Monday, November 19, 2012

Minu signatuur küünelakk ...

... on sinu ees ja miksitud kokku kahest erinevast küünelakist. Juba mitu head aastat on minu suurimaks lemmikuks heledad küünelakid.

 Mul oli pikka aega eriti suur favoriit O.P.I lakk "Sand In My Suit" ja kui üks pudel oli järjekordselt otsa saanud, avastasin, et seda ei toodetagi enam. Tuhnisin netipoodides ja isegi eBays!-s, kuid tulutult - "Sand In My Suit" oli tootmisest maha võetud. 

FOTO: Meisi Volt

Ükskõik kui suurt vaimustust minus erinevad kirevad küünelakid ei tekita, siis heledate küünte "peatusesse" jõuan ma alati tagasi.

Kui "Sand In My Suit" oli poodidest otsas, saatis sõbranna mulle kingiks "Ciate" küünelaki "Beach Melba", mida vahepeal Eestis maale toodi. Teine suur lemmik on mul kerge roosaka ja neoon varjundiga O.P.I "Pink I Love You". Just neid kaht küünelakki miksides saab ilusa ja kauapüsiva tooni. Esimene kiht, mille küünele kannan on O.P.I-lt ja siis lisan Ciate malbe muusika. Muide, just Ciate lakkide pintsel on üks kõige mugavamaid, mida mul on olnud au käes hoida. Nende kahe värvi miksimisel on tulemuseks õrn ja piimjas toon küüntel. Tagasihoidlik ja nii elegantne. Justkui sosistaks kõrva, et vähem on rohkem.

Sarnast küünelakki saab ka ühest pudelist ja seda kandsin postituses: Avoni sügismeik: Fun & Funky
SHARE:

Võida raamat "Viiskümmend halli varjundit"

Sel neljapäeval tuleb Eestis müüki maailmas laineid löönud raamat "Viiskümmend halli varjundit" ja Stellarium loosib koostöös kirjastusega "Pilgrim" juba järgmisel esmaspäeval välja kaks raamatut!

„Viiskümmend halli varjundit“ jutustab kirjandustudengist Anastasia Steele’st, kes intervjueerib edukat ettevõtjat Christian Greyd ja leiab, et mees on väga ligitõmbav, ent samas heidutav. Olles kindel, et nende kohtumine ei läinud hästi, püüab ta temast mitte mõelda – kuni Grey ilmub poodi, kus Ana töötab, ja kutsub ta välja. Kogenematu ja süütu Ana on rabatud, et ta tahab seda meest. Ja kui too teda hoiatab, et parem oleks temast eemale hoida, tahab ta teda veelgi rohkem. Ent Greyd piinavad sisemised deemonid ning vajadus kõike kontrollida on ta kinnisidee. Nad alustavad kirglikku armusuhet. Ana õpib tundma oma ihasid ning avastab ka sünged saladused, mida Grey peidab avalikkuse pilkude eest. Raamatu hind: 16. 50

Ettevõtja ja meediapersoon Karoli Hindriks on raamatu kohta öelnud järgmist:

„Siinkohal annaks vastuolulisi soovitusi – ühest küljest suurepärane raamat pimedateks Põhjamaade sügis-talvisteks õhtuteks. Teisalt aga ärge lootke, et peale lugemist uni tuleb! Kindlasti aitab kirjanik E.L. James selle raamatuga murda seksitabusid. Ja ega veidi vabameelsem mõtlemine meie põhjamaiselt kargetele inimestele mööda külge maha ei jookse.“ 

 Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis nii Pilgrimi kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Pilgrim Eesti fännilehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla "Jagatud" ja juba järgmisel esmaspäeval loosime välja kaks raamatut. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

SHARE:

Sunday, November 18, 2012

Argine kleit - kas võimatu missioon?

Kui vähegi võimalik, kannan ma enamasti kleite. Mulle meeldivad kõige rohkem lihtsad ja argised kleidid, millega on hea minna hommikul koosolekule, päeval lõunale ja vahel lipata sama kleidiga otse teatrisse. Ma ei pane pahaks, kui mu argises kleidis on pisut ka pidulikkust, sest kui ma ise ei tee oma päeva meeleolukamaks, kes seda siis minu eest teeb?

Ma olen sama jutustanud ka oma tütrele ja rääkinud talle lihtsate kleitide võlust. Kuna paljud väikesed tüdrukud käivad enamasti ringi just teksades ja toppides, siis tekib mul küsimus: kuidas kasvavad neist tulevikus naised, kes oskavad elegantselt ja loomulikult kanda kleiti? Ma usun, et kleidi kandmise oskuse saab naine just lapsepõlvest. 


Lapsepõlvest on mul hästi meeles vanaema Hilda, kes õmbles mu emale ohtralt ilusaid ja samas igapäevaseid kleite. Ka minule tegi ta hulgaliselt toretsevaid rõivaid. Hiljem möödus osa minu lapsepõlvest Saksamaal ja seal olid šikid kleidid alati au sees. 

Argine kleit versus teksad

Ma ise panin oma esimesed teksad jalga umbes 23aastaselt, kuid suur buum tabas mind alles paar aastat tagasi, mil muutusin terveks aastaks iga päev teksaseid kandvaks keskpärasuseks. Täna olen veendumusel, et ükskõik kui ilusad, ükskõik kui mugavad, ükskõik kui kallid teksad mul on olnud, jäävad teksad ikkagi ainult ... teksadeks. Viimasel aastal olen nad oma rõivaste TOP 5-st välja arvanud. 

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et teksadega võrdselt mugav on kanda igapäevaselt kleiti või pluusi seelikuga. Kõik on harjumuse asi, kuid kleit peab olema tõeliselt mugav. Täna on tänavapildis minu meelest liiga palju teksapükse kandvaid naisi. Pahatihti ei anna teksad mitte midagi juurde, pigem võtavad hoopis ära. Mõnus argikleit või kostüüm annab igale naisele jumet ja rühti, sel ajal kui teksad ja top viivad pahatihti viimsegi võlu. Kuidas muidu  seletada neid horde naisi, kes kõik hakkasid mõned aastad tagasi kandma trendikaid alt kitsenevaid teksaseid, sel ajal kui 80% nendest naistest ei oleks tohtinud oma kehakuju arvestades end sellise lõikega pükstes isegi mitte unes näha.

Selle postituse peakangelaseks on minu sinine kleit, mis on üksjagu piltidele jäänud ja ohtralt komplimente saanud. See on mugav ja minu silmis imeilus. Ülemised fotod on tehtud veebruaris, kui filmisime meelelahutusportaali Publik jaoks Iluklubi ja testisime Beatrice`ga huulepalsameid. Kui Terevisioon kutsus mind kingade hooldamisest kõnelema, panin selga sama kleidi. 


  Jutud sellest, omapärasemaid kleite saab kanda väljas vaid paar korda, siis peab nad kappi jätma, "sest kõik on kleiti juba" näinud, on minu meelest naeruväärsed. Mulle meeldib Cambridge´i hertsoginna Kate iseäranis seepärast, et ta kannab sageli ühtesid ja samu riideid ning aitab sellega murda ajuvaba arvamust, et omapärast tualetti kantakse vaid korra. 

Paljud naised ütlevad, et nad rõivastuksid hea meelega palju šikimalt, kuid raha pole. Ma ei ole nõus väitega, et kõik algab rahast. Ma asendaksin pigem sõna raha sõnaga leidlikkus. Kellel on leidlikkust, sellel on ka võimalusi. 

PS. Stellarium tähistab 1. juunil rahvusvahelist kleidi kandmise päeva ja loosib sel puhul koostöös Bastioniga välja ühe kleidi, mille saad endale nende assortimendist vabalt valida. Loe lähemalt SIIT
 
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig