Monday, February 19, 2018

Peek Inside: The Skin House "Wrinkle Supreme"


Layering has been a hot topic for years, but how to pamper your skin with layers of products? The Korean beauty brand that just arrived in Estonia - The Skin House - gave me a pleasant surprise both with the products as well as how they are used. Do you really need to apply four layers of various products? Let your skin make the decision.

I picked myself products from the Wrinkle Supreme series. The products are anti-ageing and contain ginseng root extract and extracts from various mushrooms. Who wouldn't want to delay all sorts of signs of ageing and fatigue? They're perfect for preventing ageing and give a good battle to small wrinkles. By the way, ginseng has a unique anti-ageing effect and it's widely used in Asian medicine and cosmetics. Ginseng is also famous for stimulating the skin's own ability to synthesise collagen. The series includes a toner, emulsion, serum, and cream. The beautiful glass bottles give a good idea of what a home beauty ritual should be like.When I was looking at the luxurious glass bottles, I decided to go through the whole regimen the first nite and see how my skin reacts. The toner is pleasantly substantial and absorbs quickly. After that it's time for the serum that also absorbs quickly and my skin is like a hungry house cat that needs a big meal to end the day. After that I apply the light emulsion and with that I massage my skin lightly. I feel I have become friends with three products. The question now is whether to apply cream or not. I give it a try. I let the serum and emulsion work the skin a bit and apply a small amount of cream on my face and neck. The cream is also very light and I now I understand that the four products have come into my life at the right moment. My skin is hungry enough to take everything I offer in that evening. 

I add eye cream and fall asleep. In the morning I'm curious whether my skin would be too oily. But no, it looks tip top. After the first try I realised that the four products are super light and one enhances the other. This is how my long evening ritual with The Skin House products started - I have been doing it for one and a half months now, and I think of it was my relaxing intro to sleep. A light face massage with the emulsion helps to relax and notifies that the day has finally finished.

After using the products for a longer period, there's no question about needing all four products - I just listen to my skin. Sometimes I only use the serum and emulsion, but I usually also add the cream for the night. We all know that while we sleep, our skin is active and if the skin likes a rich plate of food, you have to provide it. You shouldn't forget about your neck and décolletage, because they also need theirs.   


By the way, you can prolong this nice evening ritual with a deep cleansing Black Snail Bubble mask. It's a class of its own. A mask I do twice a week. It is frizzy on the skin and it leaves it squeaky clean.  But do you also need to use all four products in the morning? This is another story. I don't always go for all four. I sometimes only use serum on top of the toner, sometimes only the cream, and sometimes it's serum, emulsion, and cream on top of each other. By the way, when I use makeup on top of it, my skin doesn't get shiny at all. It all depends on the condition of the skin.

The Skin House has other four stage product series and I've promised myself that when I'm done with Wrinkle Supreme, I'm planning on testing their White Tightening series that reduces pores and whitens skin. By then I've pampered my skin nicely with Wrinkle Supreme. I don't have visible wrinkles yet, but I've done an intense treatment course for my skin every half a year - it fights fatigue and makes my skin radiate. But what's the result of using the products from Skin House? Dullness and general winter fatigue that is regular in February, is wiped off my skin. It's worth mentioning that this result goes hand-in-hand with proper nutrition and enough sleep, because creams are not the magic medicine when we don't support them with "everything in moderation" lifestyle. One is for sure - if I were a cat, I would have the fluffiest tail in the world after this regimen.Kihiti riietumine on aastaid olnud kuum sõnapaar, aga kuidas poputada oma nahka kihti erinevate toodetega? Äsja Eestisse jõudnud Korea kosmeetikabränd The Skin House pakub oma toodete ja kasutamiskunsti näol meeldiva üllatuse. Kuid kas tõesti tuleb näole kanda neli kihti erinevaid tooteid? Lase otsus langetada oma nahal.

Korea kosmeetikabränd The Skin House on lõpuks ometi Eestis! Valisin endale Wrinkle Supreme sarja tooted. See sari on vananemisvastane, mis sisaldab ženšenni juureekstrakti ja  erinevate seente ekstrakte. Wrinkle Supreme sari sobib ideaalselt vananemise ennetamiseks ja annab korraliku lahingu väikestele kortsudele. 

Selles sarjas mängib esimest viiulit hariliku ženšenni ekstrakt, mis sisaldab ohtralt toitaineid, võitleb väliskeskkonnast tuleneva stressiga ning aitab nahal uuesti elavam, kiirgavam ja elastsem välja näha. Muide, ženšennil on unikaalne noorendav toime, seda kasutatakse laialdaselt Aasia meditsiinis ja kosmeetikas. Ženšenn on kuulus ka selle poolest, et stimuleerib naha enda võimet kollageeni sünteesida. Lugedes läbi kogu info Wrinkle Supreme sarja kohta, leidsin, et just see võiks minu öökapil maanduda. Kes siis ei sooviks kõikvõimalikke vananemise ja väsimuse ilminguid seitsme maa ja mere taha lükata? 


Esimene õhtu... Üks purk ja kolm pudelit

Neid kauneid klaaspurke ja pudeleid vaadates saab üsna pea selgeks, mida tähendab üks kodune ilurituaal.  Sari sisaldab toonikut, emulsiooni, seerumit ja kreemi. Minu esimene küsimus oli: kas tõesti pean kõik need tooted järjepanu nahale kandma ja kas mu nahk rasuseks ei jää? Kuid juba esimese korra järel sain aimu, et kõik neli toodet on väga kerge tekstuuriga ja üks täiendab teist. 

Ilurituaal näeb välja järgmine: pärast naha puhastamist tuleks näole ja kaelale kanda toonik, mis niisutab kiiresti nahka ja taastab naha pH tasakaalu ega lase tal pärast veega pesemist kuivada. Traditsiooniliselt on tooniku ülesanne valmistada nahk ette ülejäänud kosmeetika paremaks omastamiseks ja seda soovitatakse teha suisa 3-5 sekundi jooksul pärast näo pesemist.Pärast toonikut tuleks näole kanda seerum, mis sisaldab toimeainet kontsentreeritud kujul ja pääseb sügavale naha sisse. Pärast seerumit võiks näole kanda ka emulsiooni. Viimane on hästi kerge kreem, mis tugevdab ja täiendab seerumi toimet. Kui tunned, et nahk on piisavalt toidetud, võib emulsioon olla ka kreemi asemel. Siiski on selles sarjas ka kreem, mida võib lõpuks nii seerumile kui emulsioonile krooniks peale kanda. Seda eriti juhul, kui nahk vajab veelgi enam niisutamist ja toitmist. 


Minu nahk ... Jutkui näljane kass!

Kui neid luksuslikke klaaspudeleid silmitsesin, otsustasin esimel õhtul teha läbi terve hooldusetapi ja vaadata, kuidas nahk reageerib. Toonik on meeldivalt tummine ja imendub kiiresti. Pärast seda võtan ette seerumi, mis imendub samuti imekiiresti, lisan seejärel ka kerge emulsiooni, millega teen näonahale ja kaelale kerge massaaži.  Olles need kaks toodet näole kandnud, tunnen, et minu nahk on justkui näljane kass, kes vajab pärast pikka rännakut rammusat einet. 

Hmm... Kas lisada veel ka kreem? Teen proovi. Lasen seerumil ja emulsioonil pisut nahal tegutseda ning määrin tilgakese kreemi näole ja kaelale. Ka kreem on imekerge ja nüüd ma mõistan, et need neli toodet on mu ellu väga õigel ajal tulnud. Minu nahk on ilmselt piisavalt näljane, et võtta tänulikult vastu kõik see, mida talle tol õhtul pakun. Lisan ka silmakreemi ja minu pikk päevatee kaob öösse. Hommikul ärgates huvitab mind, kas nahk läigib liigselt? Kuid ei, see näeb täitsa tip-top välja. Nii saab The Skin House toodetega alguse minu mõnusalt pikk õhtune rituaal, mida pean nüüd juba poolteist kuud enne magama minekut lausa lõõgastavaks sissejuhatuseks uinumisele. Läbi aastate on minu nõrkuseks olnud erinevad näomaskid. Ja The Skin House üllatab imelise Black Snail Bubble maskiga. See on elamus omaette - mask hakkab näol aina enam ja enam vahutama, puhastades samal ajal poore. Tulemuseks puhas ja krudisev nahk, mis on samal ajal ka poore minimaliseerinud. See 100 ml mask on tõesti klass omaette! 


Poolteist kuud hiljem ...

Poolteist kuud hiljem ei teki mul enam küsimust, kas vajan kõiki kolme toodet, vaid kuulan oma nahka. Vahel kasutan vaid seerumit ja emulsiooni, kuid enamasti lisan ööseks ka kreemi. Me ju kõik teame, et ajal, mil meie magame, on nahk tegus ja kui talle sobib selline rikkalik söögilaud, siis tuleb see ka katta. Kindlasti ei tohi unustada kaela ja dekolteed, sest ka nemad soovivad oma. 

Hommikul on teine lugu. Siis ei kasuta ma tingimata nelja toodet. Vahel kannan toonikule vaid seerumit, teinekord kõigest kreemi ja mõnikord lähevad nii seerum, emulsioon kui kreem korraga loosi. Kusjuures, kui teen meigi peale, ei hakka see kuidagi läikima.   
The Skin House`il on veel mitmeid samasuguseid nelja etapiga sarju ja olen endale juba lubanud, et kui saan Wrinkle Supreme sarjaga ühele poole, plaanin suvel testida nende White Tightening sarja, mis ahendab poore ja valgendab nahka. Seniks aga olen ma Wrinkle Supreme toodetega nahka kenasti premeerinud. Mul ei ole veel nahal nähtavaid kortse, kuid olen iga poole aasta tagant teinud nahale ühe korraliku intensiivse kuuri, mis aitab vananemist ennetada. Poolteist kuud pärast The Skin House toodete kasutamist võin öelda, et üldine talvine väsimus, mis veebruaris purjed heiskab, on nahalt justkui käega pühitud. Väärib märkimist, et see tulemus käib käsikäes korraliku toitumise ja piisava unega, sest kreemid üksi ei saa imesid korda saata, kui me nendele oma "kõiges mõõdukus" elustiiliga kaasa ei aita.  

The Skin House on juba müügil Tallinna Kaubamajas ja Tallinna Nautica keskuse Tradehouse's. Kui sinul tekkis huvi, siis kiika kindlasti The Skin House Facebooki lehele, mis asub siin või tutvu toodetega siin. Mina olen igatahes rahul. Kui oleksin kass, oleks pärast sellist poputamist minu karv läikiv ja saba kohev.
FOTOD: Stella K. Wadowsky
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig