Thursday, August 22, 2013

Käekott ja kõrvarõngad loositud!

Alles ma sättisin selle toreda sinepivärvilise Aureni käekoti ja Pilgrimi kõrvarõngad blogisse ning mäng võis alata. Kas tõesti on möödunud juba kümme päeva? Kuhu aeg küll kaob? Igatahes on lood nii, et mängu võitja on teada ja Instagrami võit samuti selgunud.

Enne, kui kuulutan välja kahe õnneliku nimed, tuletan meelde, et Stellariumi Facebookis on käimas kaks väga lõhnavat loosi. 5900 fänni täitumisel jagame kõigi soovijate vahel ära kolm Nurme Seebi roosi näovett. Kirjutasin nendest ka arvustuse, mille leiad SIIT.


6000 fänni täitumisel saab aga üks õnnelik endale Diori parfüümi "J`adore" (75 ml), mis kaunistab iga naise peeglilauda ja paneb end kuninglikult tundma. Stellariumi Facebooki leiad SIIT.

Ja nüüd võitjad - Aureni käekotiga läheb septembrikuule vastu Kadri Rajala ja Instagrami mängus võitis Pilgrimi kõrvarõngad Kristiina Laur. Head võitjad! Palun kirjutage info@stellarium.ee

SHARE:

Pidu. Päise päeva ajal

Täna toimus Tallinnas Polhem PR pressipäev, kus saime suupistete ja veini kõrvale uurida uusi ilutooteid ja toredaid kollektsioone erinevatelt firmadelt. Mul ei ole tavaks tütart üritustele kaasa võtta, kuid sel korral tegin erandi. Ilm oli ilus, kihutasime linnas tõukeratastega ja lõpuks tegime peatuse Polhemis.

Polhemi tüdrukud suutsid luua mõnusa meeleolu ja siin sulle uudistamiseks mõned kaadrid. Esimesel fotol poseerin käekotiga, kuhu mahub küll kohu maailm.Madara tooted on juba mõnda aega mind paelunud ja minu konkurentsituks lemmikuks osutus Madara jõhvikaseep. Tahan lähiajal proovida ka Madara šampoone, palsameid ja maske. Lisaks hakkasid Polhemis silma erinevad käekotid ja ... Marks & Spenceri maiustustelaua juures oli võimatu ükskõikseks jääda! Seda tõestab ka väike ahne käsi pildil!
 
Täiuslik teatrikott.
Marks & Spenceri maiustused - parimad!

Janina Polhemist leidis aega ja tegi minu preilile patsi. Ja vaata, keda ma kohtasin! Alumisel pildil poseerivad Getri blogist Ciassico, Liis blogist Beauty From Liz ja Grete blogist G-Reveals. Suur aitäh Polhemi tiimile! Meil oli imetore!


Täna õhtuni on aega osaleda Stellariumi loosis, kus on võimalik võita käekott ja kõrvarõngad. Loe lähemalt SIIT.
SHARE:

Peek Inside: The new facial toners from Nurme SeepThe newest products of Nurme Seep, the facial toners „Rose Water“ and „Chamomile Water“ hit the shelves of the shop „My Little World“ in Tallinn two weeks ago. That is also how long I have owned both of these toners – until my daughter hid one of them in her cupboard decisively.

Different facial toners have always been my must-have products. I love to have a dose of refreshment for my face and neck handy at my computer on in my purse. A spray-on toner is a necessity in an office and a pure entertainment at home. I first took up the „Rose water“ with enthusiasm. I have always favoured the toners, soaps and perfumes based on roses. But there’s one conditon: the rose scent must not be artificial. The 100% natural facial toner by Nurme Seep is created on the basis of the Damask rose and is suitable for every type of skin. It isn’t too obtrusive or sweet but maintains a perfect balance. There is something comforting in rose water, something that gives one solace and assures us that there is a better tomorrow ahead.


The facial toner by Nurme Seep can be used both in the mornings and in the evenings, when one has to remove one’s make up. It can also be taken on the road and sprayed on the skin at every possible moment. The lightness of the bottle makes is very portable. We don’t need to read tea leaves to predict: the „Rose Water“ by Nurme Seep will be a hit and for those, who fail to be impressed by the scent of the rose, „Chamomile Water“ is at hand. There are all prerequisites – a light bottle with a slight aura of vintage, discreetly designed label and an affordable price. A 100 ml bottle costs a mere 6 euros. I like that this product is affordable to  mostly everyone interested in beauty and skin care.

The „Chamomile Water“ is a modest sister of the „Rose Water“, but she mustn’t be overlooked. It’s created for a dry and sensitive skin and has a soothing effect. It is also suitable to treat pimply skin. It was the „Chamomile Water“, that my husband reached out for. He has an uncanny gift to stop at my collection of beauty products and pull out a newcomer. So, my hubby got the „Chamomile Water“, and - - - what became of my „Rose Water“? My daughter hid it in her cupboard.

If this ignited your interest, have a peek at the webshop of Nurme Seep, which you can find HERE, or take a walk to the shop „My Little World“ (Telliskivi 60 A, Tallinn, Estonia) – they are a friendly crowd and didn’t mind one bit, as I drove into the shop on my scooter. 


Nurme Seebi uusimad tooted "Roosi näovesi" ja "Kummeli näovesi" jõudsid Tallinnas kaks nädalat tagasi poe "Minu Väike Maailm" lettidele. Umbes sama kaua on mõlemad näoveed olnud ka minu käsutuses (kuniks mu tütar otsustavalt ühe neist oma kappi peitis).

Erinevad näoveed on olnud alati minu must-have tooted. Mulle meeldib, et arvuti läheduses või käekotis pikutab üks suts värskendust näole ja kaelale. Pihustatav näovesi on hädavajalik kontoris ja puhas meelelahutus kodus. Esimesena hakkasin innukalt kasutama "Roosi näovett". Just roosibaasil tehtud veed, seebid ja parfüümid on mulle alati meeldinud. Kuid vaid ühel tingimusel - roosilõhn ei tohi olla kunstlik.

Nurme Seebi 100% looduslik näovesi on loodud Damaskuse roosi baasil ja see sobib igale nahatüübile. Ta pole liiga pealetükkiv ega magus, vaid täpselt parajaks timmitud. Roosivees on midagi lohutavat, midagi, mis trööstib ja kui vaja siis kinnitab, et homme tuleb veel parem päev.

Nurme Seebi loodud näovett saab kasutada nii hommikul kui ka õhtul, mil tuleb meik kenasti eemaldada. Kuid seda saab edukalt kaasa võtta ja igal võimalusel nahale pihustada. Kerge pudel garanteerib, et seda on mugav kaasas kanda. Isegi kohvipaksu pole vaja, et ennustada - Nurme Seebi "Roosi näoveest" saab hitt ja kellele ei imponeeri magus roos, siis läheb loosi kerge "Kummeli näovesi". Kõik eeldused on olemas - vintage-hõnguline kerge pudel, maheda sildiga kujundus ja käepärane hind. 100 ml maksab kõigest 6 eurot. Mulle meeldib, et see on toode, mida saab suure tõenäosusega endale iga iluhuviline lubada.

"Kummeli näovesi" on "Roosi näovee" tagasihoidlikum õde, kuid ma ei alahinda teda absoluutselt. See on loodud kuivale ja tundlikule nahale ning mõjub rahustavalt. Samuti sobib kasutamiseks aknele kalduva naha puhul. Just "Kummeli näovee" järgi haaras mu abikaasa. Tal on mõnus komme peatuda minu ilutoodetest küllastunud laua juures ja ilmeksimatult tõmmata sealt välja mõni uustulnuk. Niisiis sai "Kummeli näovee" endale mu mees ja ... Mis sai minu "Roosi näoveest"? Selle peitis tütar enda kappi.  

Kui sul tekkis huvi, kiika Nurme Seebi veebipoodi, mille leiad SIIT või jaluta läbi Tallinnas asuvast kauplusest "Minu Väike Maailm" (Telliskivi 60 A) - nad on seal kõik väga sõbralikud ja polnud pahased ka siis, kui ma hiljuti tõukerattal hooga poodi sõitsin.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig