Saturday, January 30, 2016

Stellarium Gift Calendar. Open Worldwide!


February is almost here. February the birthday month of Stellarium. Four years have flown past and to celebrate that, Stellarium has a surprise in store - a unique birthday calendar, where one reader will get a present every day, all the way to 28 February. I'm again awaiting for feedback on the doings of Stellarium. Pick one of the topics: write about what you've discovered thanks to Stellarium? Have you bought yourself something after being inspired by Stellarium? What kind of posts do you enjoy reading the most?  

I'd be interested in knowing which country and city you're writing from, and how long you've been following the blog. Every day I'm going to post a photo of the day's prize on Stellarium's Facebook page. It would make me happy if you commented and joined the game even every day! My endless gratitude always goes out to those who've taken the time to comment my posts. If you haven't done it before, write down your thoughts in the comment section of the blog and have a say! That would make me the happiest! 


How to win?    

Be sure to be a fan of Stellarium’s Facebook fan, you can easily to it in HERE 
and also follow Stellarium’s Instagram HERE.

For this unique birdhay calendar of Stellarium to reach as many people as possible, share this post on your Facebook/blog/Twitter/Instagram! The names of the winners will be announced the next day in the same blog post. Don’t forget repost our giveaway on your Instagram account. Good luck!Kohe-kohe on käes veebruar, mis on Stellariumi sünnipäevakuu. Kas tõesti on möödumas neli aastat sellest päevast, kui otsustasin esimesed read blogisse kirjutada? Traditsiooniliselt rõõmustab Stellarium sind erakordse üllatusega - sünnipäeva kalendriga, kus alates 1.veebruarist võidab iga päev üks lugeja endale kingituse ja nii kuni 28.veebruarini. 

Minu jaoks on omakorda oluline lugejate vastukaja. Mäng käib nii: vali välja mõni järgmistest teemadest: kirjuta mulle kui sageli sa Stellariumit loed? Mida oled enda jaoks tänu Stellariumile avastanud? Kas oled midagi Stellariumist inspireerituna endale ostnud? Millised postitused on need, mida loed kõige meelsamini? Milliseid lugusid ootad tulevikus? Kirjuta kust riigist ja linnast sa Stellariumit loed ning kui pikalt oled blogi jälginud. Igal hommikul avaldan Stellariumi Facebookis foto auhinnast, mis läheb loosi. 

Mind rõõmustab, kui kirjutad mitu vahvat kommentaari ja lööd mängus kaasa kasvõi iga päev! Minu lõputu tänu kuulub alati kõigile neile, kes on läbi nelja aasta võtnud vaevaks postitusi kommenteerida. Kui sa pole seda varem teinud, siis pane oma mõtted blogi kommentaariumisse kirja ja ütle ikka oma sõna sekka! See rõõmustab mind kõige enam! Mäng algab juba esmaspäeval ehk 1.veebruaril, kuid kommenteerida võid kasvõi kohe!


Kuidas võita?

Selleks tuleb sul olla Stellariumi fänn Facebookis,
 liituda saad SIIN ja Stellariumi follower Instagramis, liituda saad SIIN.


Selleks, et Stellariumi ainulaadne virtuaalne sünnipäevakalender jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda postitust oma Facebookis, blogis, Twitteris, Instagramis! Võitjate nimed leiad järgmisel päeval sellest samast postitusest. Ära unusta tegemast Stellariumi advendikalendrist oma Instagramis repost. Head loosiõnne, mu armsad Stellariumi sõbrannad!The Winners/Võitjad:

1. Dr.Hauschka lipstick - Kadri Kadakas
2. Vestige Verdant Royal Treatment - Emily
3. Tangel Angel - Marilyn Ivask
4. Ööloom sleeping mask - Loris Ayoub
5. Lanvin miniperfume - Hristina Hristova
6. Avon lipstick - Tiina Rajand
7. IsaDora nailpolish - IryNa
8. Hugo Boss perfume - Anna 
9. Moshi näokreem - Marilyn
10. Make Up Revolution lipstick - Agnes K.
11. Make Up Revolution pure pigmentsRaile
12. Moshi candles - Nikolina
13. Dr.Hauschka miniserum - Heidy Soovik 
14. The Wishlet bracelet - Carmen
15. The Wishlet bracelet - Ann

Dear winners! Please contact: loos@stellarium.ee
SHARE:

83 comments

 1. Your blog inspired me every time! I really like to read it! It is so colourfull, magic and interesting place! Hristina Hristova from Bulgaria

  ReplyDelete
 2. I really enjoy your posts and I want to wish you a happy happy 4 years of success. I love your pictures and your reviews.... the products you review are any woman's dream to be able to wear. I follow on Instagram @lorita1980 and FB too.

  ReplyDelete
 3. Dear Stellarium Happy fourth birthday. Stellarium and I are the same horoscope, in the same month are born, because the Stellarium forums so good, high quality, one of the best. :) I wish you many, many years of success and such, and waiting in the future because you are a person of good quality, persistent, successful and original and with it more and beauty. Good luck :) Marijana Šimić

  ReplyDelete
 4. Stellariumiga seostuvad minu jaoks perfektsus ja põhjalikkus. Kahtlemata kõige parema ja ladusama sõnakasutusega blogi, kus on palju öeldud ja palju alltekstis (kes loeb, saab aru). Hindan seda, et sinu lugudel on algus, keskpaik ja lõpp. Kõik on alati profesionaale. Isiklikult meeldivad lood "My Tips and Tricks", sest nendes on rohkem sinu isiklikku elu. Nõuanded on alati väga hea lugeda. Tänu sinu soovitusele ostsin endale läikivad tumesinised Hunterid, alguses plaanisin osta matte, kuid sinu kogemuse põhjal ostsin läikivad. Olen avastanud sinu blogist palju kosmeetikat, alates Mixast lõpetades Dioriga. Jätka samas vaimus!

  ReplyDelete
 5. Mulle meeldis kübara lugu.Jälgin sind Tallinnast.Palju õnne!

  ReplyDelete
 6. Aeg lendab kiirelt! Palju õnne blogi sünnipäevaks! :)
  Loen nii kuidas juhtub, vahest enne magama minekut nagu mõnusat raamatut. Postitustes on alati midagi positiivset ja huvitavat mida teistega jagada! :)
  Mulle meeldivad sinu parfüümi tutvustused, kosmeetika soovitused, sama ootan ka edaspidiseks! Pikki kauneid aastaid soovides, Sigrit

  ReplyDelete
 7. Palju õnne Stellariumile! Olen jälginud blogi ja instagrami umbes 3 aastat tartumaalt. Kõige rohkem inspireerivad kosmeetika ja parfüümi arvustused ja ka outlookid on väga võrratud. Loodan, et Stellarium on ka edaspidi sama huvitav ja mõnus kui seni. Edu kõigis ettevõtmistes!

  ReplyDelete
 8. Minu lemmikud on toodete tutvustused. Nii saab teada uutest ja huvitavatest firmadest. Samuti saab enne toote ostmist teada, mida teised arvavad ning kas ka tasub osta. Nii mõnigi kord olen mõnda toodet poes olles riiulite vahel käes hoidnud, kuid ei ole ära ostnud, sest sellel hetkel pole olnud piisavalt informatsiooni. Hiljem mõnest tootest blogis lugenud ja mõelnud, et vaata kui hea, et ei ostnud. Mulle ei oleks see sobinud või siis just vastupidi.

  ReplyDelete
 9. Happy fourth birthday ..I really love you blog ..you are really awesome <3

  ReplyDelete
 10. Palju palju õnne Stellariumile :)
  Olen lugeja blogi algusest alates, mu hommikud algavad tassi kohvi ja Stellariumiga, kui uusi postitusi pole, loen eelmisi nagu huvitavat raamatut :) Armastan parfüümidetutvustusi, koos fotodega on need nagu filmid :) Outfitipostitustest olen saanud ideid oma garderoobi kokkusättimiseks. Edu ja inspiratsiooni edaspidiseks :)

  ReplyDelete
 11. Olen lugenud peaaegu kõiki Stellaariumi postitusi :) Ma ei ole küll agar kommenteerija, aga kõige rohkem meeldivad mulle uute kodumaiste toodete tutvustused. Elan ise teiselpool maakera ja Stellaarium on ideaalne blogi, mille kaudu uute kodumaiste ilutoodetega kursis olla!

  ReplyDelete
 12. Palju palju õnne! :)
  Kõige rohkem meeldivad mulle postitused kus tutvustad erinevaid tooteid ning outfiti postitused ka! ;)

  ReplyDelete
 13. I'm from Romania and I've been following your blog for a few weeks because I'm interested in seeing what your country has to offer in terms of fashion. :)

  ReplyDelete
 14. Congratulations Stellarium on another milestone! I've been a visitor for some time now & I've always been satisfied w/the blog's content from the hippiest styles to bits on products. Always a happy reader from the Philippines! ^^

  ReplyDelete
 15. Four is fantastic! Säravad-sillerdavad õnnesoovid Stellariumile! :)

  ReplyDelete
 16. Amazing blog, I hope you have many many years of success. I write from Israel by the way. Thanks for always bringing interesting material for us women to keep dreaming and keep hoping for a better future.

  ReplyDelete
 17. I enjoy reading your post Happy 4 years

  ReplyDelete
 18. Palju,palju õnne.Ma ei ole küll suurem kommenteerija aga väga pakub huvi uute toodete tutvustus.Edu veel paljudeks aastateks :)

  ReplyDelete
 19. Happy fourth birthday!! Thank you for the chance on this great giveaway!! Kisses from Greece!

  ReplyDelete
  Replies
  1. My favorite posts in Stellarium are the food recipes, because I am a food addict! ^^
   Facebook name: Alexandra Nikolaidou
   Instagram: alekanikolaidou
   Thank you for the chance again!!! ^^
   Kisses from Drama, Greece!

   Delete
 20. Hi First of all thanks for this lovely blog. I came to know today through social media about your blog. I love to read articles and blogs which really motivates me a lot and it also helps me to get to know about others and their views towards life.Its really fun reading and enjoying a lot . I am a happy reader from the New Delhi,India!

  ReplyDelete
 21. Palju õnne sünnipäeva puhul. Su blogi ma väga tihti ei loe, siis loen kui mõni huvitav loosimäng on. Elan Eestis, täpsemalt Avinurmes.
  Üks huvitav lugu minust.
  Mõni aasta tagasi osalesin ühes su loosimängus, kus loosisid välja Dr. Hauschka kosmeetikat. Ma osalen väga paljudes facebooki ja blogi loosides. Vahel ma vaatan ka google'st kas olen midagi võitnud ja avastasin pool aastat hiljem, et võitsin su loosis Hauschka põsepuna.
  Eks see olnud tegelikult ka mu enda hooletus, et ma seda võidu postitust ei näinud, aga ma ei ole sellepärast kurb kuna ma olen 2.aastaga võitnud umbes 20 korda erinevaid loose.
  Lisaks võitsin hiljuti ühes ristsõna ajakirjas aastaauhinna LG nutitelefoni, mille üle olen ääretult uhke.


  Kõike head sulle!

  ReplyDelete
 22. Palju õnne ja järjepidevust! Mulle meeldib vaadata kuulsuste meigikottidesse ja lugeda uute toodete tutvustusi. Väga meeldib siin blogis kolada. Alati leiab midagi, mis huvitav üle lugeda. Sattusin siia tänu Kadri Kruusi loomingule, mis mulle algusest peale on äärmiselt kaunis ja stiilne tundunud.
  Tervitades,
  Piret

  ReplyDelete
 23. I've recently discovered Stellarium and i found it amazing.I love all of your blogs:food recipes,make up, fashion ,especially i found it very helpful your advices for clean and healthy skin-Daniela from Prilep, Macedonia.

  ReplyDelete
 24. I really enjoy your posts and I want to wish you a happy happy 4 years of success

  ReplyDelete
 25. Great Success with lots of hard work

  ReplyDelete
 26. Loen Stellaariumit iga nädal korra-kaks. Stellaariumi puhul meeldib mulle eriti vaadata pilte, sest need on alati erilised ja stiilsed! Kõige rohkem meeldib mulle rubriik "travel", aga ka kõik muu mis moega seondub. Olen saanud endale mitmeid stiilinippe ja käinud ka proovimas/ostmas parfüüme, mida blogis kajastatud on :)

  Ootan ikka ja jälle fotoseeriaid erinevatest linnadest, kuna olen ise täitsa reisihull ja külastan võimalikult palju erinevaid paiku :)

  ReplyDelete
 27. I'm glad to see our birthdays are close :-) I visit your lovely blog several times a week, my favorites are the beauty and travel posts, and I'd love some tutorials!
  I wish you all the best, good health, creativity and happiness xx
  Kisses from Paris <3

  Despina
  veneti.despina@gmail.com

  ReplyDelete
 28. Vestige Verdant- Would love to try this, a true spa for the face i believe so <3 Greetings from Prilep, Macedonia.

  ReplyDelete
 29. Palju õnne Stellariumile , olen jälginud blogi algaastast. Meeldivad kosmeetika, parfüümi arvustused. Pildiseeriad ja ikka ja jälle kui avan Stellariumi leian midagi põnevat.

  ReplyDelete
 30. It is always nice to read your blog and the very interesting things you have yo offer!!! Thanks a lot for great entertainment.

  ReplyDelete
 31. I am from Bosnia and Herzegovina, closest city to me is Tuzla, well Banovići are much closer but I am still not sure that it can be specified as a city. Happy 4 Birthday Stellarium, so young but already timeless :D

  ReplyDelete
 32. Loen Stellariumit pikemat aega. Vahel iga päev, vahel korra nädalas. Meeldivad rubriigid, kus sa annad nõu. Outfiti postitused on kindlasti ühed parimad. Kuid toodete arvustused on lemmikud, sest olen tänu Stellariumile ostnud erinevaid tooteid. Vestige Verdant mask saab just otsa. Olen beebiga kodus ja soovin enda eest rohkem hoolitseda. Suurim soov oleks võita VV komplekt.

  ReplyDelete
 33. Congratulations!!
  Thanks for your lovely blog and unique birthday calendar with great presents!
  I'm from Ivano-Frankivsk, Ukraine.

  ReplyDelete
 34. Following you via Facebook as Irina Dubinskaya-Gnatiuk
  and Instagram as @irinagnatiuk.
  Also shared the post on FB and Twitter.

  ReplyDelete
 35. Happy 4th year, this is my first time blogging today,so I am really hope to start winning

  ReplyDelete
 36. Happy 4 years Stellarium! I love your blog because you have a lot of great topics that inspires a lot of people especially your readers <3 Thank you also for hosting lovely giveaways :) Congrats on your success and Godbless you :)

  ReplyDelete
 37. Stellsriumi olen avastanud alles hiljuti umbes kuu tagasi. Postitused meeldivad väga, eriti iluga seoses. Jätka samas vaimus.

  ReplyDelete
 38. Stella, ütlen ausalt, et Sinu blogi oli üldse kõige esimesi, mida hakkasin blogimaailmas jälgima. Mulle väga meeldib Sinu stiil, Sinu isiksus ja Sinu mitmenäoline olemus :) Olen Sind aktiivselt jälginud nüüdseks kaks aastat ja kindlasti teen seda ka edaspidi, sest sa lähed järjest paremaks.
  Kõige rohkem meeldivad mulle Travel Diary postitused, sest olen suur reisihuviline ja väga põnev on avastada maid ka läbi teiste silmade ;)

  Edaspidi tahan kindlasti rohkem näha-lugeda reisipostitusi ja kajastusi erinevatelt üritustel, kus käid !

  Aitäh, soe kallistus ja pikk pai, et oled pakkunud nii häid elamusi !

  ReplyDelete
 39. Täna ma vastan ühele küsimusele ;) Stellaariumit loen koguaeg, aga väga suur kommenteerija ei ole. Homme uus küsimus :)

  ReplyDelete
 40. I am a brand new fan... I am thrilled to have found your page...I will be sharing you with friends and family 💖

  ReplyDelete
 41. Hello! Olen ikka Tallinna tüdruk. Loen kord-kaks nädalas, aga pilte ja fotosid vaatan tihti, eriti Instagram'is. Palju-palju õnne! Mäletan, kuidas see alguse sai. Tore!

  ReplyDelete
 42. Palju õnne mu lemmik blog ja armas Stella! Armasran kõike mis sina teed, kõik postitused on huvitavad, pildid alati väga ilusad! Sain väga palju inspiratsiooni enda jaoks! Väga tubli ja hästi tehtud töö. Kohe on tunda et leidsid oma tee ja liigud õiged suunas! :) Jõudu ja jaksu sulle ja palju head lugejaid! Jälgin blogi Tallinnast :)

  ReplyDelete
 43. Loen algusest peale - mind köidab Su sõnaosavus.Tunnen end kui ebareaalses maailmas. Lihtsa maanaisena loen ja vaatan pilte, aga kommenteerimiseks ei tule nii ilusaid lauseid, kui tahaks ja loobun. Ma ilmselt kõige vanem ka siin.
  Suur tänu!Palju õnne edaspidiseks!

  ReplyDelete
 44. My niece,Kayl, introduced me to this blog. And I must say, no regrets in taking time to check it out even life demands a lot of work to do. Congratulations for everything & looking forward to more awesome contents esp product reviews. :)

  ReplyDelete
 45. Stella your blog is so much fun to read.. it is by itself great entertainment...follow on Instagram and FB thanks

  ReplyDelete
 46. Stellarium on minu jaoks justkui väike väljaanne. Siia blogisse tulles tean ma, et mind ei oota ees ebameeldivad teemad, mis tekitavad halva tunde või jäävad hinge kraapima. See ei ole nagu uudisteportaal, kust tahaks mõned teemad enda jaoks ära kaotada. Kuna uudistes on alati midagi negatiivset, siis ma viimasel ajal ei loegi enam uudiseid. Loen lemmikblogisid, mis on positiivsed. Stellarium on nagu hea sõbranna, kellega ei ole kunagi probleeme ja kes ei ütle kunagi halvasti. Kui ma Sind kunagi näeksin, siis kallistaksin!

  ReplyDelete
 47. Üks asi lisaks parfüümile mida tänu blogile proovinud olen, on ka Vichy näopuhastusvahendid. Täitsa head olid, aga pikemalt kasutama ei jäänud. Mina jälgin blogi Tallinnas :)

  ReplyDelete
 48. Stellariumit on nii vahva lugeda.Iga pilt on kenasti seotud huvitava looga, mida on lust lugeda.Stella stiil on nii mänglev ja inspireeriv.Ja lugude autor on ilmselt paljudele justkui sõbrannaks saanud.

  ReplyDelete
 49. Great giveaway! Shared on facebook (Cristina Popescu), on Twitter (@crisstinap), on G+ (Cristina Popescu)

  ReplyDelete
 50. Sa kirjutad kõik tekstid alati nii haaravalt, et tegelikult paitavad kõik postitused meeli. Kuigi mulle meeldivad alati tootearvustused, siis üldkokkuvõttes on kogu su blogi ühtse kompotina ahvatlev lugemisvara pimedas talveõhtus.

  ReplyDelete
 51. Palju õnne veel kord! Jagasin mängu fb ja instas (irina_ee) :)

  ReplyDelete
 52. Palju õnne! Olen blogi jälginud umbes kaks aastat. Kõige rohkem meeldivad ikka tootearvustused. Ehtepostitused (Pi-Ret Jewelery, the wishlet) on alati kaunite piltidega ja huvitab ka, mis on kellegi kosmeetikakotis.

  ReplyDelete
 53. Shared on facebook (Cristina Popescu), on Twitter (@crisstinap), on G+ (Cristina Popescu)

  ReplyDelete
 54. Oh, love this place! Pleace don't stop to make so lovely posts! I really love to read it!

  ReplyDelete
 55. I am writing from Kitchener, Canada. I love your celebrity articles.

  ReplyDelete
 56. I am completly enthralled 💖💖💖 luving n sharing

  ReplyDelete
 57. It is always interesting to read your blog because you bring a sense of culture into it. I love it and follow it for a while now.

  ReplyDelete
 58. Tere Stellarium, kahjuks ma väga kommenteerija pole, aga loen alati sinu postitusi. Eriti meeldivad mulle su fotoseeriad ja on ka meeldima hakanud hästi ilusad söögidest pildid , need on alati nii isuäratavad :)
  Jälgin sind Alati :D  Hoia pead püsti ! ;) Edu tegemistel ja jään uusi jutte/postitusi ootama

  ReplyDelete
 59. Stellarium on minu lemmikblogi, olen seda öelnud varem ja küllap ütlen ka edaspidi. Kui aus olla, siis on see õigupoolest ka ainus blogi, mida ma järjepidevalt jälgin. Nii umbes kord nädalas keskmiselt, viimasel ajal isegi sagedamini, kui uusi postitusi jälle tuleb. Mulle meeldib selle lihtsus ja ilu, hea ülesehitus ning arusaadav sisu. Professionaalsus ühesõnaga. Uurin aeg-ajalt ikka ka teisi veebipäevikuid, aga nende lugemine pole nii korrapärane. Olen püüdnud varemgi meenutada, et mis ajast ma Stellariumi juures olnud olen, kuid nüüd see lõpuks meenus mulle. Vähemalt olen ma üpriski kindel, et just nii see oli : ) Nimelt osalesin ma kunagi aastal 2013 Bastioni kleidiloosis ning mul oli suur rõõm ja au see võita! Sealt alates olen ka jäänud ning siiani ei näe põhjust, miks peaks lugemise lõpetama. Mulle meeldivad muinasjutud ja Stellariumi pealkirigi ju ütleb, et tegu on moodsa muinaslooga. Ahjaa… ma vabandan, kui sellest on blogis juba olnud juttu, aga ma olen ikka nuputanud, et mis hetkel see Abigail sinna juurde tekkis ja kes see selline on? ; ) Kerget sulge ja sära silma!

  ReplyDelete
 60. Stellariumit ma loen Alati, kasvõi tagantjärgi. Ma ei ole blogidega väga Sina peal sestap mulle meeldib lugeda su toimetamistest, minu jaoks on see lehekülg ja kõik sinnajuurde kuuluv väga supperkorras. Eelkõige käidavad mind ikka fotoshoodid ja toidupildid ;) Ma jälgin sind alati :D

  Jõudu ja jaksu Sulle !

  ReplyDelete
 61. Hello from Quezon City, Philippines! :)
  I'm not a very girly girl but I love seeing your posts. It's given me insight on various products such as pretty bags and shoes that I would never come across on my own.

  ReplyDelete
 62. Happy B-day Stellarium!!!! Huge hugs from Zagreb, Croatia! I'm an old follower, here, on fb and instagram. :) :)

  ReplyDelete
 63. A wet, rainy hug from Croatia! :)

  ReplyDelete
 64. Tänu su blogile, olen avastanud enda jaoks palju varem tundmatuid nippe ning moeloojaid, samuti ka jumestusnippe on tagataskusse varutud nii toootjavalikute kui ka everyday tutorial' i näol.
  Aitäh sulle, Stella!

  ReplyDelete
 65. Jälgin Teie tegemisi koguaeg:). Kõik on huvitav, põnev, ilus. Teie blogi on nii erinev ja omanäoline. Teie ise olete nii omanäoline. Ja seda kõige paremas kuues:). Olete nagu kaugelt võõras aga samas nii oma:). Jumalikult ilus naine:). Vaatan ja imetlen:)

  ReplyDelete
 66. I have never heard of Moshi candles, so happy I'll get a chance to try them! :)

  ReplyDelete
 67. Happy fourth birthday.Hug from Serbia

  ReplyDelete
 68. Nice giveaway. Happy birthday.
  Hug from Serbia
  Instagram @malecko86

  ReplyDelete
 69. Happy b-day to the blog! Bobi Yong from Bulgaria

  ReplyDelete
 70. Good morning from Zagreb, it's rainy here and really cold, how's the weather in your city?

  ReplyDelete
 71. Thanks for giveaway..
  fb : sania wasif
  Instagram:saniawasif
  Shared on Twitter: @saniaakbar

  ReplyDelete
 72. Happy birthday!!! Thanks so much for the giveaway! Truly love your blog!

  ReplyDelete
 73. I wish I could win in one of your beautiful giveaways sometime!!! Your blog became my favourite one!!! Kisses from Greece! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ^^ :)

  ReplyDelete
 74. Kisses and hugs from Macedonia!

  ReplyDelete
 75. I love it when you write about cosmetics and skin and decorative, that these products are the best and that you use most frequently. Your posts about fashion and I simply adore your transformation, which are perfect, original and inspiring. Sometimes I wonder how do you get your ideas for your fashion posts and how you achieve it all and a fashion post to be perfect? Fb: Marijana Šimić Instagram: @marijanavp

  ReplyDelete
 76. Nii kahju et Sünnipäevakuu varsti saab läbi 😔 Palju-palju veel kord lemmik blog! 🎈🎉🎁🎀

  ReplyDelete
 77. Veel meenus, et Stellarium box on kindlasti ainulaadne Eestis. Soovin, et see ei kaoks nii kiiresti kui teised sarnased ilutoodete karbid ja loodan selle kunagi ka endale tellida!

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig