Tuesday, August 16, 2016

Roman Holiday: Secret Spot


I have always believed you can have all at once. For example, you can work on your computer while lounging at pedicure. You can do a full makeup on public transport. You can iron many loads of laundry during several murders while watching a good crime series on TV. For a long time I believed you can be on vacation and also blog. Today I have separated the two nicely, because you end up doing neither.

So I decided on my recent trip to Rome to take pictures for the family album only, and I didn't go for any outfits either. Although I had a suitcase full of dresses, I wore my Oscar de La Renta dress a lot that I last wore in Paris. Some dresses are made for travelling and while they are wonderful on a trip, in Estonia they stay in the wardrobe. While I'm writing these lines, it's pouring outside and it's inspiring in a way when I think back on the warm days in Italy. These images were taken on a balcony, looking down on another balcony where I was refreshing myself with some mineral water. Let these photos here be a lovely reminder of a summer in Rome, where I got to wear my Jeffrey Campbell sandals for the second time this year...Ma olen alati uskunud, et kõike saab korraga. Näiteks pediküüris lesides saab samal ajal arvutis tööd teha. Ühistranspordis sõites võib hea tahtmise korral täismeigi teha (tõestus siin). Mõnd head krimifilmi vaadates saab mitme mõrva lahendamise ajal kogu masinatäie pesu ära triikida (... ja vahel õnnestub isegi mõrvar ära arvata). Pikka aega uskusin ka, et korraga saab nii puhata kui ka blogida. Tänaseks olen need kaks asja teineteisest kenasti lahutanud, sest ajalugu on näidanud - lõpuks ei tee ma kumbagi.

Seega otsustasin seekordsel Rooma reisil, et pilte teen peamiselt oma perekonna albumisse ja erinevaid outfite ma ei teinudki. Kuigi mul oli kohver kleite täis, kandsin suhteliselt palju oma Oscar de la Renda kleiti (fotol), mis oli mul viimati Pariisis seljas. Mõned kleidid vist ongi sellised, et need on loodud reisimiseks ja nendega on välismaal võrratult hea olla, samal ajal kui Eestis seisavad nad kapis. Kui ma neid ridu kirjutan, sajab väljas mõnusat paduvihma ja see on isegi inspireeriv, kui mõtlen tagasi nendele soojadele päevadele Itaalias. Need kaadrid, mis on tehtud ühelt rõdult vaatega teisele rõdule, kus ma parasjagu end klaasikese mineraalveega turgutasin. Las need pildid jääda siin blogis mõnusaks meenutuseks suvest Roomas, mil sain sel aastal teist korda jalga oma Jeffrey Campbelli sandaalid...  Näis siis, kas saab veel ka Eestis nendes võrratult mugavates sandaalides ringi sahmerdada.
SHARE:

5 comments

 1. Kui vahva oleks aeg maha võtta ja teha tõesti asju ükshaaval. Ja rahulikult.
  Kadestan, sest hetkel on elujärk, kus pean jõudma kõike ja korraga ja hästi palju. Kiirelt ja vihaselt. Mul on koguaeg kiire ja kisub vihaseks ka :)

  Pilte nähes oli esimene mõte : Salaaken, salaaed.
  Koos Oscar de la Rentaga :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Salaaken kõlab päris hästi. Tegelikult on see ühelt salarõdult pildistatud teisele rõdule. Vaadet sellelt rõdult, kus need pildid tehti, näeb siit: https://www.instagram.com/p/BJLI73bDfMS/?taken-by=stellaarium

   Delete
 2. Beautiful post and shoots!
  Thanks for sharing.
  I wish wonderful holidays!
  xx
  Hope you ll join my giveaway,only 3 days left:
  http://helenamybeauty.over-blog.com/2016/07/mon-bloganniversaire-concours-international-avec-k-k-labs-my-blog-anniversary-international-contest-with-k-k-labs.html

  ReplyDelete
 3. New web site is looking good. Thanks for the great effort. rome guided tours

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig