Tuesday, November 5, 2019

Stellarium Box "Ilus November"


November on käes. Puud ja põõsad on raagus ning tuju vahel justkui pole see kõige parem - paljudele on see tuttav tunne. Kuid millal sa ennast viimati ise üllatasid või kellelegi teisel end üllatada lubasid? Mina olen alati olnud seda meelt, et iga naine väärib üllatusi. Paljud armsad Stellariumi sõbrad on seda Stellarium Boxi kaua oodanud ja hea uudis on, et novembri limiteeritud koguses Stellarium Box on kohal!

Sel korral leiad boxist sellised firmad nagu Babor, Thierry Mugler, Elizabeth Arden, Rochas, Kiko Milano, Shiseido, Bourjois, Clarins  ja traditsiooniliselt jätame mõned firmad hoopis üllatuseks. Stellarium Box maksab 55 € ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. Nagu tavaks saanud, on meil müügil limiteeritud kogus King Size Stellarium Boxe, mis sisaldavad veelgi rohkem luksuslikke kaubamärke ja põnevaid üllatusi. Sel kuul saab iga King Size Boxi tellija endale täissuuruses parfüümi. King Size Stellarium Box maksab 100 € ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Soovid Stellarium Boxi tellida? Kirjuta meile: stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust.

TÄHELEPANU! Meil on otsas 55  Stellarium Boxid, alles on üksikud 100  King Size Stellarium Boxid. Peagi kuulutame välja jõulukuu Stellarium Boxi "Minu kink". Selleks, et info võimalikult kiiresti sinuni jõuaks, otsi blogi paremast tulbast SUBSCRIBE ja kirjuta sinna oma e-mail. Nii jõuavad kõik kuumad uudised kohe Sinuni!
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig