Sunday, November 26, 2023

Jõulukuu Stellarium Beauty Box "Lumekuninganna" on kohal!Jõulukuu on koputab koheva lume saatel juba uksele. Aknast välja vaadates tahaks esimeste säravate kaunistustega juba tuba ehtida ja kaugel pole seegi päev, kui kuusk tuppa tuua. Ja hea uudis on see, et jõulukuu Stellarium Beauty Box on samuti kohal. Nii oodatud on ta sel kuul, et esimesed boxid on juba broneeritud. Detsembris tuleb meil vaid loetud arv karbikesi, seega kes esimeste seas, see saab roosa karbikese tulvil üllatusi.

Nagu tavaks sätime Stellarium Boxi kokku pidades silmas sinu personaalset ankeeti ja nii leiad meie roosas kuldse kirjaga karbikeses tooted, mida just sinu hing ihaldab. Millised brändid sind jõulukuul Boxis ootavad? Meil leidub nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on ootavad sind järgmised firmad: Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Coach, Carolina Herrera, Montblanc, Vera Wang, OPI, Payot, Beekman, Elizabeth Arden ja mõistagi jätame mõned brändid hoopis saladuseks, sest kes meist üllatusi ei armastaks? Igas boxis on peidus ka küünal, mis teeb iga ruumi hubaseks. 

Sel kuul me tavaboxe ei tee, küll aga võid ennast või oma kallimat rõõmustada Stellarium King Size Beauty Boxiga, mis maksab 100 eurot. Iga King Size Box sisaldab muu hulgas täissuuruses parfüümi - spetsiaalse lõhna valime sulle välja Sinu ankeeti silmas pidades. Stellarium King Size Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Soovid endale Stellarium Boxi? Kirjuta info@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust. 

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig