Saturday, December 3, 2022

MARO küünlad ehk uus kodumaine pärl


MARO küünlad on lõhnade poeesia ja neid põletades tekib tunne justkui aroomid oleks loonud odüüride salakeelt mõistev haldjas. Suurbritannias on 3.detsember väikestele äridele pühendatud päev ja sel puhul tutvustan sulle just tänasesse päeva aga ideaalselt külmadesse ja pimedatesse kuudesse sobivat Eestimaist küünalde brändi - MARO Candles. 

MARO küünlad on minu jaoks midagi enamat kui lihtsalt küünlad, sest nende lõhnad erinevad kõigist teistest küünaldest. 

Lõhnade kombinatsioonides leidub nii põhjamaist minimalismi kui ka rikkalikku idamaist vürtside tantsu. Neile, kes armastavad lõhnaküünalt mis mõjuks ruumis peene kaaslasena, soovitan sidruni, lavendli ja seedripuu aroomi. Selles on lõhnas on aja rahulikku kulgu, mida me kiiretesse päevadesse nii väga vajame. Küünla leiad SIIT.

Kui sa otsid kergelt magusat lõhnaküünalt, mis hõljub õhus nagu leebe unistus, siis minu lemmik on 09 ehk magusa ploomi ja kakao kooslus, kuhu on lisatud piisake patšulit. Seda postitust kirjutades põleb mul toas just see küünal, mille ootamatu kombinatsioon mõjub ruumis ehk isegi ebamaiselt. Ta on kogu aeg kohal, sinu kõrval, sinu ustav kaaslane. Küünla leiad SIIT.

Neile, kes armastavad mõtetes kanda elu suuri ja väikseid saladusi, sobib kahtlemata musta matti klaasi valatud vürtsikalt värske küünal "Orange & Myrrh". Kujutan ette ennast külmal talvisel õhtul istumas üksikus majakas, seltsiks sulepea ja päevik, õhus hõljumas aga mürri ja apelsini omavaheline kaisutus. Küünla leiad SIIT.

Stellariumil on sulle ka MARO küünalde jaoks sooduskood STELLA15, mis annab igalt küünlalt -15% Seega tähistagem kodumaiseid brände ja kinkigem endale elamusi. Väljas võib olla torm, kuid kui sul põleb toas üks rahulik küünlaleek, muudab see tormi muusikaks. Kiika kindlasti MARO veebipoodi, mille leiad SIIT. 

* See ei ole sponsoreeritud postitus, sest armastust küünalde vastu pole võimalik rahas mõõta

FOTOD: Sandra Palm & Geithi Rammul

SHARE:

1 comment

  1. Ahh, ma nii väga armastan küünlaid. Ja eestimaiseid tooteid. Kindlasti tahan MARO küünlaid ka proovida. Eriti ahvatlevad tunduvad apelsin & mürr ja magus ploom & kakao. Leidsin ka sellised lõhnad nagu daalia & kaneel, rabarber & vanilje ja tomat & sidrun. Selles viimases ma pole päris kindel. :)

    ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig