYXi esindajatega ja koos külastatakse NYXi kontorit, tutvutakse uudistoodetega, lisaks külastatakse maailma suurimaid NYXi poode, inspiratsiooni saad ammutada Los Angelese tänavatel uidates ja kuuleme miks ja kuidas on NYXist saanud selline bränd, nagu ta on ning kindlasti on õhtuti ette valmistatud erinevad üritused, mis kulmineerub finaalõhtuga. Võitjale kingime lisaks suure koti NYXi tooteid ning Los Angelesse kaasa taskuraha 1500 eurot.   Mida on osavõtuks vaja?

1. Sa pead NYXi koduleheküljel (siin) laadima üles enda meigi tutoriali, kus näidatakse oma võimeid, teemat avavideol ei ole – video võib olla uus või vana ja võib olla mistahes keelne või ainult taustamuusikaga. Videos võib kasutada ka teiste brändide tooteid, aga neid ei tohi vastavalt reeglitele eraldi esitleda ega promoda.
2. Videosid saab üles laadida kuni 27nda juunini. 
3. 29. juunil valime välja 10 Baltikumi finalisti – videosid hindab 5-liikmeline zürii, kuhu kuulun ka mina. Me hindame jumestusoskusi, tutorial video väärtust vaatajale (kui hästi õpetatakse looki), video teostust, aga eelkõige kindlasti julgust ja loovust! 
4.  10 finalisti saavad kastitäie tooteid ning 1. juulil hõikame välja meie väljakutse teema, millest finalistid loovad neile saabunud toodetega tutorial video. 
5.  Finaalvideosid saab üles laadida kuni 25nda juulini ning siis valime välja võitja ja hakkame bookima pileteid Los Angelesse.Mis sul on kaotada?

Õige vastus on: mitte midagi. Kui sa oled pikalt plaaninud oma YouTube`i kanalit, siis praegu on õige aeg astuda esimene samm. See on sinu võimalus tulla, näha ja võita! Kõik, kes YouTube`is tegutsevad, on kunagi teinud oma esimese video ja astunud just selle esimese sammu. Nüüd on sinu kord! Kui sul juba on YouTube`i kanal, siis asu lihtsalt tegutsema! Väärib mainimist, et pole tähtis, kas Su YouTube`i kanalil on 1 või 10 000 jälgjat, kas sa oled alustanud Instagramiga eile või sul on seal juba sadakond jälgijat, NYX´i tiim hindab vaid sinu fantaasiat ja loovust!Otsi ja leia inspiratsiooni, joonista enne lõplikku võistlusvideo tegemist erinevaid kavandeid ja harjuta kätt. Ära piirdu ühe kavandiga. Tee neid mitu, küsi sõbrannadelt, milline on parim ja miksi see oma sisetundega, mis sind kunagi ei peta. Näpista endale terve päev või mõnus õhtupoolik, kui sa pühendad ennast täielikult oma video tegemisele. Asi on seda väärt! Mina sain selle meigi loomiseks kokku meigikunstik Meelis Krikiga, kellel on alati piiritu fantaasia. Aitäh Meelisele, kes aitas kaasa mõelda ja andis mulle endalegi mõtte, et kui selliseid võistlusi veel tuleb, kus ma parasjagu žüriis pole, löön ise hea meelega kaasa. Sinul on see võimalus juba täna! Seega anna tuld!


Kui Sul tekib küsimis, kirjutada  NYX-i Instagrami @nyxbaltics Just Instagramis vastab NYX´i tiim alati kõige kiiremini! Kui su võidutöö on üleval, jaga seda sõpradega ja ära unusta lisamast ka hashtagi: #nyxcosmeticsfaceawardsbaltics  Õnn kaasa! Jagan sinuga videosid, mida maailmas on selle võistluse jaoks tehtud! Mõtle suurelt, kuid jää samal ajal iseendaks! 


FOTOD: Meisi Volt
SHARE:

Wednesday, June 15, 2016

Peek Inside: Mixa Anti-Imperfetion


When Mixa, a brand that was developed in French pharmacies, came to Estonia last September, many were excited about the news. More than enough reason for that. Mixa's products are developed under medical surveillance, they are hypoallergenic, tested on sensitive skin and they are created to minimise allergy risk. The price to quality ratio is perfect. There are several products in the collection, one better than the next.

Since Mixa is created for sensitive skin and I have combined and oily skin that tolerates a lot, I asked many people to test Mixa last year. I picked people with very sensitive skin and asked them to test Mixa's products to give an adequate opinion. Everyone who tested Mixa, was happy with the results, and I can recommend them with ease in Stellarium. They now have four new products and that should be good news for everyone who appreciates Mixa. 

My first favourite from their new line is the Soapless Purifying Cleansing Gel. I have a similar product at home from an expensive pharmacy line, I compared them to see which one is best. They were both good, but Mixa is exponentially cheaper. The cleansing gel is enriched with zinc that's known for its cleansing properties. It's recommended to be used both morning and evening, but I would suggest using it in the evening, because I like to freshen my skin before applying moisturiser with water and toner only in the morning. Foam up the gel in your palms and apply it in circular motions. It should be mentioned that you should use eye makeup remover to remove mascara, though.


They also have a new micellar water in their already extensive selection of micellar waters - 400ml Micellar Water Anti-Imperfection. When I'm wearing foundation and powder, I always use face wash before and micellar water instead of toner. This micellar water also contains zinc that's known for its cleansing properties and gives the skin a fresh feel. This micellar water leaves the skin matte.  

Those who prefer alcohol free toners, will find a new favourite by Mixa. It tightens pores, mattifies skin, and helps heal imperfections with every day. It's important to shake the bottle before use. I would bring out the mild pleasant scent of this product. I like it when a toner hides a lovely scent that brightens up the mood.  

The most interesting new product is the tinted Dermo Defence care that fights skin problems. It helps to protect the skin from pollution, UV rays, and everyday external elements that create skin problems. The cream has SPF 15. It gets maximum points for coverage, because it's like a foundation. It's said that the shade is universal and works for every skin colour, but I would recommend testing it in the shop. It's even better if you can ask for a sample to take home. Those who want stronger coverage, will definitely be pleased with Dermo Defence. Everyone will find their favourites! Which products by Mixa have you tested?


Kui eelmise aasta septembris Prantsuse apteekides välja töötatud Mixa Eestisse jõudis, olid paljud sellest uudisest elevil. Põhjuseid juba jagub. Mixa tooted on välja töötatud meditsiinilise järelvalve all, hüpoallergilise koostisega, testitud tundlikul nahal ja loodud allegiariski minimeerimiseks. Hinna ja kvaliteedi suhe on täiuslik. Valikus on palju tooteid, millest üks on parem, kui teine.

Kuna Mixa on loodud tundlikule nahale ja minul endal on kombineeritud ja rasune nahk, mis kannatab välja kõikvõimalikud eksperimendid, palusin möödunud aastal mitmeid inimesi Mixat testima. Otsisin üles just need, kellel on väga tundlik nahk ja palusin, et nad testiksid minu jaoks õige hinnangu saamiseks Mixa kosmeetikume. Kõik, kes Mixat testisid, jäid rahule ja mina sain neid rahuliku südamega Stellariumis soovitada. Nüüd on valikus neli uut toodet ja see peaks vaid kõiki Mixa sõpru rõõmustama. Lood on nii, et kombineeritud ja rasune nahk on sageli ka tundlik (isegi üks kõige tundlikematest nahatüüpidest), sest naised kipuvad oma nahka üle hooldama. Nii avab nahk probleemidele justkui ukse ja nahk on kõigele tunduvalt vastuvõtlikum, sest tugevalt hõõrutud nahk eritab rohkem rasu. See soodustab omakorda vistrike ja komedoonide teket ning muudab naha läikivaks.

Minu esimene lemmik nende uuest sarjast on seebivaba ebatäiuste vastane puhastusgeel rasusele ja ebatäiustega nahale. Kuna mul on kodus üks samasugune toode, mis käib apteegisarja alla, panin nad rõõmuga vastamisi ja testisin kumb on parem. Minu jaoks ilmnes, et mõlemad on head, kuid Mixa on kordades odavam. Puhastusgeel on rikastatud tsingiga, mis on tuntud oma nahka puhastavate omaduste poolest. Seda soovitatakse kasutada nii õhtul kui hommikul, kuid mina soovitan seda vaid õhtul kasutada, sest hommikuti armastan enne kreemitamist nahka lihtsalt veega ja toonikuga tupsutada. Geel tuleb käes kenasti vahtu ajada ja seejärel õrnalt ringikujuliste liigutustega niiskele nahale masseerida. Märgin ka ära, et ripsmetušši soovitan eemaldada siiski spetsiaalse silmameigi eemaldajaga.Lisaks on nende niigi rikkalikus mitsellaarvee valikus veel üks uus ja uhke 400 ml Micellar Water Anti-Imperfection. Kui mul on nahal jumestuskreem, mida kroonib puuder, kasutan alati meigi eemalduseks pesugeeli ja mitsellaarvesi on minu jaoks tooniku asemel. Ka see mitsellaarmolekule sisaldav koostis on rikastatud tsingiga, mis annab nahale värskustunde. ja jätab naha matiks. 

Nendele, kes eelistavad alkoholivaba toonikut, leiavad Mixa sarjast endale uue lemmiku. Toonik ahendab kergelt poore, matistab nahka ja vähendab naha ebatäiusi kergelt iga päevaga. Oluline on pudelit enne kasutamist raputada. Selle toote puhul tooksin ma eraldi välja väga hea ja kerge lõhna. Mulle alati meeldib, kui ka toonikus on peidus mõnus lõhn, mis toob muige huulile. 

Kõige huvitavam toode on nende tooniv ja kaitsev nahaprobleemide vastane Dermo Defence hooldus. See aitab kaitsta nahka saaste, UV-kiirte ja igapäevaste välistegurite eest, mis lakkamatult nahaprobleeme tekitavad. Lisaks on kreemis SPF 15. Katvuse eest saab see toode kindlasti täispunktid, sest ta on võrdne puuderkreemiga. Reklaamis on öeldud, et kreemi universaalne toon sobib igat värvi nahale, kuid siinkohal peab seda ikkagi poes testima. Veel parem, kui küsid müüjalt väiksesse topsi kreemi kaasa ja saad sellega kodus tutvuda. Milliseid Mixa tooteid oled sina kasutanud ja kuidas oled rahule jäänud?

SHARE:

Monday, June 13, 2016

Light spring breakfast


Asparagus and spring go together. Although asparagus can be found in shops all year, it becomes relevant still when spring arrives, when the body starts craving for greener and lighter food. Crunching away on green sprouts in a snowstorm... There is information going around that Estonian asparagus is already available and it should be sought for at Nõmme market.

When decent asparagus has been found and brought home, you can start with the most simple combination that just works. Asparagus with egg and ham is an ideal light spring breakfast that is faster to make than traditional porridge, but offers a taste experience for all who appreciate healthy and nutritious breakfasts. Asparagus can be prepared quick by boiling in lightly salted water, steaming, or on a pan, grill, or in the oven. Asparagus should be heat processed rather less than more. A slightly crunchy result is the best, and a mushy boiled asparagus is clearly a waste of good raw material.


What's needed? 

A handful of fresh asparagus, if necessary, peel the bottom woody part with a potato peeling knife 
Egg (boiled 5 minutes max) 
Prociutto ham
 Salt, pepper, olive oil 
Lemon juice


How to prepare?

 If necessary, peel the bottom woody part of the asparagus. It's not necessary with very fresh and young asparagus. Wrap each asparagus in Prociutto ham, sprinkle with olive oil, season with a little bit of salt, pepper, and place in the oven heated to 200 degrees or on a grill for a few minutes. Sprinkle a bit of lemon juice on the asparagus when its done. Serve with freshly boiled eggs and dip the asparagus in the runny yolk when eating.

Explore Tuuli Mathisen's other recipes in her wonderful blog "Ise tehtud, hästi tehtud".


Spargel ja kevad kuuluvad kokku. Kuigi sparglit on meil võimalik aastaringselt leida, muutub teema minu jaoks päevakohaseks ikkagi kevade saabudes, kui keha hakkab nõudma rohelisemat ja kergemat toitu. Mis sa nende tuisutuulte ajal ikka rohelist võrset krõmpsutad. Levib info, et juba liigub ka eestimaist sparglit ja otsida tuleks seda Nõmme turult. 

Kui korralik spargel kätte saadud ja ära toodud, võib esmalt kõige lihtsamast ja toimivamast kooslusest alustada. Spargel muna ja singiga on ideaalne kerge kevadine hommikusöök, mis valmib kiiremini kui traditsiooniline hommikupuder, kuid pakub maitseelamusi kõigile, kes tervislikust ja toitvast hommikusöögist lugu peavad. Sparglit võib valmistada nii kiirelt soolaga maitsestatud vees keetes, aurutades või siis pannil, grillil või ahjus kiirelt kuumust läbi lastes. Kuumtöödelda tuleks sparglit pigem vähem kui rohkem. Kergelt krõmpsuv tulemus on parim ja lödiks keedetud spargel oleks ilmselgelt väärtusliku tooraine raiskamine.


Mida sa vajad?

Peotäis värskeid spargleid, vajadusel puitunud alumine osa kartulikoorimisnoaga kooritud 
Muna (maksimum 5 minutit keedetud) 
Prociutto sinki 
Soola, pipart, oliiviõli 
Sidrunmahla 

Kuidas valmistada?

Koori vajadusel sparglivarte alumine puitunud osa. Väga värsketel ja noortel sparglitel ei ole seda vaja teha. Keera iga sparglivarre ümber Prociutto sink, piserda sparglivarsi oliiviõliga, maitsesta vähese soola ja pipraga ning aseta mõneks minutiks 200 kraadini kuumutatud ahju või grillile. Valmis sparglitele piserda veidi sidrunimahla. Serveeri värkselt keedetud munadega ning süües kasta sparglivarsi vedela munakollase sisse.


Vaata Tuuli Mathiseni teisi retsepte tema värvikast blogist "Ise tehtud, hästi tehtud", mille leiad SIIT.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig