Wednesday, July 4, 2018

Shared hearts are shared hearts


Every summer, some piece of clothing wins my heart and becomes pretty much irreplaceable. It's July and I've found the one and only lace kimono that I wear with almost every dress. 

I like how a simple dress can be turned into a romantic dream with the simple addition of the lace kimono. And how a more romantic dress gets an even more summery feel with the added lace. What makes this kimono so striking is the fact that the lace is modest and doesn't look like I'm about to get married. The vintage-flavoured dresses by Bernie Dexter are something else. There's a dash of naivety the dress that accentuates the more girly side of the wearer and somehow still makes it feel more... down to earth. There are a thousand little white hearts on the dress and I was thinking that if I could, I would send one heart to each reader through the screen. The dress would become plain pink, but it doesn't matter... Shared hearts are shared hearts. 


Outfit details:

Dress: Bernie Dexter
Kimono: Novashe
Shoes: Prada
Bag: Charlotte ElizabethIgal suvel vallutab mu südame üks või teine riideese, mis muutub justkui asendamatuks. Juuli on käes ja mina olen leidnud endale juba selle ühe ja justkui ainsa imelise pitsist kimono, mille viskan pea igale kleidile.

Mulle meeldib, kuidas lihtsa lõikega kleidist saab justkui romantiline unelm, kui sellele oma pitsist kimono lisan. Ja kuidas veelgi romantilisem kleit saab just selle kõige suvisema tunde, kui heidan endale pitsivahu ümber. Tegelikult teeb selle kimono nii efektseks just see mõõdukas pits, mis ei mõju nii nagu hakkaksin kohe abielluma. Bernie Dexteri vintage-hõngulised kleidid on klass omaette. Selles kleidis on annus naiivsust, mis toob kandjas välja tüdrukulikuma poole ja samas muudab kuidagi ... maalähedaseks. 
Seda kleiti kaunistavad tuhanded väikesed valged südamed ja nii mõtlesin, et kui saaksin, puhuksin igale lugejale läbi ekraani ühe südame. Kleit jääks küll plassilt roosaks, kuid pole hullu... Jagatud südamed on jagatud südamed. 


PHOTOS: Kristin Arniste
SHARE:

8 comments

 1. <3 saadan Sulle ka südamekese!
  Mida külvad, seda lõikad ;) Nagu vanarahvas teadis öelda ja mulle tundub, et selles osas võis nende jutus täitsa iva sees olla.
  P.S.Imeilus kimono! Uurisin kohe esimese pildiseeria järel seda veebipoodi, ülilahe! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, see on antud kontekstis nii ilusti öeldud. Seega külvame aga südameid :) PS. See kimono sobib ka nendele, kelle nahk pelgab liigse kuumaga päikest. Väga mugav ükskõik millele peale visata.

   Delete
 2. Replies
  1. See suvi on olnud nii inspireeriv. Saab muudkui kleite kanda ja tunda, et lõpuks ometi on Eestimaal suvi.

   Delete
 3. Sa võiksid teha postituse, kuidas oma pildiseeriaid ette valmistad. Siin on kõik omavahel mängima pandud, isegi varbaküüned sobivad kotiga. Kott meeldib mulle kõike rohkem, sest sellist ei ole Eestis näinud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh. Sellel kotil on oma lugu ja tahan selle kord ka lahti kirjutada. Pildiseeriate tegemisest olen teinud ühe vlogi, mida saad vaadata siit: https://www.youtube.com/watch?v=8vGsaFCxRHo

   Delete

Blogger Template Created by pipdig