Friday, April 4, 2014

New makeup tips by Chanel!

   Who wouldn't love Chanel? I have a great pleasure to share some Chanel's fall-winter 2014-15 makeup shots taken for the fashion shows. As you see, the whole attention will be on eyes and lips remain bare in different variations of nude shades. At the same time, eye makeup has been created with using great amount of fantasy - yet I would wear a lot thinner eye liner on myself. But to be sure I am not walking catwalks!      

Weekend is coming. I f you need an inspiration how to surprise your dearest one on nice dinner, in the nightclub or draw all the attention on a big birthday party, then voilį - here are some ideas for it! You don't have to necessarily go somewhere in order to try on new makeup - sometimes it is much better to practice your hand between the walls of your own home.  Which ones of these looks are the most crazy and which ones fall into your comfort-zone? No doubt, my favourite is definitely the last one.
FOTOD: Vincent Lappartient


Kes ei armastaks Chaneli? Mul on rõõm jagada sinuga Chaneli sügis-talvise 2014-15 moedemostratsiooni tarvis tehtud meigifotosid. Nagu sa näed, siis rõhk on silmadel ja huuled on erinevates variatsioonides nude-toonis. Silmameik on piisavalt fantaasiarikas - mina teeksin endale lainerijoone pisut peenemalt, kuid olgem ausad - ma ei kõnni ka moelaval. 

Nädalavahetus on tulemas. Kui vajad inspiratsiooni, kuidas õhtusöögil kallimat üllatada, ööklubis või suurel sünnipäeval tähelepanu hoobilt endale tõmmata, siis voilà - siin on valikut! Ja alati ei pea uue ja põneva meigiga minema kohe pidustustele - vahel on hubane kodus kätt harjutada. Milline neist on sinu meelest kõige pöörasem ja kõige turvalisem valik? Minu konkurentsitu lemmik on just viimane kaader.
SHARE:

Monday, March 31, 2014

Võida Versace uus lõhn "Bright Crystal Absolu"

Stellarium annab täna stardi täiesti uuele mängude sarjale, mis hakkab toimuma Instagramis ja kuhu on oodatud kõik, kes armastavad oma telefoniga pilti teha! Hea uudis on see, et kui sa nüüdsest kasutad õiget hashtagi, on sul võimalus võita kuum auhind! Stellariumi esimene mäng kannab nime "Stellarium Loves Versace" ja see on kõigile neile, kes armastavad häid parfüüme!  


Versace`l on väljas uus lõhn "Bright Crystal Absolu". Tegemist on intensiivse versiooniga ühest kõigi aegade armastatuimast lõhnast maailmas! Nimelt on Versace lõhnameistritel sulle uudis - Bright Crystal`i olemus on viidud täiuslikkuseni. Uus Bright Crystal Absolu on võimendatud karakteriga parfüüm, mis saavutab täiuslikkuse – absoluudi. Lõhnaperekonda kuuluvad lill, puuvili ja muskus. Tipust leiab yuzu, granaatõuna ja jäise akordi. Lõhna keskosas on vaarikas,  lootoseõis, pojeng ja magnoolia. Lõhna põhjas pikutavad Aafrika mahagon, merevaiguakord ja muskus. Ja just see lõhn võib olla sinu!Kuidas võita?

Kui sul on kodus ükskõik milline Versace parfüüm, pildista see ägedalt ja vägevalt üles, säti pilt oma Instagrami ning kirjuta alla hashtag #stellariumlovesversace ja samuti märgi juurde @stellaarium  Tee fotosid nii palju kui hing ihkab, kuid ära unusta hashtagi! Lisaks pead olema Stellariumi aktiivne fänn Instagramis. Blogi Instagrami leiad SIIT

Selleks, et see loos jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis/instagramis. Kümme parimat Instagrami fotot avaldan blogis Stellarium 1. mail ja neli parimat võidavad endale Versace "Bright Crystal Absolu" parfüümiIlusat osalemist!

#stellariumlovesversace
SHARE:

Sunday, March 30, 2014

KOLM KAADRIT: Mis olnud? Mis tuleb? Vestige Verdant võitjad!

Oma lapsepõlvest mäletan kõige enam kärsitust - aasta alguses ootasin kärsitult kevadel saabuvat sünnipäeva, seejärel asusin sooja suve ootama ja siis jõule. Pärast jõuluvana tulekut sai aasta otsa ja kõik jätkus uuesti nii nagu eelpool kirjeldasin. Ema rääkis küll, et kui sa vanemaks saad, hakkab aeg lendama, kuid mina ei uskunud. 

Oleks keegi mulle täpsemalt kirjeldanud, millisel helikiirusel aeg lendab! Noh. Ma poleks ikka uskunud. Küllap tuleb mõned asjad elus omal nahal ära kogeda. Aeg on tõesti lennanud - läinud nädal oli tulvil põnevaid tegemisi. Ühtteist võin sulle juba suure saladuskatte all öelda. Pi-Ret Jewelry ja Stellariumi koostöös valmiv ehtekollektsioon on saamas viimset lihvi ja me mõtlesime täna õdusa õhtusöögi kõrvale juveelidele esimesed nimed. Olen tohutus elevuses ja vaatasin imetlusega, kuidas Piret mulle Stellariumi kollektsiooni valmimist esitles. Aasta alguses alanud pikk protsess on end juba ära tasunud - see pakub juba emotsionaalselt suurt naudingut. Ehted on alati olnud minu suur nõrkus ja olen õnnelik, et mul on ainulaadne võimalus lüüa kaasa veelgi ainulaadsemas projektis. Pi-Ret Jewelry senised taiesed leiad SIIT. Minu kolm kaadrit möödunud nädalast on sinu ees! Kasutan võimalust, et tänada oma juuksur Maarikat Fashion Hairist, kes tegi mitmete pildiseeriate jaoks mulle soengud. Kõigil kolmel pildil on minu juustesse lokid sättinud just Maarika. Aitäh!  

Mart Sanderi galeriis "Galerii" ...
... ja Helsingis Ateneumis kunsti kaemas ...
Tõukerattal Tallinnas. Lõpuks ometi saab ringi tuhiseda!

Selle postituse viimased read on aga võitjate päralt. Stellarium loosib täna välja neli Vestige Verdant maski - Facebooki mängus võitsid imemaski Helena Heinpalu, Gete Tamman ja Birgit Rosenthal. Facebooki mängus viib võidu koju Kelli ja Siim Sooman. Palju õnne! Hea võitja - võta palun ühendust info@stellarium.ee

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig