Saturday, January 16, 2016

Happy birthday, Kate Moss!Supermodel Kate Moss is celebrating her birthday today. The English model who has rocketed into the status of an icon, is turning 42. Kate is not only a supermodel, but also a trendsetter - she brought Hunter wellies into street fashion, for example. Kate had also influenced women's understanding of beauty - to step out of the house with your hair looking like you'd just got up from bed is perfectly normal!

 It's definitely been a liberation for many women who have striven towards perfection. In addition, Kate has popularised the smoky eye and light glow on cheeks. But a 100 covers talk more than a thousand words! Stellarium gathered the most stylish magazine covers with Kate Moss throughout times. Which one is your favourite?Supermodell Kate Moss peab täna sünnipäeva. Ikooni staatusesse tõusnud Inglise modell saab 42aastaseks. Kate pole pelgalt supermodell, vaid tõeline trendide looja - näiteks tõi ta tänavamoodi Hunteri kummikud. Kate on mõjutanud ka naiste arusaamist ilust - astuda toast välja soenguga nagu oleksid just voodist tõusnud, on igati normaalne! 

See on kahtlemata mõjunud paljudele perfektse välimuse poole püüdlevatele naistele vabastavalt. Lisaks on Kate kandnud kuulsaks suitsusilma ja kerge puna palgedel. Kuid esikaaned räägivad rohkem, kui tuhat sõna! Stellarium kogus Kate Mossist kokku kõige stiilsemad esikaaned läbi aegade! Milline on sinu lemmik?SHARE:

11 comments

 1. Kõik kaanepildid on omamoodi huvitavad. Kindlasti siin loeb ka, mis ajahetkel need välja on antud või milline on ajakirja suund, mida esitavad lugejaskonnale. Esimene pilt on juba piisavalt köitev siniste toonidega (kingad/saapad, kleit). :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See esimene seeria on ajakirjale Vogue ja lõi kõvasti laineid. Mulle Kate väga meeldib, eriti armsad on need kaadrid, kus ta on alles väga noor :)

   Delete
 2. Vogue`i seeria, millest üks foto on ka avapildiks, on üks meelejäävamaid. Mõni aeg tagasi lugesin, et Kate võrgutas peresõprade 25aastase poja, kuid ma ei teagi, kas see oli tõsi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kate on tõesti lisaks moemaailmale väga tänuväärne materjal ka kõmupressile. Vaatan isegi sageli Daily Maili ja ei möödu nädalat, kui temast poleks mõnd rammusat uudist ja salaja tehtud fotosid...

   Delete
 3. Tõesti vist lemmikmodell läbi aegade, imeilus naine :))

  ReplyDelete
 4. Kate Moss on tõestus, et omapäraselt kaunis naine muutub aastatega ainult ilusamaks.
  Kogu suurest valikust on võimatu tuua välja ühte lemmikpilti.
  Armastan tema võrratut elegantselt lohakat stiili.
  Kusjuures, tegelikult kulub palju aega ja sättimist, et saavutada selline sundimatu stiilne lohakas elegantne välimus :)
  Kas mitte Kate Moss ei sättinud esimesena kokku ka DocMartensid ja õrnad šifoonkleidid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle isiklikult väga meeldib selline voodist välja astunud välimus. Ilmselt on Kate Mossi paar nippi, kuidas ta seda teeb. Kuid tavainimesel kulub küll rohkem aega :)

   Delete
 5. Kate Moss on läbi aastate mu lemmik olnud, kunagi kogusin tema reklaame, kuid siis tüdinesin ;)

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig