Friday, December 5, 2014

Girl Friday: One Day In My Garden

Suurte karvamütsidega meenub mulle alati minu ema, kes noorena kandis erinevaid karusnahast mütse. Kire kasukate ja karusnaha vastu olengi saanud oma emalt. Mu ema korraldas noorena sageli suuri aiapidusid ja mäletan, kuidas ühel juunikuu päeval oli väljas hirmus jahe. Ema otsis kapist välja kergema kasuka ja võttis aias külalisi vastu karusnahas. Veider. See oleks olnud justkui eile. Ma näen aegluubis oma blondide lokkis juustega ema, tema punaseid huuli, šampanja klaas käes ja kasukas seljas külalisi tervitamas. Mina istumas oma salakohas, suure männi taga peidus.

Siin pildil on kõik justkui vastupidi. Siin on tühi väli, pole lopsakaid lilli, külalisi ega šampanjat. Neid kaadreid tehes olid väljas miinuskraadid, ma heitsin paariks minutiks seljast kasuka ja siis jaki. Ikka selleks, et esitleda kleiti, millega end sel nädalal premeerisin. See on pärit Tallinnas asuvalt Cozy butiigist ning oli poes ringi vaadates minu esimene valik. Ja ometi on nendes kaadrites nii palju minu emast - nii uus karvamüts, Chaneli stiilis jakk kui ka kleit. Kui kummikud välja arvata, oleks kõik eelpool mainitud ka minu ema valik. Kuigi ma ei näe oma emakest nii sageli, kui sooviksin, on hämmastav, kui palju ma temast igal päeval endaga kaasas kannan. 


Big fur hats always remind me of my mother who used to wear different fur hats when she was young. I've inherited my passion for fur coats and fur from my mother. She used to throw garden parties, and I remember a particularly cold day on June. She welcomed the guests in fur. Bizarre. It's as if was yesterday. I remember my curly blonde haired mum, her red lips, a glass of champagne, welcoming guests in her fur coat. I'd be hiding in my secret spot behind a big pine tree.

This photo is the polar opposite. Empty field, no luscious flowers, guests, or champagne. Taking these shots, it was below zero outside. I took off the fur coat for a few moments and replaced it with a jacket. All that to show you what I rewarded myself with this week. It's from Cozy boutique in Tallinn (Narva mnt. 13), and it was my first choice when looking around in the shop. And these photos carry so much of my mother in them - the new fur hat, Chanel style jacket, as well as the dress. If you exempt the wellies, everything mentioned above would also be my mother's choice. Although I don't see her as often as I'd like, it's amazing how much of her I carry with me every day.

Outfit details:

Dress: Butiik Cozy
Jacket: Walter
Necklaces: Pi-Ret Jewelry "Little Black Dress" &
"All About Audrey" (here)
Bag: Bally vintage
Nails: OPI Nordic Collection "Going My Way or Norway" 
Wellies: Hunter Original Welly Metal Antique Gold

SHARE:

Thursday, December 4, 2014

Take the Dress and Run!

Jõulupidude ja aasta vahetuse eel lähevad paljud naised alati elevust täis ja hakkavad rääkima sellest, et nüüd on küll aeg uus kleit osta. Mina olen selles küsimuses absoluutne erand, sest ma ei näe seost jõulupeol ja uuel kleidil. Kui mulle hakkab midagi ilusat silma, siis pole uue kleidi soetamise põhjuseks küll mitte ühtegi pidu vaja. Uus kleit ise on juba justkui pidu.

Ma ise kiikan alati argisemate kleitide poole. Armastan kanda selliseid kleite, mis tagasihoidlikuma loomuga inimestele tunduvad hommikul juba karnevalina, kuid mulle  pigem pisikese liialdusena. Kui ma mõtlen täiuslikust kleidist, siis tänases postituses on mul seljas üks nendest. Jumalik kombinatsioon - nude miksitud mustaga. Justkui argine. Justkui pidulik. Kõik sõltub aksessuaaridest ja loomulikult kingadest. Tegemist Benedikte Utzoni disainiga ja tema loomingut saab osta Tallinnas asuvas butiigis Cozy (Narva mnt.13). Mina valisin kapist Jeffrey Campbelli okkalised kingad. Kui nendega õhtul koju jalutada, siis mõjuvad lausa täiusliku enesekaitsena. Tänase kleidi suurim pluss on aga materjal - ma võin ta käekotti pista ja kui selle välja võtan, pole kleit kortsu läinud. Selle kleidi kohta käib ütlus: haara see ja jookse!


Around Christmas and New Year's, a lot of women tend to get quite excited and start talking that it's about time to buy a new dress. I'm an absolute exception in this regard, because I don't see the connection between a Christmas party and a new dress. When I spot something beautiful, I don't need a party to buy a new dress. The new dress is a party in itself.

 I always steer towards more casual dresses. I love wearing dresses that look like carnival to those, who are a bit more held back - but to me they seem like a mild exaggeration.  When I think about the perfect dress, then I'm wearing one in today's post. A heavenly combination - nude mixed with black. Sort of casual. Sort of evening dress. It all depends on the accessories, and of course shoes. I picked out Jeffrey Campbell's spiky shoes. When you walk home in them at night, they work as perfect self defense. However, the biggest plus about the dress today is the fabric - I can put it into a purse, and when it's taken out, it won't be creased.

Outfit details:

Dress: Benedikte Utzon
Coat: Cozy Butiik
Necklace: Pi-Ret Jewelry "Little Black Dress"
Shoes: Jeffrey Campbell
Lipstick: Dior Christmas Collection "Passion Shock"
Nails: OPI Nordic Collection "Going My Way or Norway"
Hair: Fashion Hair (Maarika Heering)PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Wednesday, December 3, 2014

Daniel Wellington Giveaway. Open Worldwide!

Daniel Wellingtoni käekellad on kindlasti paljude naiste ja meeste südamed vallutanud! Need lihtsa ja samas täiusliku disainiga ajanäitajad on justkui armastus esimesest silmapilgust. Minu kollektsioonis on DV käekell "Grace London" ja täna on mul kõigile lugejatele hea uudis! 

THE WINNER IS HERE /VÕITJA LEIAD SIIT

Nimelt jagab Stellarium kingiloosi käigus ära ühe Daniel Wellingtoni käekella. Jõulukuu on õige pea ukse ees ja mis saab olla toredam, kui astuda detsembrisse uue käekellaga. Kõik on väga lihtne! Käekella saad valida endale ise!

Kuidas võita?  

Selleks, et võita, pead sa olema nii Daniel Wellingtoni kui ka Stellariumi fänn Facebookis. Lisaks pead olema nii Daniel Wellingtoni Instagrami kui ja Stellariumi follower Instagramis. 

Daniel Wellingtoni Facebookiga saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehele saad like vajutada SIIN.

Daniel Wellingtoni Instagrami leiad SIIN.
Stellariumi Instagramiga saad liituda SIIN.

Seejärel külasta Daniel Wellingtoni lehekülge SIIN ja kopeeri oma lemmikuima käekella link blogipostituse alla kommentaariumisse. Selleks, et see loos jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis/instagramis. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes mängu kindlasti sheerivad. Võitja teatame 5. detsembril.Daniel Wellington watches have surely conquered a lot of women's hearts! Those simple yet perfectly designed time tellers are like love from first sight. I've got DV's watch "Grace London" in my collection and today I've got great news for all readers!  

Namely Stellarium is giving away one Daniel Wellington watch. Christmas month is soon here and what could be nicer than stepping into December with a new watch. It's all very simple! You can choose the watch yourself!  

How can you win?  

To win, you need to like both Daniel Wellington and Stellarium on Facebook. Additionally you need to follow Daniel Wellington and Stellarium both on Instagram.   

Daniel Wellington's Facebook page can be found HERE.  
Stellarium's Facebook page can be found HERE.   

Daniel Wellington's Instagrami can be found HERE
Stellarium's Instagram HERE  

After that you should visit Daniel Wellington's page HERE and copy-paste your favourite watch's link into the comments section under this blog post. So that the giveaway would reach as many as possible, share this link in your own Facebook/Twitter/blog/Instagram. Attention! Only those who share the post, who will be part of the ballot. We'll announce the winner on 5 December.
SHARE:

Tuesday, December 2, 2014

Blondes vs brunettes - who has more fun?

Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta. Ma ei tea, miks, kuid see vanasõna ajab mind alati pööraselt naerma. Ometi sobib see ideaalselt just tänase postituse avasõnadeks. Eile poseerisin sulle Bitte Kai Randi lavendlivärvi kašmiiri sisaldavas kleidis, täna täpselt samasuguses, kuid väike erinevus siiski leidub - seekordne kleit on roheline.  

Mulle meeldib jätkuvalt selle kleidi multifunktsionaalsus - kui seda pükste ja vööga kanda, on sellel sootuks teine ilme. Need nutikad Bitte Kai Randi kleidid on müügil Tallinnas asuvas butiigis Cozy (Narva mnt 13, PRO kapitali hoones). Ah jaa ... Viimasel ajal olen hakanud unistama helepruunidest juustest. Jah, sa lugesid õigesti. Mu tütrel on imelised pruunid juuksed ja ma võitlen kiusatusega oma blondid kiharad samuti pruuniks värvida. Täna lasin juuksed pisut tumedamaks toonitada ja palusin, et juuksur rõhutaks minu punaseid salke. Mida arvad sina - kas tasub juuksed pruuniks värvida või peaksin jääma truuks oma blondidele kiharatele? Mis puutub minu tänast käiku juuksurisse, siis see lõppes ootuspärase stsenaariumiga. Jõudsin koju ja küsisin oma abikaasalt: "Noh, kuidas meeldib?" Ta vaatas mind pealaest jalatallani ja küsis: "Kas ostsid midagi uut?" No comments. Vaata üle ka minu eilne postitus (SIIN), kus kannan sama lõikega kleiti. Kumb on sinu meelest šikim värv?


Who doesn't remember the past, lives without a future. I don't know why, but this proverb has always made me laugh. And even so it makes for a perfect into for this post. Yesterday I posed for you in Bitte Kai Rand's lavender cashmere dress, and today I'm doing the same with a slight difference - this time the dress is green.

In today's outfit, I mixed the dress with trousers and a belt instead. I like the multifunctionality of this dress - add trousers and a belt, and it completely changes its form. These wonderful dresses can be found from Cozy boutique in Tallinn (Narva mnt 13, PRO kapital building). Oh yes... Recently I've started to dream about light brown hair. Yes, you read that right. My daughter has beautiful brown hair, and I'm constantly battling the temptation to dye my hair brown. Today I coloured my hair slightly darker, and I asked my hairdresser to emphasise the red highlights in my hair. What. Do you think of the idea - should I dye my hair brown? When I got home, I asked my husband how he liked it. He looked at me head to toe and asked if I'd bought something new. No comments. Go check out my post from yesterday where I'm wearing the same dress. Which one of the colours is more elegant, what do you think?

Outfit details: 

Dress: Bitte Kai Rand
Trousers: Benedikte Utzon
Bag: Bally vintage
Wellies: Ilse Jacobsen
Earrings: Pi-Ret Jewelry "Festive Mood" (here)
Lipstick: Dior Christmas Collection "Passion Shock"
Nails: OPI Nordic Collection "Going My Way or Norway"
Hair: Fashion Hair (Maarika Heering)


PHOTOS: Meisi Volt

SHARE:

Instagram Inspiration

Selle nädala Instagrami Inspiratsiooni esimene kangelanna on modell Miranda Kerr, kelle tegemistel hoian silma peal pärast seda, kui ta tuli välja oma ilutoodete sarjaga KORA Organics. Mind alati huvitab, kuidas kuulsused oma tootesarju promovad.

Pole saladus, et mõningates küsimustes pole ma täiskasvanuks saanud - näiteks kogun ma kleepekaid, igasuguseid templeid, mida saab kingipakkidele lüüa ja minu suur nõrkus on märkmikud. Designloveplanner on loonud imelise märkmiku ja läinud mustal reedel olid tema märkimikud kõik 25 % odavamad. Sättisin selle juba ostukorvi, kuid siis silmasin, et kõige odavam saatmiskulu Eestisse on 19 dollarit ja see tundus mulle pisut liig. Mu abikaasa nimetaks sellist saatmiskulu lausa röövimiseks. Kuna ma kogun märkmikke, siis jälgin ka TheDailyRoe tegemisi. Temast inspireerituna näevad osad nädalad minu märkmikus sama värvikad välja. Eesti kuulsustest valisin sel korral lauljatar Teele Viira, see must-valge foto temast on lihtsalt cool ja Teele ise on sama cool. Olen teda paar korda intervjueerinud ja meil on alati pööraselt nalja saanud. No ja kes suudaks hoida end eemale ajakirjade Harpers Bazaar ja Vogue Instagrami kontodest? Viimane Instagrami kaader on aga vormel 1 masin, mis kuulub Fernando Alonsole. Mul on hästi meeles, kui ma ühel päeval (see võis olla kaks aastat tagasi) nõudepesumasinast nõusid välja võtsin ja mu tütar teatas köögilaua taga jalgu kõlgutades: "Kui suureks saan, abiellun Fernando Alonsoga! Ta on kõige kiirem maailmas!" Fernando Alonso on hispaanlasest vormelisõitja, kahekordne maailmameister ja tema aastapalk on 20 miljonit eurot. Üks neid, kelle pärast ma ise kümmekond aastat tagasi vormel 1 vaatama asusin ja noh ... jätkuvalt vaatan. Avastasin hiljuti, et mu tütar jälgib hoolega Instagramis Fernando Alonso tegemisi. Mis ma ikka oskan kosta? Öeldakse, et järjepidevus viib sihile. Tuletan meelde, et kui klikid iga numbri taga oleval Instagrami kontol, avaneb sulle nende pildigalerii. Ja ära unusta ka Stellariumi Instagrami, mis asub SIIN.


10. ALO_OFICIAL1

The first heroine of this week's Instagram Inspiration is the model Miranda Kerr, whom I've kept an eye on after she released her own beauty products line KORA Organics. I've always been interested in how celebrities promote their own products.

It's not a secret that I'm not completely grown up in some respects - for example I collect stickers, all sorts of stamps that can be printed on present boxes, and notebooks are a big weakness of mine. Designloveplanner has created a wonderful notebook and on the past Black Friday, their notebooks were all 25% off. I was already checking out my basket when I realised that the cheapest delivery cost to Estonia is 19 dollars and that seemed too much for me. My husband called the delivery price an actual robbery. Since I collect notebooks, I'm also keeping a close eye on TheDailyRoe. Some weeks in my notebook look as colourful, inspired by her. I picked out Teele Viira from Estonian celebrities this time, this black and white photo of her is just cool, and Teele herself is equally cool. I've interviewed her a few times and we've always had a blast. And who could stay away from Harpers Bazaar and Vogue Instagram accounts? The last Instagram shot is a Formula 1 car that belongs to Fernando Alonso. I remember well this one time (it could have been two years ago) when I was emptying the dishwasher, my daughter announced swinging her legs at the kitchen table: "When I grow up, I will marry Fernando Alonso!". Fernando Alonso is a Spanish F1 driver, two time world champion and her annual salary is 20M euros. One of those who is to blame for me starting following Formula 1 some ten years ago... and I still follow it. I discovered recently that my daughter follows Fernando Alonso on Instagram. What can I say? Persistence pays off. And more… don’t forget Stellarium’s Instagram, that can be found here.
SHARE:

Monday, December 1, 2014

Lilac - Losing My Mind

Sirelilillas värvis on midagi ainulaadset ja helget. Midagi sellist, mida pole mitte üheski teises toonis. Ehk tuleb see lapsepõlvest, kui minu võrkkiik oli asetatud sirelipõõsaste juurde ja imetlesin sageli nende õisi? Selle värvi muinajutulisusega suudab ehk võistelda kõigest Tiffany-sinine toon. Seega võid kujutada ette minu elevust, kui leidsin skandinaavia moelooja Bitte Kai Randi loomingust selle kašmiiri sisaldava originaalse lõikega kleidi. Esmalt võlus mind loomulikult värv, kui seejärel see ebatavaline lõige. 

See on kleit, millega võid minna hommikul kontorisse, ta mõjub šikilt õhtusöögil ja sama elegantselt teatris. Ma olen kandnud seda kleiti ka musta vööga ja riputanud kaela pika pärlikee, kuid näib, et nii originaalse lõike juurde pole peale lokkide suurt rohkem midagi vaja. Käisin ühel päeval emal külas, ta vaatas mu hõbedaseid kummikuid, ohkas sügavalt ja ütles lõpuks: "Mina küll aru ei saa, mida sa nendes kummikutes leiad!?" Ma jätsin talle igaks juhuks mainimata, et pärast pikka otsimist, leidsin oma Hunterite kogusse sirelilillad kummikud ja ootan nüüd kullerit südame põksudes. Põigates tagasi Bitte Kai Randi juurde, siis tema looming on müügil Tallinnas asuvas butiigis Cozy (Narva mnt 13, PRO kapitali hoones). Sel nädalal esitlen sulle veel mitut kleiti, mis on pärit just Cozy butiigist. Mis on sinu jaoks kõige helgem ja ainulaadsem värv?There's something unique and bright in lilac. Something, that doesn't exist in any other shade. The fairytaleness of this colour can perhaps only be competed by Tiffany blue. So you can imagine my excitement when I found this originally cut dress with cashmere from the designer Bitte Kai Rand's collection. First I was of course allured by the colour of the dress, and then the cut.

It's a dress you can wear to the office in the morning, it will be chic at dinner, and equally elegant in theater. I've worn this dress with a black belt and accessorised it with a long pearl chain, but it seems that a cut like this doesn't need anything more than curls. When I visited my mother one day, she looked at my silver wellies, gave a deep sigh, and finally said: "I don't understand what you see in these wellies!" I didn't mention it to her just in case, that after a long search, I found a lilac addition to my Hunter collection, and I'm waiting for them with excitement. Getting back to Bitte Kai Rand, then her creations are available in Cozy boutique in Tallinn (Narva mnt 13, Pro Kapital building). This week I'm going to present to you more outfits from Cozy boutique. What's the brightest and most unique colour for you?

Outfit details:

Coat: Boutique Cozy
Dress: Bitte Kai Rand
Wellies: Hunter Silver Metallic
Bag: Miss Lindy
Earrings: Pi-Ret Jewelry "Maya On The Moon"
Lips: Collistar "Granatina"
Nails: Opi Nordic Collection "Do You Have this Color in Stock-holm?"

PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Stellarium Advent Calendar. Open Worldwide!

Soovin sulle kaunist jõulukuud! Juba teist aastat rõõmustab Stellarium sind helde advendikalendriga - iga päev saab üks lugeja endale kingituse ja nii kuni 24.detsembrini. Mina omakorda ootan sinult Stellariumi tegemistele vastukaja. Vali välja mõni järgmistest teemadest: kirjuta mulle, mis on olnud blogis sinu arvates selle aasta parimad postitused, mis on sinu lemmikrubriik, milline on kõige ägedam outfit ja anna kindlasti teada, milliseid postitusi Stellariumist edaspidi ootad. 

Mul oleks põnev teada kust riigist ja linnast sa mind loed ning kui pikalt oled blogi jälginud. Igal hommikul avaldan Stellariumi Facebookis foto auhinnast, mis läheb loosi. Ma ei pane pahaks, kui kirjutad mitu vahvat kommentaari ja lööd mängus kaasa kasvõi iga päev! Samuti olen tänulik kõigile neile, kes on läbi aasta võtnud vaevaks postitusi kommenteerida. Kui sa pole seda varem teinud, siis löö julgelt kampa ja ütle oma sõna sekka! Kui sul esimesel nädalal ei vea, siis sellest pole lugu - tuleb uus nädal koos uute üllatustega!

TÄHELEPANU!  

Selleks, et võtta osa advendikalendri mängust, tuleb sul olla Stellariumi fänn Facebookis.     

Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN.  

Selleks, et Stellariumi ainulaadne virtuaalne advendikalender jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda postitust oma Facebookis/blogis/Twitteris/Instagramis! Võitjate nimed leiad järgmisel hommikul sellest samast postitusest. Kellel ei vea Facebookis, sellel võib vedada Instagramis. Kolm korda nädalas loosin ühe üllatuse välja nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN.


I'm wishing you a beautiful Christmas month! Second year in a row, Stellarium brings you joy with a generous advent calendar - every day, one Stellarium's reader gets one present and all the way up to 24 December! Pick one of the topics - write to me about what's been the best posts this year, favourite sections, the coolest outfits, and be sure to let me know what kind of posts you expect from Stellarium in the future. 

It would be interesting to find out which country and which city you've been reading my blog from, as well as how long you've been following Stellarium's doings. Each morning I'm going to post a photo of the prize on Stellarium's Facebook page, which will be given away. I don't mind if you write a few comments, or participate even every day! If you don't get lucky on the first week, don't be down - the new week will come with new surprises.

ATTENTION!  

To win, you have to like Stellarium's page on Facebook. It would be lovely if you followed Stellarium. Click 'Join This Site' on the right, and you're there! You can join Stellarium's Facebook page HERE.  

So that Stellarium's unique virtual advent calendar would reach as many people as possible, share this post in your Facebook/blog/Twitter/Instagram! Winners will be announced in the same post the next morning. Who doesn't get lucky on Facebook, could do that on Instagram. Three times a week I'll give away one surprise to those who join or have already joined Stellarium's Instagram HERE.

VÕITJAD / WINNERS:

Daniel Wellington winner: Sigrid Tiigrr

01. OPI Nordic Collection - Merili Tull
02. 1 Dolce & Gabbana The One miniparfüüm - Katlyn Vahtre
03. Stellariumi küünal - Epp V
04. Alma kinkepakk - Miss K
05. Lancome’i Visionnaire Advanced Skin Corrector - Liisi
06. OPI küünelakk - Aivi
07. Avoni ripsmetušš - IryNa
08. Lancome "La Vie Est Belle" - Ann
09. Kiehlsi silmakreem - Liane
10.  Agent Provocateur "Maitresse" - Alexandra Bergmann
11. Avoni huulepulk - Cherry9
12. Kenzo parfüüm - Reelika
13. Maybelline Baby Lips - Mariliis Tisler, Marge Pihu ja Merje S.
14. Bourjois ripsmetušš - Sandre Saretok
15. Guerlain lauvärvid - Stella Karner 
16. Kiehls Oil Eliminator for Men  Kairit R
17. Valio juust - Anu Kikas (Head isu!)
18. Kenzo lõhn - Stiina Sotsov
19. Paco Rabanne miniparfüüm - Anita Hohlov
20. Serge Lutensi miniparfüüm - Jaanika L.
21. Serge Lutensi miniparfüüm - Kairi Jõemaa
22. YSL parfüüm "Black Opium" - Katrin Märdimäe
23. Balmain "Extatic" parfüüm - Greete Kereme
24. Dr. Hauschka roositoodete komplekt - Rena

Edaspidi jagab Stellarium aegajalt auhindu ka neile, kes elavad blogile kaasa igapäevaselt, mitte vaid siis, kui toimuvad mängud. Blogi autorina on mul äärmiselt suur rõõm saada vastukaja nendelt, kes ei pea paljuks blogile oma aega kinkida ja postituste all mõtteid jagada. Seepärast jagan boonusena välja kolm eriauhinda neile, kes alati lahkelt kommenteerivad:

Kingitus Dr.Hauschkalt - Merlin Kase
Christian Diori lauvärvid - Anu Kikas
Raamat printsess Diana eluloost - Maris Bilitjuk

Need, kes täna ei võitnud, võtke kindlasti osa Guerlaini Parfüümi Portreede mängudest, esimese leiad SIIT ja teist näed SIIN.

Hea võitja! Palun võta Stellariumiga ühendust info@stellarium.ee Vastan kirjadele nädala jooksul!

SHARE:

Sunday, November 30, 2014

Three Little Pics: Notice the Signs

Soovin kõigile rahulikku adventi! Võta selle aasta viimasel kuul aega iseenda jaoks, märka märke ning tunne rõõmu väikestest asjadest. Nii nagu päkapikkudel algab detsembris kibekiire töö, on ka Stellariumis olnud jõulukuu eel palju-palju tegemisi. Kas sa mäletad eelmist aastat, kui Stellariumis oli alates 1.detsembrist üleval advendikalender, kus iga päev sai üks või mitu lugejat endale kingitusi? 

Võin saladuskatte all öelda, et juba homme algab taas pöörane kingisadu, mis kestab 24.detsembrini ja meie päkapikkudel on lugejatele ohtralt kingitusi! Lisaks on see nädal pühendatud butiigile Cozy, kust valisin välja mitmeid erinevaid kleite ja sel nädalal näed, mida me Meisiga välja nuputasime. Esimesed kaks kaadrit on Cozy pildiseeriate tegemiselt. Oli väljakutse seista kleidi väel miinuskraadidega keset lund, kuid kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks. Õigupoolest harjutasin ma suisa sooja saamiseks kaughüppeid.     

Lisaks lõppes Stellariumi parfüümiklubi teine loos ja võitjad on siin: Elizabeth Ardeni lõhna saab endale Liina, Rochase parfüümi võitis Tiina Rajand ja Juicy Couture`i saab endale Anu Kikas. Palju õnne! Võitjate kirju ootan kuu aja jooksul e-mailile: stella@stellarium.ee Kui sul parfüümiloosis ei vedanud, kiika mängu, kus üks õnnelik võidab endale Daniel Wellingtoni käekella, mille saad endale ise valida. Loosi leiad SIIT.


PHOTO: Meisi Volt
PHOTO: Ester Vaitmaa

I'm wishing everyone a peaceful advent! Take time for yourself during this last month of the year, notice the signs and take joy from the little things. Just like the elves who get busy with work in December, Stellarium has had a lot going on before Christmas month. Do you remember last year when Stellarium had an advent calendar up from 1 December, and every day readers got presents?  

I can tell you off the record that the it's going to start raining presents already tomorrow, and it's going to last until 24 December - our elves have a lot of presents for the readers! Additionally, this week is dedicated to boutique Cozy, from where I've picked up different dresses, and every day will bring a new outfit. 
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig