Thursday, August 15, 2019

Home accessory: BarisieuSoon it will be in September, which means that my daughter will go to school and we have to get up at 6:50 AM. I'm not a morning person, but eventually things come down to two options - either to make your mornings as pleasant as possible, or just to complain. One thing I don’t like is to picture myself as a victim and grumble. So I decided that these early mornings must become especially enjoyable. 

I recently discovered that the British designer Joshua Renouf has created a dream alarm clock Barisieur that will prepare you a cup of coffee right on your nightstand, for the time you have to wake up. The awakening comes with a cozy coffee aroma that will make you purr in your sleep.  The Barisieur coffee-alarm keeps your milk cool and has a container for sugar. In addition, it is a very stylish design element in your bedroom. The price of the Barisieur doesn’t make you gasp: the retail price is between 300 and 380 dollars. Now it’s just a matter of time when I get myself one… Every day should be made as pleasant as possible. Would you buy an alarm clock such as this? I have previously written on the subject of early awakening and how this can be made as pleasant as possible, on this post.


Õige pea on käes september, mis tähendab, et mu tütar läheb kooli, mis tähendab omakorda seda, et ärgata tuleb kell 6.50 ... Ma ei ole hommikuinimene. Kaugel sellest! Kuid ajapikku olen saanud aru, et mul on kaks võimalust - kas teha hommik endale võimalikult meeldivaks või lihtsalt halada. Üks, mis mulle ei istu, on endast ohvri tegemine ja hädaldamine. Seega olen otsustanud, et need varahommikud peavad saama eriti meeldivaks.  

Avastasin äsja, et Briti disainer Joshua Renouf on loonud unistuste äratuskella Barisieur, mis valmistab öökapil sulle kohvi valmis täpselt selleks kellaajaks, mil sa ärkad. Lisaks kuulub ärkamise juurde veel ka mõnus kohviaroom, mis paneks mind juba läbi une valjult nurruma. äratuskellast kohvimasin Barisieur hoiab külmas ka sinu piima ja masinasse mahub ka suhkur. Lisaks on tegemist magaimistoas väga stiilse disainielemendiga. Barisieuri hind pole ka kuigi jalustrabav - see saab kätte 300 kuni 380 dollariga. Nüüd on vaid aja küsimus, millal ma selle endale soetan... Iga päev tuleb teha endale võimalikult võrratuks. Kas sina ostaksid sellise äratuskella? Olen varem varahommikutest, ärkamisest ja sellest, kuidas kogu see õudus endale võimalikult meeldivaks teha, kirjutanud siin.

SHARE:

6 comments

 1. Suurepärane disainielement ja fantastiline äratus.
  Kuigi olen hommikuinimene, sobiks selline kohviäratus täpselt mulle ja teeks päeva alguse võrratuks :)

  Kuldaväärt arvamus, et ei tasu ennast ohvriks teha, vaid tuleb muuta elus ebameeldivad, aga pääsmatud asjad lihtsalt meeldivateks endale.
  Kui see vaid alati õnnestuks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen ikka oma elus näinud neid, kes armastava ohvristaatust sedavõrd, et pole valmis mingit abi vastu võtma ja veel vähem ise midagi välja mõtlema, et ennast aidata. Seega kui vahel tuleb väike enesehaletsus peale, siis ajan selle luuaga minema. Enesehaletsus raiskab vaid aega ja seda viimast pole küll vist kellelgi ülearu.

   Delete
 2. See masin sunnib fantaseerima. Kujutasin ette, kuidas ma ärkan ja esimese asjana kohvitassi haaran. Ma ei joo kohvi piimaga, seega üks mure vähem. See on küll alles leid. Tean, mida pulma-aastapäevaks soovida.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle meeldib, kui magamistuba on hästi lihtne ja kus pole ülearu igasuguseid kaunistusi. Kuid see tundub väga asjalik ja ilus sisustuselement.

   Delete
 3. Jaa! Mul oleks seda seadeldist kindlasti vaja! Töönädala hommikud on kuidagi eriti rasked, aga pikad laupäevased voodis vedelemised eeriti mõnusad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh,ära räägi! See on must-have asi. Võin paarist kingapaarist loobuda, kuid hiljemalt jõuluks ma selle soetan.

   Delete

Blogger Template Created by pipdig