Wednesday, June 22, 2016

TOP 5: High end Foundations with the Best Coverage


I'm always on the lookout for a good foundation. I mainly buy foundations for myself, but after finishing makeup school, I try to find products for my clients to make a perfect flawless base. All the more so since all the women I do makeup for, have their own preferences. When I was organising my makeup case a few days ago, I decided to do an overview of foundations that have never let me down.

This list of high end foundations has both new and old favourites where the price corresponds to the quality. I've always thought that the things we put on our skin, could be the best possible, because we only get one skin and you should look after it properly. Here are my five favourite high end foundations for coverage.  

1. Nars Sheer Glow - love at first sight! I always have to have Nars Sheer Glow in my personal makeup bag as well as makeup case for work. At the moment, I have three different shades. It truly has good coverage, but it stays light on the skin with a beautiful glow. My skin is very pale and the shade Mont Blanc goes perfectly with it.

 2. There were times when I couldn't imagine makeup without Everlasting Foundation+ by Clarins. It covers ideally, minimises pores, and is good for those who have combined and oily skin. The foundation suits those who want an exceptionally matte result. The bottle also contains sunscreen SPF15.

 3. Shu Uemura foundation the Lightbulb gives the skin exceptional freshness. You can apply one thin layer that will be more than enough for good skin. If you have parts on your skin with little red scars, you can simply apply a second layer and that will be enough. You can't look past of the light sweet scent of the Lightbulb. If it was a perfume, it would be part of my perfume collection.

4. I have always got along with Dior's foundations. Diorskin Forever is again something I would recommend to every woman. If you have problematic skin, it covers all flaws, and if you're lucky enough to have flawless skin, you only need very little of the foundation. The big advantage of Diorskin Forever is that there are many light shades and every Nordic woman will something to match their skin.

5. Who says packaging doesn't matter? It does. Genius Gel by Marc Jacobs catches the eye for its amazing packaging and bottle. Genius Gel has quite a strong scent that reminds me of men's perfume. This could either be a plus or a disadvantage of this product. I personally like the scent of Genius Gel and the coverage also gets maximum points. The result is matte enough without looking like a mask.   

What kind of high end foundations do you use? Which foundations do you like and what would you recommend to others?Ma olen alati hea jumestuskreemi otsinguil. Eelkõige otsin jumestuskreeme endale, kuid pärast meigikooli lõpetamist püüan oma klientidele leida tooteid, millega teha täiuslik ja veatu meigipõhi. Seda enam, et igal naisel, keda meigin, on omad eelistused ja nemadki on pidevalt uue toote otsinguil. Kui ma paar päeva tagasi oma meigikohvrit kraamisin, otsustasin teha ülevaate jumestuskreemidest, mis pole mind kunagi alt vedanud. 

Siin on nii uusi kui vanu lemmikuid. Tegemist on high end jumestuskreemidega, mille hinnad vastavad kvaliteedi suhtele. Ma olen alati seda meelt, et kõik, mida nahale kanname, võiks olla parim, sest meile on antud vaid üks näonahk, mis vajab pühendumist ja ustavat hoolitsemist. Siin on minu TOP 5 kõige katvamat high end jumestuskreemid. 

1. Nars Sheer Glow - armastus esimesest silmapilgust! Mul peab nii isiklikus kosmeetikakotis kui meigikohvris alati olema Nars Sheer Glow jumestuskreem. Hetkel on mul isegi kolm erinevat tooni. See on tõeliselt kattev, kuid jääb nahal väga kerge ja kauni kumaga. Mul on väga valge nahk ja sellega sobib täiuslikult toon "Mont Blanc". Ostsin lisaks üsna tumeda tooni, mis kannab nime "Barcelona" ja vahel, kui kasutan isepruunistuvat, siis segan omavahel nii "Mont Blanci" kui ka "Barcelona" ja saan näole sobiva tooni.
PS. Narsi Eestis ei müüda, seda tasub tellida nende kodulehelt. Kui saatmiskulu tundub kõrge, võib tooteid tellida näiteks sõbrannadega mitme peale ja teatud summa pealt saatmiskulu ei tulegi.

2. Clarinsi puuderkreem Everlasting Foundation+ on taaskord ideaalne katvus, ta minimeerib poore ja sobib nendele, kellel on kombineeritud ja õline nahk. Jumestuskreem meeldib kindlasti kandjale, kes soovib nahal erakordset matti tulemust. Väike päikesekaitse ei tee paha, seega on rõõmustav, et jumestuskreem peidab endas päikesekaitset SPF 15. 

3. Diori jumestuskreemidega olen alati hästi läbi saanud. Diorskin Forever on taaskord selline, mida julgen igale naisele soovitada. Kui sul on probleemne nahk, katab ta kenasti igasugused ebatasasused ja kui oled see õnnelik, kes omab veatut nahka, siis kulub puuderkreemi iseäranis vähe. Diorskin Foreveri suur eelis on see, et ka Eestis on nende valikus palju heledaid toone ja iga põhjamaa naine leiab enda nahaga sobiva jumestuskreemi.


4. Shu Uemura the Lightbulb jumestuskreem annab nahale erakordse värskuse. Seda võib nahale kanda vaid ühe kerge kihi, mis on hea näonaha puhul enam kui küll. Kui nahal on kohti, kus on vaja näiteks punased armid ära katta, siis võib sinna kanda peale lihtsalt teise kihi ja sellest piisab. Mööda ei saa the Lightbulbi kergelt magusast lõhnast. Kui tegemist oleks parfüümiga, oleks see minu peeglilaual.

5. Kes ütles, et pakend pole tähtis? Ikka on küll! Marc Jacobsi Genius Gel köidab pilku eelkõige suurepärase pakendi ja pudeliga. Genius Gel on üsna tugeva, pigem meesteparfüümi meenutava lõhnaga jumestuskreem. See võib saada nii toote plussiks kui miinuseks. Minule isiklikult Genius Geli lõhn meeldib ja katvus väärib samuti täispunkte. Tulemuseks on parajalt matt näonahk, mis ei meenuta mingil juhul maski.

Need on minu viis lemmikut. Milliseid high end jumestuskreeme sina kannad? Mis jumestuskreemid sulle meeldivad ja mida soovitaksid ka teistele?

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig