Friday, September 2, 2016

Girl Friday: ...pick up the phone!


Every summer, one dress becomes more dear than the other, the third, the fourth. This vintage silk dress found itself on me more than others this summer. Same goes for these platform shoes which I wore in one of the first Girl Friday posts (link here). One thing that I have learned - when you come home, clean your shoes and put them in a box. When you take a dress off, put it on a hanger and immediately into the closet.

Every time I leave something for tomorrow, I remember it weeks later. It's the same with people. When you have a friend of school in mind, an acquaintance or a friend and you keep thinking about calling them, so do it today. It can happen that when you call finally, nobody will pick up the phone. Although these images have movement and wind and joy, I was deeply saddened by the story I heard from my friend. She wanted to call her friend all summer, but found out recently that her friend will never pick up the phone again. It's Friday. If you have someone on your mind, pick up the phone. In the end, we're all just a phone call away. And we hold our phones all the time nowadays... Who knows, perhaps we will hear?


Outfit details: 

Shoes: Marc by Marc Jacobs 
Crossbody: Brighton One World (hereSunglasses: Gucci
Watch: Daniel Wellington


Igal suvel saab üks kleit armsamaks, kui teine, kolmas ja neljas. See vintage siidkleit oli mul sel suvel kõige sagedamini seljas. Sama käib nende platvormkingade kohta, mida ma kandsin ühes kõige esimeses Stellariumi outfiti postituses (kiika siia). Üks, mida ma olen õppinud - kui koju tuled, puhasta kingad ja pane karpi. Nii püsivad nad aastakümneid. Kui võtad kleidi seljast, säti riidepuule ja vii kohe garderoobi. 

Alati, kui ma midagi homse varna lükkan, tuleb see mulle alles nädalaid hiljem meelde. Nii on ka inimestega. Kui sul mõlgub meeles mõni koolikaaslane, tuttav või sõber ja sa aina mõtled, et helistaks talle, siis tee seda täna. Vahel võib juhtuda, et kui sa lõpuks helistad, siis keegi enam ei vasta. Kuigi nendes kaadrites on hoogu ja tuult ja rõõmu, kurvastas mind sügavalt lugu, mida kuulsin sel nädalal oma sõbrannalt. Ta tahtis terve suve helistada oma sõbrannale, kuid sai äsja teada, et tema sõbranna ta ei vasta enam kunagi telefonile. Käes on reede. Kui keegi sinu hingel kripeldab, siis tõsta telefon. Lõpuks oleme me kõigist vaid ühe telefonikõne kaugusel. Ja telefon on neil päevil meil kogu aeg käes... Kes teab, ehk kuuleme?


PHOTOS: Meisi Volt

SHARE:

Tuesday, August 30, 2016

Search for the Summer


Its not exactly the kind of weather that makes you want to throw yourself into the sea and enjoy a suave swim. However, it doesn't matter that water fun should be forgotten til next summer or a holiday. Some time ago, Meisi and I went to the newly opened Hilton Park Hotel that hides a true SPA paradise. It's an eforea spa by Hilton that's both cosy, and yet lavishly luxurious.

When it comes to spas, it's important for me that children are also welcome. I've had to explain to spa employees a couple of times that my 11-year-old daughter is a well-behaved little human, and finally the precious spa doors were open for us. I remember clearly lecturing my daughter at one fancy spa so that she would behave well and at the same time, some naughty young man jumped into the pool who wildly laughed with his friends in the pool for some time.I like eforea because they advertise themselves as a child-friendly spa where you can easily take your mini-me with you. We were lucky with the weather, because the sun was out and these images are taken on the eforea spa terrace, but in a rainy August day, it's definitely worth taking a day to lounge by the pool. We also took the warm in at the Finnish sauna where I was lucky enough to find soulmates who also loved throwing water on the hot stones. Those who appreciate Elemis cosmetics, should try out the treatments at eforea. I tested their treatment named "Nordic Peat Detox Wrap". It is a highly active restorative and deeply relaxing treatment, it uses a 100% Nordic peat mud wrap to detoxify while lymphatic massage completes the cleansing process. Basically I was additionally also wrapped in warm blankets like a baby, and the beautician had to wake me up when she entered the room again. One is clear - Tallinn has got one very elegant spa and when it comes to me, I'll be sure to return there to relax if August doesn't bring any nicer weather.Väljas pole just need ilmad, mil tahaks ennastunustavalt merre viskuda ja sulnist suplust nautida. See ei tähenda aga seda, et veemõnud tuleks järgmise suve või puhkusereisini unustada. Mõni aeg tagasi käisime Meisiga värskelt avatud Hilton Park hotellis, mis peidab endas tõelist SPA paradiisi. Tegemist on Hiltoni keti eforea SPAga, mis on ühtpidi hubane ja samas võrratult luksuslik.

Minu jaoks on SPA puhul tähtis ka see, et sinna on lapsed oodatud. Ma olen pidanud paar korda SPA töötajatele selgitama, et mu 11aastane tütar on tõesti viisakas väike inimene, kes oskab käituda ja lõpuks on meile hinnalise SPA uksed avatud. Mäletan selgelt, kuidas lugesin ühes peenes SPA-s oma tütrele sõnad peale, et tavaliselt lubatakse sinna alles 14aastaseid ja temale tehti erand. Ta lubas olla viisakas ja vaga ning täpselt sel hetkel hüppasid meie kõrval basseini peakat kaks teismelist kutti, kes basseinis tükk aega koos sõpradega naerda ruigasid. Ma ei arva, et käitumine tuleb vanusega, see tuleb kasvatusega. Ja eforea meeldib mulle just seetõttu, et nad reklaamivad endid kui lapsesõbralikku SPA´d, kuhu võid südamerahus oma 11aastase tütre kaasa võtta. Meil vedas ilmaga, sest päike paistis ja need kaadrid on tehtud just eforea SPA terrassil, kuid vihmase augusti valguses tasub kindlasti veeta üks päev basseinis logeledes. Lisaks kogusime endasse sooja Soome saunas, kus mul õnnestus leida hingesugulased, kes armastasid samuti kõvasti leili visata. Neile, kes peavad lugu Elemise kosmeetikumidest, siis tasub kindlasti testida eforea hoolduseid. Mina testisin nende hooldust, mis kannab nime "Nordic Peat Detox Wrap". Tegemist on ülimalt efektiivse taastava ja lõõgastava hoolitsusega, kus kasutatakse mürkainete väljutamiseks 100% Põhjamaise turbamuda mähist ning protsessi kiirendatakse lümfimassaaži abil. Põhimõtteliselt mähiti mind lisaks ka soojadesse tekkidesse nagu beebi ja kosmeetik pidi ruumi tagasi tulles mind unest äratama. Üks on selge, Tallinn on saanud juurde ühe väga elegantse SPA ja mis puutub minusse, siis kui september ilusaid ilmu ei too, lähen sinna taas lõõgastuma. Millised on sinu lemmikuimad SPA-d? Kuhu soovitad mul järgmiseks suve otsima minna?
PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Monday, August 29, 2016

The Bag Whisperer: Designer Purses


Designer bags are a treasure of a kind. In our little and young Estonia, the fact that a female politician wears Dior or Hermes gets half a year of attention. Looking at this circus in Estonia, it's both embarrassing and funny, because abroad nobody pays attention on female politicians wearing a precious bag, outfit, or shoes. A woman with a good salary who has a duty to represent their country finds it obvious that she would wear good quality things, and usually quality equals a brand.  

I picked an assortment of expensive designer bags for The Bag Whisperer - they first seem pricey, but taking into account that those bags last for years, they're actually cheap. For example, I still have one Yves Saint Laurent Downtown Tote Bag that cost over 1000 dollars at the time, and only shows very small signs of ageing today, ten years later. Another pro-argument for designer bags is always that if you're completely fed up with it and completely sure you don't want to wear it any more, you can sell it at a very good price. Someone's old is another one's new.  Many say they can't get the money for a designer bag together, because it costs so much, and at the same time they spend their money on meaningless stuff. Those who want to buy themselves a chic designer bag, should forget about today-I'm-consoling-myself style shopping. I've noticed that shopping for consolation takes 30 euros in one shop, 50 in another, then 70 until you have spent 10% of a designer bag's price on random things. What's your most valuable bag and do you think designer bags are worth it?

9-10. Les Petits Joueurs 11. Givenchy 12. Dolce & Gabbana 13. Fendi 
14. Fendi 15. Tory Burch 16. Kenzo 
17. Saint Laurent 18. Valentino 19. Valentino 
20. Coach 21. Anya Hindmarch 22. Chloé

Disainerkotid on omaette varandus. Meie väikeses ja noores (?) Eestis saab pool aastat järjepanu tähelepanu tõik, kui mõni naispoliitik käib Diori või Hermes kotiga. Vaadates Eestis sellist tsirkust on piinlik ja ühtaegu naljakas, sest välismaal ei pööra keegi tähelepanu sellele, kui naispoliitik käib hinnalise koti, kostüümi või kingadega. Head palka saav naine, kellel on täita ka esindusfunktsioon peab mujal maailmas iseenesest mõistetavaks, et ta kannab kvaliteetseid asju ja enamasti võrdub kvaliteet kaubamärgiga. 

Välisminister Marina Kaljuranna Diori käekott "Lady Dior" on saanud nii kuulsaks, et see kott võiks juba ise intervjuusid anda. Nimelt kirjutas Delfi meelelahutusportaal Publik tänavu aprillis, et Kaljurand käis Horvaatias hinnalise Diori käekotiga. Aprillist on saanud august ja tema kotti on mainitud nii Aktuaalses Kaameras, Delfis, Postimehes kui ka Päevalehes... Ma täiesti mõistan, kui meelelahutusportaal teeb uudise tuntud inimese disainerkotist, näiteks Daily Mailis on paljude artiklite vahel eraldi rubriik, mida kuulsus kandis, palju see maksab ja kust osta saab. Kuid omal kombel on täiesti uskumatu, et tõsisemad väljaanded Kaljuranna Diorist nii kirglikult tuld haarasid. Minu meelest on Marina cool ja ma ootan tema käevangu juba mõnda uut disainerkotti. Kuuldavasti pidi ta armastama Furla loomingut.   

Sel korral valisin The Bag Whisperer rubriiki assortii hinnalisi disainerkotte, mis tunduvad esmapilgul ehk ülimalt kallid, kuid arvestades seda, et sellised need peavad vastu aastaid, on nad tegelikult odavad. Mul on näiteks siiani alles Yves Sain Laurenti sarja Downtown Tote Bag, mis maksis omal ajal üle 1000 dollari ja mis näitab alles kümme aastat hiljem kergeid kulumise märke. Disaineroti kasuks räägib alati ka see, et kui oled kotist tüdinud, võid ta väga hea hinnaga edasi müüa. Kellegi vana on kellegi uus. Paljud ütlevad, et nad ei suuda iial saada disainerkoti raha kokku, sest see maksab lihtsalt nii palju, kuid samal ajal kulutavad raha tühja-tähja peale ära. Neile, kel on soov endale mõni šikk disainerkott soetada, soovitan mõneks ajaks unustada "täna-lohutan-ennast" poodlemise. Ma olen ise täheldanud, kuidas lohutus-šoping viib ühes poes rahakotist 30 eur, järgmises 50 eur ja siis juba 70 eur, kuniks 10% disaineroti raha on tühja-tähja peale kulunud. Seega need, kes on silma mõnele erilisele kotile peale pannud, siis raha tasub koguda. Kas sinu meelest tasuvad disainerkotid end ära? Milline on sinu kõige hinnalisem kott? Milline kott nendest sulle kõige enam meeldib?
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig