Wednesday, July 3, 2024

Stellarium Beauty Box "Bridgerton" on kohal


Juulikuu Stellarium Beauty Box kannab nime "Bridgerton" ja peaks rõõmustama kõiki selle sarja fänne. Kuid lisaks kahele "Bridgerton`i" teemalisele tootele on meie ilukarbikeses ka kõike muud ilusat. Üks on kindel - Stellarium Boxi avades paistab iga ilmaga päike.

Stellarium Beauty Box on imeline viis iseennast meeles pidada, sest meie üllatusi tulvil karbikeses on iga detail hoolikalt läbi mõeldud. Nagu tavaks sätime Stellarium Beauty Boxi kokku ikka nii, et peame silmas sinu personaalset ankeeti ja nii leiad meie karbikeses tooted, mida just sinu hing ihaldab.

Millised brändid sind märtsis Beauty Boxis ootavad? Meil leidub nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on ootavad sind järgmised firmad: Wen, Perris, Lancome, Beekman, Lancaster, Carolina Herrera, Salvatore Ferragamo, Elizabeth Arden, Lancaster ja mõistagi jätame mõned brändid hoopis saladuseks, sest kes meist üllatusi ei armastaks? 

Nagu eelpool mainitud, sisaldab iga Stellarium Beauty Box muu hulgas täissuuruses parfüümi - spetsiaalse lõhna valime sulle välja Sinu ankeeti silmas pidades. Stellarium Beauty Box maksab 100€ ja sisaldab ka saatmiskulu.

Soovid endale Stellarium Boxi? Kirjuta info@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust.
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig