Sunday, October 30, 2022

Novembrikuu Stellarium Beauty Box "Fame" ootab Sind

Novembri Stellarium Box "Fame" on lõpuks ometi kohal. Meil on taaskord pakkuda palju uusi ja huvitavaid kosmeetikume! Kellele ei meeldiks nendel pimedatel õhtutel pikemalt vannitoas aega veeta ja üks täiuslik kodune SPA õhtu endale teha. Aastaaeg ongi juba kord selline, et tahaks küünla toas põlema panna ja tassikese tee kõrvale end millegi ettearvamatult ilusaga üllatada. Seega on Stellarium Box täpselt selline kink iseendale, mis pakub ikka ja jälle elevust aga on samas sinu praktiline sõber.

Väärib märkimist, et iga Stellarium Box pannakse kokku sooja naeratuse saatel sinu personaalset ankeeti lugeses - see on põhjus, miks meie karbikesi armastatakse ja oodatakse. Kirjuta meile, millistest toodetest sa kõige enam puudust tunned ja meie täidame sinu soovid. Seekordne Stellarium Box kannab nime "Fame" ja selle karbikesega saame tähistada sügise erilisi tahke. 

Näiteks saab iga Stellarium Boxi tellija oma karbikesse küünla, mis toob pimedal sügisõhtul hubastust. Millised brändid sind sel korral boxis ootavad? Meil leidub nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on koha sisse võtnud järgmised firmad: Paco Rabanne, Carolina Herrera, Escada, Burberry, Beekman, Vita Liberata, TIGI, Björk & Berries, Grown Alchemist, Elizabeth Arden ja mõistagi jätame mõned firmad hoopis üllatuseks, sest kes meist üllatusi ei armastaks? Parfüümi valime sulle välja aga Sinu ankeeti ja lemmikuimat firmat silmas pidades. 

Stellarium Boxe on taaskord vaid limiteeritud koguses. Stellarium Box maksab 55 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. Nagu tavaks saanud, on meil müügil limiteeritud kogus King Size Stellarium Boxid, mis sisaldavad veelgi rohkem kalleid kaubamärke ja põnevaid üllatusi. Sel kuul saab iga King Size Boxi tellija endale täissuuruses parfüümi ja Simple Goods toote. King Size Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Soovid tellida endale üht üllatusi tulvil karbikest,? Selleks kirjuta: stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust!


SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig