Saturday, March 14, 2020

Girl Friday: My Furry Friend


The star of this photo shoot is a furry bag that has got the most compliments out of the items in my wardrobe. I found it from Topshop last year, tried it on my shoulder in the shop, and couldn't let it go any more. In addition to the bag being practical, it's also comforting - on days when the spirits aren't the highest, I hold it close to me and it's like a teddybear.  

Nothing else in my wardrobe has been this popular with strangers throughout the years as this big furry mustard bag. Modest Estonians, who aren't that used to giving compliments to strangers have asked me where I got such a cute bag from. In London - where it is common for a stranger to come up to you and ask where the bag is from - have asked me about this particular bag the most. The most recent case was in the luxury store Joseph where a sales assistant asked me where you can buy such bags. When I bought a scarf in the same colour from Accessories, the sales girl told me she understands why I'm buying that scarf.  

This furry bag is also practical in a lot of ways - when you've been shopping and don't want to show your husband the things you bought - he won't anyway as the bag is super spacious and nowhere near transparent. This one time at the airport, when I was about to board the plane, I was told by airport staff that I have three bags instead of one. I replied - with a mischievous smile - that it was one big pocket. The airport worker smiled at me and let me board the plane. 

The message of my post today is simple - if you see someone wearing something that tickles your fancy, regardless of whether you know the person or not - notice it and give them a compliment. Maybe it's your compliment that turns out to be the only ray of sunshine in their day. Meanwhile, stay healthy.

Outfit details:

My furry bag: TopShop
Crossbody: Strathberry
Coat: Mohito
Dress: Ralph Lauren
Boots: L'autre Chose
Gloves: Marks & Spencer
Hair: Maarika Heering


Seekordse fotoseeria kangelane on karvane kott, mis on saanud minu gareroobis olevatest esemetest läbi aegade kõige rohkem komplimente. Leidsin ta möödunud aastal Topshopist, võtsin poes korraks õlale ja ei suutnud sellest enam lahti lasta. Vähe sellest, et kott on praktiline, on ta ka lohutav: päevadel, kui mul pole kõige parem tuju, hoian teda kõvasti enda vastas, nagu tal oleks minu kaisukaru.

Mitte miski minu gareroobis pole läbi aastate olnud võõraste ja tuttavate seas nii populaarne, kui just see suur karvane sinepivärvi kott. Tagasihoidlikud eestlased, kes pole ilmselt väga kogenud võõrastele komplimente tegema, on küsinud, kust ma nii armsa koti sain? Londonis, kus on täiesti tavaline, et võõras astub ligi ja küsib, kust sinu käekott on pärit, on minult kõige enam küsitud just selle karviku kohta. Viimati uuris luksuspoes Jospeph üks müüja, kust selliseid kotte ometi osta saab? Kui ostsin kauplusest Accessories täpselt sama tooni karvase salli, ütles müüja minu karvast kotti silmitsedes: "Ma mõistan, miks sa salli juurde ostad!"

See karvane kott on ka mitmes mõtts praktiline: kui oled käinud jälle šoppamas ja ei taha oma abikaasale näidata, mis seal sees on, ei näegi ta midagi, sest kott on erakordselt mahukas ega paista läbi. Kord märkis lennujaama kontrollis enne pardale minekut üks töötaja: "Teil on kahe koti asemel kolm." Vastasin kelmikalt: "Oh ei, see on kõigest suur tasku!" Lennujaama töötaja muigas ja lasi mind pardale. 

Minu sõnum tänases postituses on aga lihtne - kui näed, et keegi kannab midagi, mis sind kõnetab, olgu ta tuttav või võõras, märka ja tee kompliment. Võibolla on sinu kompliment tema päevas ainus päikesekiir? Seniks jääge kõik terveks, puhake võimalusel ja tehke komplimente igal võimalusel!PHOTOS: Kristi Kullerkupp 
SHARE:

2 comments

  1. Ma hoopis tahan Sinu mantlist rääkida! Vähesed suudavad sellise puhvis mõnna jope nii stiilselt ja ägedalt välja kanda! Võtan eeskuju ja harjutan edasi :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Osad joped ja mantlid on võimatult coolid just siis, kui neid eest lahti kanda. Siis peab muidugi piisavalt soojalt riidesse panema või sobivat ilma "jahtima".

      Delete

Blogger Template Created by pipdig