Thursday, April 6, 2017

Stellarium Box "Oh, Aprill!"Aprill on käes ja meie rõõmustame sind sel kuul juba teise Stellarium Boxiga, mis kannab nime "Oh, Aprill!". Stellarium Box on tulvil põnevaid ilutooteid ja luksuslikke kaubamärke. Meie sooviks on pakkuda kõige uuemaid ilu-uudiseid ja sel puhul lubame põnevaid tooteid, mis on äsja poodidesse jõudnud ja samuti tootenäidiseid, mis annavad sulle hiilgava võimaluse end uute lõhnadega kurssi viia.

Stellarium Boxi paneme kokku personaalse ankeedi järgi ja alati võtame arvesse meie ilugurmaanide soove. Nagu traditsiooniks saanud, leiab iga tellija Stellarium Boxist 5-6 täistoodet ja huvitavaid minitooteid, mida poelettidelt ei saa. Meil on sel kuul hea meel tervitada St.Boxis ohtralt A-klassi kaubamärke, mille headuses oleme ise veendunud. Sel korral tervitame nii Shiseidot kui ka Escadat. Kui sul on sel kuul sünnipäeva ja su kaaslasel või sõpradel pole veel aimugi, millega sind üllatada, võib St.Box olla kasulik vihje! Üks on kindel - see karbike on kõige naiselikum kingitus maailmas! Ja ennast tasub premeerida.

Kaubamärgid, mida sa St. Boxist leiad, on kirjas sulle joonistatud karbil ja traditsiooniliselt jätame mõned firmad hoopis üllatuseks. Stellarium Box maksab 50 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. Nagu tavaks saanud, on meil müügil limiteeritud kogus King Size Stellarium Boxe, mis sisaldavad veelgi rohkem kalleid kaubamärke ja põnevaid üllatusi. Sel kuul saab iga King Size Boxi tellija endale täissuuruses parfüümi ja firmalt Femell mini- juuksekrepitaja. King Size Stellarium Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Soovid Stellarium Boxi tellida? Kirjuta meile: stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust.
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig