Wednesday, October 12, 2016

We Are Going To Be Friends


Although autumn is a colorful time, we will not have to wait long for the shrill winds, dampness and darkness. You know that feeling when you look out the window and shiver in the face of the windy weather. However, there is something in the autumn, that gives us the chance to enjoy it and stroll playfully through the leaves.

Of course, it is warm knitwear, which gives us a comforting wrap. Additional fun is provided by warm dresses, which have been sulking in the storage throughout the summer... Now is the time to take them out again. And, of course, your furry vests are about to triumph. Yes, for me autumn is always a challenge. In particular, it calls for courage to step into a dark autumn night, where nothing inviting seems to be waiting. But it was the British brand Superdry that we took out for a photo session on such a night, that I would rather have spent idoors. And you know what - the autumn is not really guilty of anything - if you get properly dressed and walk around, you will see everything in a different light at dusk. Even the wind can become your friend, as it  plays around passionately in your hair and whispers all sorts of melodies in your ear. In one bizarre moment the autumn wind whispered to me: "We Are Going To Be Friends!" Perhaps it was right? My first outfit in collaboration with the Superdry is in front of you!


Outfit details:


Dress & cardigans: Superdry
Wellies: JuJu Jellies
Bag: Ted Baker


Kuigi sügis on värviküllane aeg, ei pea me kaua ootama tuuli, rõskust ja pimedust. Tead ju seda tunnet, kui sa vaatad aknast seda tuulist ilma ja väristad õudusest õlgu. Kuid siiski on sügises midagi, mis annab meile võimaluse seda nautida ja mängeldes läbi krõbisevate lehtede astuda. 

Mõistagi on need soojad kudumid, millesse on end lausa lohutav mähkida. Vähem rõõmu ei tee soojad kleidid, mis suvel kapis mossitavad... Nüüd on aeg jälle need välja võtta. Ja loomulikult teevad karvased vestid oma võidukäiku. Jah, minu jaoks on sügis alati väljakutse. Eriti nõuab minult vaprust astuda õhtul pimedasse sügisesse, kus pole justkui mitte midagi kutsuvat. Kuid just Briti brändiga Superdry tegime pildiseeriad sügisõhtul, mille veedaksin parema meelega hoopis toas. Ja tead tead mis, sügis ei ole tegelikult milleski süüdi - kui sa paned end soojalt riidesse ja jalutad mõnusalt ringi, näed hämaras kõike hoopis teises valguses. Isegi tuulest võib saada sinus sõber, ta mässab kirglikult juustes ja sositab kõrvu igasugu mõtteid. Ühel veidral hetkel sosistas sügistuul mulle kõrva: "Meist saavad veel sõbrad!" Võibolla on tal isegi õigus? Milline on sinu suhe sügisega? 


PHOTOS: Meisi Volt

SHARE:

Monday, October 10, 2016

Peek Inside: OWAY Rolland Hair Care


Last summer, on a beautiful day, I counted all the products I use after washing my hair. Without noticing, I counted ten different products! Unbelievable! After that, I started paying attention to not putting too much chemicals in my hair. As the first step, I decided to swap 50% of my hair products to natural ones.

I believe that when you're looking for new opportunities, they sometimes come to you themselves. That's how I found the brand OWAY which means Organic Way. I've tested their products for a month and what's more important - I've asked my friends to test them as well. So I announce the series "My month with OWAY" in May. 

Those who are looking for a change in their hair products, won't be disappointed.  I'm always on the lookout for new aromas. The first thing that captivated me about OWAY products was the deep aroma of their shampoos and conditioners - very luxurious and completely new for me. I remember tried OWAY's 'Frequent use hair & scalp bath' shampoo and 'Curly hair mask'. I tested the products for the first time in January at Hedon Spa. It was cold winter outside and the moment I pushed my long nose in the shampoo bottle, I felt the scent take me away from the cold Estonian climate. Somewhere with a lot of sun, exotic spices, and hot sand.

In the beginning of the year, I still had a fringe, and it meant that I washed my hair every day. All my mornings started very oriental thanks sto the 'Frequent use hair & scalp bath'. There is biodynamic lemon in the shampoo that gives shine to matte hair thanks to vitamin C. In addition there's white tea in it that has an anti-ageing and stress relieving effect. It definitely relaxes when you wash your hair, and that's what everyone needs regardless of whether you lead a fast-paced life or if you're more like the Dormouse.

Another kind of trick for me was hair masks by OWAY, because I didn't believe in them at first. I colour my hair three times a month, curl them, and do a thousand other things to them. Until now, only strong chemicals have helped. OWAY's masks lure you first with their scent and then you feel that they really work on damaged hair. 'Silk'n glow hair mask' is deeply nourishing for dry and porous hair. It's recommended to be kept in hair up to 5 minutes, but I went to the sauna and kept it on for half an hour. The result was soft hair that was like new and gone through a healing treatment. What's the secret of Silk'n glow hair mask? Among other goodies, there's Brazilian nut in Silk'n glow, it contains a lot of A and B vitamins, makes hair easy to handle, and adds shine.

Another mask that became my favourite is the 'Curly hair mask'. The mask promises volume, and if you curl your hair from day to day, volume is definitely much appreciated. 'Curly hair mask' contains biodynamic licorice that restores circulation in your hair, calms the hair and alleviates irritated scalp. No wonder I'm thrilled about the scents of OWAY products. These scents and perfect results sound like hair product heaven.


Eelmisel suvel loetlesin ühel ilusal päeval pärast juuksepesu üles kõik tooted, mida endale innukalt juustesse panen. Kokku sai märkamatult kümme erinevat hooldusvahendit! Uskumatu! Pärast seda hakkasin üsna põhjalikult jälgima, et minu juustes liigne keemia valssi ei tantsiks. Esimese asjana otsustasin, et vahetan oma vannitoas 50% juuksetooteid looduslike vastu.

Umbes viis-kuus aastat tagasi testisin mitmeid erinevaid looduslikke šampoone ja pidin alati pettuma. Kui šampoonid tegid kuidagi oma töö ära, siis palsamid ja maskid minu rikutud juukseid ei toitnud. Nüüd otsustasin anda looduslikele juuksetoodetele uue võimaluse. Ma usun sellesse, et otsid uusi lahendusi, tulevad nad vahel ise sinu juurde. Nii leidsin enda jaoks firma OWAY, mis tähendab Organic Way. Just selle firma tooteid olen mitme kuu vältel testinud ja mis veelgi tähtsam - palunud ka oma sõpradel proovida. Seega kuulutan maikuus selle postitusega avatuks lugude sarja "Minu kuu OWAYga". Need, kes otsivad oma juuksetoodetele vaheldust, pettuma ei pea.

Ma olen alati uute aroomide otsinguil. Esimene, mis mind OWAY toodete puhul kõnetas, oli šampoonide ja palsamite sügav aroom - väga luksuslik ja ühtlasi minu jaoks täiesti uus. Meenub, et proovisin esimest korda OWAY "Frequent use hair & scalp bath" šampooni ning palsameid jaanuaris, kui puhkasin Hedon Spas. Väljas oli krõbe talv ja kohe, kui ma oma pika nina šampoonipudelisse pistsin, tundsin kuidas lõhnad viisid mind külmast Eesti kliimast eemale. Kuhugi, kus on ohtralt päikest, eksootilised vürtsid ja kuum liiv.

Aasta alguses oli mul veel tukk ja see tähendas, et ma pesin juuskeid absoluutselt iga päev. Kõik minu hommikud algasid tänu šampooniga "Frequent use hair & scalp bath" (müügil siin) väga värskelt ja samas oli sinna peidetud idamaist aroomi. Šampoonis leidub biodünaamilist sidrunit, mis lisab vitamiin C abil mattidele juustele sära ning läiget. Lisaks on šampoonis valge tee, millel on vananemisvastane ning stressileevendav mõju. Päris kindlasti mõjub see pead pestes lõõgastavalt ja seda vajab iga inimene, hoolimata sellest, kas elutempo on kiire või meenutavad su päevad hoopis muinasjutus Alice Imedemaal pidevalt puhkava Unihiire elustiili.

Omaette trikk olid minu jaoks OWAY maskid, sest alguses ma ei uskunud nendesse. Ma värvin juukseid kolm korda kuus, keeran rulle ja teen nendega 1000 trikki. Seega on seniks mind aidanud vaid tugev keemia. OWAY maskid aga hakkavad sind võrgutama esmalt oma lõhnaga ja seejärel sa tunned, et nad tõesti töötavad rikutud juustega. "Silk'n glow hair mask" (müügil siin) on sügavniisutav nii kuivadele kui ka väga poorsetele juustele. Seda soovitatakse juustes kuni viis minutit hoida, kuid mina käisin saunalaval ja hoidsin seda juustes pool tundi. Tulemuseks olid justkui uued ja pehmed juuksed, sellised, mis on teinud läbi hirmkalli ravikuuri. Mis on Silk'n glow juuksemaski saladus? See sisaldab kaera, mis turgutab väga kuivasid juukseid, orgaanilist Cupucau’d, millel on niisutavad, pehmendavad ning sära andvad omadused. Viimane piisk Silk'n glow`juuksemaskis on Brasiilia pähkel, mis sisaldab rohkelt vitamiine A ja B, muudab juuksed kergesti kammitavaks ja lisab sära. 

Teine mask, millest sai minu lemmik, on "Curly hair mask" (müügil siin). See aitab pusasid kergemini lahti harutada ja sobib ideaalselt minu tütrele, kelle pikkadest juustest leian alatasa mõne iseka pusa. Kuid see mask sobib ka minule, kuna annab juustele volüümi. Kui keerad päevast-päeva lokke, on volüüm sinu juustes väga oodatud külaline. Pole ka ime, et ma olen OWAY toodete lõhnadest vaimustuses. "Curly hair mask" sisaldab biodünaamilist lagritsat, mis taaselustab juuksesisest aineringlust, rahustab juukseid ja leevendab peanaha ärritusi. Samuti on seal orgaaniline St. John’i naistepuna, millel on kaitsvad, rahustavad ning juukseid nooruslikuna hoidvad omadused. andiroba ekstrakte, mis soodustavad lokkis juuste kasvu muutes need seejuures elastseks, pehmeks ja niisutatuks. Seega, kui otsid enda juuksehooldusesse midagi uut, siis ava oma uks OWAY toodetele.

PHOTOS: Meisi Volt


Stellariumil on nüüdsest oma YouTube`i kanal. Vaata meiki, mis kannab pealkirja "Aprilli lemmikud ja kust leiad ühe OWAY toote:


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig