Wednesday, September 7, 2022

Stellarium Beauty Box on kohal!

Septembris kõik on uus! Nii ka Stellarium Beauty Box, kus palju uusi ja põnevaid tooteid.  Täpselt selline aeg, mil tahaks end millegi ettearvamatult ilusaga üllatada, sest septembris tuleb tõsiseks hakata aga salajast rõõmu pakub ikka üks ilutoodetest tulvil karbike.

Iga Stellarium Box pannakse kokku hoole ja armastusega personaalse ankeedi alusel - see on põhjus, miks meie karbikesi armastatakse ja oodatakse. Kirjuta meile, millistest toodetest sa kõige enam puudust tunned ja meie täidame sinu soovid. Seekordne Stellarium Box kannab nime "S nagu September" ja selle karbikesega saavad paljud tähistada peatset kevadesse astumist. Millised brändid sind sel korral boxis ootavad? Meil leidub nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on koha sisse võtnud järgmised firmad: Simple Goods, Vita Liberata, Pepplus, TIGI, Björk & Berries, Grown Alchemist, Korres, Vaseline, Beekman ja mõistagi jätame mõned firmad hoopis üllatuseks, sest kes meist üllatusi ei armastaks? Parfüümi valime sulle välja aga Sinu ankeeti silmas pidades. 
Stellarium Boxe on taaskord vaid limiteeritud koguses. Stellarium Box maksab 55 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. Nagu tavaks saanud, on meil müügil limiteeritud kogus King Size Stellarium Boxid, mis sisaldavad veelgi rohkem kalleid kaubamärke ja põnevaid üllatusi. Sel kuul saab iga King Size Boxi tellija endale täissuuruses parfüümi ja Simple Goods toote. King Size Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Tähelepanu! Väiksem Stellarium Box on selleks korraks müüdud läbi. Alles on veel mõned King Size Boxid hinnaga 100 eur.

Soovid tellida endale üht üllatusi tulvil karbikest,? Selleks kirjuta: stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust!

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig