Monday, December 1, 2014

Stellarium Advent Calendar. Open Worldwide!

Soovin sulle kaunist jõulukuud! Juba teist aastat rõõmustab Stellarium sind helde advendikalendriga - iga päev saab üks lugeja endale kingituse ja nii kuni 24.detsembrini. Mina omakorda ootan sinult Stellariumi tegemistele vastukaja. Vali välja mõni järgmistest teemadest: kirjuta mulle, mis on olnud blogis sinu arvates selle aasta parimad postitused, mis on sinu lemmikrubriik, milline on kõige ägedam outfit ja anna kindlasti teada, milliseid postitusi Stellariumist edaspidi ootad. 

Mul oleks põnev teada kust riigist ja linnast sa mind loed ning kui pikalt oled blogi jälginud. Igal hommikul avaldan Stellariumi Facebookis foto auhinnast, mis läheb loosi. Ma ei pane pahaks, kui kirjutad mitu vahvat kommentaari ja lööd mängus kaasa kasvõi iga päev! Samuti olen tänulik kõigile neile, kes on läbi aasta võtnud vaevaks postitusi kommenteerida. Kui sa pole seda varem teinud, siis löö julgelt kampa ja ütle oma sõna sekka! Kui sul esimesel nädalal ei vea, siis sellest pole lugu - tuleb uus nädal koos uute üllatustega!

TÄHELEPANU!  

Selleks, et võtta osa advendikalendri mängust, tuleb sul olla Stellariumi fänn Facebookis.     

Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN.  

Selleks, et Stellariumi ainulaadne virtuaalne advendikalender jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda postitust oma Facebookis/blogis/Twitteris/Instagramis! Võitjate nimed leiad järgmisel hommikul sellest samast postitusest. Kellel ei vea Facebookis, sellel võib vedada Instagramis. Kolm korda nädalas loosin ühe üllatuse välja nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN.


I'm wishing you a beautiful Christmas month! Second year in a row, Stellarium brings you joy with a generous advent calendar - every day, one Stellarium's reader gets one present and all the way up to 24 December! Pick one of the topics - write to me about what's been the best posts this year, favourite sections, the coolest outfits, and be sure to let me know what kind of posts you expect from Stellarium in the future. 

It would be interesting to find out which country and which city you've been reading my blog from, as well as how long you've been following Stellarium's doings. Each morning I'm going to post a photo of the prize on Stellarium's Facebook page, which will be given away. I don't mind if you write a few comments, or participate even every day! If you don't get lucky on the first week, don't be down - the new week will come with new surprises.

ATTENTION!  

To win, you have to like Stellarium's page on Facebook. It would be lovely if you followed Stellarium. Click 'Join This Site' on the right, and you're there! You can join Stellarium's Facebook page HERE.  

So that Stellarium's unique virtual advent calendar would reach as many people as possible, share this post in your Facebook/blog/Twitter/Instagram! Winners will be announced in the same post the next morning. Who doesn't get lucky on Facebook, could do that on Instagram. Three times a week I'll give away one surprise to those who join or have already joined Stellarium's Instagram HERE.

VÕITJAD / WINNERS:

Daniel Wellington winner: Sigrid Tiigrr

01. OPI Nordic Collection - Merili Tull
02. 1 Dolce & Gabbana The One miniparfüüm - Katlyn Vahtre
03. Stellariumi küünal - Epp V
04. Alma kinkepakk - Miss K
05. Lancome’i Visionnaire Advanced Skin Corrector - Liisi
06. OPI küünelakk - Aivi
07. Avoni ripsmetušš - IryNa
08. Lancome "La Vie Est Belle" - Ann
09. Kiehlsi silmakreem - Liane
10.  Agent Provocateur "Maitresse" - Alexandra Bergmann
11. Avoni huulepulk - Cherry9
12. Kenzo parfüüm - Reelika
13. Maybelline Baby Lips - Mariliis Tisler, Marge Pihu ja Merje S.
14. Bourjois ripsmetušš - Sandre Saretok
15. Guerlain lauvärvid - Stella Karner 
16. Kiehls Oil Eliminator for Men  Kairit R
17. Valio juust - Anu Kikas (Head isu!)
18. Kenzo lõhn - Stiina Sotsov
19. Paco Rabanne miniparfüüm - Anita Hohlov
20. Serge Lutensi miniparfüüm - Jaanika L.
21. Serge Lutensi miniparfüüm - Kairi Jõemaa
22. YSL parfüüm "Black Opium" - Katrin Märdimäe
23. Balmain "Extatic" parfüüm - Greete Kereme
24. Dr. Hauschka roositoodete komplekt - Rena

Edaspidi jagab Stellarium aegajalt auhindu ka neile, kes elavad blogile kaasa igapäevaselt, mitte vaid siis, kui toimuvad mängud. Blogi autorina on mul äärmiselt suur rõõm saada vastukaja nendelt, kes ei pea paljuks blogile oma aega kinkida ja postituste all mõtteid jagada. Seepärast jagan boonusena välja kolm eriauhinda neile, kes alati lahkelt kommenteerivad:

Kingitus Dr.Hauschkalt - Merlin Kase
Christian Diori lauvärvid - Anu Kikas
Raamat printsess Diana eluloost - Maris Bilitjuk

Need, kes täna ei võitnud, võtke kindlasti osa Guerlaini Parfüümi Portreede mängudest, esimese leiad SIIT ja teist näed SIIN.

Hea võitja! Palun võta Stellariumiga ühendust info@stellarium.ee Vastan kirjadele nädala jooksul!

SHARE:

117 comments

 1. Hiljuti alustasin jälgimist, Maardu, Estonia.

  ReplyDelete
 2. Enamus sinu postitustest on meeldinud lugeda nt Vestige Verdant toote tutvustus,eriti meeldivad mulle sinu pildid ning meeldinud ka igast huvitavatest jalanõudest lugeda ja meeldib igast kosmeetika toodetest lugeda et väga palju huvitavat lugemist leidnud su blogist ise ma just suur kommenteeria ei ole meeldib lihtsalt lugeda.

  ReplyDelete
 3. Meeldejäävaim postitus minu jaoks on see: http://stellaarium.blogspot.com/2014/11/girl-friday-good-news-bad-news.html
  Olen seda ilmselt juba maininud, aga mainin veel - see siniste ketside, ülikonna ja erakordse rakursiga foto sööbis mällu esimesest silmapilgust.

  ReplyDelete
 4. Kõige rohkem meeldivad outfiti postitused. Otsi, kust tahad, teist selliste riietega naist ma ei tea. Meie blogimaailmas ammugi mitte. Ma tahaks teada palju sul riideid üldse on!? Sinu kingad, tossud, kummikud on alati minu jaoks postituste pärl. Ma alati mõtlen, millega ta nüüd üllatab ja jälle on mingid vinged jalanõud Sul! Sinu järgi olen miksinud kleidi ja adidased - käisin nii terve sügise. Olen sinu järgi ostnud endale Balmaini parfüümi, Vestige Verdant maski ja isegi kummikud.

  Sinu blogi ongi minu jaoks nagu advendikalender. Loen seda hommikuti kohvi kõrvale. Edu kõiges ja ilusat advendiaega!

  ReplyDelete
 5. Sinu blogi juures meeldib mulle selline ajatu ja ainulaadne stiil. Rubriikidest kõige huvitavamad on lõhnade postitused ja pildid nende juures on nii ilusad. Ja minu lemmik outfiti postitus on see http://stellaarium.blogspot.com/2014/05/my-tips-tricks-how-to-be-happy-with.html.
  Minu meelest võiks senised teemad ja rubriigid alles jääda ja just see teebki Sinu blogi eriliseks.
  Olen su blogi juba väga pikalt jälginud, täpset aega ei mäleta ja ka instagrammis sellest ajast kui ise selle tegin. Minu vaatamised lisanduvad Pärnust ;)

  ReplyDelete
 6. mulle on meeldinud erinevad kosmeetikatoodete testimised. Ise ostsin just tänu blogis häid kiidusõnu saanud Vestige Verdant maski ja plaanis on tulevikus ka õli proovida.

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. Mulle meeldivad eriti Girl Friday postitused ja erinevate parfüümide tutvustused on ka alati väga ägedad :)

  ReplyDelete
 9. Loen alati su blogisid.

  ReplyDelete
 10. Olen teie blogi lugenud juba üle aasta või isegi pisut rohkem.
  Outfiti postitused on minu kõige lemmikumad!
  Eriti meeldejäävamaks on jäänud üks selline, kui Te olite Pariisis, ja kandsite seal sinist kübarat ja helesinist lillelist kleiti- vot see oli ülim! Teie stiil on väga meeldejääv ja lahe, oskate igapäev millegi erilisega üllatada. Jään endale kindlaks ja võin kindlalt väita, et olete Eesti üks parimaid blogijaid! Jõudu ja jaksu edaspidiseks ja üllatage meid edaspidigi! :)

  ReplyDelete
 11. Lemmik outfiti postitus on seehttp://stellaarium.blogspot.com/2014/05/my-tips-tricks-how-to-be-happy-with.html . Pluss mulle meeldib see stiil mis su blogil on . Rubriikidest on lemmikud, parfüümide ja kosmeetika tutvustused. :)
  Vahest alati ei jõua lugeda,kuid siis loen järgi.

  ReplyDelete
 12. Loen Sinu blogi peaaegu algusest. Eriti meeldivad parfüümiarvustused, olen kirglik lõhnasõber- sain oma esimese prantsuse parfüümi 19-aastaselt ja sest saadik on mul alati midagi head olnud, juba 30 aastat. Tunnen, et mul oleks aeg edasi liikuda- laeva tax-free lõhnadest eksklusiivsemate juurde, mida pakub näit Kaubamaja Lõhnatuba. Serge Lutens`i parfüümide arvustusi lugesin suure huviga. Lutens`i loodud oli imeline parfüüm, Shiseido Feminite du Bois, kahju, et selle tootmine lõpetati. Girl Friday postitused on samuti lahedad, imetlen sinu oskust ühendada Hunter`eid ja tosse romantiliste kleidikestega.

  ReplyDelete
 13. Lemmikud on Girl Friday postitused, alati põnevusega ootan :)
  Jälgin Teie blogi Tallinast juba 1,5 aastat.
  Minu lemmik blog :)

  ReplyDelete
 14. Oh, armas Stella, see mõnus advendikalender! Nii lõbus!
  Mind ilmselt tead juba - Viljandist ja olen Su blogi ning tegemisi siin, facebookis ja Instagramis juba kaua-kaua jälginud. Vahepeal olen küll vaiksem olnud, sest on väga kiire elu olnud, aga see ei tähenda, et ma Su tegemistega kursis pole. Ikka olen! Mõnikord on mõni postitus vahele jäänud kuid selle loen siis tagant-järgi :)
  Kindlaid lemmikuid teemasid mul ei ole endiselt, sest kõik on kaasahaarav ja iga postitus ning teema omaette kunst ja eriline. Kõikidest postitustes saan enda jaoks midagi uut teada või kasulikku. Noo ja outfitid - neist ei hakka rääkimagi, neist ei saa küll lemmikut väga välja valida, kõik on ju nii põnevad, ilusad ja ägedad! Ja Sina, nii kaunis naine, Sulle sobib kõik selga, jalga ja pähe :) Imetlen Sind alati!
  Mõned loosimised on ahvatlevad olnud ja auhinnad mõnusad :)
  Edaspidi ootan, et oleksid, kes Sa oled ja jätkaksid oma igapäevaste tegemistega ja kajastamisega - siin saab lugeda alati millegist, mis on meelepärane ja igav ei hakka!
  Soovin Sulle ja Su perele kõike head parimat, mingu Teil hästi! :)
  Kalliralli!

  Maris Viljandist :)

  ReplyDelete
 15. Tere, Stella!

  Mina loen Sinu blogi juba mõned aastad Tartust. Minu ühed lemmikud rubriigid on My Tips & Tricks ja Girl Friday. Väga naudin igasuguste uute ja huvitavate kosmeetikatoodete, parfüümide ning ehete postitusi. Hiljuti soetasin endale just Vestige Verdant Rare Oil Blend õlide segu näohoolduseks ainult tänu Sinu loole sellest imelisest kodumaisest brändist. Sooviksin kindlasti ära proovida mõne Serge Lutensi ja Balmaini parfüümi, sest Sinu arvustused on minus suure huvi äratanud nende brändide vastu, eriti just seetõttu, et varem ei teadnud ma nendest eriti midagi. Lemmik outfiti ei suuda kohe kuidagi valida, sest kõik on lummavad, väga stiilsed ja originaalsed ning mulle üldse tundub, et Sina kannad absoluutselt kõik suurepäraselt välja. Olen hiljuti korduvalt mõelnud Daniel Wellingtoni käekella soetamise peale, kuna see minimalistlik ja lihtne, samas nii kaunis ning stiilne disain on lootusetult mu südame võitnud. Loodan väga loosiõnne peale, ehk veab. ;) Kas ise oled oma kellaga muidu rahul? Loodan, et teed ka edaspidi Pi-Ret Jewelry'ga koostööd, sest siiani on tulemus küll super olnud. Tulevikus sooviksin kindlasti lugeda ilutoodete arvustusi, näha uusi ja kelmikaid outfitte ning kuulda Sinu enda soovitusi ja nõuandeid ilu, moe ja kodusisustamise valdkondades.

  Soovin Sulle ilusat ja maagilist jõuluaega! :)
  Marge

  ReplyDelete
 16. Enamus sinu postitustest on meeldinud lugeda ...seega loen Su blogi huviga :)

  ReplyDelete
 17. Parim postitus on juunis tehtud "Three Little Pics: Bonjour, Paris!" Väga põnev on lisaks riietusele, kosmeetikatoodetele jm kuulda ja näha erinevaid lugusid ja fotosid Eestist kaugemalt. Seega ootan veel põnevaid reisiideid ja kommentaare! :) Edu!

  ReplyDelete
 18. Minule on meeldinud ja silmajäänud just sinu väga omanäolised ja hea värvilahendusega fotod. Ootan alati huviga uusi postitusi.
  Jõudu, jaksu edaspidiseks ja häid saabuvaid pühi. ;)
  Klarika

  ReplyDelete
 19. Olen blogi jälginud üle aasta vahelduva eduga enamuse ajast Soomest ja ikka paari,mõne kuu tagant ka Eestist. Vahest kriban väga harva ka midagi sekka.Eriti meeldib,kui Stella kirjutasid värvilistest sukkpükstest ,et sina neid kunagi ei kannaks.Mulle nii meeldivad need super riided ja värvilised kummikud,huvitavad kingad,saapad mida sa selga, jalga paned ja kõik need ehted ja see kaunis meik.Ja need võrratud lokid ,mis sulle sobivad ja teevad nii elegantse naise SINUST!!Nii palju, kui neid postitusi vaadanud olen ja ka loen ikka natukene ,siis ei leia midagi, mis oleks halb.Palju huvitavat ja hästi erinevaid teemasid kirjutad, mis teebki sinu blogi väga huvitavaks.Ma ootan ikka põnevusega uusi vahvaid loosimänge ja üritan kõigis osaleda ning hoian ikka endale ka pöialt.Uusi postitusi ja pilte kindlasti sooviks suve hakul näha veelgi värvikirkamaid kleite ja kingi ja need kaunid kübarad ning aksessuaarid :)!Endale olen siit sinu blogidest üht,koma teist ka kõrva taha pannud ja soetan ka endale ja proovin ära.

  Jõudu ja jaksu ning edu sulle!!Väga vahva mäng siin :)!
  Ilusat Advendi aega !!

  Signe

  ReplyDelete
 20. Minu lemmik postituste sari on kindlasti Instagram Inspiration. Ilmselt olen samasugune "Insta hull" nagu sina :) Iga kord vaatan kõik soovitused üle ja tänu sellele olen nii mõnegi uue lemmiku leidnud.
  Kuid loomulikult vaatan ära ka kõik outfiti postitused. Selliseid outfite ei oska küll igaüks kokku panna, rääkimata välja kandmisest. Super!
  Jälgin su blogi juba päris kaua aega, äkki vist isegi algusest peale, kui nüüd mälu ei peta. Instagram ja FB käivad asjaga ikka kaasas :)
  Eriti hea mulje jättis sinuga põgus kohtumine. Varem on igalt poolt jäänud selline natuke "nina püsti" naisterahva mulje ( loodan et ei solva), kuid tegelikkuses olid väga tore malbe Daam. Just selliseid naisi peaks meil rohkem olema!

  ReplyDelete
 21. Lemmikut rubriiki on üsna raske valida :) iga siin kirjutatud postitus on kõik oma kohta väärt. Meeldisid outfiti postitused värviliste adidastega, no tegi kohe meele rõõmsaks :P üleüldse sinu stiil on midagi märkimisväärset... Veel meeldivad Girl Friday ja Tips & Tricks postitused, eriti on aga meeles postitus iseenda premeerimisest - väärt nõuanne, aitäh! :)

  ReplyDelete
 22. Lemmikuid postitusi on tõeliselt raske välja tuua, Sa üllatad pidevalt ja ainult positiivses mõttes.
  Sinu tootearvustused/tutvustused on Eesti blogimaastikul kindlalt esikohal- mitte keegi teine ei ole suutnud nii hästi arvamusi kirja panna.
  Minu arvates oled Sa imetlusväärne naine, kaunis nii seest kui väljast ja see kajastub suurepäraselt blogis.
  Hetkel olen umbes 2 aastat Stellaariumi jälginud ning loodan seda veel pikalt teha :)
  Imelist detsembrikuud! :)

  ReplyDelete
 23. Mulle on meeldinud kõik postitused :) Äge oleks võita midagi :)

  ReplyDelete
 24. Jälgin vähemalt 2 aastat ja viimase aasta Inglismaalt. Kõige enam meeldib lugeda igasuguseid nippe, viimastest meeldis see vannitoa uuendamise oma ;) Huvitatud oleks ka erinevatest näo-ja juustehooldus rutiini postitustest ning garderoobi tutvustusest :)

  ReplyDelete
 25. Olen jälginud blogi, facebooki ja instagrami. Aga kõige rohkem meeldib insta pildid, need on lihtsalt nii võrratud:) Jätka ikka samas vaimus ja kena jõuluaega Sulle!

  ReplyDelete
 26. Mina jälgin Sinu blogi Tartust ja teinud seda väääggaa pikka aega, ei mäletagi täpselt millal ja kuidas alustasin :D
  Ma ei oskagi konkreetset postitust või outfiti välja tuua, kuna Sinu blogi on ühtne tervik kõikidest headest asjadest. Eriti vaimustuses olen ma sinu glamuursest ja omapärasest riietumis-stiilist. Sa näed alati nii uhke välja ;)
  Eriti põnevusega jälgin ma postitusi, mis hõlmavad erinevate ürituste kajastamist, kus oled käinud, eriti välismaised ... Niiiet neid võiks alati rohkem olla.

  Meeleolukat lähenevat Jõuluaega armas Stella.

  ReplyDelete
 27. Tere Stella!

  Jälgin Sinu blogi juba mõnda aega ja Sa oled vaimustav. Elan sinu tegemistele kaasa enamasti Norrast, Oslo lähedalt, pendeldan Eesti ja Norra vahel.
  Sirvisin taaskord Su kirjutisi ja silma jäi lause - "Näita mulle naist, kes ei armasta aksessuaare!" ja mõistsin, et just see on põhjus, miks ma Su blogi jälgin. Blogis on juttu nii paljudest erinevatest aksessuaaridest ja on põnev jälgida, millega Sa pidevalt "eputad".
  Muidugi ei saa ma mõõda vaadata outfittidest. No need kummikud, ei oskaks ise otsida ega soovidagi, aga need on nii ägedad. Lisaks pole ma saanud aru, miks inimesed kannavad ilusate rõivaste all värvilisi vabaaja jalanõusid!? Pean jällegi ütlema, et Sina kannad need kenasti välja, aga mina ei suudaks niimoodi välja minna. Never say never...ehk kunagi võtan selle trendi omaks ja ostan omalegi värvilisi jalanõusi, mida kõigega kanda.
  Kõige rohkem meeldivadki rubriigid aksessuaaridest ja outfittidest, kuid uute parfüümide postitused ja sisustusnipid pakuvad samuti siirast huvi.
  Kõige ägedam outfit on eile lisatud lilla keit koos hõbedaste kummikutega. Värvid on mu lemmikud ja selline pehme kleit on praegusel ajal kandmiseks ideaalne.

  Tervitades
  Stella

  ReplyDelete
 28. Hei.
  Jälgin juba pikemalt, ajal pole tähtsust, loeb kavaliteet. Sinu blogi on alati põnev lugeda, meik, riided, arvustused, teemal pole vahet. Tähtis on see et kunagi pole igav, pole ise küll suurem kommentaaride lisaja, kuid silma hoian alati peal.
  Oled õnnelik naine parimas eas ja see kõik on märgatav nii piltidel kui postituses.
  Soovin ilusat lumist talve ja et sinu näol oleks alati naeratus! :)
  Parimate soovidega
  Sigrit

  ReplyDelete
 29. Meeldivad kosmeetikatoodete, parfüümide ja ehete postitused, kõik on nii huvitavalt ja super hästi kirja pandud, kadestan lausa, kui hästi sa seda suudad! Lahedad riided-lahedad jalanõud ja aksessuaarid ja nende kombineerimine! Super! Jälgin ja loen ka edaspidi neid suurepäraseid postitusi :)
  Outfiti postitused meeldivad väga! Jätka samas vaimus ja ilusat jõuluaega,

  Kätlyn Vahtre

  ReplyDelete
 30. Mina hakkasin Sinu blogi lugema juba paar aastat tagasi Inglismaal elades. Sel ajal sai pidevalt ennast kursis hoitud uute meigitrendide ja parfüümidega. Nüüd loen postitusi Tartust ja enim meeldivad outfiti postitused. Need on uudsed, omapärased ja julged.

  ReplyDelete
 31. Jälgin ja loen Sinu blogi juba paar aastat Võrumaa metsade keslt. Eriti meeldivad mulle outfiti postitused. Need on nii pöörased (heas mõttes) ja ootamatud oma riiete-jalanõude-aksessuaaride kooslusega, n.ö raamidest väljas. Vaatamata eelistatud teemadele, ei jäta ühetegi blogipostitust vahele. Meeldib, et need on piisava sisu ja paraja pikkusega, annavad teada Sinu maitse eelistusi, aga samas oskad säilitada neis kõigis anonüümsuse.
  Uusi postitusi ootama jäädes ning ilusat jõulaega!

  Liane

  ReplyDelete
 32. Väga head küünlad on need muide Stella!!Küünal põleb nii ilusti seest tühjaks, et isegi küünlavaha ei jää sinna.Pesed puhtaks ja saad edasi kasutada ,kellele kuidas meeldib, kas joogiklaasina või küünlaalusena teeküünaldele :)Super!!:)

  ReplyDelete
 33. Oi kui tore üllatus oli oma nimi postituse alt leida :)
  Kuigi perekonnanimi on natsa valesti.... Aga pole hullu. Seda nime on mulle ennegi pakutud :)
  Aitäh armas Stella!

  ReplyDelete
 34. Armastan Sinu koostatud parfüümide portreelugusid. Igaüks neist on suurepäraselt sõnastatud ja kirjeldatud, nii et hetkega hakkab silme ees jooksma film :D

  ReplyDelete
 35. mulle meeldib Stellarium üleni :D on korduvalt juhtunud, et pärast pikka ja väsitavat tööpäeva võtan tassi auravat chai lattet ja arvuti nina alla ning lihtsalt unustan oma päevamured lugudes sinu postitusi, mis on justkui tänapäeva muinasjutt :) üks mu lemmikuid sel aastal oli kindlasti Perfume Portrait: My Burberry
  suure iluhuvilisena soovin Stellariumist lugeda veelgi rohkem tootearvustusi ning uudiseid innovatiivsetest kosmeetikumidest ja hooldustest.

  ilusat ja rahulikku Jõuluaega :)

  ReplyDelete
 36. Jälgin juba mõnda aega. Leidsin Facebookist. Mõnus on vahel leht ette võtta ja lugeda kellegi teise tegemisi, vahelduseks enda omadele.

  Ilusaid jõule ja kena aastavahetust!

  ReplyDelete
 37. Mina loen sinu blogi ikka Tallinnas - kust siis mujalt, ütleb pealinna tüdruk :) Blogi olen lugenud aastast 2012. Kõige enam meeldivad mulle sellised postitused, kuhu oled sisse pistnud ka mõne muu lookese - oma emast, tütrest või lihtsalt sellest, kudas "Daam uues kleidis ei külmeta".

  ReplyDelete
 38. tere , oi milline tore postitus hea ajaviide ja hea lugeda

  ReplyDelete
 39. Praegu kohe meenutades mäletan sinu sünnipäevapostitusi, mis olid eriliselt kaunid. Siis meenuvad järgmiseks erinevad postitused kihvtide kübaratega. Oli üks valge lilleline. Minu arust oli tegu kübaraga, mille sinu tütar kuhugi ära sokutas :) Ja need viimase aja 2 kübarat on lihtsalt super. Punane ja must. Võiksin ju otsida postitusi, et pealkirju ja nimesid kirja panna, aga vot ei tee seda :D Sest tahan niisama meenutada, mis mulle mööduvast aastast Stellariumis meelde torkab esimeste seas. Need kübarad siis..Mõlemad on lihtsalt nii šikid ja erilised, mida minu arust vaid sina suudad välja kanda. Kellegi teise peas mõjuks need hoopis teisiti. Aga sinu fotodel on väga efektsed ja lahedad. Siis meenuvad mulle veel pildid sinust seelikus ja tõukerattal ning nende megavärviliste Adidase jalatsitega. Mina pole siiani julgenud poodi erksamaid jalanõusid valima minna. Ja siis kui julgen, on ilmselt juba uued moetuuled puhumas :)

  Kokkuvõtteks meenuvad mulle miskipärast esimesena sinu julgemad postitused ja stiilid. Ilmselt kuna imetlen inimesi, kes julgevad katsetada erinevate asjadega.

  Lemmikpostitust on väga raske valida. Aga ilmselt said aimu, mis mulle kõige enam meeldib Stellariumis. Efektsed outfitid ja ägedad pildid, mida sinu sõbranna Meisi alati teeb, on parim kooslus. Ent samapalju meelivad mulle pidulikumad ja ka n-ö pisut tavalisemad outfitid, mida isegi julgeksin kanda kas tänaval või peol või mõnel pidulikul üritusel.

  Loen sinu blogi juba ütleme..aasta aega äkki? Olen Põlvast :)

  Ja soovin väga palju toredat uueks aastaks ka siia Stellariumi ja põnevaid sündmusi sinu ellu, mida kajastada ning palju ägedaid outfite ja..ah, mulle meeldivad ka lõhnasoovitused. Meigin end vähem, aga lõhnu kannan küll ja tihti saangi sinu blogist uue lõhna valikul inspiratsiooni :)

  Tänan kõige toreda eest, mida oled oma blogi näol andnud ja loodetavasti rõõmustad kõiki Stellariumiga veel väga kaua. Ei usu, et sellest blogist tüdineksin, sest siin on mitmekesine teemavalik ja regulaarsed postitused, mis annavad turvatunde, et blogi on alles ja sina meiega. Kogu aeg on sul näpp pulsil ja võin kindel olla, et ükski tähtsam uudis moe või ilu või sündmuste vallas ei lähe minust mööda.

  Ja kuigi ma harva kommenteerin, tahan öelda, et naudin väga postitusi ja loen pidevalt blogi ja tavaliselt tahan ka alati kiita, kui lahe outfit või hea soovitus või lihtsalt oma arvamust avaldada, aga ma lihtsalt reaalselt ka ei jõua mitte kunagi oma asju ära tehtud, kõike, mida tahaks või plaaninud olen. Ma ei tea, kuhu aeg kaob. Ilmselt Facebooki :D

  Niisiis...
  Kõike eelnevat kokku võttes ja lisades, et ka sinu tütre tegemistest on huvitav lugeda. Või kuidas su ema sinu riietust pidžaamapeole sobivaks peab :D Sellised argised sündmused sinu glamuursema elu kõrvalt on toredad.

  Olgu, kõik, ma lõpetan :) Praeguseks :) Ah, ja ma JU-MAL-DAN sinu roosakaslillat Walteri villast jakki. See on lihtsalt nii ilus!! Ahh, jään nüüd sellest unistama :)

  ReplyDelete
 40. Mina jälgin Su blogi juba paar aastat (Tallinnast). Mõnusalt sisukas ja laiahaardeline ning pidevalt täienev (mitte 2-3x kuus). Uute ja huvitavate toodete (meik, lõhnad, kreemid jms) on alati tore lugeda ning outfitipostitused on Sul alati väga kiftid ja omamoodi. Igatahes on mul kindlasti vaja ühte paari Hunteri kummikuid nüüd :P
  Stellariumi kaudu sattusin üldse esimest korda Pi-Ret kaunite aksessuaaride lehele piiluma ning olen selle üle äärmiselt õnnelik! Ehetekarp sisaldab juba päris mitmeid kõrvarõngapaare ja käekeesid tema tootevalikust ning ehk Jõuluvana toob sel aastal veel lisagi :)
  Jätka samas vaimus! :)

  Päikest,
  M.

  ReplyDelete
 41. Kuna väikeste laste kõrvalt vägapalju vaba aega ei jää, siis on hea end kodus arvuti taga kurssi viia moega, enesehoolitsuse nippide ning näpunäidetega. Hakkasin alles jälgima, seega loodan, et jõuan end rohkem kurssi viia, tundub igatahes põnev ning soovitusi jagub siin ju ka igati positiivseid ;)
  Edu ja päikest soovib, Ave Maardust

  ReplyDelete
 42. Mulle meeldivad väga Girl Friday postitused, loovad mõnusa positiivse enesetunde. Samuti mulle meeldib, kui mõne toote juures on tore lugu,mis jätab soojema mulje ja tegu ei ole lihtsalt toote tutvustusega, näiteks kui avastasid tänu oma tütrele, et Vestige Verdanti võiks proovida massaažiõlina.

  ReplyDelete
 43. Üks lemmikumaid outfite on minu jaoks see, mida kannad postituses Strange things & red lips - see on nii tagasihoidlik, aga punased huuled annavad sellele hoopis vingema ilme :)

  ReplyDelete
 44. Kui sa nüüd niimoodi küsid, et kaua ma olen sind jälginud, siis hetkel jookseb lausa teine aasta sinu tegevustel sima peal hoides. Naljakas, kui kiiresti aeg möödub. Justkui alles tegin esimest korda Stellaariumi blogi lahti ja sain sinuga lähemalt tuttavaks. Kuigi eks ma teadsin sind juba varem läbi meedia ja tänu sinu erakordsele ja huvitavale välimusele ei läinud sa ka meelest.

  Jätkuvalt jälgin sind sealt samast riigist, kust ennegi - kaugest, kaugest Sloveeniast. Nüüd küll mitte enam pealinnast, vaid pisemast külast mägedes. Maaelu missugune, just paar tundi tagasi sõitis mu akna alt mööda traktor, millel rippus pooleks lõigatud siga. Nii, et isegi täiesti out of nowhere võib elu üllatusi pakkuda.

  Kuna ma olen ise väga tavaliselt ja mugavalt riietuv inimene, siis sind ongi kõige toredam jälgida sellepärast, et pakud silmarõõmu enda outfittidega. Panen ise ka midagi kõrva taha, uudistan erinevaid brände ja loen sinu arvamusi - see on kõik on tegelikult väga hariv. Loomulikult mulle meeldib veel teada saada, millised uued tooted on jõudnud turule ja teades sinu glamuurset maitset, siis siia blogisse ei jõua kehvad asjad. Mkm. Pigem kvaliteetsed ja stiilsed ilutooted, millele tahaks isegi käppa peale panna.

  Ma poleks isegi õnnetu, kui ma sinu kalendris seekord midagi ei võidaks, sest minu jaoks on peamine anda sulle edasi tänusõnad, et pead enda blogi, näed selle kallal tohutult vaeva ja oled jäänud just selliseks, kes sa päriselt oled. Seega sinu blogi meeldibki mulle just sinu pärast, kallis Stella. Tean, et oled aktiivne paljudel rinnetel, seega loodan, et sul jätkub aega pühendada killuke enda elust enda blogisse ka järgmisel aastatel!

  Kuldseid pühi ja mõnusat aasta viimast kuud!

  ReplyDelete
 45. Tervist

  Mina loen siin tootearvustusi ja vaatan ideid naisperele sünnipäevaks ja jõuludeks ning teisteks tähtsateks päevadeks kinkide valimiseks. Mart Sanderi lõhnade arvustused on head ja loosid samuti. Mõned kuud olen jälginud blogi ja mitte kogu aeg, aga siiski.
  Kui oleks veel rohkem positusi ka meestetoodetest, oleks veel parem. Kas sinu mees ei taha blogisse panust anda? :)

  ReplyDelete
 46. Alati peale tööpäeva või tööööd külastades Stellariumi lehte paneb päevale punkti, alati mõnusat lugemist, palju asju olen soetanud poest endale Stellaariumi blogist infot saades:) Tänud !! Ja ma ei ole kahetsenud !

  ReplyDelete
 47. Ei oskagi öelda, kui kaua olen jälginud, ikka suhteliselt algusaegadest peale. Jälgin Eestis, Võru linnas :)

  ReplyDelete
 48. Ester Loen kõiki postitusi , meeldivad kõik, sellepärast ei oska eraldi midagi välja tuua. Eriti meeldivad muidugi postitused uutest toodetest ja väga kenad fotod. Loen haapsalu lähedalt :) Kõik postitused oodatud!!

  ReplyDelete
 49. Minu lugupidamine sai alguse hoopis kummalisest kanalist, nimelt ajakirjast Oma Maitse. Seal pakutud maasikakook on meie külaliste ja koduste vaieldamatu lemmik :) Stellaariumist olin küll varem kuulnud, kuid polnud pikemalt süüvinud. Siis otsisin aga Facebookis blogi üles ja jälgin vahelduva eduga pidevalt. Eriti meeldisid sel aastal kingapostitused ning uute kaupluste valiku (a la H&M koduosakond) nopped. Samuti nipid-trikid. Jõudu edaspidiseks ja nobedaid näppe :)

  ReplyDelete
 50. Lemmikud on kindlasti olemas ja mitu-mitu. Aga lapates meenus üks postitus, mis mulle tol hetkel (ja muidugi ka praegu) väga hinge läks. Müsteerium Pariisi korteris! Väga põnev lugu! Pildiseeriatest on vaieldamatu lemmik ''From Love to Russia''. Edaspidi ootaks rohkem ja rohkem ilusaid ja värvilisi outfiti postitusi. Kõige muu kõrval loomulikult!
  Ja muidugi kummardus sinu suunas, et oled üks tubli-tubli blogija (mida saab väga vähestele öelda)! :)

  ReplyDelete
 51. Tere, Stella!

  Olen Sinu blogi-tegemistel silma peal hoidnud juba paar aastat ning iga uus postitus on mu päevadesse uusi värve lisanud  Ühte väga-väga lemmikut blogi sissekannet ma nimetada ei oskagi, pigem on Sinu kirjutised minu jaoks peegeldused Sinu enese kogetud hetkedest, meeleoludest ja unistustest, väljendatuna läbi moe- ja iluteemade – mõnikord pillavalt kirevad, mõnikord aga mahedalt minoorsed, täpselt nii, nagu elu ise  Eriti meeldib mulle Stellariumi juures see, et moe- ja ilutrendide tutvustustel pole juures pealetükkivat reklaamilõhna, vaid tegu on Sinu enese sisemusest tulevate, sügavalt läbi tunnetatud valikutega hetkes, millest parasjagu kirjutad. Samas jätad lugejatele vabaduse – vabaduse kaasa mõelda, Sinu valikuid omaks võtta või omaenda eelistustele truuks jääda. Aitäh, et oled mulle ja paljudele-paljudele teistele selle elurõõmust tulvil, inspireeriva blogi kinkinud ning raugematut indu edaspidiseks!

  Ilusat jõulukuu jätku soovides,
  Aivi

  ReplyDelete
 52. Olen jälginud blogi kuskil poolteist aastat juba. Meeldejäävaimatest postitustest meenub Vestige Verdant maski review, mis pani arvatavasti pool Eestit seda maski endale tahtma. Üldiselt meeldivad mulle ilupostitused, eriti kui arvustad uusi tooteid ja jagad oma arvamust.
  Stellariumi juures meeldib mulle trenditeadlikkus ja uudistoodete tutvustus.
  Väga meeldiv on see, et sa suhtled justkui oma lugejatega, kirjastiil on väga haarav :)

  ReplyDelete
 53. Tere.
  Olen blogi ja postitusi jälginud juba mõnda aega. Lemmikpostitused on parfüümiteemalised, kuna olen ise väikest viisi lõhnafriik :)
  Olen nii mõnegi soovituse peale poodi lõhna proovima tormanud ja olen endale paar uut lemmikut leidnud.

  ReplyDelete
 54. Mis ma ikka ütlen, Ma ei ole eriline ilublogide lugeja, kui aus olla, siis peale sinu oma ei loe ühtegi teist, sest need kipuvad olema ilmetud ja igavad. Sina oskad aga ühendada isikliku ja huvitava salapärasusega ja nii ei pane ma tähelegi, kui olen jälle pahaaimamatult mõnest tootest vaimustunud. Ükspäev proovisin isegi sinu stiilis lühikest jakki poes, viimasel hetkel panin stangele tagasi, kuna sain aru, et kuigi see on ilus ja stiilne ja daamilik, ei oskaks mina seda samamoodi välja kanda kui sina.

  Pildid su blogis on võrratud ja koostöö Meisiga paistab teil järjest paremini minevat. Parimad postitused on olnud Serge Lutensi parfüümitutvustused, see tüdruk perroonil pärast viimase rongi lahkumist jäi eriti meelde. Tõeline tänapäeva linnamuinasjutt. Su Adiddase postitused panind mind sõitma teise linna otsa Rocca al Mare kaubandusekeskusesse, et sealt samasuguseid toss eosta (ja neil ei olnud seal selliseid!)

  Igatsen taga blogi algusaegade muutumismänge ja meiginädalat Collistariga - kui palju võimalusi see endas peitis ning sain isegi mõned nipid, kuidas erinev meik muudab inimest täiesti.

  Sinult olen õppinud ka erinevate aksessuaaride kasutamist - üks ja sama outfit võib erinevate lisanditega näha välja täiesti uus!

  ReplyDelete
 55. Loen su blogi Tartust. Stellaariumi külastama kutsub mind eelkõige see, et lisaks tootearvustustele leidub siin ka muud, näiteks kirjeldad väikeseid igapäevadetaile, mis tuju heaks muudavad. Väga meeldis hiljutine postitus vannitoa värskenduskuurist. Ja muidugi meeldivad ilusad pildid.

  ReplyDelete
 56. Hakkasin sinu blogi lugema.Siin on palju põnevat lugemist.Mulle meeldis lugu ,kus tütar peitis lokitangid sügavkülma.Meil juhtub ka selliseid asju,et asjad kaovad jäljetult ja siis mingi hetk-vola ja üles leitud.Edu ja päikest sinu blogisse.

  ReplyDelete
 57. Sinu blogi juures meeldib mulle selline ajatu ja ainulaadne stiil.

  ReplyDelete
 58. Jälgin blogi algusest peale, Rakverest :)
  Olen saanud palju ideid erinevate outfitidega katsetamiseks :)
  Ja jätkuvalt lõhnaportreed on mu lemmikud, igaüks neist nagu muinasjutufilm :D

  ReplyDelete
 59. Iga postitus on omaette huvitav ja ainulaadne. Pildid on vahvad, huvitavalt lavastatud.

  ReplyDelete
 60. Ma ei oskagi midagi eraldi välja tuua, igapäev ma siin blogilehel ei käi, uuendused jooksevad FB ja insta avalehel, siis kui jälle tulen, siis lappan ja loen järele. Pilte uurin küll vahel kohe isuga ja imetlen :) Siit- sealt leiab alati midagi mida kõrva taha panna. Jälgin, ma ei tea kui kaua, ~aasta? (Otepää)

  ReplyDelete
 61. Selle aasta üks meeldejäävamaid postitusi on minu jaoks olnud "Ocean Of Wellies",sest tänu sellele ostsin ka mina omale ühed väga ilusad ja stiilsed kummikud. :) Lemmik rubriigiks on ilutoodete tutvustused,arvustused ja outfiti postitused.Kõik outfitid on mulle väga meeldinud ja võiks isegi öelda,et oled mulle inspiratsiooniks.Oled niivõrd naiselik ja mulle meeldib su stiil.
  Olen lugeja Viljandist ja olen su blogi jälginud ligikaudu poolteist aastat.
  Edu ja jaksu edaspidiseks! ;)

  ReplyDelete
 62. Jälgin küll ebaregulaarselt, kuid kui uuesti olen lehele sattunud, siis ikka loen kõik postitused, mis vahepeal lugemata jäid. Nüüd lisasin Bloglovinisse, saab normaalselt silma peal hoida :D
  Väga meeldivad toodete tutvustused, Girl Friday ja ka Mart Sanderi lõhnatutvustused. Üks meeldejäävamaid postitusi oli rongijaamas tehtud outfiti pildid, täpselt ei mäletagi, millal ja mis postitus, aga just pildiseeria oli väga lahe ja jäi meelde.
  Silma hoian peal Tallinnast ja 2 aastat kindlasti, ehk ka üle selle.

  ReplyDelete
 63. Väga meeldivad blogis kui ka instagramis olevad pildid. Selged, puhtad, ilusad. Sa oled ülimalt stiilne ning pole asja/ riietust, mis sulle ei sobiks. Olen rohkem instagramis jälgija ning lemmikud 'outfit' pildid on need, kus oled sa kummikutega. Sa oskad neid tõsiselt hästi välja kanda :)
  Blogis vaatan samuti rohkem 'outfit'i pilte.
  Lugeja Valgamaalt :)

  ReplyDelete
 64. Kõige rohkem meeldivad outfiti postitused.Jälgin juba mõnda aega. Leidsin Facebookist.elan Paides.Meeldivad kosmeetikatoodete, parfüümide ja ehete postitused.

  ReplyDelete
 65. ღღღ Parfüümide postitused on ka lemmikud, niiet paluks neid ka ikka edaspidi! ღღღ

  ReplyDelete
 66. Sinu blogi olen jälginud pikalt, Viljandist. See oli tegelikult minu mäletamist mööda esimene blogi, mida ma üldse jälgima hakkasin. Mind köitsid ilusad pildid ja Sinu kirjutamisstiil, mis on siiani Stellarium blogi suured trumbid! Ehk see oligi see, mis andis mulle tõuke luua päris oma blogi, oled eeskujuks!

  Ma olen alati imetlenud Sinu outfiti ja pildipostitusi ja huviga lugenud tootearvustusi, oled suutnud mind pea igat toodet tahtma panna, tegelikult on nii mõnigi neist tee minu kosmeetikakotti leidnud! Kõige eredamalt on meelde jäänud sinu outfit postitusest "My Tips & Tricks: How To Be Happy With Yourself?" see oli lihtsalt nii armas ja tütarlapselik :)

  Ilusat jõuluootust Sulle armas Stella! :)

  ReplyDelete
 67. Olen Sinu blogi uus jälgija/lugeja. Olen väga suur kosmeetika ja parfüümi postituste fänn, aga loen ka kõike muud suure huviga😊. Edu ja jõudu ning toredaid jõule!

  ReplyDelete
 68. Tänane auhind on küll väga hea. Olen jõudnud arusaamale, et üks parfüüm on naisterahvale parim kingitus. Eriti veel jõuludeks.
  Jälgingi Stellariumi, et teada, mis kingitused võiks naistele meeldida.

  ReplyDelete
 69. Stellaariumit olen jälginud paar viimased aastat. Lemmikud on ilmselt outfiti postitused, sest Sul on üsna omapärane stiil ja armastad värve. Pildid on muidugi ka vapustavad!

  ReplyDelete
 70. Meeldib alati lugeda su kirjutisi.

  ReplyDelete
 71. Olen blogi jälginud juba paar aastat ning kõige suurema huviga loen ma su tootearvustusi :)

  ReplyDelete
 72. Armas Stella!
  Kindlasti oli selle aasta suurim hitt postitus Vestige Verdant, mille hankisid enamus Sinu blogi lugejad endale või ihkavad siiani. Mina igatahes pidin selle saama ja sain selle Sinu suurepärase Stellarium Boxiga!Korra tellides Sinult Stellarium Box, siis nüüd iga uue boxi postitusega lähevad mu silmad särama - Ootan uut aega uuele boxile :) Kindlasti meeldivad mulle Sinu outfiti postitused ja toote tutvustused. Kui aus olla siis meeldib mulle kõik! Sinu blogi on täiuslikult terviklik! Ja muidugi kiitused ka Sinu fotograafile! :)

  ReplyDelete
 73. Mina loen sinu postitusi veel aastakese jagu Helsingist, siis vahetan linna ja riiki. Meeldib My Tips&Tricks, aga ka pea kõik teised postitused. Kui ei meeldiks, siis ei käiks ju lugemas ;) Jõudu ja jaksu blogiga jätkamisel!

  ReplyDelete
 74. Jälgin ja loen Sinu blogi mõned kuud ,väga meeldivad parfüümide tutvustused ja erinevad lummavad fotod .

  ReplyDelete
 75. Mina olen lugenud seda blogi vast nii paar aastat, Tartust. Kuidagi eriti meelde on jäänud üks postitus, kus sa rääkisid ühest lõhnast, igal juhul pildid olid tehtud raudteejaamas ja see jutt seal lõhna juures on samuti meeles. Kõige rohkem mulle meeldivadki Sinu lõhna arvustused, sest iga kord peale nende lugemist tekib mul tahtmine neid lõhnu nuusutada. Ja nii mõnedki Sinu poolt positiivse vastukaja saanud tooted on jõudnud minu riiulile ja on head tõesti.Edu!

  ReplyDelete
 76. Lemmik Blogi :) Loen ja jälgin koguaeg ;)

  ReplyDelete
 77. Selle aasta üks meeldejäävamaid postitusi on minu jaoks olnud "Ocean Of Wellies",sest tänu sellele ostsin ka mina omale ühed väga ilusad ja stiilsed kummikud. :) Lemmik rubriigiks on ilutoodete tutvustused,arvustused ja outfiti postitused.Kõik outfitid on mulle väga meeldinud ja võiks isegi öelda,et oled mulle inspiratsiooniks.Oled niivõrd naiselik ja mulle meeldib su stiil.
  Olen lugeja Viljandist ja olen su blogi jälginud ligikaudu poolteist aastat.
  Edu ja jaksu edaspidiseks! ;)

  ReplyDelete
 78. Minu lemmikud on ikka erinevad arvustused. Samuti meeldivad lahendused ja uued ideed (näiteks kuidas hoida oma meigitarbeid ja kuidas värskendada vannituba). Lisaks oled sa nii kaunis ja naiselik!
  Olen pärit Haapsalust ja blogi jälginud umbes 2 aastat kui mitte rohkem.

  ReplyDelete
 79. Minu uueks lemmikrubriigiks saab Throwback Thursday - tagasivaade pildiseeriatele, lugudele ja tagasisidele. Neljapäeviti saab veel vaatamata ja lugemata teemad sirvitud ning ma pole varem tagasisidele palju tähelepanu pööranud, kuid nüüd tundub huvitav, millised on teiste inimeste arvamused. Vaidlus riietusstiili pärast - tundub huvitav, lähen otsin üles ;)
  Eilse artikli juures meeldis mulle Sinu ema reaktsioon, no täpselt minu mõte - kleit ja tossud?? Nagu varasemas kommentaaris ütlesin, et ehk kunagi võtan selle trendi omaks, aga täna ei ole veel see päev.

  ReplyDelete
 80. Tervitused Kilingi-Nõmmelt! Olen sinu blogi pidev lugeja. Mulle meeldib, et oled väga avara silmaringiga ja kirjutad paljudel erinevatel teemadel. Meeldib ka see, et sinu kirjutisi lugedes tunnen end nagu loeksin sõbranna kirja :) Edu ja huvitavaid mõtteid edaspidiseks!

  ReplyDelete
 81. Meeldis väga kübaraga taaskohtumine.

  ReplyDelete
 82. Hey, hey!

  Teid jälgin juba ammusest ajast facebookist, kuid blogi hakkasin alles hiljutii jälgima, kuna polnud aega eriti lugemiseks siis pole jõudnud ka järjepidevalt jälgida, olen siin ühe päevaga paar blogi läbi lugenud ning kõige rohkem pakuvad huvi "My Tips & Tricks" ja ka outfit blogid on väga huvitavad, ülekõige meeldib see outfit: http://stellaarium.blogspot.com/2014/08/tiger-true-white.html kuna jumaldan leopardi mustriga asju ;)
  Rohkem võiks olla küünte teemalisi sissekandeid, oleksin väga huvitatud nende lugemisest, igasugune küünte disain ja ideed ning kuidas sa ise enda küünte eest hoolt kannad jms. Võb-olla on siin selliseid postitusi rohkem, kui üks mida pole märganud siis vabandan.

  Jälgin teid nii Haapsalust, kui ka Tallinnas.

  Ideede rohkeid jõule!

  ReplyDelete
 83. Olen seda blogi jälginud 2 aastat kindlasti.Üks postitus mis eriliselt meelde jäänud on ja see polnud vist isegi enam 2014a postitus,vaid veel varasem,oli postitus,kus sa rääkisid oma juustest ja kuidas sa omale lokke teed.Kuna mul üsna samas pikkuses juuksed ja väga lokid meeldivad siis sai päris palju näpunäiteid sealt ja olen viimasel ajal väga tihti lokke teinud.Meeldivad väga ilutoodete arvustused koos piltidega.Ja uute toodete tutvustused ka,kuna tavaliselt sinuni jõuavad paljud tooted ennem,kui ma ise neist üldse teadlikuks saanud olen. :) Olen lugeja Valgamaalt.

  ReplyDelete
 84. Loen meelsasti tootearvustusi ja meeldivad ka outfiti pildid :)

  ReplyDelete
 85. Following , thanks for the chance!

  ReplyDelete
 86. Minu arvates, selle aasta parim postitus on "My Tips & Tricks: How to update your outfit?", sest lihtsad aksessuarid nagu käekellad on imelikud stiilidetailid. Eriti ilusad fotod selles septembri postituses. Minu lemmikrubriik on erinevate parfüümide esitlused, väga põnev lugeda nendest. Kõige ägedam outfit - "My Birthday Party At Secret Garden" Edaspidi ootan huvimeelega postitusi ilunippidest, parfüümidest. Loen blogi Eestist, aga täpsemalt - Narvast

  ReplyDelete
 87. Aitäh Stella, et oled ka käesoleval aastal hommiku-kohvi kõrvale maiust pakkunud! :) Koos oleme aega veetnud juba 2 aastat (Tallinnas) ja Stellariumi sära ning suursugusus paeluvad mind endiselt.
  Konkreetsemalt postitustest – minu tähelepanu köidavad alati tänu lillale toonile mõtiskleva õhkkonna loovad outfitid, suure huviga jälgin rubriiki „My Tips & Tricks“ ning toodete tutvustusi/arvustusi, sest kuidas muudmoodi ikka teada saada, kas asi on hea, kui mitte läbi kellegi kogemuse.
  Ma usun, et igat Stellariumi jälgijat rõõmustaks kindlasti, kui ta saaks osa Sinu moodsast muinasjutust, st veeta päev Stellaga Stellariumis. Ja mis seal salata – eriti äge oleks, kui see oleks mina!:)

  Jätkuvat sära!
  Ketely

  ReplyDelete
 88. Olen jälginud Sinu blogi mitte just väga kaua ja ei saa ütelda et olen igapäevane lugeja. Pole vist seda tüüpi inimene kes suudaks iga päev blogisid lugeda, nii et asi pole mitte blogis vaid minus. :) Loen kui tuleb tuju ja siis võin kasvõi mitu tundi istuda blogis ja lihtsalt lugeda ja pilte vaadata :) Fb on su leht pikemat aega jälgimise all ja need väiksed jutud loen alati läbi, kirjutad minu arust väga lahedalt ja kaasatõmbavalt. Meeldib üldiselt kõik millest blogid, kuna tore on teada saada uutest asjadest ja kuidas meeldivad. Ja mis siin salata, vahest teeb lausa kadedaks et ise sedasi elada ja blogida ei oska :)
  Edu Sulle kõiges ja kaunist jõuluaega. :)

  ReplyDelete
 89. Oh, unustasin mainida et fb olen teise nimega kasutaja. Jagan ja jälgin seal, kuna väga sooviks ka proovida neid uusi lahedais asju :)
  Fb kasutaja siis Loore Kessu. Seda postitust ei pea avalikustama. :)

  ReplyDelete
 90. Stellarium on minu jaoks kvaliteedimärk. Pildid, Sinu jutustused, Instagram Inspiration ja Sea Of Shoes. Kõik rubriigid, mida loen alati suure huviga. Selles blogis on luksust. Alates riietest, mida tahaksin endalegi, lõpetades kingadega, mis panevad ahhetama. Sinu kaubamärk on lokid ja punane huul. Sellisena nägin Sind blogis esimest korda. Selle blogi järgi olen sooritanud palju oste: Balmaini puudrise lõhna, Mu Burberry lõhna, Vestige Verdant maski ja õli, Chaneli CC kreemi (seni parim, mida ei vaheta välja) ja Pi-Reti ehteid, mida olen elukaaslasel palunud osta. PS. Sel suvel ma nägin Sind korraks. Sa tulid Piritale Sushi Pandasse, aga ostsid sushi kaasa ja läksid ära.

  ReplyDelete
 91. Thanks for this great opportunity!
  FB: Samantha Tedesco
  gfc: samantha.tedesco

  ReplyDelete
 92. Stellaariumi blogi on minu jaoks uus avastus :) Instagramis jälgin juba ammu ja eriti meeldivad erinevate Hunterite pildid ;)
  Siin aga avastasin Stellaarium boxi, mis on väga ahvatlev!! Selliseid boxe võiks olla Eestis ka nt 20€ hinnaklassis. Soomes olen tellinud Livboxi juba üle poole aasta ja väga mõnus üllatus iga kuu!! Tundub, et tuleb ehk üle tulla Stellaarium boxile ;)

  ReplyDelete
 93. Olen varesemalt lugenud Stellaariumi blogi kuid mingiaeg tekkis paus ja nüüd olen hakanud uuesti jälgima :). Instagramis jälgin juba ammu :). Siin olen avastanud Stellaarium boxi, mis on ääretult huvitav. Blogi teemad on kõik väha huvitavad :) Kõike head ja paremat ka edaspidiseks :)

  ReplyDelete
 94. Olen pikemat aega juba silma Sinu blogil peal hoidnud, blogi on väga kaunis ja on heaks naiselikkuse eeskujuks! Lõpuks sain tellitud ka St. Boxi, millega olen väga rahul, tõenäoliselt ei jää see minu viimaseks Boxiks. :)
  Väga meeldivad Sinu fotopostitused, kus näitad uut moodi/toodet, sest Sa oled väga kaunis naine ning Su fotosid on alati rõõm vaadata!

  Meeleldi võtan osa ka advendimängust. :)
  Tatjana

  ReplyDelete
 95. Olen Sinu blogi jälginud umbe aasta! Mulle on väga meeldinud erinevad postitused uutest parfüümidest,kosmeetikast ja põnevad trendiuudised! Ma ise olen see,kes ma olen ja ei käi väga "trendi" järgi aga ikkagi on väga põnev kõigega kursis olla! Eks igal inimesel on välja kujunenud oma MINA ja stiil! Sind,Stella,jälgida on puhas rõõm! Kõik,mida kannad,sobib Sulle ideaalselt!See on omaette oskus:)Minul on näiteks väike kiiks parfüümidega.......ma lausa koguks neid!!!:) Mul on lõhnad igal pool- vannitoas,magamistoas,koridoris ja lisaks veel lõhnaküünlad tubades!!!Ühesõnaga,mulle meeldivad head lõhnad!:)Kindlasti jälgin ka edaspidi Sinu postitusi,nii facebookis kui instagramis:) Sulle aga soovin jõudu uuteks säravateks postitusteks!!!:)

  ReplyDelete
 96. Olen ikka siin juba rohkem kui aasta ja mulle hakkavad eriti meeldima sinu Instagram Inspiration postitused.

  Eva-Maria

  ReplyDelete
 97. Hey Stella! Jälgin Sind Helsingist.Alustasin Su blogi lugemist sel aastal.Pean tunnistama ,et kõik postitused on väga huvitavad.Pildidki on maitsekad ja lõbusad.Eriti meeldis mulle Karl Lagerfield parfüümi juures ratsakiivriga pildid,nii stiilsed ja karlilikud.Ka meeldib mulle Sinu kiindumus Hunter kummikutesse.Pean kindlasti ühe paari endale ka muretsema.Aga kas oli parem tellida üks nr väiksem suurus?
  Terviseid Jõuluootuses Helsingist,
  Stiina

  ReplyDelete
 98. Jälgin Sinu blogi mõned kuud ja teen seda Lääne-Harjumaa männimetsade keskel asuvast alevikust :)

  ReplyDelete
 99. Rohelise kleidi lugu meeldis.Jälgin su blogi Harjumaalt

  ReplyDelete
 100. Neid vastuseid on mul ka niii põnev lugeda :) Ise jälgin juba kaua ja ikka Tallinn, meeldivad kõik postitused, nii outfitid kui ilutoodete omad jms, eriti mõnus on neid nö 5D-s jälgida, nt siis vahelduseks koos StellariumBoxiga, kõik on veelgi reaalsem siis :) Superlemmik oli Pariisi reis, seda postitust ma juba ei unusta :) Kadri

  ReplyDelete
 101. Jälgin blogi juba pikka aega, lisaks facebook ja ka insta tegemisi. Kõik lood on väga huvitavad ja kutsuvad lugema. Ilusat jõuluaega.

  ReplyDelete
 102. I like your perfume portraits - And I hope you will continue to show us your vision of fashion connected with particular fragrances. I do live in Slovakia. Thanks. Lubka

  ReplyDelete
 103. Jälgin su blogi juba mõnda aega! Ja pean mainima ,et oled siiani ka mu üks lemmikumaid blogijaid! :)
  Soome, Espoo

  ReplyDelete
 104. Jälgin juba pikemat aega ikka aeg ajalt sinu blogi ja seda kuressaarest saaremaalt

  ReplyDelete
 105. Jälgin su blogi tallinnast. Väga meeldivad parfüümi tutvustused ja ilunipid. Muidugi ka su pildid on super ilusad!
  Keith-Cärol Küttim
  Keithcarol14@gmail.com

  ReplyDelete
 106. Viimane lõhna tutvustuse sissekanne on küll sõnatuks võttev, mis teevad need inimesed kes seda lõhna esmakordselt peale lasevad, lõhn ilmselt vaigistab lõhnakandjat ümbritsevaid inimesi ning naudivad imelist parfüümi. Ootan juba uut parfüümi tutvustust, imeline :)

  ReplyDelete
 107. Olen su blogi juba jälginud paar aastat ja kõige enam tõmbab mind seda lugema Sinu originaalsus kirjutamisel. Sa kirjutad erinevatel teemadel, mis kohe kutsuvad lugema. Sa kirjutad hästi!
  Kauneid pühi sulle ja häid mõtteid järgnevateks postitusteks! :)

  ReplyDelete
 108. Jälgin nii blogi, Facebook´i lehte kui ka Instagrami. Meeldib nii tekstiline sisu kui ka imeilusad fotod. Raske on midagi eriti välja tuua- mulle on siiani kõik meeldinud. :-D
  Ja siis, muidugi- Stellaariumbox! Selline mõnusmagus ootus :-D
  Jätkuvaid häid ideid ja ilusat Jõuluaega!

  ReplyDelete
 109. Oh Stella, Jõulud kohe kohal!
  Kas kingid tehtud? :)
  Ma tegelikult tahtsin Sulle kirjutada, et Sa oled üks supper võrratu naine!

  Ilusat Jõuluaega ja Topeltparemat Uut Aastat!

  M&M

  ReplyDelete
 110. Häid pühi ja häid mõtteid edaspidiseks!

  ReplyDelete
 111. Jälgin seda huvitavat blogi juba väga pikka aega.

  Mõnusat ilma nautimist, lumi, fantastiline!
  Sigrit
  tiigrr@gmail.com

  ReplyDelete
 112. Selle aasta parimad postitused on olnud kõik paljude kaunite fotodega. Lemmikrubriik on erinevate riietega seotud. Väga meeldib, et juttu on ka sinu tütrest ja koosolemisest. Umbes paar kuud olen piilunud siin toimuvat. Jälgin Tartust. :)

  Kaunist jõuluaega!

  ReplyDelete
 113. Blogi olen jälginud juba päris pikka aega, paar aastat ehk. Kõige enam armastan tootearvustusi, eriti naha- ja juuksehooldustoodetest.

  Häid pühi
  sikindi.blogspot.com

  ReplyDelete
 114. Jälgin tudengina Tartust su blogi, juba mõnda aega olen jälginud - aasta kindlasti. Pean piinlikkusega aga tunnistama, et peamiselt jälgin su blogi hoopis nende imeilusate ja positiivsete fotode pärast. Need lihtsalt on imelised.
  Iluteemad ei ole mulle nii omased, samuti mood - ometi meeldib mulle vaadata, kuidas teised riietuvad ja on ilusad. Siit blogist leiab seda kõige professionaalsemas võtmes. Aitäh, et teed antud blogi nii pühendunult ja suure vaevaga.

  Ilusaid pühi!
  Greete

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig