Friday, November 27, 2020

Suur Musta Reede Horoskoop


Must Reede on käes! Kuidas ennast sooduspakkumisi nähes talitseda või valitseda? Kes peab rohkem pingutama ja kes pääseb suurest šopingust terve nahaga? Stellariumi meelelahutuslik horoskoop on sinu ees - loe läbi, mida erinevatele tähemärkidele ennustame ja nopi sealt tarkusterad välja! Minul on juuksed igatahes mustast reedest sootuks krussis, seega loodan, et kirjapandu aitab ka mind.

 JÄÄR

Ettevaatust, sa oled täna tuline ostleja, kes leiab ühtäkki, et vaja läheb nii uut hommikumantlit, kosmeetikakotti kui mitut paari saapaid. Samuti ei ütle sa ära Gucci käekoti uuest mudelist ja mõistagi on need Kate Spade´i kingad sind ammu kummitanud. Sa sisendad endale, et koroona viirusest räsitud aasta puhul vajad üht preemiat teise järel. Kuid kes meist ei vajaks? Saturni mõjul oled täna pöörane ostleja, kes ei hooli homsest. Meil on sulle uudis - ka homme tõuseb päike!

SÕNN

Emotsiooni ajendil tehtud ostud pole sinu jaoks alati hästi lõppenud. Mõtle sellele popkornimasinale, mida oled viie aasta jooksul vaid ühe korra kasutanud ja mis nüüd garaažis kasutult tolmu kogub. Ära unusta ka aurutipotti, mida ostes lubasid, et nüüdsest muutub sinu toitumine tervislikumaks – see seisab ikka köögikapis koos siltidega ja mossitab. Kui sa siiski Mustal Reedel midagi osta soovid, siis investeeri sel korral millessegi soodsamasse – vali poes endale väike Kalevi šokolaad – selle sööd sa kindlasti ära ja samas oled toetanud kodumaist brändi. 

KAKSIKUD

Kaksikute energeetiline kaitse on kõrgem, kui ei kunagi varem. Seetõttu pelgad raha välja anda. Samas tunned, et soovid oma möödunud aasta traditsioone jätkata ja osta taas endale uus kasukas ja talvesaapad. Kuid kas möödunud aasta talv ei möödunud mitte soojakraadide embuses? Seega vaata oma garderoob kriitilise pilguga üle ja kasuta võimalust Musta Reede pealt teenida. Ava juba täna Yaga-s veebipood ja müü ära kõik need asjad, mis sul kapis siltidega ripuvad.

VÄHK

Sinu tasakaalukas meel hoiab sind Musta Reede superpakkumistest eemal. Sa tead, et käekott, mis paisatakse täna suure allahindlusega müüki, on sama soodne ka kevadisel allahindlusel. Kui kevadel jääd ihaldatud käekotist ilma, leiad selle veelgi odavamalt eBayst. Sinu ülesanne on täna olla vaimseks taskulambiks ka kõige suuremale kulutajale. Kui tead oma tutvusringkonnas kedagi, kes armastab Mustal Reedel raha põletada, võta talle kainestav kõne.

LÕVI

Sul on alati kõiki asju topelt – sa usud, et röster võib just kõige ootamatumal hetkel katki minna ja seepärast on sul üksjuba köögikapis varuks. Samuti on sul keldris varuks kaks veekeetjat, kolm triikrauda ja mikrolaine ahi, mille soetasid eelmise aasta Musta Reede soodukalt. Võibolla keskendud sel aastal asjadele, mis pole kodumasinad? Juhul, kui soovid jätkata asjade varumisega, osta soodsalt sokke ja sukkpükse. 

NEITSI

Oled juba paar kuud oma naabrilt laenanud nii kuivšampooni kui ka küünelaki eemaldit. Iga kord tood ettekäändeks, et unustasid need poest osta. Samal ajal oled teinud juba ammu vajaka läinud ilutoodetest põhjaliku nimekirja. See on sedavõrd pikk, et sinna võib minna kogu sinu palk. Kuid samas oled harjunud kõik tooted tilgatumaks kasutama ja siis allahindlusi ootama. Tee endale teene ja vii nüüd oma kannatlikule naabrile tagasi kogu kraam, mille oled temalt laenanud ja ehk viid ka tänukingi?

KAALUD

Oled terve aasta kaalunud, mida osta ja mida mitte. Kord mõtled Zara kleidist, siis jälle Mango pükskostüümist. Lõpuks jätad mõlemad ostmata, sest kindlasti on kuskil midagi paremat ja odavamat ... Tõsi ta on – sinu jaoks on loodud Must Reede: ära kaalu sedavõrd palju vaid osta ära see, millest oled ammu unistanud. Tähelepanu! Kui oled sündinud aastal 2000, tasub sul mõelda hoopis pensionisambale – pöördu LHV-sse ja kindlusta hoopis oma pension. Aastad lähevad ebameeldivalt kiiresti ja tore, kui mõtled juba tulevikule.

SKORPION

Sa oled alati Musta Reede osas skeptiline olnud. Ütled, et see on kõige lihtsam viis, kuidas kaupmehed sinu rahakotist raha viivad. Siiski võiksid vaadata, ega sa Musta Reede raames ei saa kolme lemmikuimat jumestuskreemi kõigest kahe hinnaga? Kui plussid ja miinused kokku lööd, oled kahtlemata omadega plussis. Tähelepanu! Kui oled sündinud aastal 1978, siis anna endale juba aru, et sinu tasakaalukus võib vahel olla pigem pidur – lõppude lõpuks ei tasu igat ostu liialt läbi mõelda, see pole ju südameoperatsioon.

AMBUR

Tugev seksuaalenergia, mis on sind sel nädalal on vallutanud, ei anna rahu ka sinu rahakotile. Oled Mustal Reedel justkui paradiisi eksinud ja soovid kõike proovida. Rändad ühest veebikaubamajast teise, loobid asju hooletult ostukorvi ja veenad end, et sul on kõike vaja. Samas ei soosi sind rahajumal, sest oled juba niigi plindris. Seega püüa Must Reede võimalusel kiiresti unustada ja eluga edasi minna. Uued allahindlused tulevad juba pärast jõulupühi ja need on suuremad, kui Musta Reede omad.

KALJUKITS

Oled romantilisel lainel ja soovid kõigile oma kõige kallimatele ohtralt kingitusi teha. Jätad enda sootuks tagaplaanile ja nii pead meeles nii oma abikaasat, lapsi kui ka naabrikassi. Samas lähtu siiski motost, et sina ise tuled alati esimesena ja seepärast peaksid kiikama poodidesse, mis pakuvad sinule meelepäraseid asju. Olgu selleks siis mootorsaag või hoopis uus selfiestick. PS. Kaljukitsed, kes peavad korraga mitut kallimat, peaksid eriti ettevaatlikud olema, sest Venus soodustab kiirlaenu võtmist ja seda ei soovita me mitte kellelegi. PS. Kui oled sündinud aastal 1967 või 1976, siis tasub Mustal Reedel osta lotopilet.

VEEVALAJA

Nii nagu kõik sinu päevad mööduvad hoolikalt koostatud päevaplaani järgi, ei ole sa jätnud mitte ühtki Musta Reede pakkumist juhuse hooleks. Sa oled teinud nimekirja asjadest, mida igapäevaselt kasutad ja mis on nüüd lõpuks ometi odavamad. Palju õnne! Saturn mõjutab sind ja samuti süsteemi, mille oled oma elus loonud. Siiki luba endale vahel ka mõni kõrvalpõige süsteemist, milles elad. Maailmas on palju rohkem värve, kui arvad!

KALAD

Pärast koroonaviirususest tingitud palgakärbet ei ole sa endale suurt midagi lubanud. Samas oled kindel, et elad vaid korra ja kulutad viimasel ajal toidule rohkem, kui ei kunagi varem. Võibolla tasuks end siiski premeerida? Kink endale ei pea olema suur, see võib olla OPI küünelakk, Max Factori ripsmetušš või hoopis Bonjour põsepuna. Tähelepanu! Kui oled sündinud aastal 1976, siis oota pigem kingitust oma kirglikult kallimalt ja jäta ostud tegemata.

FOTO: Meisi Volt

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig