Friday, October 25, 2013

OUTFIT: Kohtumispaika ei tohi muuta

Ma istun restoranis alati samasse lauda, kus olen juba tosin kord varem einestanud. Mulle meeldib reisil olles minna tagasi paikadesse, kus olen juba käinud. Jalutada samas pargis, vaadata samu filme ja lugeda raamatuid, mida tean juba peast. 

Ühel viimastest päevadest sel suvel, tegime fotograaf Meisi Voldiga pildid suudlevate rongide juures, kus pildistasime ka eelmisel aastal üles ühe esimese outfiti seeria Stellariumi jaoks. Kui läinud aastal kõrvetas meid samas kohas Meisiga kuum päike, siis keset seda pildiseeriat hakkas ootamatult sadama ja kuna me oleme Meisiga ju suhkrust tehtud, lippasime tuppa sooja teed jooma.


 See meeleolukas vintage tualett pärineb minu õhtukleitide kollektsioonist. Olen julgelt üle 15 aasta kogunud erinevaid õhtukleite ja see on minu kogus uustulnuk. Kas soovid minu õhtukleitidest kunagi suuremat ülevaadet nii pildis kui sõnas? Seisin ühel päeval nõutult oma garderoobis ja mõtlesin, et peaksin jõulupidude eel oma kleidid välja laenutama ... Paljusid kannan aastas ju vaid korra.

Outfiti detailid:

Kleit: Valentino
Saapad: Stefano Sabella
Kõrvarõngad: Pi-Ret Jewelry "Jasmin On The Moon" (VAATA SIIT)
Käekell: Tiffany & Co "Atlas"Vaata läinud aastal samas kohas tehtud outfiti postitust SIIT.
SHARE:

Wednesday, October 23, 2013

Kassisilm. Oh kassisilm ...

Minu pidulikuma ja vahest ka igapäevase meigi osa on kassisilm. Õppisin seda endale joonistama kuskil 18aastaselt ja sellest ajast on see jäänud minuga. Kaunist kassisilma on kandnud ikoonid, keda olen oma erinevatel elu etappidel ikka imetlenud - Brigitte Bardot, Jayne Mansfiled ja Marilyn Monroe. 

Paljud naised ütlevad, et kassisilma joonistamine on nende jaoks raske ülesanne ja halvemal juhul lõpeb see kriipsuga kõrva taga. Viise, kuidas endale peenike või rammus lainer silmale maalida, on palju. Iga kosmeetikafirma pakub praegu erinevaid lainereid, lisaks on võimalik neid peenikese niiske pintsli ja lauvärviga joonistada. Kassisilma põhja on turvaline teha silmapliiatsiga ja seda toonitada lauvärvi või laineriga.

FOTO: Meisi Volt

Ise kasutan erinevaid terava viltpliiatsi otsaga lainereid. Minu viimane leid pärineb firmalt Aden. Nendel on valikus täiuslik must Precision lainer, millel on piisavalt peenike pliiats, mistõttu on seda mugav käes hoida ja samas tagab terav ots võimaluse ripsmepiirile võimalikult lähedale jõuda. 


Adeni pliiatsiga on võimalik silmale joonistada nii peent kui ka paksemat joont. Palusin, et minu tuttav grimmikunstnik seda testiks ja ta ütles, et algajale on Adeni Precision lainer oivaline õppevahend, millega teha esimesed edukad katsetused. Ma ise joonistan endale kassisilma valmis kõigest paari minutiga ja Adeni lainer on hetkel minu suur favoriit. Lisaks soosib Precision lainerit ka hind, see maksab kõigest 5.90 eur.  Adeni tooteid saad osta ja uudistada ka netipoest, mis asub SIIN.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig