Wednesday, May 13, 2015

Hunter Wellies Giveaway. OPEN WORLDWIDE!I like making presents and I'm sure that the things I would happily wear myself, could bring equally much joy to others. So I'm going to do a giveaway that should bring spark to many eyes! I am going to give away one of these five pairs of Hunters! 

Being a passionate collector of Hunters and wearing them with any season, I have the rare opportunity to gift one pair to one reader. For that you need to first decide which pair of Hunters you'd like - do you prefer to walk in the rain with dark purple Original Aubergine wellies (no. 2) or do you want to splash in puddles I'm the black and white Night Fall wellies (no. 4) that go with nearly every outfit? In addition to that you can also choose choose from Hunter Original Nautica collection red wellies (no. 5) that have a white accent. Don't look past the metallic silver wellies that guarantee attention! Those who prefer more lodes wellies with an elegant style, can choose between green and black Color Block (no. 3) collection wellies. Wellies are not merely shoes you wear on a rainy day today. Hunters made out of natural rubber let your feet breathe and make any rainy day a party.  


How to win?  

You need to like Stellarium on Facebook, and you can do it HERE.  

Write under this post which pair of wellies you like, and what's very important - what's your shoe size!  So that the giveaway would reach as many as possible, share this link in your own Facebook/Twitter/blog/Instagram. 

Attention! Only those who share the post, who will be part of the ballot. We'll announce the winner on 5 June!  Good luck!


The winner is ... Kadri Pekko! 

If you didn't win today, don't be down. It's not the last wellie giveaway this summer and we'll be sure to have one where you can win beautiful shoes! Until then check out Stellarium's perfume giveaway which you can find here and the opportunity to win 150 euro's worth of cosmetics from Dr.Hauschka, you can find it here.


Mulle meeldib teha kingitusi ja olen veendunud, et asjad, mida ise hea meelega kannan, võiksid sama palju rõõmustada ka teisi. Sel puhul toon sinuni loosi, mis peaks paljudel silmad särama lööma! Nimelt jagan nendest viiest paarist Hunteritest ära ühed kummikud! Olles kirglik Hunterite kollektsionäär ja kandes neid sageli aastaajast hoolimata, on mul erakordne võimalus kinkida üks paar ühele lugejale.

Selleks tuleb Sul esmalt otsustada, millist paari Huntereid sa soovid - kas sa eelistad vihmas kõndida tumelillade kummikutega (nr. 2) või soovid sa läbi lompide sammuda must-valgetes "Night Fall" kummikutes (nr. 5), mis sobivad pea iga riietusega? Lisaks on sul võimalus valida endale ka Hunter Original Nautica (nr. 5) kollektsiooni punased kummikud, millele annab aktsenti valge värv. Ära vaata ka mööda hõbedastest kummikutest (nr.1), mis garanteerivad kandjale tähelepanu! Need, kes eelistavad tagasihoidlikumaid kummikuid, milles on ometi stiilne joon, võivad valida rohelise ja musta Color Block (nr. 3) kollektsiooni. Hunterid tehtud looduslikust kummist ja neid kandes saab jalg ideaalselt hingata. Kummikud pole enam pelgalt vihmasaapad, vaid elegantsed ja ustavad kaaslased, milles kõndida läbi saju. 

Kuidas võita?

Selleks tuleb sul olla Stellariumi fänn Facebookis, liituda saad SIIN.

Kirjuta selle postituse alla, millist paari kummikuid sa soovid ja mis on sinu jala number! Selleks, et see loos jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis/instagramis. 

 Mängus osalevad vaid need, kes mängu kindlasti sheerivad. Võitja teatame 5. juunil! Soovin kõigile head loosiõnne!

Tähelepanu! Mäng on lõppenud! Võitja on Kadri Pekko! Palun võta Stellariumiga ühendust info@stellarium.ee

Kui sa täna ei võitnud, ära heida meelt. See pole viimane loos, kui jagame ära paari kummikuid ja suvel tuleb kindlasti loos, kus sul on võimalus võita kauneid kingi! Seniks kiika Stellariumi parfüümiloosi, mille leiad SIIT ja võimalust võita 150 euro eest Dr. Hauschka kosmeetikat, loosi leiad SIIT.  
SHARE:

211 comments

 1. Kõikide bligide kõige ägedam giveaway läbi aegade! :) Mina võtaksin kummikud nr 5, sest need oleksid üliäge täiendus mu sama punasele mantlile. Aga need tumelillad (nr 2) on samuti niiiii kihvtid :) Kummikud võtaksin suuruses 39.

  ReplyDelete
 2. Nr 5, punased. Suurus 39

  ReplyDelete
 3. See on Eesti blogide kõige ägedam giveaway ever! OMG! Minu valik oleks nr. 4 ja jalanumber on 38. Hoian pöidlad pihus!

  ReplyDelete
 4. Nr.2 lillad kummikud nr. 37

  ReplyDelete
 5. Sooviksin lillasid nr 2 suurus 38, palun. :-)

  ReplyDelete
 6. Lemmikud on hõbedased kummikud, nendest ei anna lihtsalt mööda vaata. Omapärased ja samas väga seksikad.
  Ma paneks hea meelega need hõbedased kummikud jalga, aga kuna minu jalanumber on 44, siis nii suurt numbrit neid kindlasti pole. Võidu puhul kingiksin need suurepärased kummikud omale kallile emale, kelle jalanumber on 40.

  ReplyDelete
 7. Mulle meeldivad punased kummikud nr 5,suurus 38
  Tiina Saareoja
  tiinasaareoja@gmail.com

  ReplyDelete
 8. Mulle meeldivad punased kummikud nr 5,suurus 38
  Tiina Saareoja
  tiinasaareoja@gmail.com

  ReplyDelete
 9. Mulle meeldivad punased kummikud nr 5,suurus 38
  Tiina Saareoja
  tiinasaareoja@gmail.com

  ReplyDelete
 10. Mulle meeldivad punased kummikud nr 5,suurus 38
  Tiina Saareoja
  tiinasaareoja@gmail.com

  ReplyDelete
 11. Mulle meeldivad punased kummikud nr 5,suurus 38
  Tiina Saareoja
  tiinasaareoja@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Punased kummikud on LEMMIKUD! Nr 38/39
  bret1500@gmail.com

  ReplyDelete
 13. Uujee, lõpuks! Olen nii kaua su Huntereid kadestanud!
  Valiksin paari number kaks ning suurus on 38-39.
  Sheerisin Twitteris.
  Piia

  ReplyDelete
 14. Palun nr 3 ja suurus 38.
  Katrin Kukk
  kati.kukk@hotmail.com

  ReplyDelete
 15. Nr 2 ja suurus 39-40

  ReplyDelete
 16. Nr4- klassikaline musta-valge kombo sobib kõigega ;)

  ReplyDelete
 17. Thank you for the chance! I saw the giveaway notification on Instagram :) I already follow you on Facebook as Elena Rudaya, and I shared the giveaway as well - https://www.facebook.com/e.rudaya/posts/914093681963239
  I would love silver boots (#1), my size is EU38 or UK5.
  Thanks again!

  ReplyDelete
 18. Tulin voodist välja endale sinepipulbriga kuuma jalavanni tegema - ja kuni mõjub, vaatan -- selline pakkumine. Jalad said märjaks, sest polnud kummikuid.Ilusad ja elegantsed kõik, kuid peab arvestama, et ise ei tahaks välja paista - vanem tädi nagu olen.Lapsepõlvest meenub, et mul oli punane vihmamantel, aga kukk enne õuele ei lasknud, kui selle põõsa alla peitsin :D .Ja hõbedased - siis näidataks näpuga. Maal tuleb pigem nähtamatu olla, et mitte erineda. Linnas on vastupidi - vaadatakse ja proovitakse jäljendada.Pika jutu peale roheline- must (nr.3), suurus 41 - oleksin tänulik :)

  ReplyDelete
 19. Nr 4, suurus 38 ning jagatud fb-s!

  ReplyDelete
 20. Number 2 for me EU 39/40. I'd try and get away with wearing them at work, particularly with all the flash flooding that's been happening in my part of Australia! Always wanted a pair *fingers crossed!!! - @pixelhazard

  ReplyDelete
 21. Oi, jõudsingi ära oodata :) Kui fantastiline giveaway :D
  Olen imetlenud koguaeg Sinu Huntereid ja Sinu oskust neid sundimatult praktiliselt iga outfiti juures suurepäraselt välja kanda :) Aegajalt on kummitanud ennastki mõte soetada omale selliseid kaunitare, aga ma pole olnud lõpuni kindel, et suudaksin nad nii säravalt oma riietuse juurde sobitada.
  Elaksin siis ohtlikult ja usun, et nr 2 kuninglikult lillad nr 39 (kusagilt jäi meelde, et soovitasid neid nr avaramad võtta, siis äkki oleks 40) tahaksid tulla mu stiili värskendama :)

  ReplyDelete
 22. Nr. 5 punased ja suurus nr 38
  Ingatael@gmail.com

  ReplyDelete
 23. Nr 2 suurus 39
  Maret Vender
  Maret.piunov@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Kallile naisele suurus 37 ja valik nr 5. Väga vinge ja lahe loos!

  ReplyDelete
 25. Kallile naisele imekaunid nr 5 ja suuruses 37. Ülilahe loos :) Sheerin

  ReplyDelete
 26. suurus nr 36 ja kummikud nr 4.

  ReplyDelete
 27. Mina läheks rõõmuga vihmastele ilmadele vastu nr. 4 kummaritega :) Jalanumber on mul 41 enamustel jalanõudel, harva ka 40 ja spordijalanõudel 42.

  ReplyDelete
 28. Ma jumaldan kummikud nr2, suurus 40:)

  ReplyDelete
 29. Nii tore üllatus :) Ma just paar päeva tagasi vaatasin internetis ringi, kust neid tellida saaks.

  Mina sooviksin nr 2 ja suurus 41
  Kai Kell
  kaikell443@gmail.com

  ReplyDelete
 30. Meeldivad must-valged nr 4, suurus 38

  ReplyDelete
 31. Punased kummikud on üle prahi ;) Aga praktilisuse eesmärgil valiksin siiski mustad Hunterid ;) s.38

  Karit Roolaan
  maiasmokk21@hotmail.com

  ReplyDelete
 32. Eesti kliimas on kummikud küll täiesti asendamatud, ise valiksin must-valged nr 4 ja suurus 38 :)

  ReplyDelete
 33. Punased kummarid nr.39 on lemmikud!!!

  ReplyDelete
 34. Need on super kvaliteetsed, mugavad ja kihvtid kummikud :)
  Võidu korral ma endale neid ei tahakski, kuna mul juba olemas, aga kui loosiõnn naeratab, siis kingiksin need edasi oma kaksikõele, et ka tema saaks nende ülicoolide kummaritega uhkeldada :)
  Valiksin punased, suurus 38.

  ReplyDelete
 35. Tere, mina sooviksin tumelillasid number 41. Tänan tähelepanu eest :-)

  ReplyDelete
 36. Nr 4 ja suurus 39. Niii-niiii ägedad kummikud! :)

  ReplyDelete
 37. Mulle meeldiksid kummikud nr 4, suurus 36/37, sest neid saab tõesti kanda iga outfitiga nii et silm säramas :)

  ReplyDelete
 38. Valiksin number 4 ja suurus 28 :)

  ReplyDelete
 39. Number 4 ja suurus 40 :) Jään lootma õnnele!

  ReplyDelete
 40. Nr.1 hõbedased on ülinunnud ja nr.42 suurus oleks mulle sobiv :)
  Väga lahe giveaway!

  ReplyDelete
 41. Nr. 2 (tumelillad) ja suurus 39.

  ReplyDelete
 42. Hõbedased nr 39 Hunteri bootsid oleksid ideaalne täiendus minu garderoobile :)

  On the related topic, kuidas sa oma Huntereid ilusana hoiad? Kas kasutad Hunteri Rubber Bufferit või on sul mõni oma trikk?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea Kanni, sellest tuleb eraldi postitus, sest kodus on saanud palju nalja sellega, kuidas ma väikeses vannis oma kummikuid vannitan ja mis kõik pärast seda järgneb. Parim relv on aga jah Hunter Rubber Buffer :)

   Delete
 43. Niiiii äge!
  Nr.2 - tumelillad ja suurus 38 :)

  ReplyDelete
 44. Jagatud! Nr 4, suurus 39, naisele kingiks!

  Maksim Orlov
  nemaksula@mail.ru

  ReplyDelete
 45. Ammuilma igatsen endale Hunter'eid. Valiksin kummikud nr 2 ja suuruses 39.
  Palun loosiõnn naerata nüüd mulle :)
  karini88@yahoo.com

  ReplyDelete
 46. nr 2 suurus 37
  piret.pekkonen@mail.ee

  ReplyDelete
 47. Imeline loosimine!

  Nr 2 ja 37 :)

  Aitäh, aitäh, aitäh!

  ReplyDelete
 48. Number 1 hõbedased Hunterid meeldivad enim!!! :) Jalanumber on 40 ja jagasin infot oma Facebooki seinal.

  pilleteller@hotmail.com

  ReplyDelete
 49. Paar number 5 võitis kohe kindlasti südame! Jalanumber on 40 ning jagasin Facebookis :)

  Tuuliki Maal
  tuulikimaal@hotmail.com

  ReplyDelete
 50. Mulle meeldivad kummikud nr.2 - suurus 37.

  ReplyDelete
 51. Mulle meeldivad punased, nr.5 ja suurus 41

  ReplyDelete
 52. Nr.5 kummikupaar jalanumbrile 38 palun. Aitäh! :)

  ReplyDelete
 53. Jagatud! Nr 4, suurus 39
  Lusine Orlova
  lusine.ttk@gmail.com

  ReplyDelete
 54. Jagatud! Nr 4 ja suurus 39 :)

  FB: Enuri Lillmaa

  ReplyDelete
 55. Nr. 2 kummikud palun suuruses 40 :) Tänud!

  ReplyDelete
 56. ooooooooooo! nr 4 ja 3 vahel läheb rebimiseks, aga valin ikkagi nr 3 suuruses 39 :)

  ReplyDelete
 57. Oppaaa! Valin klassikalise no. 3 suurus 39.

  ReplyDelete
 58. Hunterid on suurepärased Eesti ilmadega!Endale meeldivad tumelillad(nr2)suuruse pidi valima üks nr suuremad ehk siis nr 38.

  ReplyDelete
 59. Minule meeldivad punased kummikud nr.5 suurus 38
  Signe Sillamägi
  signe72@gmail.com

  ReplyDelete
 60. Kummikud nr 2 suuruses 40.
  mariann.ploompuu@gmail.com.
  Jagasin ka postitust.

  ReplyDelete
 61. nr 4 suurus 40

  ReplyDelete
 62. The purple ones in size 40 want/need to be with me.

  ReplyDelete
 63. Jahin kummikuid: lillad nr 2, 39 jalanr.
  kaie.allik@gmail.comm

  ReplyDelete
 64. Hea õnne korral soovin paari nr 2 (lillad) ja suurus 41. Jagatud facebookis.
  janetoome1@gmail.com

  ReplyDelete
 65. nr.2 suurus 39 merike.parsikivi@kliinikum.ee

  ReplyDelete
 66. Jagatud, nii blogis kui ka faceboogis.
  Nr2 ja nr 5 on kõige lemmikumad võidukorral võtaksin nr 5 suurus 40

  ReplyDelete
 67. Jagatud nii Faceboogis kui ka blogis
  Lemmikumad on nr 5 , suurus 40
  kadi.nurs@gmail.com

  ReplyDelete
 68. nr 2, suurus 37.
  Jagasin blogi FB lehel: https://www.facebook.com/beauty.from.liz/posts/1134873753205904
  beutyfromliz@gmail.com

  ReplyDelete
 69. Minu meelest on üleprahi kihvtid Nightfall kummarid ehk nr 4. Olen ka ise varem Huntereid nende kodulehel piilumas käinud, kuid mingil põhjusel avastasin need nüüd alles Sinu blogi kaudu. Suurus oleks 42.

  ReplyDelete
 70. Otsisin pikka aega tibukollaseid kummareid, kuid ei leinud mitte kuskilt :( Ning jätsin siis kummikujahi tulevikku ootama. Nüüd aga seda giveaway'd nähes läksin pöördesse. Nendest valiksin kindlasti nr. 4 sest tundub, et need sobiksid enam-vähem kõigi rõivastega kokku :) Jala nr. 40/41. // Jagasin facebookis loosi ka :P

  ReplyDelete
 71. Kummikud nr 2 on minu lemmikud, hea õnne korral võtaksin need suuruses 39. Jagasin loosi Facebookis! :)

  ReplyDelete
 72. Minu lemmikud on nr 2 ja suurus oleks 39. Jagatud Facebookis.

  ReplyDelete
 73. I'd love to be seen wearing a beautiful bright red pair in size 9 (Australian)

  ReplyDelete
 74. I like feeling special - so I choose wellies number 5! And my special foot size is 40/41. Let's break a leg! :)
  Rebaneingrid@gmail.com

  ReplyDelete
 75. Ilusad tumelillad nr.2
  Suurusega 40,5 või 41

  ReplyDelete
 76. Meeldivad kummikud nr 2 ja suurus 38. Jagasin facebookis.

  ReplyDelete
 77. I love dark purple Original Aubergine wellies :) And my shoe size is 39.
  I shared here: https://www.facebook.com/pmrkoci/posts/701571176620104

  Thank you for this awesome giveaway!
  wannabedaae@gmail.com

  ReplyDelete
 78. Kummikud nr 5, punased, suurus 37 , minu lemmikud!! :)

  katu@lux.ee

  ReplyDelete
 79. Accidentally commented on the Google account of my husband (Michael van G.), this is mine.
  Number 2, size 36

  ReplyDelete
 80. Number 2, size 41.
  FB share: https://www.facebook.com/tea.sainovic/posts/10153266514686306
  E-mail: tea.sainovic@gmail.com

  ReplyDelete
 81. Nr. 2, please :) Size: 37
  shared on Facebook as Imenka Doe

  ReplyDelete
 82. Lillad nr 2 kummikud oleks super ägedad! Lilla on lemmik värv :) Suurus 40

  dooleys86@gmail.com
  Marta

  ReplyDelete
 83. Nr.1 hõbedased 36 :)
  k2ty88@gmail.com

  ReplyDelete
 84. Number 5 :) armastus esimest silmapilgust

  ReplyDelete
 85. Mina sooviksin endale nr 5 kummikuid, kuna need on kõige silmapaistvamad ja khuulimad. Minu jalanumber on 37. Meiliaadress: katri.kago@gmail.com

  ReplyDelete
 86. number 2 kummikud ja suurus 38 :)

  ReplyDelete
 87. meiliaadress helen_turmann@hotmail.com. Igaksjuhuks uuesti, kummikud nr 2 ja suurus 28

  ReplyDelete
 88. Nr. 5 oleks super ja suurus 37

  ReplyDelete
 89. Thanks for the fantastic giveaway. I would love number 3 in a size 38 please. I have also shared on Facebook (Kirsty Fox) and Twitter (@bloomingfox)

  kirstyjfox@yahoo.com

  ReplyDelete
 90. Minu lemmikud on nr. 4 ja suurus 40. ;)

  ReplyDelete
 91. Hah, arvestades seda, et ma pean iga ilmaga oma koeraga jalutamas käima, läheb mul aastaga üks paar kummikuid kindlasti. Ma ei tea mis, aga vasaku jala kummik on see, mis alati esimesena vett läbi laskma hakkab. Hunterid võiksid ehk kauem vastu pidada :)

  ReplyDelete
 92. Nr: 5, size 40, (twitted, g+), espada_mg@yahoo.com

  ReplyDelete
 93. Number 2 :) EU size 39
  liked and shared on Facebook

  ReplyDelete
 94. wellies 5.. Number size 38 (european).. Shared: (facebook and twitter)

  ReplyDelete
 95. No. 3 are my favorite! :) My size is 38

  ReplyDelete
 96. Oi kuidas olen alati vaadanud neid kummikuid! nr 4, suurus 40 :)

  ReplyDelete
 97. I love the red wellies (no. 5), my size is euro 36
  shared: https://www.facebook.com/nikolina.vukelic.165/posts/10153360842396450

  ReplyDelete
 98. Nr. 2, size 37,
  shared https://www.facebook.com/sa.ki.7505/posts/1829891477236712

  ReplyDelete
 99. Red wellies size 39, shared on FB.

  ReplyDelete
 100. No. 2, size 37
  https://www.facebook.com/bianca.rogoveanu/posts/848384105240725?pnref=story

  ReplyDelete
 101. I like No. 5 the Red ones in size 36 I followed on FB---Suzanne Giroux I also shared on FB https://www.facebook.com/suzannegiroux/posts/10152731034767827

  ReplyDelete
 102. No. 2, size 39
  https://www.facebook.com/andreea.cristi.94/posts/377946015732424

  ReplyDelete
 103. This is so wonderful of you, I've dreamed of owning a pair of Hunter boots for so long! I think that a mix of traditional style and a pop of color us important so my favorites are #5, the red ones. I adore the tie detailing! I've shared on Facebook as Raine Dawson, tweeted @buzzyngabe, G+1shared as Kim A., and pinned as Jo! Thank you again, my contact email is: buzzyngabe at yahoo dot com

  ReplyDelete
 104. I like the number 3 green ones in size 8.5 US. Thanks for the chance.

  ReplyDelete
 105. I love the number 3. It looks cool! Size 38, thank you!

  ReplyDelete
 106. I love #2 and I'm a size 8 US

  ReplyDelete
 107. Meeldivad 5 ja nt 40 kajaneeteder@hotmail.com

  ReplyDelete
 108. Number 4 on nii tuus ja olen neid ikka kodukal nillimas käinud.
  Suuruseks oleks 7, Twitteris täitsa sheeritud kah :)

  ReplyDelete
 109. Nr 3 ja suurus 37
  eevamaarja.raamat@gmail.com

  ReplyDelete
 110. Nr.1 suurus 39 Aivi K

  ReplyDelete
 111. Nr 5 punased ja jalg nr 39- see mudel sobiks ideaalselt kokku mu auto värviga, väikeste laste emana oleks kummikud mul igapäevases kasutuses kindlasti, ja no väike edevusenoot ei teeks ju kah paha! ;) Hunteri fänn olen ka, aga ainsad, mida olen senimaani omanud, on mulle 2 numbrit suured rohelised klassikalised, ostetud 5 euroga Paavli kaltsukast- mis sest, et natuke suured olid, ostsin ikkagi ära ja aiatöödel on nad no super asendamatud olnud juba mitu head aastat :)

  annika.partel@yahoo.com

  ReplyDelete
 112. nr.2, suurus 37
  merlin.heletaht@mail.ee

  ReplyDelete
 113. Lemmikud on nr.5 suurus 39/40

  ReplyDelete
 114. Kindlasti nr 5, sest need ülilahedad. Jalanr 42

  ReplyDelete
 115. Nr 4 ja suurus 40 (uk size 7) Hunterid mu lemmikud!!! Never enough!!

  ReplyDelete
 116. Oooh. Ma juba ammu piilun Hunteri kummikuid. Numbri all 4 eputavad minu lemmikud! Väga hästi passiks suurus 39 jalga. (josephiiine@gmail.com)

  ReplyDelete
 117. Ammu olen Huntereid imetlenud ja endale salamisi ühte paari soovinud. Minu lemmikud on kõik:)
  Kui valida siis nr 3 ja suurus 40/41.
  FB-s sheeritud.

  ReplyDelete
 118. Klaperjaht ja veel lisaks 2 etappi offroadi mudas on veel ees sel suvel, seega pikasäärega kummikud peab nii või naa leidma juuni lõpuks hiljemalt, seega proovime. Need nr 5 punased oleks ülisefid, suuruseks oleks 40, villasesoki ruumi peab kummikus alati olema!
  (katiluht@gmail.com)

  ReplyDelete
 119. Nr 5 ja suurus 39

  ReplyDelete
 120. Oh, yes please! Nr.1, hõbedased kummikud, suurus 40.

  ReplyDelete
 121. Hunterid number nelja all oleks väga minu maitse! 41 sobib hästi

  ReplyDelete
 122. Paar nr. 2 ja suurus 37 oleks ideaalsed!
  Jagasin Facebookis!

  ReplyDelete
 123. Nr 2 ning 40 suurus sobiks mulle nagu valatult :9 Tagasihoidlikult värvilised ja šikid:).

  ReplyDelete
 124. I've been in love with N° 2 for so long, that it's almost feels like a wish come true. In 9 US size, please. And thank you so much for doing this giveaway!

  ReplyDelete
 125. Oi kui raske valik aga ise kannaksin välja ehk saapaid number 5. Jalanumber on nagu keskmisel eestlasel ikka, 38.
  Igaks juhuks meiliaadress kah siia lõppu merilitull@gmail.com

  ReplyDelete
 126. Hi! I’d love the purple boots, size 37. Shared on twitter! https://twitter.com/ABilingualBaby/status/602336319222710272 Thank you for this fabulous giveaway!
  Marta G
  A Bilingual Baby blog

  ReplyDelete
 127. no. 5
  size. 39
  FB : Billano Kawaii
  billano_kawaii@yahoo.com

  ReplyDelete
 128. done. Number 4.
  size 37eu.
  email debogive@gmail.com
  https://www.facebook.com/deborah.petrillo.16/posts/1674129599475877?pnref=story

  ReplyDelete
 129. I love number 2
  Why....... basic flat black goes with everything :)
  FB like - Doreen Lamoureux
  Shared on facebook...... https://www.facebook.com/doreen.lamoureux/posts/923502207672579
  dorcontest at gmail dot com
  Thanks so much

  ReplyDelete
 130. N 4 size 36
  stefy ste
  abellaa@virgilio.it

  ReplyDelete
 131. OMG!!
  Nr 2!!
  Size EU 40
  Shared on Twitter:
  https://mobile.twitter.com/Pepirios/status/602457996333985793
  Thanks for the opportunity
  Paulina Rios

  ReplyDelete
 132. liked and shared
  #2 size 6 (us)
  brendawitherspoon at hotmail dot com <3 xo

  ReplyDelete
 133. Lemmikud alati lillad, seega nr.2 ja suurus 37.

  ReplyDelete
 134. Wellies: #5
  Size: 36
  FB: Jc Loh
  Shared Link: https://www.facebook.com/jc.loh.7/posts/839642096112458?pnref=story
  Email: yumihamano@gmail.com

  ReplyDelete
 135. Replies
  1. PS I shared on twitter! https://twitter.com/vivalameaganx3/status/603423516755558401

   Delete
 136. I love #2 because black goes with everything!! I'm size US 7!

  ReplyDelete
 137. Number 5 size 37
  Shared on twitter https://twitter.com/sincerelyannet/status/603812665220308992

  ReplyDelete
 138. Jagasin Facebookis. Minu soov oleks nr. 4 ja olen nr.37.

  ReplyDelete
 139. no: 3 , size: 36, uk 3

  shared via twitter: https://twitter.com/PlaygroundLoove/status/603949742125674496

  ReplyDelete
 140. I like the red number 5. I wear US 11 or 44 I think!?

  ReplyDelete
 141. I love number 1 :) I am a size 6. email is perezashley60@hotmail.com

  shared on twitter- breeluvsshoppin

  ReplyDelete
 142. https://twitter.com/breeluvsshoppin/status/604116222247079938

  ReplyDelete
 143. I love the #1 the Silver in size 7.5 US which is a 38 EU I shared everywhere I could Facebook Tumblr Twitter Google and follow on Instagram~ gandastevens, Facebook~Angie Stevens, Google~ Angela Stevens and Blog Lovin~Angie Stevens

  ReplyDelete
 144. I love green and black Color Block (no. 3).
  Size 38 EU (7.5 US).
  FB: Mary María
  Shared: https://www.facebook.com/marymariayo/posts/463317993826202
  sitacroft@yahoo.es

  Thanks!!

  ReplyDelete
 145. What a great giveaway! I love anyhing red so number 5 for me please! I wear a UK size 7 (EU 42). Facebook share URL: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1105442222816045&set=a.733542170006054.1073741827.100000508323618&type=1&theater

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shared on Pinterest, Twitter, Tumblr, Google Plus etc as well!

   Delete
 146. I'd like Nr. 2, and my size is 45-47
  FB Share:
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=817133895002995&id=100001191773667&pnref=story

  ReplyDelete
 147. I like #3 size US size 8 (EU 38)

  https://twitter.com/couponingkelly/status/604408532507713536

  ReplyDelete
 148. I love number 1 for my wife size 10 medium. thankyou, ken pohl19@comcast.net

  ReplyDelete
 149. Great giveaway, thanks!
  Liked Stellarium on Facebook as Irina Dubinskaya-Gnatiuk
  I like pair #2, size: 40
  Sahred: https://twitter.com/IrinaZhoze/status/604448769225146368
  Email: marfusha1976@gmail.com

  ReplyDelete
 150. I'm kind of torn between no.1 and no.5(I'm a size EU 39, US 8). I shared the giveaway on twitter:

  https://twitter.com/AnulNevar/status/604448660894576640

  ReplyDelete
 151. im a facebook fan- Courtney bella

  thanks for the chance! xoxoxo i'm a size 7 1/2

  vanitizebaby@yahoo.com

  ReplyDelete
 152. Shared! Loving the silver wellies, my shoe size is 37.5 EU. <3 Thanks for being generous loveeee xx
  (Email is itserina@me.com)

  ReplyDelete
 153. Nr.4 lillad kummikud nr. 38
  FB-Elena Pikulina
  Shared: https://twitter.com/EPikulina/status/604547746138320896

  ReplyDelete
 154. I love number 2 size 38
  I like your facebook Loris Ayoub
  shared on fb
  https://www.facebook.com/rafucholoro/posts/10153397781850820

  my mail lorisayoub@gmail.com

  ReplyDelete
 155. Number 5 ja suurus 39 :)

  Jagasin twitteris: https://twitter.com/Angsuuu/status/604714748312174592

  ReplyDelete
 156. Number 2, european 38 :)

  ReplyDelete
 157. Number 2 and in size 11 - Canadian sizes.

  ReplyDelete
 158. Number 5 - European 38
  plastigffantastig@gmail.com
  shared on facebook

  ReplyDelete
 159. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 160. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 161. size 38, number 2 :D

  ReplyDelete
 162. I'm a facebook fan - Chelsea Vivier
  Love the Black boots Choice #2!
  Second choice is the Black/Green #3!
  Canadian Size 6

  Thank you!

  ReplyDelete
 163. Great giveaway!! :D

  I like the Nº 2, size 38.

  Shared this giveaway on Facebook. The link is: https://www.facebook.com/diana.sanabriaforcado/posts/10206627536548120?pnref=story

  My name is: Diana Sanabria
  e-mail: digisafo90@yahoo.es

  Kisses beauty!

  ReplyDelete
 164. I love the Women's RHS Tall Rain boot in a size 10

  tweetyscute at yahoo

  shared on twiiter, google +

  ReplyDelete
 165. Thank you for the chance!
  Number 5 - European 42
  mitricsanja.narcisa@yahoo.com
  Shared on facebook - Sanja Mitric

  ReplyDelete
 166. I choose all boots. This boots increased my life style. Love these boots. Especially 4 no boots is more suitable for my style. I visit always best work boots for men and women to buy my favorite boots. you can visit this site and buy your favorite boots.

  ReplyDelete
 167. n. 5, size 38 eu. Thanks for the give!
  https://www.facebook.com/vanda.prete/posts/10205734996486027
  https://twitter.com/wamaeed/status/605412750324572160

  ReplyDelete
 168. I like number 2, and I'm a size 8
  https://twitter.com/kimtiu37/status/605729914852098049

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig