Friday, January 1, 2021

Stellarium Box "Mõeldes iseendale" on kohal!

Uus aasta koos uute lubadustega endale ja teistele on kohal. Mina olen sel aastal lubanud endale üht - sean end esimeseks ja poputan ennast rohkem, kui eelmisel aastal. Olgu selleks siis mõnus pool tunnikest lemmikajakirja seltsis või hoopis mõni ilurutiin, mille olen sootuks unustanud. Sinagi väärid seda, et mõtled endale ja miks mitte - teed uue aasta puhul endale ühe kingituse. See kink võiks vabalt olla Stellarium Box!

Meil on palju põnevaid brände, huvitavaid tooteid ja mis põhiline - iga boxi paneme armastusega kokku sinu personaalse ankeedi alusel. Seega - kingitus on igat eurot väärt! Seekordne Stellarium Box kannab nime "Mõeldes endale", sest hea läbisaamine iseendaga saab alguse just siis, kui peame ka ennast meeles. Millised brändid sind sel korral  boxis ootavad? Meil on võrdselt nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on koha sisse võtnud järgmised firmad: Trussardi, Placent Active Milano, John Galliano,  La Cure Beauté, Bourjois, Karl Lagerfeld, Payot, Mont Blanc, Prada ja mõned firmad jätame traditsiooniliselt üllatuseks. Ja selleks, et saaksid oma boxi tassikese tee kõrvale nautida, üllatame sind ühe PUKKA teega - mis on ilusam, kui avastada oma boxi sisu koos maitsva teega?


Stellarium Box maksab 55 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. Nagu tavaks saanud, on meil müügil limiteeritud kogus King Size Stellarium Boxid, mis sisaldavad veelgi rohkem kalleid kaubamärke ja põnevaid üllatusi. Sel kuul saab iga King Size Boxi tellija endale täissuuruses parfüümi ja Placent Active Milano šampooni, palsami ning ampullid. King Size Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 


Soovid tellida endale üht karpi, kus on palju kinke? Selleks kirjuta: stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust!
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig