Saturday, September 17, 2016

Perfume portrait: Jimmy Choo Illicit Flower


Sometimes we want to make an impression when entering the room. Sometimes we prefer to remain unnoticed. That's also the case with perfumes. Sometimes I grab a spicy perfume already in the morning. The next day starts with a light scent instead. Jimmy Choo's Illicit Flower is like a soft wind of the beach. A good companion to start the day with.

Never before have a dress and perfume matched so well. But these two - Jimmy Choo's Illicit Flower and the pink flower dress by designer Marilin Sikkal, they form a perfect duet. I wonder if this maxi dress holds the illicit flowers of the while world? Why should one flower be illicit or forbidden at all? We took those photos at Rohuneeme beach where water was uncharacteristically warm for September, and the weather even more so. On a far horizon, a lonely ship was on its journey, and some fishermen were hustling on an otherwise empty beach. The air was crisp and the beach was full of pastel tones.


Illicit Flower by Jimmy Choo is a mix of sensual flower and mystical musk.The throne of the top notes is carried by apricot and mandarin. The charming heart notes are brought to you by rose and grapefruit flowers. The base notes add musk and sandalwood. All this should make the scent of a forbidden flower. If you're looking for a new perfume, you should definitely try Illicit Flower. It has a colourful freshness with all its pers in it. For me, this bottle also carries this day from now on - a warm evening, empty beach, lonely ship, and time that stopped for a moment. I could have stayed sitting on that rock looking at the sea that evening... I could have endlessly run on the beach barefoot, but as always, our obligations sneak up, and life tells us to rush forward. This makes the moments when time stops for a bit all the more precious. All the more precious the scent that we write our story into, and that we remember again when we wear it.


Vahel me tahame ruumi sisenedes mõjuda. Vahel eelistame märkamatuks jääda. Nii on ka lõhnadega. Aegajalt haarab käsi juba hommikul vürtsika parfüümi järele. Järgmisel päeval aitab hommikule purjed heisata hoopis kerge tualettvesi. Jimmy Choo "Illicit Flower" on justkui malbe tuuleiil rannal. Hea kaaslane, kellega päeva alustada.

Mitte kunagi varem pole üks kleit ja lõhn omavahel nii hästi sobinud. Kuid need kaks - Jimmy Choo "Illicit Flower" ja disainer Marilin Sikkali roosa lilledega kleit moodustavad ideaalse dueti. "Illicit Flower" tähendab keelatud lille - huvitav, kas sellele maani kleidile on kogutud kogu maailma keelatud õied? Ja miks peaks üks õis üldse keelatud olema? Need pildid tegime Rohuneeme rannas, kus septembri kohta oli ütlemata soe vesi ja veelgi soojem ilm. Kaugel silmapiiril sõitis üksik laev ja muidu tühjas rannas askeldasid mõned kalamehed. Õhus oli kergust ja rand oli tulvil pastelseid toone. 


Jimmy Choo "Illicit Flower" on segu sensuaalsest lillest ning müstilisest muskusest. Lõhna tipunootides troonivad aprikoos ja mandariin. Šarmantses südamenoodis seiklevad roos ja greibi õied. Baasnoodis musitseerivad muskus ja sandlipuu. Kõik see peaks andma kokku keelatud lille lõhna. Kui sa otsid parasjagu endale uut lõhna, võiksid kindlasti proovida "Illicit Flowerit". Selles on värvikas värskus koos kõigi oma andidega. Minu jaoks on nüüdsest selles pudelis ka see päev: soe õhtupoolik, tühi rand, silmapiiril ükskik laev ja aeg, mis jäi korraks seisma. Tol õhtul oleksingi võinud jääda istuma sellele kivile ja ainiti merd silmitseda... Oleksin võinud joosta lõputult paljajalu rannal, kuid nagu ikka, koputavad kohustused õlale ja elu sunnib meid edasi ruttama. Seda väärtuslikumad on hetked, mil aeg seisab. Seda väärtuslikum on lõhn, millesse paneme oma loo ja mida endale peale pihustades taaskord meenutame. Milline on hetkel sinu signatuurparfüüm?


PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Monday, September 12, 2016

To Believe Or Not To Believe: The Nestea Tree


I don't know how old this tree could be, but I've driven past it every once in a while since I was a child, and I've thought that it would be nice to stop by it one day, take time out, and admire this loney tree. It finally happened yesterday. Namely, we were going to visit some people, and this tree is always on the way.  

I called out already earlier that we should make a stop. I had hidden a box of new drinks by Nestea in the car. They are green tea, lime, and peppermint flavoured. I hid a few bottles in my bag and ran to the tree first. The grass was quite high there, but my trusted Hunters didn't think much of it. I threw the bottles on the ground quickly and called my daughter: "Rene, come quick, I shook this tree, and Nestea new drinks fell down!"


If my daughter cleaned her room as fast as she ran to that tree... Anyway, she looked at the tree first - suspecting, then me, and then the Nestea bottles. "You're joking!" she said. "No, I'm not... It's the most famous tree in Estonia. Have you not been told about it in Earth science classes? When you shake it, Nestea bottles will fall down!" Rene took a deep breath and gave me the most suspecting look in the world. "You put those bottles here," she said when openingone. "I didn't... If you don't believe me, Google it. This tree is so famous there are TV programmes about it," I confirmed. We had already drank half a bottle with Rene and she was still looking at me suspiciously. So we stood there next to the Nestea tree, someone had mowed their lawn, and all smelled so good. It was my favourite weather outside. Nice and warm, the autumn wasn't there yet, but it also seemed like it was about to rain. But the rain didn't come after all. Next time I drive past that tree, I'll remember that day when Meisi took pictures of us with Rene, and I called the tree "Nestea-tree". So, if you notice a lonely tree in a field somehwere, it's worth stopping the car to see if any Nestea bottles have fallen out. Those who don't have a tree on their journey, can of course head straight to the shop, because the new green tea, lime, and peppermint Nestea is worth it!

Outfiti details: 

Wellies: Hunter "Midnight"
Poncho: handmade
Belt: Jean Paul Gaultier
 Jewellery: Givenchy ja Pi-Ret Jewelry
Watch: SeikoMa ei tea, kui vana võiks see puu olla, kuid ma olen lapsest peale sellest aegajalt mööda sõitnud ja mõelnud, kui tore oleks ühel päeval lihtsalt autoga peatus teha, aeg maha võtta ja imetleda seda üksikut puud. Eile see lõpuks juhtus. Nimelt sõitsime külla ja sealt möödudes jääb see puu alati tee peale. 

Ma hüüdsin autos juba aegsasti, et nüüd teeme peatuse. Mul oli autosse ära peidetud kast Nestea uusi jooke. Need on rohelise tee, laimi ja piparmündi maitsega. Peitsin paar pudelit endale kotti ja jooksin esimesena puu juurde. Seal oli päris sügav rohi, kuid minu ustavad Hunterid ei teinud pikast rohust ei suurt ega väikest numbrit. Viskasin pudelid kähku maha ja hüüdsin oma tütrele: "Rene, tule kähku, ma just raputasin seda puud ja siit kukkusid uued Nestea maitsega joogid alla!"


No kui mu tütar toa ka nii kiiresti korda teeks, kui ta selle jutu peale kohale jooksis... Igatahes vaatas ta esmalt kahtlevalt nii puud, siis mind kui ka lõpuks Nestea pudeleid. "Sa teed nalja!" ütles Rene. "Ei tee... See on Eesti kõige kuulsam puu, kas sulle pole loodusõpetuses räägitud? Kui raputad, kukuvad Nestea pudelid alla!" Rene hingas sügavalt sisse ja saatis mulle maailma kõige umbusklikuma pilgu. "Sa ise panid need pudelid siia!" ütles ta üht avades. "Ei pand... Kui sa ei usu, siis guugelda. See puu on nii kuulus, et sellest on isegi saateid tehtud!" kinnitasin mina. Olime Renega juba pool pudelit ära joonud, kui ta ikka piidles mind kahtlustavalt. Nii me seal Nestea-puu juures seisime, keegi oli just muru niitnud ja kõik lõhnas nii hästi. Õues oli minu lemmik ilm. Sulnilt soe, sügist polnud veel kohal ja samas ähvardas iga hetk sadama hakata. Kui tol õhtul sadu ei tulnudki. Kui ma kunagi taas sellest puust mööda sõidan, meenutan seda päeva, kui Meisi meid Renega pildistas ja kuidas Rene üritas mulle kukile hüpata... Igatahes ristisin ma selle Nestea-puuks. Seega, kui sa märkad lagendikul üksikut puud, tasub täitsa auto kinni pidada, puud raputada ja vaadata, ega mõni Nestea pudel alla ei kuku. Need, kellele üksikud puud tee peale ei jää, võivad muidugi otsejoones poodi minna, sest uus rohelise tee, laimi ja piparmündi maitsega Nestea on seda väärt! 


PHOTOS: Meisi Volt

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig