Thursday, August 5, 2021

Minu parim šopingu nipp: osta üks, müü kaks!


Osta üks, müü kaks. Või kolm. Jutt käib mõistagi kleitidest. Miks mitte ka kingadest? Või käekottidest? Mõni aeg tagasi jagasin oma sõbrannale nippi, et kui ostan uue kleidi, siis vabanen vähemalt kahest. See on tõhus viis, kuidas oma garderoobil silm peal hoida - nii ei kasva asjad üle pea. 

Kui piirangud suve alguses kadusid, olin mõnda aega kuidagi valvel ja ei ostnud midagi. Küsisin endalt: milleks, kui kõik on olemas? Kuid nüüd olen taas hoos - šopanud veebipoodes, kiiganud eBay pakkumisi ja käinud oma lemmikuimates second-handides. Päris tore on olnud naasta oma tavapärasesse ellu ja rütmi. 

Hea uudis on see, et Tallinnas asuvas Sarapuu Kirbukas (Ristiku tn 12)) on  minu box, kus oma riideid müün, taas elule ärganud - olen viinud sinna imelisi suvekleite, jakke, ja käekotte. Ah jaa, pildil olev J.Crew kleit rändas eile samuti müüki. Seega, kui armastad kleite ja jumpsuite - nii pidulikke kui ka argiseid, siis on minu box Sulle loodud. Seega kui elad Tallinnas või plaanid pealinna külastada ning armastad second-hand poodides kalastada, kiika kindlasti Sarapuu Kirbukasse. See on üks ägedaim Tallinna kirbukas, kus paljud erinäolised naised müüvad imeilusaid asju. 

Muide, palju tuntud stiilsed naised on Sarapuu Kirbuka, kus oma riided teisele ringile saata. Ma ei saa ka märkimata jätta, et Sarapuus töötavad maailma kõige armsamad ja abivalmivad tüdrukud. Kui satud Sarapuusse ja leiad minu boxist midagi põnevat, siis sosista kassas sooduskood "Stellarium" ja see annab sulle minu kaubalt -15% (sooduskood kehtib kuni 12.august). Sina ära unusta mind aga Instagramis jälgida, sest kui viin uusi asju müüki, jagan alati ka stoorisid. Stellariumi Instagrami leiad SIIT


Fotod: Kristin Arniste


 SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig