Thursday, August 3, 2023

Kohtume Laupäeval Pärnus Silueti MOEKAL!


Vahepeal on tuhat ja üks ööd möödunud sellest, kui ma viimati Pärnus käisin. Kuhu aeg küll kaob? Küllap teab aeg ise seda kõige paremini. Kuid nüüd on mul päris kindel plaan tulla ja mis kõige põnevam - ma ei tule üksi. 

Mul on kaasas palju imelist Jaapani tekstiili - haorisid ja kimonoid, kes kõik otsivad uut omanikku. Võtan ühes ka mõned disainerkotid, kellele meeldiks, kui uus omanik neile rohkem tähelepanu pööraks. Samuti on mul pisut imetabaseid kleite, kes kõik tahavad tänaval ja pidudel komplimente koguda. Mida see jutt siin kokkuvõttes tähendab? Nimelt toimub Pärnus Siluetti poe juures taas disaini järelturg MOEKAS ja sel korral sain ka mina kutse.

Nii pakkisin täna oma imelusaid asju kohvrisse, tegin nendele pai ja ütlesin, et päris kindlasti leiavad nad uued omanikud. Sest tõele au andes - mida ikka laupäeval kella 11-15 vahel teha, kui mitte külastada disaini järelturgu MOEKAS. Seega hoiame siis pöialt, et laupäeval päike paistaks eriti mõnusalt, värvime huuled punaseks, sätime soengu korda ja saame kokku! Ja ma oleks peaaegu ära unustanud - mõned ehted võtan ikka ka kaasa, sest neid on mul samuti liiga palju. 

Kui rääkida kimonotest, siis mul on mõned imeilusad siidist taiesed, mida olen  rätsepa abil lühemaks teinud aga lõpuks kandnud vaid korra - ehk sul on võimalus soetada endale kimono, mis on kandmiseks valmis. Samuti on mul imeilusaid pikki kimonoid, mis on täpselt sellised nagu nad Jaapani kimonomeistrite nõela ja niidi alt omal ajal välja tulid. Tule kindlasti kohale, sest kimonote proovimine ja siidi sulnis paitus on omaette elamus. Seda postitust jääb lõpetama kaader viimasest moenädalast, kui kandsin seljas täiesti erakordsete värvidega siidst kimonot, mis tuleb samuti müüki. Ja kui sul on asju juba nii palju nagu minul, siis tule ikka kohale ja räägime lihtsalt juttu!

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig