Friday, July 25, 2014

Girl Friday: How to Accept Yourself?

Ma ei ole kunagi olnud suur rannapiiga, kes hommikul mere ääres kõhu paljaks võtab ja rannaliival õhtuni pikutab. Üheks põhjuseks on see, et ükskõik kui palju ma päikese käes ka pole, ma ei päevitu. Ma ei lähe punaseks, ma ei lähe pruuniks... Ma võin päikese käes olla tunde ja tunde, kuid mitte midagi ei muutu. Ma kutrtsin seda kord nahaarstile, kes ütles: "Jah, teil ongi selline nahk. Parem leppige sellega!"

No mis ma oskan kosta? Viimasel ajal olen iseendaga leppinud ja lõpetanud lõputu isepruunistuva kreemi kasutamise. Kui olen valge nahaga, siis olen valge. Suur kunst on iseendaga leppida. Leppida sellisena nagu oled. Sellegipoolest üritan ma suvel mõned korrad rannas käia. Ma elasin kümmekond aastat mere ääres. Täpsemalt on meie majast liivarand ja meri täpselt üle tee. Ja just see on paik, kuhu lähen alati tagasi. Hiljuti tegime meie kodusel rannal mõned suvised kaadrid. Hea neid talvel vaadata. Muidu ei usukski, et meil nii soe oli...


Outfit details:

Skirt & blouse: Odille
Shoes: Ju Ju
Bag: Raph Lauren
Bottle: EQUA by Anna Elisabeth
Bracelet: Carolina Herrera
Earrings: Pi-Ret Jewelry "Maya On The Moon"

I have never been a beach chick who would expose her belly in the morning by the sea and loiter there until the sunset. One reason is that no matter how long I lay in the sun, I do not tan. I do not go red, I do not go brown... I can linger in the sun for hours on end - nothing changes. I once complained about it to my dermatologist, who said that, yeah, that's the kind of skin you have! 

Well, what can I say? Lately, I've come to terms with myself and I’ve quit on using self-tanning lotions. If I have white skin, then I'm white. It’s a form of art - to accept yourself. As you are. Nonetheless, I'm striving to go to the beach a couple of times during every summer. For ten years, I’ve lived by the sea. Specifically, the sea was across the road from my house. And this is the place I always go back to. Recently, we shot some spirited pictures at our home by the sea, in the garden of the sea-side house, on the beach we call our own.   

FOTOD: Ester Vaitmaa

SHARE:

Wednesday, July 23, 2014

Sea Of Shoes

Jah, kingad on minu nõrkus. Meeldib see minu rahakotile või mitte. Kui ma netipoodides ringi surfan, laon ostukorvi tosin lemmikpaari ja lõpuks valin nendest endale kõige meelepärasemad. Siis jään pikisilmi pakki ootama. Igaüks, kes on endale netipoest midagi tellinud, teab seda mõnusat elevust, mis saadab neil päevil, kui pakk on sinu poole teel. Minul on juulikuus olnud tõelised jõulud, sest premeerisin ennast mitme uue kingapaariga. 

Ma ei ole nii rikas, et osta odavaid asju - see lause on tõeline klišee, kuid tõsi, mis tõsi. Kingi ja käekotte valides olen enda jaoks enamasti välistanud kiirmoeketid ja valinud ülimalt kvaliteetsed kaubamärgid. Mulle meeldib vahel oma garderoobis ringi vaadates hoida käes kingi, mis on mul olnud kümmekond aastat või veelgi kauem. Nad on mind aastaid teeninud, mina olen nende eest hoolitsenud ja näib, et kõnnime koos läbi aastakümnete. Seega pole ka minu seekordne galerii sugugi kallis, sest kui kingapaari eest välja käidud summa aastate peale ära jagada, muutub see naeruväärselt väikeseks. Sellest valikust soetasin endale kaks paari kingi. Kes arvab ära, millised kuller neil päevil mulle koju toob?
3. Vicini sandal
4. Dr.MartensYasmin Heeled sandal
5. Rupert Sanderson
6. Sebastian sandals
7. Agnona sandals
8. Kenzo sandals
9. Vivienne Westwood Anglomania + Melissa
10. Camilla Skovgaard sandals

Shoes! Yes, they are my weakness, whether my purse likes it or not I can’t change it. Surfing in online shops I usually put a dozen favourite pairs into my shopping basket and then choose one or two most favourite pairs at the end. And then I wait, and wait… impatiently. Anybody who has ever ordered anything online knows the excitement that fills your days waiting while your package is on its way. 

This July has been like Christmas for me as I rewarded myself with a couple of new pairs of shoes. This July has been like Christmas for me as I rewarded myself with a couple of new pairs of shoes. I am not rich enough to buy cheap things – it is a cliche, but very true. When I am choosing shoes and handbags I have excluded chain stores, as the products usually are not meant to be long lasting. When looking around in my walk-in wardrobe I like to hold a pair of shoes that I have had for ten or more years. They have served me for years, I have taken care of them, and it seems that we are walking together through the decades. Today’s gallery is not expensive, if you divide the money by the years - it looks ridiculously cheap. From this choice I got 2 pairs. Guess which ones the courier will bring to my door this week?

SHARE:

Monday, July 21, 2014

Back in Business

Eelmisel suvel oli mu tütre kõige suurem soov minna koos perega lõbustusparki. Mõnel nädalavahetusel sadas vihma, siis tulid tööasjad kannule, seejärel oli tütar laagris ... Siis kukkus mulle sülle ahvatlev pakkumine kirjutada minisarja "A&B". Kes ikka loobuks vaimustavast võimalusest töötada koos Mari-Liis Lille, Ülle Lichtfeldti ja Jan Uuspõlluga? Seejärel hakkasin toimetama telesaadet, lisaks tegin oma päevatööd ja loomulikult jätkasin blogimist.

Lõpuks jõudis kätte see kauaoodatud päev, mil seadsime rõõmsalt sammud lõbustusparki. Jõudsime kohale päeval, kui lõbustusparki pakiti kokku ja nende tegevus oli Tallinnas lõppenud... Sel hetkel lubasin, et ma ei võta enam kunagi endale nii palju tööd! Tänavu suvel võtsin ka blogiga esmakordselt kahe nädalase pausi. Tänasest olen tagasi ja jagan sulle oma sündmuseid puhkusest. Oleme veetnud imelisi päevi sõprade juures, istunud keskööni aias, käinud ujumas ja võtnud Eestimaa suvest kõik, mis võtta annab. Mina ostsin endale uue, valge raamiga jalgratta, kellele panin nimeks Hercule Poirot. Igal võimalusel põikan jalgrattaga hommikul Nõmme turule, kust ostan kukeseeni, mureleid ja mustikaid. Olen katsetanud paari uut suviste marjadega kooki, kuid näib, et meie pere suurim lemmik on siiski valge šokolaadiga maasikatort, mille retsepti jagasin SIIN.

Perfect cheesecake
Igal aastal on minu jaoks kõigist päevadest tähtsaim minu tütre sünnipäev. Sel aastal otsustas Rene nädal enne tähtsat pidu pisut juuksurit mängida ja lõikas oma juustest maha 20 sentimeetrit ... Kui minu kõnevõime pärast kahte päeva taastus, viisin preili juuksurisse ja talle tehti uus juukselõikus. Rene ise on oma lühemate juustega väga rahul ja mina lõpetasin samuti mossitamise, sest tuli hakata tütre sünnipäevaks valmistuma. Just Rene sünnipäeva ühendame alati toreda kübarapeoga, kus nii suured kui ka väikesed külalised kannavad vahvaid peakatteid. Rene sünnipäeva puhul tellisin 160 külma suupistet ja tahan siinkohal tänada Marinat Arigato Cateringist (nende lehe leiad SIIT), kes mulle viimasel hetkel vastu tuli ja vaimustavad suupisted valmistas. Kui sa otsid head cateringi pakkuvat firmat, siis soovitan just Argiato Cateringi. Väärib märkimist, et iseäranis suurepärased on nende flambeeritud tiigerkrevetid (ma näen neid veel unes ...), miniwrapitõrvikud kana-köögivilja-toorjuustuseguga ning seesamiseemnecrissini soolalõhe ja pestoga. 

Sünnipäevakingi lahendasin lihtsalt - võtsin lahti ühe netipoe ja palusin, et Rene valiks sealt endale paar meelepärast asja. Preili leidis endale uue seljakoti ja valged Birkenstocki sandaalid ning tema tuules kinkisin ka endale uued. Lisaks oli mul kodus varuks veel üks kingitus. Nimelt võtsin oma salakapist välja J.Crew lastekollektsiooni siidkleidi, mille ostsin tütrele juba paar aastat tagasi valmis, et see talle õigel ajal kinkida. Sa võid kujutada ette minu nägu, kui üks väike sünnipäevaline otsustas peol Rened tordiga visata ja see maandus uuel siidkleidil. Viisin kleidi küll samal õhtul keemilisse puhastusse, kuid kahjuks ei tulnud kõik plekid välja. Kui kellegi on häid nippe, kuidas siidilt plekke välja saada, siis olen üks suur kõrv! 

Hea on teatada, et olen puhkuselt tagasi, lõbustuspargis on selleks korraks käidud ja Stellariumil on algamas uusi ja põnevaid kampaaniaid. 


Birthday girl
Last summer my daughter had the greatest wish to visit an amusement park with the whole family. Some weekend were rainy, then there was work stuff, then she was in a camp... Then I had a tempting proposal to write a script for a TV series. Who would say no to a chance to work with talented Estonian actors? After all that I was directing a TV show, working on my day job and of course I also continued with my blog.

Finally the day we waited for so long arrived and we went to an amusement park. We got there on the day the park was starting to put their things together and close down the activity in Tallinn... During that moment I promised myself not to work so much anymore! This summer was also first time I took two weeks off from blogging. From now on I am back and want to share some activities and events from my vacation. We have spent wonderful days at friends places, sat in the garden until the midnight, gone swimming and taken everything from Estonian summer. I bought myself brand new white bicycle I named after Hercule Poirot. Whenever I get a chance, I cruise with my bicycle to a market to buy chanterelles, cherries and blueberries.  My daughter's birthday has been the most important day in years. This year, a week before important event, Rene decided to play a hairdresser and cut her hair 20cm shorter... When I got my speech back after two days I brought my young lady to a hairdresser where she got a new haircut. Rene really likes her new hair and I also decided to stop pouting, because there was so much to do before the birthday party. Just before Rene's birthday, we usually hold a hat party where all the littlest and biggest ladies wear headdresses. 

After that when I in April spent my whole birthday in the kitchen where I cooked meals and 101 other things to my guests, I decided to enjoy the party myself on my daughters birthday. I ordered 160 cold snacks for the purpose of the party and wholeheartedly want to thank Marina from Arigato Catering. When you are looking for a great catering, Arigato Catering is the one I would suggest. As far as birthday presents go, I wanted to go easy with that and decided to show my daughter a webshop where she could choose herself what see fancies the most. Young lady chose white Birkenstock sandals for herself and I also got myself a new pair.

 It is good to announce I am back from my vacation, amusement park visit has been made and Stellarium has many new and exciting campaigns coming soon.


Birthday cake ... 
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig