Saturday, August 3, 2013

Juuli läbi Instagrami

Märkamatult on juulikuu läbi ja august alanud. Ma ei saa täpselt aru, kuidas aeg nii kiirelt lendab, kuid näib nagu oleks juulikuu kukkunud jäneseurgu ja pistnud plagama. 

Instagram on justkui uue aja päevik - sa võid parimad hetked päevast talletada piltidele. Siin toredas kollaažis on üks mõnus beebiforell ja seda pilti vaadates meenuvad mulle erilised hetked lähedastega ühest juulikuu õhtust. Filorga ja Payot on tooted, mida testisin läinud kuul ja augustis on arvustused sinu ees. Juuli oli ka Stellarium Boxi sünnikuu ja olnuks häbematu ta siit rubriigist välja jätta. Muide, hea uudis on see, et uus Stellarium Box tuleb juba esmaspäeval ning on tulvil head ja paremat!  Kas Sina oled juba Instagramis Stellariumi follower? Tule mulle külla ja saame sõpradeks! Stellariumiga Instagramiga saad liituda SIIN.
SHARE:

Wednesday, July 31, 2013

Dancing In The Rain

Eesti suvi oma muutuvate ilmadega on ühtaegu tüütu ja samas nii võluv. Ühel sellisel päeval, kui päike taevas nurrus, alustasime fotograaf Meisiga pildiseeria ettevalmistamist. Meelika tegi meigi ja mul oli soov näidata seda fantaasiagrimmi nii tumedate juuste kui ka blondide kiharatega. 

Kui olime esimesed pildid teinud, hakkas taevas turtsuma ja tõmbus pilve. Kuid valgus on nendel fotodel imeline ja Stellariumi suvisest pildiseeriatest on see üks minu lemmik.


Siinkohal kirjutan ka paarist uuest lemmiktootest, mida olen viimastel kuudel avastanud ja soovitan sullegi soojalt. Minu meigipõhi on tehtud Royal Effemi puuderkreemiga Extreme Lasting Mat Foundation. Kui mul on vaja meiki, mis püsiks, püsiks ja püsiks, siis see on minu absoluutne lemmik. Olin esialgu umbusklik, kui öeldi, et puuderkreem on kauapüsiv ja ei vaja primerit. Kuid tõesti - ta jääb nahal matt, ei hakka kergesti läikima ja on minule fotoseeriate tegemisel ning videovõtetel käimiseks loodud. Minu puuderkreemide tallis uus liige, mille peale võib alati kindel olla.


Soojades toonides heledad huuled on minu suured lemmikud - need kingivad helgust ja muudavad huuled lopsakamaks. Sellel fotol kasutasin Chanel Rouge Coco Shine huulepulka "Saga" ja lisaks kasutasin Chaneli läiget Brillant Extreme Glossimer "Envolee".
 

Silmameigi tegemisel kasutas Meelika oma suurepärast PH Cosmetics lauvärvide komplekti, mis võtab mul alati silme eest kirjuks. Ripsmed värvisin Bourjois Fan-Tastic tuššiga, millest leiad Meelika arvustuse SIIT. Seekordne meik on sinu ees!


Outfiti detailid:

Pluus: Express Seelik: Twenty One Kummikud: Amazon Vihmavari: Yves Saint Laurent

FOTOD: Meisi Volt MEIK: Meelika Tammeveski STILISTIKA: Stella K. Wadowsky
Vaata ka üle, kuidas sama meik sobis tumedatele juustele. Kumb on sinu lemmik? Fotod leiad SIIT.

SHARE:

Monday, July 29, 2013

Võida 100 euro eest Avoni tooteid!

Stellarium ja Avon on võlunud sulle taas fantastilise võimaluse võita saja euro eest vabalt valitud tooteid! Lisaks läheb loosi kümme üllatusauhinda. Avon rõõmustas hiljuti naisi uue ripsmetuššiga, mis püsib ideaalselt ja saab olema tõeliselt lõbus lelu sinu kosmeetikakotis!

LOOS ON LÕPPENUD! VÕITJAD LEIAD SIIT.

Lisaks 100 eurosele loosile on sul võimalik võita endale nende uusim ripsmetušš Mega Effects ja et sinu peeglikapp saaks uue lõhnaõli, siis loosime koos ripsmetuššiga välja Avoni lõhna "Little Gold Dress".

Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis nii Avon Eesti fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower. Vajuta paremal Join This Site ja oledki kohal!

Avon-ettevõte naistele fännilehega saad liituda SIIN. Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid Avoni tooteid oled kasutanud või mida ihaldad. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Võitjad teatame 10. augustil.
 
Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Kümnest viis ripsmetušši koos lõhnadega lähevad loosi kõigi nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig