Friday, June 27, 2014

Girl Friday: The Paul Smith Hat Mystery

Nii kaua kui end mäletan, olen olnud kübaratest vaimustuses. Mul on vastavalt igale aastaajale mõned vaimustavad peakatted, mida püüan igal võimalusel kanda. Aegamööda on mul kujunenud välja lausa kübarapark - suvistest kübaratest hoian paar-kolm oma kodus ja ülejäänud on hoiul minu vanemate juures. Suvel peame tavaliselt maha paar-kolm kübarapidu ja siis on hea, kui need külalised, kes ilma kübarata kohale tulevad, saavad minu kogust endale peakatte laenata. 

Läinud suvel kadus ootamatult minu kübarapargist Paul Smithi lilledega kübar, mille hind on küündib 200 euroni ... Niisiis korraldasin ulatuslikud otsingud, kuid mis jäi kadunuks, oli minu imeline kübar. Sel kevadel läks minu ema ühe aedniku juurde lilli ostma. Olime seal ka eelmisel suvel käinud ja kui ema lillesülemiga koju jõudis, võttis ta mulle kõne: "Arva, mis on minu käes? Sinu kaduma läinud kübar!" Selgus, et olin eelmisel aastal oma kübara jätnud aedniku juurde ja too hoidis seda terve aasta erakordse hoolikusega! Ta ikka lootis, et lähme lilli ostma ja ta saab selle tagasi anda, kuid alles aasta hiljem sain oma kaunitari tagasi. Pärast seda otsustasin oma Paul Smithi kübara kohemaid pildile jäädvustada, enne kui selle uuesti kuhugi unustan. Minu hajameelsust arvestades on see täiesti võimalik ...As long as I can remember myself, I have always been excited about hats. I have, in accordance with any time of the year, some hats that I try to wear whenever possible. Slowly, I have developed a regular hat park - of the summer hats, I'll keep a couple at my home and the rest in storage at my parents. In the summer, we usually have two or three hat parties, so it is very convenient if the guests who arrive without hats, can borrow one from my collection. 

Last summer, my Paul Smith hat with flowers, the price of which is close to 200 euros, suddenly disappeared from the collection ... So I arranged extensive searches, but what remained lost, was my wonderful hat. This year, my mom went to one of the gardeners to buy flowers. We had been there the previous summer, and when mother came back, she called me: "Guess what's in my hand? Your lost hat!" It turned out that I had left my hat at the gardener on the previous summer, and he had safe-kept it for a year. He had hoped that as we’d be going to buy flowers, he can return it, but it wasn’t until a year later that I got my beauty back. We captured a picture of my Paul Smith hat before I should forget it somewhere again, which, in the light of my absent-mindedness, is entirely possible ...

Outfit details:

Hat: Paul Smith
Dress: Calypso Christiane Celle
Jacket: Carlisle  
Necklaces: Pi-Ret Jewelry "White Lily" and "Karmen Or Carmen?"
Earrings: Pi-Ret Jewelry "Amelii On The Moon" 

PHOTOS: Meisi Volt

SHARE:

Sunday, June 22, 2014

Mart Sander review: Karl Lagerfeld perfume

Karl Lagerfeld kaubamärgina ei vaja reklaami ega tutvustamist. 80aastane härrasmees on üle poole oma elust suunanud maailma trende ega tagane liidrirollist ka täna.   Herr Lagerfeld on ka ilmakuulus ektsentrik, kes armastab kõike barokset ja ooperlikku. Lisaks on tal üks suur inspiraator: tema kass Choupette.

Kiisu on inspireerinud nii kollektsioone kui aktsessuaare.  Seda kõike sain ma teada mõned hetked tagasi Wikipediast. Pärast seda, kui olin end piserdanud Karl Lagerfeldi Eau de Toilette’iga ja tundnud ennast nagu hiiglaslik plüüzhist kass. Selles lõhnas on midagi eriti kaisukarulikku: see on hall ja pehme nagu peene sigareti suits, mis mähib sind endasse. Nagu kass, kutsub see ennast paitama. Kuna Lagerfeld on ka suur art deco austaja, on kogu nurruõli vangistatud ülielegantsesse mustast klaasist karahvini. Katan end õhtul Karl Lagerfeldiga ja lähen välja: ma tahaks näha, kes suudab jätta mind kaisutamata! Suur tänu, Choupette!

Stellariumil on sulle lõhnav uudis. Kõigi nende vahel, kes seda postitust oma sõpradega Facebookis/blogis/Twitteris või Instagramis jagavad ja kirjutavad blogi kommentaariumisse, mis nendele Karl Lagerfeldiga seostub, loosime 30.juunil välja ühe Lagerfeldi meesteparfüümi. Tähelepanu! Mäng on lõppenud! Võitja leiad SIIT.
  Karl Lagerfeld as a trade mark has no need for introduction or advertising. The 80-year-old gentleman has been a global trendsetter for more than half of his life and is not prepared to give up the leadership even today.   

Herr Lagerfeld is also a famous eccentric who loves everything baroque and operatic. In addition, he has one more great inspirator: his cat Choupette. The kitty has inspired both collections and accessories. All this I learnt a few moments ago from Wikipedia. After having sprinkled myself with Karl Lagerfeld Eau de Toilette and feeling myself as a huge velvety tomcat. The scent has hints of something particularly teddybearish: it is gray and soft like a fine cigarette smoke that envelops you in itself. Like a cat, it makes you want to stroke it.   As Lagerfeld is also a big fan of Art Deco, the purring oil is incarcerated in an exceedingly elegant black glass carafe.  I shall cover myself in Karl Lagerfeld tonight and cruise around town: I'd like to see who can leave me uncaressed!   Thanx, Choupette!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig