Friday, July 1, 2016

Girl Friday: What is right and what is wrong?


 Every spring, Tallinn International Flower Festival takes place at Tornide väljak ("Towers square") and we have a tradition to do a long walk there. The festival is enjoyed by both tourists and locals who come to see the spectacle in the capital. My lovely mother-in-law always drives from Kehra to Tallinn for it. What's exciting is that next to Estonian companies, gardeners from abroad exhibit their garden art at Tornide väljak.This Girl Friday takes a bow to the Flower Festival.

I personally liked this big flower that you could look at from the bottom, and while doing the shoot, I was thinking how wonderful it would be to stand underneath some smart flower, ask all those questions that make life so tricky, get the answers and then march on with a light heart. Even though that sounds nice, deep down I believe all the answers lie within ourselves. It's another thing whether we know how to listen to ourselves in silence, and trust our inner feeling. Every time I haven't trusted my gut feeling, I've regretted it bitterly. And nevertheless, standing underneath that big flower and adjusting myself next to those big eyes, I thought whether life wouldn't be so much easier if someone told us sometimes, what's wrong, and what's the right direction. Although that would be comfortable, it would also be wonderfully boring. To look for yourself and find, is another journey, isn't it?


Outfit details:

Dress: BCBGMaxazria
Shoes: ASOS
Clutch: vintage Mary Norton
Watch: Tiffany & Co "Atlas"
Earrings: Pi-Ret Jewelry "Golden sand"
Make Up: NYX Cosmetics


Igal kevadel toimub Tallinnas, Tornide väljakul Tallinna Rahvusvaheline Lillefestival, kus meil on perega traditsioon pikk jalutuskäik teha. Seda näitust naudivad nii turistid, kui kohalikud, kes sõidavad järjekordseid leiutisi pealinna vaatama. Näiteks minu armas ämm sõidab Kehrast alati Tallinnasse ja naudib igat väljapanekut. Põnev on ka see, et Eesti firmade kõrval esitlevad Tornide väljakul oma aiakunsti aednikud erinevatest välisriikidest. Seekordne Girl Friday teeb kummarduse Lillefestivalile.

Mind isiklikult kõnetas see suur lill, millele sai alt üles vaadata ja pildiseeriat tehes mõtlesin, kui hiilgav oleks seista mõne kõiketeadva lille all, esitada talle neid küsimusi, mis elu vahel nii keeruliseks teevad, saada oma vastused ning minna kerge südamega tulevikule vastu. Ükskõik, kui vahva see poleks, siis sügaval sisimas usun, et kõik vastused on meis endis olemas. Iseasi, kas oskame vaikuses ennast kuulata ja usaldame oma sisetunnet. Alati, kui ma pole oma sisetunnet kuulanud, olen kibedalt pidanud kahetsema. Ja ometi, seistes selle suure lille all ja sättides oma kõrva nende vahvate lehtrite kõrvale, mõtlesin korraks, kas elu poleks võrratult lihtsam, kui keegi teine ütleks vahel, mis on õige ja mis on vale. Kuigi see oleks mugav, oleks see ka võrratult igav. Ise otsida ja leida, on ikkagi teekond omaette. Kas pole? Ilusat reedet!


PHOTOS: Meisi Volt

SHARE:

Sunday, June 26, 2016

Sea of Shoes: Midsummer sale!


If a shoe or a boot doesn't have a trick in it, it doesn't make it into my shopping cart. True, I have plenty of classic high heeled boots, but in the past few years I've been more drawn to those that make me raise an eyebrow at first. I don't mean shoes similar to what Lady Gaga wore to the red carpet and got a lot of attention, few years back, but those that hide that something. 

Well, that something is always in the eye of the beholder, so I collected an army of shoes that could happily be in my closet.  The nicest surprise was the pair of Kat Maconie shoes and those no. 14 shoes I would have bought even if they didn't have my size. Not much more to do than accept the knowing that you can't buy everything in the world. True, a while back I managed to buy a pair of pink vintage Givenchy shoes and I hope to show them to you in an outfit soon. I gave my shoes a critical look a few days ago and there are at least ten pairs I would like to sell. Where do you sell things you are tired of and that could bring joy to someone else?

21. Kendall + Kylie 22. Studio Pollini

Kui king või saabas pole trikiga, siis minu ostukorvi ta ei jõua. Tõsi, mul on klassikalise kõrge kontsaga kingi küll ja küll, kuid viimastel aastatel vaatan pigem selliste poole, mis panevad esialgu kulme kergitama. Ma ei pea silmas selliseid jalavarje, millega Lady Gaga smõned aastad tagasi mööda punast vaipa kõndides pilke püüdis, vaid selliseid, kus on peidus see midagi.  

Noh, nagu alati on see midagi vaataja silmades, seega panin sel korral kokku terve armee kingi, mis võiksid mul vabalt kapis olla. Kõige meeldivama üllatuse pakkusid Kat Maconie kingad. Kuid minu suurus on juba müüdud läbi ... Mis muud ikka teha, kui leppida teadmisega, et kõike maailmas ei saa. Tõsi, mõni aeg tagasi õnnestus mul osta endale roosad vintage Givenchy kingad ja loodan neid õige pea mõne outfitiga sulle näidata. Vaatasin mõni päev tagasi kriitilise pilguga oma kingad üle ja tahaksin vähemalt kümmekond paari müüki panna. Kus sina müüd asju, millest oled tüdinud ja mis võiksid kellegi teise silmadesse sära tuua? 

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig