Wednesday, May 9, 2018

Stellarium Box "Minu preemia"See on see hetk, kus mais tuleb korraks suur suvi, mis meid soojalt kallistab. Kuidas seda ometi tähistada? Aga loomulikult Stellarium Boxiga, mis kannab nime "Minu preemia". Stellarium Box on tulvil põnevaid ilutooteid ja luksuslikke kaubamärke. Täiuslik kink iseendale või mõnele armsale sõbrannale!

Stellarium Boxi paneme kokku personaalse ankeedi alusel ja võtame arvesse meie ilugurmaanide isiklikke soove. Nagu traditsiooniks saanud, leiab iga tellija Stellarium Boxist 5-6 täistoodet ja huvitavaid minitooteid, mida poelettidelt ei leia. Meil on sel kuul hea meel tervitada St.Boxis ohtralt A-klassi kaubamärke, mis ei vea kunagi alt. Üks on kindel - see karbike on kõige naiselikum kingitus maailmas! 

Sel korral leiad St.Boxist järgmiste firmade tooteid: Clarins, Elizabeth Arden, Coach, Shiseido, Bourjois, OPI, NYX Cosmetics ja traditsiooniliselt jätame mõned firmad hoopis üllatuseks. Stellarium Box maksab 50 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. Nagu tavaks saanud, on meil müügil limiteeritud kogus King Size Stellarium Boxe, mis sisaldavad veelgi rohkem kalleid kaubamärke ja põnevaid üllatusi. Sel kuul saab iga King Size Boxi tellija endale täissuuruses parfüümi.. King Size Stellarium Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Tähelepanu! 50 eurosed Stellarium Boxid on müüdud läbi. Alles on vaid üksikud 100 eurosed King Size Boxid.


Soovid Stellarium Boxi tellida? Kirjuta meile: stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust.


SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig