Monday, April 7, 2014

Päev tulvil prille! Day full of glasses!

 Saturday was a day full of glasses for me. I was a stylist for Eesti Optik and helped their clients to choose right pair of glasses. I had a pleasure to suggest to one lady a pair of purple glasses and also to meet Triinu, a lovely reader of Stellarium who needed to add new glasses to her collection. I had a photographer Meisi with me, who made a nicest photo series and... of course left with a brand new glasses.   

The world of glasses is so catching. If you happen to have some spare time to lurk around the shop, look for the right pair of glasses, try one every pair you fancy, you might get lucky and leave with a very valuable accessory. As a bonus, glasses do not only help you see clearer, but also will spice up your look within seconds.


Laupäev oli minu jaoks tulvil prille. Olin Eesti Optikus stilist ja aitasin klientidel sobivaid prille valida. Mul oli rõõm ühele daamile soovitada tumelillade raamidega prillid ja tore oli trehvata Stellariumi lugeja Triinuga, kes oma prillide kollektsiooni täiendas. Minuga oli kaasas fotograaf Meisi, kes tegi ilusa pildiseeria ja ... lahkus muidugi uute prillidega.Prillimaailm haarab sind kaasa. Kui sul on aega poes rahulikult ringi vaadata, õigeid prilliraame otsida, proovida üht-teist ja kolmandat, siis võid lahkuda väärt aksessuaariga. Lisaks sellele, et prillid aitavad sul näha, muudavad nad sinu välimust kõigest ühe liigutusega. Soovin tänada Eesti Optiku sõbralikku perekonda, kellega veetsime koos toreda laupäeva. Eraldi ütlen aitäh Mariale, kes nii põhjalikult minu silmi kontrollis ja kõigile küsimustele vastuseid teadis. Tulen teile varsti jälle külla! Kui sinul mõlguvad meeles uued prillid, siis kiika kindlasti Eesti Optiku poodidesse.Laupäev oli minu jaoks tulvil prille. Olin Eesti Optikus stilist ja aitasin klientidel sobivaid prille valida. Mul oli rõõm ühele daamile soovitada tumelillade raamidega prillid ja tore oli trehvata Stellariumi lugeja Triinuga, kes oma prillide kollektsiooni täiendas. Minuga oli kaasas fotograaf Meisi, kes tegi ilusa pildiseeria ja ... lahkus muidugi uute prillidega.Prillimaailm haarab sind kaasa. Kui sul on aega poes rahulikult ringi vaadata, õigeid prilliraame otsida, proovida üht-teist ja kolmandat, siis võid lahkuda väärt aksessuaariga. Lisaks sellele, et prillid aitavad sul näha, muudavad nad sinu välimust kõigest ühe liigutusega. Soovin tänada Eesti Optiku sõbralikku perekonda, kellega veetsime koos toreda laupäeva. Eraldi ütlen aitäh Mariale, kes nii põhjalikult minu silmi kontrollis ja kõigile küsimustele vastuseid teadis. Tulen teile varsti jälle külla! Kui sinul mõlguvad meeles uued prillid, siis kiika kindlasti Eesti Optiku poodidesse.

Outfiti detailid:


Minu viimase aja lemmik on Lindexi väike must kleit, mida saan kanda erinevate jakkidega. Laupäeval valisin endale heleroosa Zara jaki ja maniküüri tegemisel kasutasin samasugust roosat Diori küünelakki, mis pärineb läinud suvisest kolletsioonist - üldse ei kahetse, et ostsin seda lakki endale kaks pudelit.

Kleit ja kaelaehe: Lindex
Jakk: Zara
Kõrvarõngad: Pi-Ret Jewelry
Käevõru: Bulgari
Huuleläige: Clarins

Nüüd vajan sinu abi! Palun aita mul valida välja prillid. Kas sinu arvates sobivad mulle valge või punase raamiga prillid? Või hoopis musta raamiga iludused? 


SHARE:

22 comments

 1. Kõik sobivad - võta kõik :D
  Kui aga valima peab, siis valged, seejärel mustad ning viimasena punased.

  ReplyDelete
 2. Punane raam ja must raam (teine pilt).

  ReplyDelete
 3. Stella, ausõna, Sulle sobivad vist küll peaaegu kõik prillid. Aga mulle meeldisid kõige rohkem need eelviimased mustad, ehk see, kus on näha prilliklaasil kleeps (äkki Jil Sander, kui ma ei eksi) ja siis valged on kohe järgmised ning punased ka üsna head!

  Minu tagasihoidlik arvamus :)

  ReplyDelete
 4. Minu arvates sobib sulle väga musta raamiga ülalt kolmandalt pildilt.

  ReplyDelete
 5. Minu lemmikud on punased raamid - julge ja enesekindel valik :)

  ReplyDelete
 6. punased ja esimesed mustad on täiesti 5+, valged on naljakad, õigemini valged ja viimased mustad on liiga suured sulle :)

  ReplyDelete
 7. Punase raamiga! Ebatavaliselt huvitav! Ja sul on vapustavalt ilusad juuksed, kuidas sa saavutad sellist volüümi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need punased on ka ühed minu lemmikud. Äärmiselt efektsed :) Aga juusest ... Siin ei ole mingit volüümi. Lihtsalt hea juukselõikus juuksur Maarika Heeringu poolt.

   Delete
 8. Kõige kõigem on ülevalt kolmas must raam ja siis alles seejärel punane.

  ReplyDelete
 9. Stella, sa näed oivaline prillides välja, tõesõna. :) Aga lemmik look on siiski Jil Sander prillidega ehk siis alt kolmas pilt. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ai-ai! Jil Sanderid jätsin poodi.

   Delete
  2. Kui on soovi, saab alati järgi minna. ;) Aga tõesti väga kena. :)

   Delete
 10. Kõik näevad head välja, aga lemmik on ülevalt kolmas:)

  ReplyDelete
 11. Kõik arvavad erimoodi, aga minu meelest sobivad sulle punased raamid. Teevad pilgu ja olemise kelmikaks ning torkavad silma ülejäänud mustade prillide seast :)

  (räägib optiku tütar) ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No näed! Optiku tütart tasub eriti kuulata :)

   Delete
 12. Minu meelest on kõige Stellalikumad ;) punased prilliraamid, ainult sina suudad neid välja kanda! :)

  ReplyDelete
 13. Pireti punaste kõrvarõngastega sobivad kõige paremini mustad raamid. :)

  ReplyDelete
 14. Sulle sobivad ikka musta raamiga prillid ;)

  ReplyDelete
 15. mustad raamid kolmandalt pildilt…. klassika on ju see, mis sobib igal ajal, igas kohas, iga outfit'iga ;)

  ReplyDelete
 16. Minu meelest näevad kõige paremad välja punase raamiga prillid sinule, kuid muidugi võib olla hoopis see prillide kuju, mis su näo kujuga sobib. :) Igal juhul, minu hääl läheks punastele! :)

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig