Saturday, November 21, 2015

Sea Of Shoes: 10 Shades of Blue
Every time I start looking for new shoes, I always stumble upon the most expensive ones both in store and online. True, I have been lucky because I've found wonderful design shoes from second hand shops in Estonia and abroad and that have a label with the promise of a long lifetime and supreme quality for the shoes. 

My shoe size is 36, but bizarrely there are dark blue silk Valentino shoes in size 39 in my collection and weirdly enough also dark blue silk Manolo Blahniks.  My lovely daughter is growing and if her foot should reach size 39, she can have my collected blue shoes. When was rummaging between the shoe shelves in my wardrobe, I remembered I haven't shared Sea of Shoes with you for a whole. This time, the selection is inspired by tens of different shades of blue. Which pair do you like the most?

Alati, kui hakkan endale uusi kingi ostma, komistan nii poes kui ka internetiavarustes ikka nende kõige kallimate otsa. Tõsi, mul on vedanud, sest olen läbi aegade leidnud erinevatest second-hand poodidest nii Eestist kui välismaalt imelise disainiga kingi, mille väärikas kaubamärk lubab kingale pikka eluiga ja kuninglikku kvaliteeti. 

Minu jala number on 36, kuid minu kollektsioonis on näiteks tumesinisest siidist Valentino kingad nr.39 ning veidral kombel samuti tumesinise siidiga ja sama numbriga madalad Manolo Blahnikud. Mul on kasvamas imearmas tütar ja kui tema jalg peaks venima numbrile 39, siis saab ta minu kogutud kingad endale. Peale Valentino ja Blahnikute on neid veelgi ... Kui ma täna oma garderoobis kingariiulite vahel tolmu pühkisin, meenus mulle, et ma pole enam ammu jaganud sinuga rubriiki Sea Of Shoes. Minu seekordne valik on inspireeritud kümnetest erinevast sinisest varjundist. Milline kingapaar on sinu lemmik? Tore oleks teada, kas peale minu on veel neid, kes šikki kingapaari nähes need endale ära ostab (mis siis, et jalanumber on tunduvalt väiksem ...)?

SHARE:

Monday, November 16, 2015

Peek Inside: Vestige Verdant "Eye Serum"


I recently saw my friend in the street who was in a rush, but took three minutes to talk to me, and during that time she managed to ask me whether the new eye serum by Vestige Verdant is any good. So I remembered that the royal family of Vestige Verdant got its third member - eye serum - and I decided to share my thoughts on it with you. There are two opinions in today's post, one from me, and the other from the international makeup artist Meelis Krik.  

If I had to take one beauty product to an island with me, it would definitely be eye cream. I've used different eye creams for more than ten years, and I know eyes need to be taken care of. When I read that eye creams are a waste of time somewhere, I always ironically raise an eyebrow. I'm of the opinion that if anything deserves attention and care, then first and foremost it's you yourself, your body, your face, and the skin around your eyes. 

It always happens unexpectedly. At least with me. Another trouble with eyes! Some time ago I used a face wash and used it for the eyes as wel. The result was super sensitive skin around the eyes. In addition to that I'm someone who goes to bed late and wakes up early which means my eyes are always black from tiredness. 

Did I find relief? So. Eye Serum fills its promise - it absorbs at the speed of a Formula 1 car. When you only have a few minutes in the bathroom in the morning, you can continue with your makeup a minute after applying eye cream. What comes to dark circles around the eyes, then I'm convinced that if you don't change your lifestyle, eyecream alone won't suffice. It's the same as if to wait for anti cellulite cream to work magic while you gorge on cream cake in front of the TV late in the evening. It's the same with eyes. I know from experience that when I go to bed earlier, get a full night's sleep, and use good eye cream on top of that, there's hope to skip the dark circles around the eyes. 
What I like the most about the Vestige Verdant eye cream is the cooling effect on the skin from the cucumber extract. No less impressive is their list of all the good things the cream contains. It features, among other things, argan oil, hyaluronic acid, aloe, oat flour, cherry extract, melon seed extract, and olive squalane. Beautiful contents in a royal package.  

But... the Vestige Verdant Eye Serum is much more than yet another eye cream. I was thinking about it today when writing these lines. This eye serum has a message for you. What makes the eye serum special, is the cooling applicator created especially to devote a few minutes on the skin around your eyes and massage it lightly. It's like a reminder to take time in your busy schedule every morning and evening, and devote it on yourself. My recommendation: when you've decided to part with 44,90 eur for this eye serum, use all the perks the eye serum has, including the smart applicator. I didn't do it at the start. I put the cream on the back of my hand, patted the cream around my eyes quickly with my fingers, and rushed into the daily grind.  

When I invited makeup artist Meelis Krik who has tested a lot of cosmetics in his life, to test the eye serum in the blog, I realised that he had approached the Vestige Verdant eye serum completely differently. He has more time and experience than me. A couple of days after starting to use the eye serum, Meelis wrote to me: "I'm using it for four days, and the swelling under my eyes is gone. All is well and superb. Amazing package, and of course, very very vain design." Meelis gives full points to the applicator. 

And to finish. Design this fancy can confuse people. My cleaner found the Vestige Verdant eye serum from my bed, next to the pillow. Thinking that it's probably everything but an eye serum, she discreetly put it in my underwear drawer...
Nägin hiljuti tänaval oma kiirustavat sõbrannat, kes võttis siiski kolm minutit, et minuga juttu rääkida ja selle aja jooksul jõudis ta küsida: "Kas Vestige Verdanti silmaseerum on ka hea?" Nii meenus mulle, et Vestige Verdanti kuniglikku perekonda on sündinud kolmas liige - silmaseerum ja otsustasin sulle oma muljeid jagada. Tõsi, tänases postituses on kaks arvamust. Üks minult, teine rahvusvaheliselt jumestuskunstnik Meelis Krikilt.

Kui ma peaksin üksikule saarele ühe ilutoote kaasa võtma, oleks see ilmtingimata silmakreem. Ma olen erinevaid silmakreeme kasutanud üle kümne aasta ja tean, et silmaümbruse eest tuleb hoolitseda. Kui loen kuskilt arvamust, et silmakreem on lihtsalt raha raiskamine, paneb see mind irooniliselt ühte kulmu tõstma. Olen arvamusel, et kui miski väärib tähelepanu ja hoolt, siis oled see eelkõige sina ise, sinu keha, sinu nägu ja sinu silmade ümbrus. See juhtub alati ootamatult. Vähemasti minul. Järjekordne jama silmaümbrustega! Alles mõni aeg tagasi kasutasin üht näopesugeeli ja loputasin sellega ka silmi. Tulemuseks ülitundlikud silmaümbrused. Lisaks olen ma hiline uinuja ja varane ärkaja, mis tähendab omakorda väsimusest musti silmaaluseid. Kas mina leidsin Vestige Verdanti silmaseerumist leevendust? 

Jah, seerum täidab oma lubaduse - ta imendub nahka vormelauto kiirusel. Kui sul on hommikul vannitoas aega vaid loetud minutid, siis saad minut pärast silmakreemi peale kandmist oma igapäevase meigiga jätkata. Mis puudutab musti silmaaluseid, siis siinkohal olen ma veendumusel, et kui elustiil ei muutu, siis silmakreemist üksi jääb väheks. See oleks sama, mis oodata, et tselluliidikreem üksi teeb imesid, sel ajal, kui sa hilistel õhtutundidel televiisori eest kreemitorti näost sisse ajad. Nii on ka silmaümbrustega. Tean omast käest, et kui lähen varem magama ja saan oma unetunnid täis ning kasutan lisaks head silmakreemi, on lootust pääseda väsimusest tingitud mustadest rõngastest silmade all. Kõige rohkem meeldib mulle Vestige Verdant silmakreemi jahutav toime nahale, mis on saavutatud tänu kurgiekstraktile. Ja vähem muljet avaldav pole nende nimekiri heast ja paremast, mida kõike silmakreem sisaldab. Muu hulgas leiab sellest maagilisest mustast pudelist argaaniaõli, hüaluroonhapet, aaloed, kaerajahu, kirsikekstrakti, meloniseemneõli ja oliivi skvalaani. Ilus koostis, kuninglikus pakendis.

Kuid... Vestige Verdandi Eye Serum on tegelikult palju enamat kui üks järjekordne silmakreem. Jäin selle peale täna mõtlema, kui neid ridu kirja panen. Sellel silmaseerumil on sulle sõnum. Nimelt teeb silmaseerumi eriliseks jahutav aplikaator, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et paar minutit silmaümbrusele pühendada ja seda kergelt masseerida. See on justkui meeldetuletus, et sa võtaksid igal hommikul ja õhtul oma kiires tempos aja maha ja pühendaksid enda nahale natuke rohkem aega. Minu soovitus on: kui sa oled otsusanud selle silmaseerumi eest käia välja 44,90 eur, siis kasuta kõiki hüvesid, mida silmaseerum pakub, kaasa arvatud nende nutikat aplikaatorit. Mina seda alguses ei teinud. Tuhistasin silmakreemi käeseljale, patsutasin sõrmedega kiirelt silmaalustele ja pisut kulmukaare alla ning tuhisesin hooga agipäeva.

Kui kutsusin blogisse silmaseerumit testima meigikunstnik Meelis Kriki, kes on oma elus testinud ohtralt kosmeetikume, sain aru, et tema oli Vestige Verdant silmaseerumile hoopis teisiti lähenenud. Erinevalt minust on tal ka rohkem kogemust. Loetud päevad pärast silmaseerumi kasutamist, kirjutas Meelis mulle: "Kasutan silmaseerumit juba neljas päev ja turses silmaalused on kadunud. Kõik korras ja lausa super. Vapustav pakend ja muidugi väga-väga edev disain." Meelis Krik annab täispunktid just spetsiaalsele jahutavale aplikaatorile.

Ja lõpetuseks. Nii uhke disain võib inimesed segadusse viia. Minu koristaja leidis Vestige Verdant silmaseerumi minu voodist, padja kõrvalt. Arvates, et tegemist on kõige muuga, kui silmaümbruse seerumuga, pistis ta selle peeglikapi asemel diskreetselt minu pesusahtlisse...

Mul on sulle ka hea uudis! Kaks õnnelikku saavad endale Vestige Verdant silmaseerumi. Kuidas võita? Palun kirjuta postituse alla, milline Vestige Verdant toode on sulle seni kõige enam meeldinud või mida ihaldad testida. Lisaks tuleb sul seda postitust jagada oma Facebookis, Instagramis, Twiterris või blogis. Lisaks peaksid olema Stellariumi Facebooki fänn, liituda saad SIIN. Üks kahest seerumist läheb loosi aga Stellariumi Instagrami fännide vahel, liitu meie Instagramiga SIIN ja loe reegleid Vestige Verdant foto alt. Tooted loosime välja 30. novembril. Head loosiõnne!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig