Wednesday, April 7, 2021

Stellarium Box "Sulnis Aprill"

Aprill toob kauni šleifiga karbikese, kuhu on hoolikalt sätitud parimad ilutooted.

Meil on palju põnevaid brände, huvitavaid tooteid ja iga Stellarium Boxi paneme hoole ja armastusega kokku spetsiaalselt sinu personaalse ankeedi järgi. Kirjuta meile, millistest toodetest sa kodus olles kõige enam puudust tunned ja meie täidame sinu soovid. Seekordne Stellarium Box kannab nime "Sulnis Aprill". Millised brändid sind sel korral  boxis ootavad? Meil leidub nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on koha sisse võtnud järgmised firmad: Guess, Vita Liberata, Grown Alchemist, Lanvin, Vichy, Placent Active Milano, La Cure Beauté, Rimmel, Bourjois, Calvin Klein, Oscar de la Renta, Payot, Mont Blanc, Clarins, Lavandais ja mõned firmad jätame traditsiooniliselt üllatuseks. 


Stellarium Box maksab 55 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. Nagu tavaks saanud, on meil müügil limiteeritud kogus King Size Stellarium Boxid, mis sisaldavad veelgi rohkem kalleid kaubamärke ja põnevaid üllatusi. Sel kuul saab iga King Size Boxi tellija endale täissuuruses parfüümi, Placent Active uued närimisvitamiinid ja kaks toodet Vita Liberatalt. King Size Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Hea uudis! Nüüdsest saadame Stellarium Boxe ka Soome!

Soovid tellida endale üht üllatusi tulvil karbikest,? Selleks kirjuta: stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust!

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig