Monday, February 15, 2021

Minu elu roosad valikud

Veebruar on täies hoos ja miks mitte värvida see valgest lumest helendav sõbrakuu sootuks roosaks? Kui aus olla, siis just see sulnis roosa kasukas oligi minu elust veel puudu, sest kapis ripuvad mul juba kollane, punane, lilla ja kolm erinevas rohelises toonis ja pikkuses kasukat ... Ühele on alati veel ruumi, eks.

Roosa värviga seostub mulle nii palju - esiteks roosa närimiskumm, millega kunagi suuri mulle puhusin. Teiseks kuninganna Elizabeth II, kes kannab sageli väljapaistvaid roosasid kostüüme. Aga ka minu enda roosad lakk kingad, mida lapsepõlves vaid paaril korral sain jalga panna, sest siis jäid nad juba väikeseks. Eelkõige aga seostub mulle väljend roosad prillid. Kas pole mitte nii, et selleks, et elust terve hinge ja naerusuisena läbi minna, tuleb roosad prillid ette panna? Veel parem - elada omaenda roosas mullis, sest nii püsib ka põskedel roosa jume.

 


Selleks, et endale see uus ja kelmikas kasukas leida, veetsin paar pikka tundi Tallinnas, Kalda tee 7 asuvas Laos. Nii mõnus oli üle pika aja armsaid argikleite kaeda, toredaid T-särke valida, tegudele ärgitavaid ägedaid trenniriideid uurida ja oma puuriv pilk õhtukleitide valikusse suunata. Ja seal Laos ringi sagides uitas minu mõte omi radu - tead ju küll neid naisi, kes kurdavad, et poodi minnes ei leia nad sealt mitte kunagi mitte midagi? Vaadates kingi ja saapaid, teksaseid ja viigipükse, pesu ja pidžaamasid, leidsin end mõttelt, et sellest aaretelaost leiab küll igaüks endale midagi. Ah jaa ... Ühed roosad ja väga erilised kingad tulid samuti minuga kaasa, kuid see on juba hoopis teine jutt.

Outfiti detailid:

Kasukas ja saapad: Kalda 7 Ladu

Käekott: Staud Kübar: Nordstrom Halogen


#AD Postitus on valminud koostöös Kalda 7 Laoga

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig