Friday, October 10, 2014

Vestige Verdant “Rare Oil Blend” - a fitting gift for Queen!

Kunagi pidi see juhtuma. Kuid see juhtub alati ootamatult ja mitte nii nagu mina seda ette kujutasin. Olen alati mõelnud kerge kripeldusega, kuidas ma ühel päeval lähen koju ja minu kõige luksuslikum parfüüm lainetab müstilisel moel mööda esikut. Või minu jumestukreem, mille hinda ma oma abikaasa eest varjan, on vannitoapõrandal kildudeks. Kuid ei. Üks müsteerium juhtus hoopis Vestige Verdant "Rare Oil Blendiga".

Lood on nii, et Vestige Verdant (jah, seesama kodumaise imemaski looja) on saanud valmis tootega, mis kannab nime "Rare Oil Blend". Pakendil seisab, et "Rare Oil Blend" on absoluutne teenäitaja 100% orgaanilises näonaha hoolduses. See on loodud ülima hoolega haruldastest õlidest, mis on kõrgeima kvaliteediga. "Rare Oil Blend" on segu viiest võitmatust õlist - oma etteaste teevad argaaniaõli, mis taastab nahka. Astelpajuõli, mis silendab ja noorendab. Porgandiseemneõli, mis stimuleerib uute naharakkude teket. Neroli õli, mis toidab nahka ja vähendab pooride suurust, puhastades need rasust ja bakteritest. Patšuli õli vähendab kortse ja on põletikuvastase toimega. Midagi enamat tahta oleks vist patt!  
Kuu aega tagasi jõudis "Rare Oil Blend" läbipaistvas proovipudelis minuni ja asusin selle eksklusiivse leluga kohemaid mängima. Erinevalt paljudest teistest külmpressõlidest imendub "Rare Oil Blend" kiiremini kui teised õlid, mida olen testinud ja jätab naha erakordselt pehmeks. Jah, ma tean - lause "jätab naha erakordselt pehmeks", mõjub ju lausa banaalselt, kuid see on teistsugune pehmus. See on kuninglik kašmiiri pehmus, mis püsib nahal tunde. Kui ma esialgu lisasin pärast õli kasutamist näole ka kreemi, siis õige pea sai mulle selgeks, et tangot tantsitakse siiski kahekesi. Seega jätsin kreemi kappi ja olen "Rare Oil Blendi" kasutanud näokreemi asemel, millele olen veerand tundi hiljem lisanud jumestuskreemi. Sügisel, ilmade jahenedes muutub minu nahk alati ebameeldivalt kuivaks ja just siis soetan endale mõne uue õli. "Rare Oil Blend" hoidis sel sügisel minu nahalt ära selle ebameeldiva kuivuse, mis külastab mind tavaliselt igal aastal sama kindlalt nagu jõuluvana ja toob kingituste asemel kaasa palju pahandust. Paari nädala möödudes märkasin, et see õli mõjub justkui seerum ja teeb ka üldise jume tervemaks. "Rare Oil Blendi" teeb minu jaoks eriliseks see, et seda võib kanda ka silma alla ja kasutada silmakreemi asemel. See on ka esimene toode minu elus, kui mängu on tulnud väike müsteerium. Nimelt pani mind imestama, et kuigi minul kulus õli õige vähe, kadus see pudelist siiski liiga kiiresti. Kuid kui piisavalt kaua oodata, saad igale küsimusele vastuse. Või nagu juhtus minuga - kui astud koputamata vannituppa, võib õli kahanemise müsteerium laheneda ilma selleta, et kohale tuleks kutsuda eradetektiiv. Avades ühel õhtul vannitoaukse, leidsin eest oma tütre Rene, kes hoidis käes minu unikaalset õli ja määris seda innukalt oma säärtele. Nüüd oli see juhtunud! Esimene ilutoode, mille mu tütar otsustas salaja kasutusele võtta. Meie järgnev vestlus nägi välja nii:

Mina: "Kas tohib sulle meelde tuletada, et see on minu õli ja mõeldud eelkõige näole!" 
Rene: "See sobib hästi ka jalgadele!"
Mina: "Jah, aga see on siiski mõeldud näole!"
Rene: "Sa oled kadekops!"
Mina: "Ma ei ole kadekops!"
Rene: "Mäletad, kui ma joonistasin lugemispäevikusse Pipi ja sa ütlesid, et see pilt pole kuigi tõhus! See kreem, mis sa mu jalgadele varem panid, polnud ka kuigi tõhus! See õli on!"

Voilà! Rene oli avanud minu jaoks veel ühe ukse! Ma otsustasin testida seda oma massööri juures massaažiõlina. "Rare Oil Blend" mõjub nahka ja keha soojendavalt. Mis saab olla sügisel parem, kui jahedusest tingitud masendus hakkab vaikselt meeleolusid mõjutama ja nagunii on kogu aeg külm? See poolteist tundi kestnud täispikk massaaž oli minu jaoks justkui reis kaugele maale - massaažiruumis hõljusid õhus kõik need erilised aroomid, mis tulid õlist ja see mõjus võrratult virgutavalt. Minu arvates võiks mõni ilusalong vabalt pakkuda luksuslikku hooldust Vestige Verdant "Rare Oil Blend" õliga. Kui ma seda õli oma koduaias pildistasin, sättisin taustaks valge mannekeeni, sest minu meeles on see toode just selline, mis sobib igas eas naisele. Seda tuleb kasutada vastavalt vajadusele, mitte vastavalt vanusele.

Juba teist korda ei saa ma Vestige Verdanti puhul üle ega ümber toote disainist. "Rare Oil Blend" pumbaga pudeliga seostub mulle pikas mustas maani kleidis daami siluett. See daam astub valgusvihtu ja jääb sinna aastateks. Jah, "Rare Oil Blend" on tulnud kahtlemata selleks, et jääda. See on kuninglik valik ja imeilus toode, millega esindada Eestit välismaal. Millise kingitusega esitleda Eestit? Kui sul oleks võimalus kohtuda kuninganna Elizabeth II, moelooja Stella McCartney või meigikunstnik Lisa Eldridgega? Mida kingiksid sina inimesele, kellel on kõik olemas? Mina kingiksin Vestige Verdant "Rare Oil Blendi". Kiika ka Vestige Verdant kodulehele ja uuri toote kohta lähemalt SIIT. Alates tänasest leiab nad ka Ilumessilt Tallinnast. 


It had to happen some time soon. But it always happens so quickly and scenario will be totally different how you have imagined it. Or at least how I imagined it to happen. I imagined how one day I go home and my most luxurious perfume is running on the hallway’s floor.  Or my foundation, which ones price I keep as a secret from my husband, shattered on the bathroom floor. But no. This odd story happened with Vestige Verdant “Rare Oil Blend”.

Story is that Vestige Verdant (yes, the very same company that created the local natural wonder mask) have created a new product, that has a name "Rare Oil Blend". It stands on the packaging that "Rare Oil Blend" is an absolute pioneer in 100% organic skincare. It has been created with an ultimate care from rare high quality oils. Rare Oil Blend is a mixture of five invincible oils. Argan Oil, that restores skin. Seabuckthorn Oil, that smooths skin and has anti-aging properties. Carrot Seed Oil, that stimulates new skin cells. Neroli Oil that nourishes skin and diminishes pore size by cleansing them from sebum and bacteria. Patchouli Oil reduces wrinkles and is antibacterial. It would be probably a sin to want more!

A month ago "Rare Oil Blend" arrived to me in a see through tester bottle and I immediately started playing with this exclusive toy. It is different from other cold pressed oils I have tried before, as it sinks into the skin much faster by leaving skin extraordinarily soft. Yes, I am aware - the sentence “ leaves skin extraordinarily soft” is almost too banal to say, but the softness "Rare Oil Blend" gives, is different. It is royal softness of a cashmere, that stays on skin for hours. When at first I added a layer of moisturiser after the oil, then soon I realised that tango should be danced in a pair. So I left the moisturiser into the cupboard and used "Rare Oil Blend" alone, 15 minutes after applying it, I was able to add the layer of a foundation. During the fall, when weather gets colder, my skin turns uncomfortably dry and it is usually the time I decide to invest in a good oil. "Rare Oil Blend" kept my skin free of unpleasant dryness, that usually visits me every year like a Santa. But instead of presents, it brings a lot of trouble. Within few days I noticed that oil blend acts like a serum and makes my overall complexion a lot more healthier. "Rare Oil Blend" is special to me, because it can also be applied under the eyes and you can skip the usual eye cream.

It has also been the first product for me that has brought little mystery with itself. Although I used very little amounts of oil as little bit went a long way, I wondered how it disappeared from the bottle so fast. If you wait for long enough, you will tend to get the answer to every single question. Or like it happened to me - when you go into bathroom without knocking, the mystery of disappearing oil will solve itself! One evening when I opened the bathroom door, I found my daughter Rene, was holding my unique oil and rubbed it all over her legs. So it happened! First beauty product, that my daughter decided to use without asking. It wasn’t luxurious perfume or expensive lipstick… it was Vestige Verdant "Rare Oil Blend". Our conversation was something like this: 

Me: “Can I remind you that it is my oil, that is meant for a face!"  
Rene: “It is also perfect for legs!" 
Me: “Yes, but it is still meant for face!" 
Rene: “You are a meanie!" 
Me: “I am not a meanie!" 
Rene: “Remember when I had to draw a picture of a Pipi into my reading journal and you said this picture isn’t quite effective! The moisturiser you put on my legs before wasn’t also quite effective! This oil is! "

 VoilàMy daughter had opened another door for me! I decided to use this oil when I was going for a massage. Rare Oil Blend works as a warming oil for skin and body. What can be better during autumn, when a depression caused by the cold weather starts to take an effect on your mood and it is always so cold? The one and a half hour massage I got was like a travel to somewhere warm - the aromas from the oil were lingering around me and I felt so refreshed.    It is the second time when I can’t get without applauding over the design of the Vestige Verdant’s product. Rare Oil Blend’s pump bottle reminds me a lady in a long black dress. It is almost like a moment when royal mistress steps onto the stage. Yes, Rare Oil Blend is a royal choice. What would you give to a person who already has everything? I would pick Vestige Verdant's "Rare Oil Blend". 

"Rare Oil Blend" can be bought in here.SHARE:

Girl Friday: There's no such thing as bad weather

Sügis toob palju head. Näiteks põhjuse sukelduda oma garderoobi sügavustesse ja leida sealt asju, mis on tormaka suve jooksul täielikult ununenud. Ma naudin karpidest kübarate välja võtmist ja mantlite lahti pakkimist. Sel aastal kinkisin oma garderoobist mõned mantlid ära, sest lõpuks ei saa ju asju lõputult alles hoida. 

Minu uustulnuk on firma Firetrap villane jakk, mida kandsin päeval, kui käisin ühel mõnusal jalutuskäigul Viimsis mere ääres. Nimelt intervjueerisin ajakirja Kroonika jaoks tegusat poliitikut Mari-Ann Kelamit ja me otsustasime, et teeme tema kodukohas väikese tiiru. Meiega tuli kaasa proua Kelami koduvalvurist koer Lucky, kellega mul oli rõõm koos poseerida. Väljas oli erakordselt tuuline, kuid minu kübar seisis vapralt peas ja meeleolu oli suurepärane. Mulle meeldib ütlus: ei ole olemas halba ilma, on vaid halb riietus. Tõsi, ma pelgan, et selle postituse peale helistab mulle minu emake ja küsib: "Tütreke, miks sul kindaid käes pole?" 


Fall brings so much good with itself - the reason to dive into the wardrobe and find things that you already forgot during exciting summer. I enjoy getting hats out of their boxes and unpacking coats. This year I gave some of my coats away, because at the end of the day, you can’t keep everything forever. 

My newcomer is Firetrap jacket I wore on the day, when I took a wonderful walk by the sea. It was extremely windy, but my hat stayed on its place and mood was amazing. I like the saying: there's no such thing as bad weather, only unsuitable clothing. I wish everyone a joyful Friday! 

Outfit details:

Jacket: Firetrap
Dress: Forever 21
Sweater: Cynthia Rowley
Wellies: Hunter Original Welly Metal Antique Gold 
Socks: Hunter Fleece Welly Socks
Hat: vintage
Perfume: Serge Lutens "Chergui"

PHOTOS: Ardo Kaljuvee

SHARE:

Wednesday, October 8, 2014

To Buy or Not to Buy? Jimmy Choo Wellington Boots

Minu nõrkus on kummikud, kommid, kingad, kummikud, koogid, kalliskivid, kummikud, kassid ... Oh ja kas ma juba mainisin kummikuid? Lühidalt on lood nii, et mõni aeg tagasi sattusin ma erakordselt ilusate Hunterite peale, mis valmisid viis aastat tagasi koostöös Jimmy Chooga. Ma ei ole enam ammu hetke emotsiooni ajendil ostleja, sest kogemus näitab, et sa võid ühe ja sama asja osta netipoest viieküme kuni saja eurose vahega. 

Täpselt sama tähtis on enne ostu lugeda läbi võimalikult palju arvustusi ja alles siis otsustada, kas kõik, mis hiilgab, ikka on kuld. Kui ma suvel vaimustusin Ju Ju kummikingadest, avastasin, et Amazon on täis sarnaseid kingi ja mõtlesin esialgu osta odavamad. Kuid paljud kliendid olid Ju Ju koopiaid ostes püha viha täis, sest need läksid katki enne, kui mõni oma aiast kodutänavale jõudis. Kui kummikud maksavad aga ca 300 
eurot, on eriti tähtis sirvida tagasisidet. 
Nii olin ma siis iseäranis üllatunud, kui lugesin erinevaid arvamusi Jimmy Choo ja Hunteri koostöös valminud kummikutest. Kui olen endale erinevaid kummikuid tellinud, siis on alati tähtis valida number suurem jalanõu - see on vana tõde. Number suurem kummik annab jalale õhku ja võimaldab sinna sättida mugava soki. Kui Jimmy Choo ja Hunterite kummikuid tellides soovitatakse soetada oma tavapärasest jalanumbrist väiksem suurus. Seda mainivad kümned Saks Fifth Avenue kliendid. Osad kliendid on pettunud, sest nad on kummikud välja vahetanud või hoopis tagasi saatnud. Põnev on ka lugeda arvamusi - kummikud on jalas liiga rasked ja siis kohe vastukaaluks kiitust, kummikud on jalas erakordselt kerged! Võta sa varbast! Mis on õige? Mis on vale? Osad kliendid vinguvad ka selle üle, et kõnealustel kummikutel on liiga pikk rihm, mis on kõndides ebameeldiv ja ripneb niisama. Seega uurin täna oma lugejatelt, kas sul või mõnel sõbrannal on kodus Hunteri ja Jimmy Chooga koostöös valminud kummikuid? Palun jagage muljed? Mul on lähiajal paar reisi ees ja mõtlesin, et ehk leiab neid kummikuid ka suurte metropolide võimsatelt tänavaturgudelt. Mõned head aastat tagasi ostsin näiteks oma abikaasale Londoni Portobello Roadi second-hand poest Marc Jacobsi kummikud ja seda vaid 40 naelaga ...   

VAATA LISAKS: Ocean Of Wellies ja Hunter New CollectionMy weaknesses are wellies, candies, wellies, cakes, wellies, jewels, wellies, cats… And did I mentioned wellies? Long story short, some time ago I stumbled upon extremely pretty Hunters that were born from a co-work with Jimmy Choo. I tend not to be a first emotion shopper, because my experience says you can find same thing from different web shops and price can vary by 50-100 euros. 

As important as that is reading through some reviews before buying and then decide whether to buy or not. When I was obsessed with Ju Ju rubber shoes in the summer, I discovered that Amazon is full of shoes like that and decided to opt for the cheaper ones at first. But a lot of customers were furious after they got their Ju Ju copies, because they broke even before people got away from their front door. With wells that cost about 300 euros, it is super important to skim through feedback. So I was so surprised when reading different reviews on Jimmy Choo's Hunter rain boots. As I have bought so many wellies in my life I know it is an old truth to pick the pair that is one size bigger than your actual size is. A boot that is bigger lets your feet to breathe and it allows you to wear a comfortable sock with it. As far as JC Hunter rain boots go, a lot of people recommend picking size smaller. Many Saks Avenue customers mention it in their reviews and some of them are even disappointed, because they had to send their wellies back or exchange them in order to get size smaller. It is also very interesting to read so different opinions - 'rain boots are so heavy when wearing them', or much more flattering comment saying how light they are! So, what to believe! Where is the truth? Some customers definitely whine about the fact that these wellies have too long strap on them that gets uncomfortable as it tends to hang without no purpose at all. So today I want to ask from my readers, do you or your friend own a pair of Hunter boots made with Jimmy Choo? What are your thoughts on them? I plan few trips in near future and thought maybe I can spot these rain boots on one of the big town fairs. Few years ago I went to London’s Portobello Road second hand shop and found Marc Jacobs wellies for my husband. I only had to pay 40 pounds for them… 

SHARE:

Monday, October 6, 2014

Blue Monday Meditation


"Naiseks pole lihtne sirguda. Meid õpetatakse, vahel isegi sunnitakse ja surutakse ideaalidesse ja raamidesse, mis peaksid olema meie eale kohaesed: "See on see, mida sa peaksid kahekümnesena kandma!" "Nii peaksid sa käituma, kuid oled 25aastane!" "Nii peaksid sa tegema, kui oled 17aastane!" Kõigi nende häälte saatel, mis hauguvad sulle käsklusi ning seavad tänapäeva neidudele ettenähtud raame, puudub aga julgustav hääl. Pole lohutust ega kindlustunnet ... Ma soovin, et saaksin öelda, et on olemas kõigest neli omadust, mis on imetlusväärsed igas vanuses naisel! On imeline olla elegantne, on moodne olla graatsiline, on glamuurne olla vapper ja kõige oluliseim on omada naudingut pakkuvat parfüümi! Jah, kanda kaunist lõhna, see on moes igas vanuses!"

( C. JoyBell C.) 

PHOTOS: My Dear Readhead

Outfit details:

Dress: Aurora
Bag: Massimo Dutti
Glasses: Liz Claiborne vintage
Watch: Marc by Marc Jacobs
Jewelry: Pi-Ret Jewelry
Shoes: Jeffrey Campbell
Nails: Orly "Harmonious Mess"

“It's not very easy to grow up into a woman. We are always taught, almost bombarded, with ideals of what we should be at every age in our lives: "This is what you should wear at age twenty", "That is what you must act like at age twenty-five", "This is what you should be doing when you are seventeen." But amidst all the many voices that bark all these orders and set all of these ideals for girls today, there lacks the voice of assurance. There is no comfort and assurance. I want to be able to say, that there are four things admirable for a woman to be, at any age! Whether you are four or forty-four or nineteen! It's always wonderful to be elegant, it's always fashionable to have grace, it's always glamorous to be brave, and it's always important to own a delectable perfume! Yes, wearing a beautiful fragrance is in style at any age!” 

( C. JoyBell C.)
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig