Sunday, May 10, 2015

Happy birthday, cover girl!




The Estonian supermodel Karmen Pedaru celebrates her birthday today. The girl from Kehra turns 25 on 10 May. It's also the day ten years passes from the day when the charismatic owner of MJ-Models agency Marit Jõgger met Karmen in the dressing room of Drama Theater and asked: "Are you interested in becoming a top model?" 

In less than a year, Karmen made it from the dressing room at Drama Theater to introducing Emporio Armani's spring collection in Milan, to opening the Dries Van Noten and Yves Saint Laurent shows in Paris, to introducing Chanel, Givenchy, and Valentino couture fashion, decorating both French and Italian Vogue's and participating New York, London, and Milano Fashion Weeks before the Paris Fashion Week - altogether over fifty fashion shows. Karmen's success is a mixture of her good personality and perseverance, Margit Jõgger's smart tactics, and there has to be some luck in it as well. Today Karmen is celebrating her birthday at home in Rome with her husband  Riccardo Ruini and close ones. For her, the most important is good atmosphere and good company. What's the most memorable present Karmen has got for her birthday? "My husband let an artist do a painting where I'm with my mother!" Stellarium made a collage of different front covers where the supermodel has posed throughout the years, for Karmen's birthday. Happy birthday, cover girl!




Eestist pärit supermodell Karmen Pedaru tähistab täna oma sünnipäeva. 10. mail sündinud Kehra tüdruk saab 25aastaseks. Ühtlasi möödub tänavu kümme aastat päevast, mil karismaatiline MJ-Models modelliagentuuri omanik Margit Jõgger Karmenit esmakordselt Draamateatri garderoobis kohtas ja küsis: "Kas oled huvitatud tippmodelliks saamisest?" 

Vähem kui aastaga jõudis Karmen Draamateatri garderoobist tutvustama Milanos Emporio Armani kevadmoodi, avama Pariisis Dries Van Noteni ja Yves Saint Laurenti šõud, tutvustama Chaneli, Givenchy ja Valentino couture-moodi, kaunistama nii Prantsuse kui Itaalia Vogue’i ning osalema enne Pariisi moenädalat New Yorgi, Londoni ja Milano samalaadsel suurüritusel kokku viiekümnes moeetenduses. Kõik muu on juba ajalugu. Karmeni edu on segu tema heast iseloomust ja visadusest, Margit Jõggeri targast taktikast ning kindlasti peab olema ka õnne. Kuidas möödub täna Karmeni tähtis päev? Ta ütles Stellariumile, et peab sünnipäeva oma kodus Roomas koos abikaasa Riccardo Ruiniga ja lähedaste sõpradega. Tema jaoks on kõige tähtsam mõnus atmosfäär ja tore seltskond. Kuid mis on olnud kõige meeldejäävam kingitus, mille Karmen on sünnipäevaks saanud?  "Mu abikaasa lasi kunstnikul teha maali, kus olen koos oma emaga!" meenutab supermodell. Stellarium tegi Karmeni sünnipäeva puhul kollaaži erinevatest esikaantest, kus ta on läbi aegade poseerinud. Palju õnne, kaanetüdruk!
SHARE:

4 comments

 1. Ainult 25aastane ja nii palju jõudnud. Mulle avaldas tema puhul muljet, kui kuskil kunagi kirjutati, et teda ei lastud mingisse tipp-restorani sisse, sest kohti polnud ja ta lahkus tagasihoidlikult. Sellised asjad jäävad meelde.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, see on tavaline, et need, kes on maailmas palju saavutanud, suudavad igas olukorras viisakaks jääda, seevastu osad kohalikud konnatiigi kuulsused suudavad ikka üllatada ... Reporterina tean liigagi hästi, millest kirjutan.

   Delete
 2. Karismaatiline, edukas, energiline noor inimene ja kaunis naine. Armas, et meeldejäävaim kingitus on tema jaoks maal, kus on koos emaga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Karmeni puhul vaatan fotodel alati tema silmi. Lahked, soojad ja heatahtlikud. Eks silmad olegi hingepeegel :)

   Delete

Blogger Template Created by pipdig