Friday, July 27, 2012

How to serve watermelon?


How to serve watermelon? It's not a million dollar question, but every hostess knows that a dish served beautifully tastes better. Not to mention the eyecandy that is a wonderfully set table. 

Watermelon is again a relevant topic, and on hot days watermelono is the perfect cooler. Kids get a kick out of trickily served watermelon, and it lifts the moods of everyone. Where else if not on the page of Martha Stewart could we find clever tips on serving watermelon?


 
Kuidas serveerida arbuusi? See pole just miljon dollari küsimus, kuid iga perenaine teab, et kaunilt serveeritud roog maitseb justkui paremini. Rääkimata sellest, et silm puhkab, kui laud on võrratult kaetud.

Arbuus on taas aktuaalne teema ja pakub palavate ilmadega erilist jahutust arbuus. Lastel on palju nalja, kui arbuusi omamoodi pakkuda ja endalgi läheb tuju helgemast helgemaks. Kust siis veel, kui mitte Martha Stewarti leheküljelt leida nutikaid nippe, kuidas arbuusi serveerida? 
SHARE:

Wednesday, July 25, 2012

Minu küüntel ... MaxFactor "Juicy Plum"

Kirjutasin hiljuti sellest, kuidas olen läbi blogi enda jaoks taas MaxFactori leidnud. Minu suured lemmikud on jätkuvalt nende minilakid. Olin just reisil ja ütlemata mugav on selline väike pudel kaasa võtta. Praegu küütleb minu küüntel MaxFactori "Juicy Plum".

Alati enne aluslaki peale kandmist, tõmban küüned küünelaki eemaldajaga üle ja võin öelda, et see nipp töötab nagu kellavärk. Lakk kinnitub nii paremini ja püsib kauem. Nagu ikka - kasutan aluslakki, siis kaks kihti küünelakki ja seejärel tuleb mängu pealislakk. MaxFactori lakk püsib minu jaoks küünel liiga kaua. Tõsi, see on kompliment. Aga ma jõuan lakist tavaliselt enne kulumist ära tüdineda ja siis haaran juba uue värvi järgi. Muutlik on see naise meel ...


Ära  unusta, et Stellariumis toimub iga nädal mäng, kus loosin välja ilutooteid ja külastusi erinevatesse ilusalongidesse. Ole uudistega kursis ja liitu Stellariumi Facebookiga SIIN.

SHARE:

Tuesday, July 24, 2012

Elas kord Burberry rebane

Burberry sügis-talvine 2012 aksessuaaride kollektsioon tõotab tulla põnev. Uutel piltidel, mida Burberry hiljuti avaldas, vaatavad vastu rebase-emand, öökulli-isand, pardipoiss ning veel sulelisi ja karvaseid. Kuidas sulle Burberry loomaaed meeldib?


See pole mul esimene kord Burberry sügist-talvistest aksessuaaridest kirjutada. Vaata ka postitust: Burberry sügis-talvised aksessuaarid.

SHARE:

Monday, July 23, 2012

Giveaway: Tautropfeni kehakoorija

Kuna keha koorimine ja ilus päevitus käivad käsikäes, siis on aeg loosida välja üks eriti vinge kehakoorija. Firma on üks minu lemmikuid - nimelt Tautropfen, mis pakub suurepäraseid ökoloogilisi tooteid.

Enne, kui ma sulle mängu reeglitest ja kehakoorijast kirjutan, annan teada, et juuste lamineerimise FashionHairis võitis Johanna Eenmaa. Palju õnne! Teised ei pea mitte mossitama, vaid on lahkesti kutsutud osalema uues giveaways. Nimelt on mul ära jagada üks orgaaniline rebasheinaõli, kakaokoore ja suhkrukristallidega kehakoorija (hind 22 EUR).   

Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis nii Tauropfeni fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Tautropfeni fännilehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millist kehakoorijat sa kasutad. Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti jagavad. Nauditavat nädala algust!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig