Saturday, June 4, 2016

Girl Friday: The Time Machine


When I went to the opening party of Kau Manor, I was most haunted by the room where today's photo shoot was done. It's a unique cascade of colours - I've never seen this warm unusually beautiful blue wall paint in Estonia before. Not to mention in a manor. Wonderfully beautiful things don't always happen by themselves, because at first it was not allowed to use this shade when restoring the manor until it was proven that this really was the colour of the walls when the manor was home for a famous explorer Otto von Kotzebue. 

You also can't look past the floor with a special pattern. The tiles remind me of my childhood when I was looking down a kaleidoscope for hours when laying on the bed. This photo series is called Time Machine, because when I was posing in this cart, I told Meisi it could be a time machine - you get inside and it automatically takes you to the era you want to go to. I wanted to go to the 60s. I remember complaining as a teenager that I was born into the wrong decade, because the golden years of Hollywood in the 50s and 60s was the one for me. If you could travel in time, which era would you want to go to?


Kui ma  Kõue mõisa avamispeol käisin, jäi mind kõige enam kummitama ruum, kus on tehtud seekordne Girl Friday. See on erakordne värvide pillerkaar  sellist sooja, endasse mähkuvat, imeilusat ja ebatavalist sinist seinavärvi polnud minu paljunäinud silmad Eestis näinud. Saati siis veel ühes mõisas! Imeilusad asjad ei juhtu alati iseenesest, sest esialgu ei lubatud mõisa taastamisel seda seinavärvi kasutada, kuniks tõestati ära, et just seda värvi oli see ruum ka siis, kui mõisas elas kunagi kuulus maadeavastaja Otto von Kotzebue.

Samuti ei saa mööda sellest erilise mustriga põrandast, mille kivid meenutavad lapsepõlve, kui ma voodis pikutades tundide viis kaleidoskoopi erinevaid mustereid vaatasin. Selle fotoseeria nimeks sai "Ajamasin", sest Meisile kandetõllas poseerides ütlesin, et see võiks olla ajamasin  istud sisse ja oled automaatselt ajastus, kus soovid olla. Mina tahtsin minna 60ndatesse. Mäletan, et kui olin teismeline, kurtsin kogu aeg, et olen sündinud valesse aega ja leidsin, et minu jaoks olnuks õige ajastu 50ndate või 60ndate ja Hollywoodi kuldajastu. Täna ma enam ei kurda, elan siin ja praegu... Kuid siiski. Kui Sina saaksid ajas rännata, siis millises ajastus teeksid peatuse? 
PHOTOS: Meisi Volt

Don`t miss our behind-the-scenes video: photoshoots at Kau Manor / Vaata ka videot, kuidas meie fotoseeriad, kaasa arvatud "The Time Machine" Kõue mõisas sündisid:


SHARE:

Tuesday, May 31, 2016

Sea of Shoes: Must Have Wardrobe Pieces


I was cleaning my wardrobe yesterday. Fur coats, coats, and boots went to the top shelf, and summer things were unpacked one by one. It's so lovely walk with open toes and enjoy shoes. The long period when we only wear boots or wellies is past for a while. If we're lucky, then for three months, and if the summer stretches out, all the more summer shoe joy.

I found a pair of Marc Jacobs espadrilles that have accompanied me through many summers. I don't wear them often, but I can't imagine my shoe shelf without them. I'm of the opinion that every woman should have one pair of good quality wedge shoes in their wardrobe. I know they're comfortable to wear to weddings, summer receptions, or garden parties while hosting guests yourself. Here's a selection of luxurious wedge shoes that make the heart beat faster. What kind of shoes do it for you?

Ma koristasin eile õhtul oma garderoobi. Kasukad, mantlid ja saapad rändasid kõik garderoobi ülemisele korrusele ja pakkisin suvised asjad üks-haaval välja. Nii mõnus on käia väljas juba paljaste varvastega ja tunda rõõmu kingadest. See pikk periood, kui me kanname vaid saapaid või kummikuid, on mõneks ajaks minevik. Kui hästi läheb, siis kolmeks kuuks, kui vananaiste suvi veel ka tuleb, saab kingades rohkem ringi käia.

Leidsin oma garderoobist ühed Marc Jacobsi täistallaga kingad (avapildil), mis on minu kaaslased olnud läbi mitme suve. Ma ei kanna neid sageli, kuid ometi ei kujuta ma oma kingariiulit ilma nendeta ette. Olen seda meelt, et üks paar kvaliteetseid täistallaga kingi võiks iga naise garderoobis olla. Tean omast käest, et neid on mugav kanda nii pulmakülalisena, suvistel vastuvõttudel kui ka ise aiapidudel külalisi võõrustades. Siin on valik luksuslikke täistallaga kingi, mis panevad minu südame kiiremini põksuma. Millised kingad ei jäta sind külmaks? 
SHARE:

Monday, May 30, 2016

La Famiglia & Pi-Ret Jewelry Show


Last Thursday, I had the honour of being a guest at the debut collection Attraversiamo presentation of the brand La Famiglia by Riina Laanetu. There were both luxurious evening gowns as well as feminine street weart at the show. There were lovely everyday dresses that you could start the day with at an office and finish at a garden party, but also frocks to visit London's Royal Opera House with.

The materials used were Italian silk and exclusive lace. The creator of Attraversiamo - Riina Laanetu - says that stepping into a dress is already a little party in itself that starts at home and culminates by collecting compliments at a gathering. Clothes were accentuated by a special collection of jewellery by Pi-Ret Jewelry with the lead role played by exclusive pearls. You could see the jewellery in a charming classical way, as well as taking pearls to an innovative level. Those who have been reading Stellarium for longer know that I'm more than fond of Pi-Ret's jewellery and so I was almost in tears with excitement when the show was over. Thank you Riina and Piret who created such a harmonious masterpiece.
Möödunud neljapäeval oli mul rõõm olla külaline moekunstnik Riina Laanetu brändi La Famiglia esmakollektsiooni show`l "Attraversiamo".  Esitlusel sai näha nii luksuslikke õhtutualette kui ka naiselikku tänavamoodi. Kollektsioonis oli nii mõnusaid argikleite, millega võib päeva alustada kontoris ja lõpetada aiapeol, kui ka tualette, millega võiks Londoni Royal Opera House`i külastada. Rahvusooperisse Estonia minnes võiks muidugi juhtuda, et mõnes selles õhtukleidis peetaks kandjat rahva sekka eksinud esinejaks ...

Materjalidest on kasutatud Itaalia siidi ja eksklusiivset pitsi. “Attraversiamo” kollektsiooni looja Riina Laanetu sõnul on kleiti astumine juba omaette väike pidu, mis algab kodus ja saavutab kõrghetke koosviibimisel komplimente kogudes. Riideid kaunistasid spetsiaalselt kollektsiooni jaoks loodud Pi-Ret Jewelry ehted, kus peaosa oli usaldatud eksklusiivsetele pärlitele. Esitlusel sai ehteid näha nii võluvas klassika võtmes kui ka pärlite kasutust uudses võtmes. Need, kes Stellariumi on pikemalt lugenud, teavad, et ma olen enam kui kiindunud Pi-Reti ehetesse ja nii olin ma elevusest peaaegu pisarais, kui moeetendus sai läbi. Suur tänu Riinale ja Piretile, kes said nii harmoonilise loominguga hakkama. Bravo!

PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig