Wednesday, June 26, 2013

Cara Delevinge for Mulberry

Mulberry uus nägu on minu pikaajaline lemmik - Briti supermodell Cara Delevinge. Ma jälgin kirglikult Cara tegemisi läbi Instagrami ja mäletan ähmaselt, et ta postitas mõni aeg tagasi pildi öökullist - nüüd me näeme neid öökulle Mulberry reklaamides. Cara Instragrami postitused on alati humoorikad ja see toob sind moelavasid niitvale tüdrukule lähemale. 

Pikk jutt on pikk jutt ja üks pilt pajatab rohkem kui pikk jutt, millel on taga pikk jutt. Igatahes siin on esimesed kuumad kaadrid augustis 21aastaseks saavast Carast, kes on ametlikult Mulberry sügis/talvise kollektsiooni nägu. 

 
Muide, mul on endal kapis üks vintage Mulberry mantel. Ahnus. Puhas ahnus. Ostsin selle paar aastat tagasi ja mind absoluutselt ei huvitanud, et see on mulle kaks numbrit suur. Kui veab, toon selle oma garderoobist välja ja teen millalgi pildiseeria. Seniks naudi-naudi-naudi Carat!


Siia lõppu veel üks tagasihoidlik uudis - Stellariumil nüüd väike õde - peamiselt outfittidest koosnev blogi Stellarium Style, mille leiad SIIT. Blogil on ka Facebooki lehekülg, millega saad liituda SIIN. Kui õige aeg käes, siis tuleb Stellarium Style`i leheküljele ka üks äge rahvusvaheline giveaway - tean, et paljud eestlased jälgivad minu tegemisi välismaalt ja rahvusvahelised loosid annavad toreda võimaluse oma kaugeid sõpru meeles pidada. 
SHARE:

Tuesday, June 25, 2013

Outfit: Modern Day Mary Poppins

Do you remember words from "My Fair Lady" - "The rain in Spain stays mainly in the plain"... Well Estonian summer MEANS a shot of rain every now and then and I usually have my umbrella with me anyway. 

Works also in magical ways, right - you got it already - it really keeps the showers away. Miraculously often even. Lately I've been holding close comradeship with a very special umbrella. Got it as a gift from La Perla. Well its good also as a parasol, works both ways I think. Bit fragile and definitely romantic. But strong enough to make you feel like a modern  day Mary Poppins: "Practically perfect in every way!"
Outfit details:

Dress and jacket: ICE CUBE By Michael  
Umbrella: La Perla
MAKE UP: Reet Härmat (Couleur Caramel) 
Kas sa tead seda lauset "Minu veetlevast leedist" - "Hispaanias on hooti vihmahood". Palun väga! Täna võib seda vabalt öelda Eesti suve kohta, mil ainus viis vihma peletada on võtta iga päev kaasa vihmavari. Vahel tuleb see avada, siis mitte. Enamasti mitte. 
Suve meenutades näib mulle, et alati kui võtan vihmavarju kaasa, jääb vihm taevasse. Kui aga vihmavarju koju unustan, olen läbimärg ... Sel suvel aitas mind ohtralt La Perlalt kingiks saadud pitsiline vihmavari. Kolm vihmavarju loosisin ka välja. Mõtlen vahel, et mis elu need kolm vihmavarju elavad ...
SHARE:

Monday, June 24, 2013

TOP 5: Kuulsad pruudid ja kleidid

Pulmade hooaeg on käes, kuid ma tean mitut pruuti, kes murravad pead, millist kleiti lasta endale luua. Siin on viis kuulsat pruuti ja kaunist kleiti, mis võiksid tulevastele pruutidele inspiratsiooni kinkida. Lisaks kleitidele annavad mitmed fotod imehästi edasi pulmameeleolu.

Jacquetta Wheeler - printsessi pulm

Briti supermodell Jacquetta Wheeler abiellus läinud aasta juuli pankur James Allsoppiga. Kleidi autor on Alice Temperley, kes rääkis, et pruut soovis võimalikult õhkõrna kleiti ja loori.


Mary Charteris - valge mustlane

Briti aristokraat, lady Mary Charterise pulmakleit on üks minu lemmikuid. See sai leheveergudel palju tähelepanu - kriitikute sõnul jättis kleit "fantaasiale vähe ruumi" ja "pigem paljastas kui kattis". Kõik need klišeed - tead ju küll! Kleidi autor on Šoti disainer Pam Hogg. Uskumatu, aga see kleit jõudis isegi kõige jubedamate pulmakletide edetabelisse ja kleiti nimetati valge mustlase rüüks. Mary Charteris abiellus rokkar Robbie Furze`ga läinud aasta novembris.


Pamela Love ja tema hipilik pulmarüü

Ehtelooja Pamela Love abiellus tänavu mais Long Islandil illustraator Matthew Nelsoniga. Nii pidu kui ka kleit olid mõnusalt hipilikud. Mara Hoffmani loodud kleiti on nimetatud cooliks ja lihtsaks - selline, mida võid hiljem palaval suvepäeval selga panna.


Dylan Lauren - isa loodud kleidis


Moedisainer Ralph Laureni tütar Dylan võis pulmade eel olla vähemalt ühes küsimuses täiesti muretu - nii tähtsaks päevaks disainis elu ühe olulisema kleidi oma tütrele mõistagi tema isa. Dylan Laureni ja tema investorist abikaasa Paul Arrouet pulm peeti Ralph Laureni 300 aakrises valduses.Keira Knightley abiellus vanas kleidis

 Näitlejatar Keira Knightley, kes on Coco Mademoiselle`i nägu, üllatas oma pulmas kleidiga, mida on tema seljas juba varem nähtud. Kleit on Chaneli moemajast, kuid pärineb aastast 2008, mil Keira seda viimati kandis. Näitlejatari jakk oli samuti Chaneli moemaja disaineri Karl Lagerfeldi looming. Lagerfeld leidis, et tema muusa pulm oli lihtne ja kleit täiuslik. Nipsakad moetoimetajad olid aga hämmingus - kas Keira ja tema muusikust abikaasa James Righton pidid tõesti oma pulmaautoks valima tolmuse Renault Clio? Kas pole lõbusad mured ajakirjanikel? 


Milline on nendest sinu lemmikuim pulmakleit?

SHARE:

Sunday, June 23, 2013

Lost In The Wardrobe

Ma olen terve nädala piinelnud silmapõletiku käes ja arvutisse pole tohtinud oma nina tõsta. Täna on esimene parem päev ja plaanin sel puhul Stellariumit võõraste sulgedega (loe: piltidega) ehtida. Tahtsin sulle tutvustada üht imeilusat blogi, mille mõni aeg tagasi enda jaoks avastasin. 

See on üks kõige armsamaid eesti blogisid, mida olen üle pika aja näinud. Autoriks 18aastane Evamaria Elisabet, kellel on muinasjutulised outfiti postitused ja isegi kõige lihtsam juuksemaski tuub on stiilselt üles pildistatud. Blogi nimi on Lost In The Wardrobe ja mul on luba avaldada Stellariumis mõned kaadrid sellest imelisest blogist.


Evamaria Elisabet tantsis 12 aastat balletti, kuid lõpetas aasta tagasi. Ta ütleb, et põhjuseid tantsimise lõpetamiseks oli mitmeid. "Tundsin, et vajan ellu muutust ning olin tegelenud liiga kitsa valdkonnaga. Ma pole kordagi kahetsenud, et väiksena tantsima hakkasin ning samuti seda, et hiljem selle lõpetasin. Aeg oli edasi liikuda."


Evamaria Elisabet kirjutab (kahjuks) enamasti inglise keeles. Eesti keeles ei kirjuta ta seetõttu, et eestikeelne lugejaskond tundub olevat blogil üsna väike. "Samas eestlased on kommenteerimise osas ka veidi tagasihoidlikumad, mille tõttu ma tegelikult ei teagi palju neid on. Kuna olen ise kakskeelne - ema eestlane, isa soomlane, tundus mulle loomulikum, et ma ei kirjuta ainult eesti keeles, vaid pigem inglise keeles, et kõik sellest aru saaksid." 
Mina soovitan Evamarial küll blogi ka eesti keeles kirjutada - häid blogisid ei ole kunagi liiga palju! Vaata Lost In The Wardrobe SIIT ja blogi Facebooki lehe leiad SIIT.
  
Kas Stellariumi lugejate seas on neid, kes juba ammu jälgivad "Lost In The Wardrobe`i"? Soovin kõigile ilusat jaanilaupäeva! Loodan, et see möödub sul sama kaunis looduses nagu need kolm esimest kaadrit, kus Evamaria Elisabetist on pildid tehtud.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig