Wednesday, March 23, 2016

Perfume Portrait: Poison Girl


Dior Poison series perfumes have always been a challenge for me. In my eyes, they have always been the perfumes of real dames throughout time. I'm not sure if I could flaunt them properly regardless of the fact that I have many perfumes with a very strong character in my cupboard. However, Poison has changed through time, and the latest version Poison Girl already hints in its name that it's a perfume that should suit the younger generation.

Many young women prefer lighter perfumes. I can't speak for everyone, but I can see from my girlfriends how our perfume preferences have changed with years. If ten years ago I would always pick a light and sweet scent, then today my taste has gone through a big transformation. Poison Girl takes a step towards women who prefer lighter perfumes. At the same time, Poison is still in the bottle. It's there, but sitting at the back row and gives the stage to the lighter notes. In ads, Poison Girl is portrayed as a wild party girl who doesn't fear anything. So, Dior has given a signal that Poison Girl could go on the wrists of the younger generation of the brave. This scent is a symphony of Sicilian bitter orange, Damascus rose, Venezuelan tonka beans, Sri Lankan sandalwood. Warm notes come from almond and vanilla.

For the shoot of this perfume portrait, I took my red Lily & Taylor veiled hat out of the box for the first time - it had been there for years. I have never worn it before. I haven't even removed the tag. Today I can say it was waiting for the time I found the right moment and I thought of this hat when I smelled Poison Girl. This perfume could be created for a party girl, but definitely a dignified young lady with self respect. I see a woman who appreciates a party within in Poison Girl. A party can mean red nails. A party can mean the little moments we cherish around ourselves. A party can start the moment you spray Poison Girl. A party can start the moment you put on a red hat and step outside.


Diori lõhnad sarjast Poison on minu jaoks alati olnud väljakutse. Sellised tõeliste daamide parfüümid. Ma pole kindel, kas ma ise kannaksin neid välja, kuigi minu parfüümikapis leidub küllaga tugeva selgrooga lõhnu. Samas on Poison läbi aastate muutunud ja nende kõige viimane versioon Poison Girl viitab juba oma nimega sellele, et tegemist on lõhnaga, mis peaks sobima nooremale generatsioonile.

Paljud noored naised eelistavad kergemaid lõhnu. Ma ei saa rääkida kõigi eest, kuid ma näen ennast ja oma sõbrannasid vaadates, kuidas meie lõhnade eelistused on läbi aastate muutunud. Kui veel kümme aastat tagasi valisin endale alati mõne kerge ja magusa lõhna, siis täna on minu maitsemeel absoluutse muutumismängu läbinud. Diori uusim versioon Poison Girl astub aga ise sammu lähemale naistele, kes eelistavad kergemaid lõhnu. Samas pole Poison pudelist mitte kuhugi kadunud. Ta on olemas, istub küll pigem tagareas ja annab võimaluse laval astuda üles kergematel nootidel. Reklaamis esitatakse Poison Girli kui metsikut peotüdrukut, kes ei karda midagi. See lõhn on sümfoonia Sitsiilia mõrkjast apelsinist, Damaskuse roosist, Venetsueela tonkaubadest ja Sri Lanka sandlipuust, soojad noodid tulevad mandlitest ja vaniljest. 

Selle parfüümi portree pildistamiseks võtsin esmakordselt kübarakarbist välja oma punase Lily & Taylori looriga kübara, mida olen aastaid karbis hoidnud. Ma pole seda mitte kunagi kandud. Ma pole sellest isegi hinnasilti eemaldanud. Täna võib öelda, et ta ootas aega, mil ma leian selle õige hetke ja see kübar meenus mulle momendil, mis nuusutasin Poison Girli. See parfüüm võib olla loodud küll peotüdrukule, kuid kindlasti väärikale ja endast lugupidavale noorele naisele. Mina näen Poison Girlis ka naist, kes hindab pidu eneses. Pidu võib tähendada punaseid küüsi. Pidu võib tähendada väikseid hetki, mida me endi ümber hindame. Pidu võib alata momendist, mil pihustad endale peale Poison Girli. Pidu võib saada alguse hetkel, mil paned pähe punase kübara ja astud tänavale ...


PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Tuesday, March 22, 2016

Sea Of Shoes: Spring is in the Air


Spring arrived in Estonia with snowfall and the ground was all white by evening. If Christmas songs had been playing on the background and gingerbread smell had been in the air, you would have got proper Christmas feeling. But Christmas is far and before that we have a cheeky spring and then a suave summer.  

I was browsing webshops for shoes that whisper the arrival of spring. Soon enough lilacs will bloom, soon it'll be warm, soon you'll see the first butterfly and soon you can wear shoes to a light dress and go carelessly conquer the world. This time, I picked out shoes from four designers. Sea Of Shoes represents the fairytale-like Sofia Webster, playful Jimmy Choo, concrete Stuart Weitzman, and flirty Chiara Ferragani. What kind of shoes would you go greet the spring in?


6-9. Jimmy Choo 
13-16. Chiara Ferragni

Kevad tuli Tallinnasse nii, et päeval hakkas lund sadama ja õhtuks oli maa valge. Kui veel jõululaulud oleks taustaks olnud ja kuskilt piparkoogilõhna tulnud, oleks ka jõulutunne platsis olnud. Kuid jõulud on kaugel ja enne tuleb kelmikas kevad ja siis sulnis suvi. 

Kiikasin netipoodides ringi ja vaatasin neid kingi, mis kõik sositavad kõrva, et kevad on käes. Kohe hakkavad sirelid õitsema, kohe läheb soojaks, kohe lendab sulle vastu esimene liblikas ja kohe võib kerge kleidi juurde panna jalga kingad ning minna muretult maailma vallutama. Sel korral valisin nelja disaineri kingad. Sea Of Shoes rubriigis on esindatud muinasjutuline Sophia Webster, mänguline Jimmy Choo, konkreentne Stuart Weitzman ja flitriv Chiara Ferragni. Millistes kingades sina läheksid kevadet vallutama?
SHARE:

Monday, March 21, 2016

Happy National Fragrance Day: My Top 10 Perfumes!


The Fragrance Foundation UK is celebrating National Fragrance Day on March 21st. Stellarium sports the Perfume Portrait section for two years now - we have portrayed fragrances that have touched my soul deeply and that are my special favourites through words and photo series. What comes to me, every day is Fragrance Day to me.

I can't imagine leaving the room without wearing perfume, and I often use perfume at home as well. Perfumes are for myself mostly. And then come the others. To celebrate today's Fragrance Day, I'm sharing ten of my favourite perfume portraits throughout times. 

1. Balmaini "Ivoire" (Read more here)


2. Serge Lutens Chergui (Read more here)
4. Balmain Extatic (Read more here)


7. Karl Lagerfeld For Her (Read more here)


10. Serge Lutens Jeux de Peau (Read more here)


Head rahvusvahelist parfüümipäeva! Stellariumil on juba kaks aastat rubriik "Parfüümi Portree", kus oleme portreteerinud läbi sõnade ja pildiseeriate erinevaid lõhnu, mis on minu hinge sügavalt puudutanud ja mida pean oma erilisteks lemmikuteks. Mis puutub minusse, siis minu jaoks on iga päev parfüümi päev. 

Ma ei kujuta end ette ilma parfüümita toast välja astumas ja sageli lõhnastan ennast ka kodus. Minu jaoks on parfüüm eelkõige just minu enda jaoks. Ja siis tulevad kõik teised. Tänase rahvusvahelise parfüümi päeva puhul jagan sinuga oma kümmet lemmikuimat parfüümi portreed läbi aegade. Vali nende seast omakorda välja oma lemmikuim kirjutis, märgi see ära blogi kommentaariumisse ja üks õnnelik võidab endale uue Armani parfüümi "Si Rose". Ära unusta seda postitust ka jagamast! Jagatud postitus on ikka jagatud postitus. 

Armani "Si Rose" parfüümi võitis Annika Põld. Palju õnne võitjale! Palun võta ühendust: loos@stellarium.ee
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig