Thursday, March 20, 2014

LOOS: Võida Vestige Verdant imemask!

Täna algab kevad ja sel puhul loosib Stellarium välja kolm kodumaist Vestige Verdant imemaski. Kuulujutuveski jahvatab, et need, kes on Vestige Verdant maski proovinud, enam ilma selleta ei saa! Tegemist on iga iluteadliku naise lemmikuga. Stellarium on Vestige Verdant maski arvustanud varem SIIN.

  


Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis nii Vestige Verdant Eesti fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Pole kahtlust, et kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower. Vajuta paremal, ümmargusel hallil ikoonil FOLLOW ja Join This Site ning oledki kohal!

Vestige Verdant Eesti fännilehega saad liituda SIINStellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Selleks, et see loos jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis/instagramis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle postituse või blogisse antud loo alla, kas sul on juba Vestige Verdant kodus olemas ja kuidas mask mõjub. Kui sul veel maski pole, kirjuta julgelt, mida head oled maski kohta kuulnud.Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Võitjad teatame 30. märtsil.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe maski loosin välja kõigi nende vahel, kes liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN. Sind ootab juba ees Vestige Verdant maski pilt ja mängu reeglid. Ilusat kevade algust!
SHARE:

152 comments

 1. Maski mul kodus ei ole, kuid olen kuulnud, et tõepoolest on tegemist imemaskiga. :)

  ReplyDelete
 2. Vestige Verdant tooteid ei ole saanud ma proovida,kuna pole selliseid rahalisi võimalusi et saaksin soetada omale,kuigi hinges soovin väga ära proovida seda toodet kuna mul ka väga probleemne nahk.Olen lugenud selle toote kohta ainult kiidusõnu pidi naha struktuuri parandama ja poorid puhtana hoidma.

  ReplyDelete
 3. Endal veel kahjuks maski ei ole, kuid olen selle soetamisele mõelnud, sest olen hädas ummistuvate pooridega ning Vestige Verdant on ju teatavasti suurepäraste sügavpuhastavate omadustega.

  ReplyDelete
 4. Selle maski kohta olen kuulnud niivõrd palju head, et tahaks väga proovida, kahjuks on see siiski liiga kallis, et ise saaksin seda endale lubada. Kuuldavasti pidavat olema imerohi, mis teeb näonahale pai. Vaid üht väheke negatiivsemat asja olen kuulnud- mahapesemine pidi keerukas olema. Kindlasti on see asi, mida tahaksin proovida järele.

  ReplyDelete
 5. Ei ole veel proovinud seda imelist Eesti toodet aga olen kuulnud ,et teeb nahal imet ja on pahade vinnide vastu !!:)

  ReplyDelete
 6. Minu heal sõbrannal on see mask olemas, kes kiidab seda taevani. Mul oleks väga hea meel, kui saaksin ka selle ära proovida. Kindlasti ma ei kahetse! ;)

  ReplyDelete
 7. Olen kuulnud kõike head paremat! Oleks igati vahva kui saaks ära proovida,kas tõesti ongi nii imetoode. Muidugi on iga asja juures halbu asju ka kuulnud, näiteks tugev lõhn ja raske mahapesta. Aga leian,et neid häid iseloomustusi on tulnud nii palju,et tahaks ka proovida :)

  ReplyDelete
 8. Kodus maski veel pole, aga minu ostulistis on ta juba täitsa olemas. Nii tore oleks endale see võita. Kuulnud olen vaid head :)

  ReplyDelete
 9. Endal veel kasutusel pole, aga tahan kindlasti järgi proovida. Kuulnud olen palju head ja et see imetoode teeb vinnidega imesi ja on nahale hea. :)

  ReplyDelete
 10. EI ole ka jõudnud veel seda omale soetada, aga lugenud olen ainult kõike head selle kohta. Koorib ja puhastab, tulemusi pidi nägema juba peale esimest kasutuskorda. Tundub põnev :)

  ReplyDelete
 11. Ei ole ka jõudnud veel seda endale soetada, aga samuti kuulnud kiidusõnu. Pidi koorima, puhastama ning tulemusi pidi näha saama juba peale esimest kasutuskorda. Tundub põnev! :)

  ReplyDelete
 12. Maski veel ei ole, aga kuulnud olen, et see teeb näo väga pehmeks ja mõnusaks ja et enam muud ei tahagi kasutada kui seda maski!

  ReplyDelete
 13. Maski kahjuks veel ei ole. Lugenud olen küll ainult positiivset. Tundub liiga hea, et tõsi olla. Väga põnevil, kas tõesti suudaks ka minu suurte pooride puhul selliseid imesid korda saata.

  ReplyDelete
 14. Endal veel olemas ei ole, aga plaan soetada küll. Lugenud olen selle maski kohta ainult kiidusõnu. Koorib ja puhastab, tulemusi pidi näha olema juba peale esimest kasutuskorda. Tundub põnev! :)

  ReplyDelete
 15. Endal veel olemas ei ole, aga plaan soetada küll. Lugenud olen selle maski kohta ainult kiidusõnu. Koorib ja puhastab, tulemusi pidi näha olema juba peale esimest kasutuskorda. Tundub põnev! :)

  ReplyDelete
 16. Sain Kaubamajast natuke testiks, olen väga rahul. Kohe esimesel korral oli näonahk parem.... Augustis on sünnipäev, loodan endale siis selle kingituseks saada....

  ReplyDelete
 17. Ei ole ka veel jõudnud proovida. Üks sõbrannadest fännab seda toodet täiega ja küsib alatihti, kas olen juba ostnud selle omale:)

  ReplyDelete
 18. Kasutanud ise seda näomaski pole, aga erinevatelt blogijatelt ja ka sõpradelt olen kuulnud ainult head tagasisidet. Isegi kui ei võida, oleks ikka plaanis see endale osta, sest juba pikka aega otsin sobivat näomaski :)

  Jagasin twitteris: https://twitter.com/mesiliis

  ReplyDelete
 19. Ei ole kahjuks kodus seda imemaski ja pole ka veel proovinud, aga usun sinu ja paljude teiste blogijate sõnu, et see on must-have. Mulle kuluks see väga ära, sest mul on ka suured näonaha poorid ja rasune nahk, mis tekitab mulle pidevat peavalu. Loodan, et VV imemask aitab.

  Eva-Maria Virnas
  evamariimarii@gmail.com

  ReplyDelete
 20. Maskist kuulsin alles paar päeva tagasi! Ja voilaa ..Sina Stella nagu saatusetahtel loosid neid välja ehk õnnestub mul tänu sinule see kiiremini võita ja ära proovida maailmaime nr.1 mis pidi näonahaga lausa imesud tegema! :)

  ReplyDelete
 21. Veel pole soetanud, küll aga käin ka kiibitsen seda Kaubamaja ilumaailmas. Olen kuulnud sellest ainult head, seega tahaksin ka ise selle ära proovida

  ReplyDelete
 22. Minu kodus Vestige Verdant maski veel kahjuks pole, sellepärast otsustasingi osaleda selleks ahvatlevas loosis! Maski kohta olen kuulnud vaid AINULT head, mis aina enam paneb seda endale tahtma. Kas see on siis tõesti nii suurepärane, nagu kõik räägivad.. hoian igatahes pöidlaid! :)
  (Jagasin loosi linki facebookis ja twitteris ning liitusin Stellaariumiga instagramis)

  ReplyDelete
 23. Maski veel kasutanud pole, aga sooviksingi omal nahal järgi proovida, kas see on tõesti nii efektiivne kui räägitakse.

  ReplyDelete
 24. Kuulnud ja lugenud ainult head :) Nüüd oleks paslik ka endal ära proovida ;)

  ReplyDelete
 25. Ise veel maski katsetanud/proovinud pole,- aga eks nüüd ole ka juba peramine aeg seda teha :)

  ReplyDelete
 26. Kasutan maski juba mõnda aega ja pole seda nägugi,et kavatseksin loobuda,seda kõige otsesemas mõttes ! Esimene kord kasutamist oli pehmelt öeldes huvitav , alustades kõditundest,mis mu näol toimuma hakkas ,lõpetades suuuuurest veast,pesta mask maha vannitoas väikese valge kraanikausi kohal, valge seina ja põrandaga :) Kes kasutanud,teab ,millest räägin. Seega edaspidi tegelen selle maskiga ainult duzzi all ! Ja ei vaheta seda mitte millegi vastu välja.

  ReplyDelete
 27. Ei ole seda maski veel proovinud. Olen palju sellest kuulnud ja lugenud, erinevatest blogidest ja foorumitest. Tootetutvustuses lubatakse, et see looduslik mask sügavpuhastab ja niisutab, parandab naha tekstuuri ja turgutab vereringet, leevendab naha rasusust ja aknet, tervendab naha allergilisust ja ülitundlikku nahka. Sooviksin seda imemaski proovida, olen kuulnud selle maski kohta palju häid kommentaare kasutajatelt.

  ReplyDelete
 28. Kahjuks, pole proovinud seda imemaski, aga olen palju kuulnud sellest. Internist on üsna palju häid arvamusi selle kohta. Tahaksin proovida ka, et veenduda oma näol. Jagasin Facebookis https://www.facebook.com/leontieva1/posts/609925292424124?stream_ref=10

  ReplyDelete
 29. Kahjuks, pole proovinud seda imemaski, aga olen palju kuulnud sellest. Internist on üsna palju häid arvamusi selle kohta. Tahaksin proovida ka, et veenduda oma näol. Jagasin Facebookis https://www.facebook.com/leontieva1/posts/609925292424124?stream_ref=10

  ReplyDelete
 30. Kahjuks, pole proovinud seda imemaski, aga olen palju kuulnud sellest. Internist on üsna palju häid arvamusi selle kohta. Tahaksin proovida ka, et veenduda oma näol. Jagasin Facebookis https://www.facebook.com/leontieva1/posts/609925292424124?stream_ref=10

  ReplyDelete
 31. Kahjuks endal veel pole, kuid sooviks kindlasti proovida

  ReplyDelete
 32. Vestige Verdant imemaski mul kodus olemas ei ole, küll aga olen tootest palju head lugenud ja tahaksin kindlasti selle mõju ka omal nahal proovida. Eriti võlub mind toime, mis aitab kaasa suurepoorilise naha hooldamisele, kuna olen aastaid selle probleemiga hädas olnud.

  ReplyDelete
 33. Mina olen ka maski kohta kuulnud ainult imelauseid :)

  ReplyDelete
 34. Minagi olen maski kohta kuulnud ainult kiidulauseid :)

  ReplyDelete
 35. Maski veel ei oma aga esimesel võimalus plaanin kindlasti endale soetada või ootan ehk mul veab ja mulle kingitakse :) Maskist endast räägitakse kui uuest imetegijast, ilma milleta ei kujutata oma elu enam ette. No mis võiks veel mind kahtlema panna, et see mask on just nii hea kui räägitakse ja veel meie oma armsa Eesti toode.

  ReplyDelete
 36. Ei ole veel maski ise kasutanud aga olen kuulnud vaid kiitvaid sõnu.Sooviksin kindlasti must have maski proovida.Pöial pihku ja loodan selle endale võita,et seda imemaski kasutada ja teistelegi soovitada.

  ReplyDelete
 37. Mul veel ei ole seda imemaski aga prooviks hea meelega järele - ehk aitaks ka minu igavest puberteediku nahka :)

  ReplyDelete
 38. Endal veel kahjuks ei ole, kuid olen ainult suurepäraseid arvamusi kuulnud selle imemaski kohta. :)

  ReplyDelete
 39. Pole proovinud seda imetoodet, aga kui nii palju häid sõnu selle kohta jagatakse, siis ilmselt enamus ei saa eksida ja peab hea asi olema! Hea meelega sooviks ära testida, kas on hea asi või mitte!

  ReplyDelete
 40. On olemas, olin niii umbusklik selle toote puhul aga nüüd kus see proovitud olen vaid kiidusõnu selle kohta jaganud...nädalas korra külastan oma kallist ämma ka selle imetootega, kuid kuna temal on varsti aprilli kuus sünnipäev, lisaksin selle võidetud maski tema kingikotti ja usun et suudan ta teha väga õnnelikuks sellega ! :)

  ReplyDelete
 41. Seda prooviks küll. Kiitused toote kohta on minuni jõudnud ja huvi tekitanud.

  ReplyDelete
 42. Seda prooviks küll. Kuuldused toote kohta on minuni jõudnud ja huvi tekitanud. :)

  ReplyDelete
 43. Maski mul ei ole, aga tahaksin seda küll endale võita.

  ReplyDelete
 44. Ei ole veel seda maski soetanud kuid paljude kasutajate kommentaaridest võib välja lugeda, et tundub üks hea kraam olevat:) Suurepärase sügavpuhastava toimega ja kõik muud imelised omadused:) Prooviks hea meelega.

  ReplyDelete
 45. Maski veel ei ole, aga huvi on suur, sest rekalaami toote kohta on viimasel ajal väga palju. Plaanis oli see imemask omale soetada aga nüüd on hea võimalus see võita :)

  ReplyDelete
 46. Mul kodus see juba ja kasutan hooksalt( VÄGA HEA)
  ...kohe otsas ja sooviksin väga uut võita :))

  ReplyDelete
 47. Pole veel jõudnud soetada aga siit blogist ja mujalt artiklitest olen nii palju head kuulnud, et patt oleks mitte ise järgi proovida.

  ReplyDelete
 48. Olen juba pikemat aega kuulnud abikaasa käest mingisugusest imemaskist, mis pidavat ta väidetavalt lausa 20 aastat nooremaks tegema. Et see olevat ju küll hea ja soodne! võimalus käevangu noort naist saada. No eks näis!

  ReplyDelete
 49. Kodus seda maski veel pole, küll aga sain seda natukene proovida ja just täna hommikul läks see ka käiku. Kiskus kuivades küll päris korralikult, aga näiteks maha pesemisega suurt probleemi polnud ja nahk jäi väga pehme ning pooridki tundusid väiksemad. Ja seda kõigest ühe kasutuskorraga! Ka ei ärritanud see mu tundlikku nahka, nagu osad tooted kipuvad tegema. Mida kõike head see mu näonahaga pikemaajalisel kasutusel teeks! Seega minu soovilisti see mask kuulub ja oleks väga tore, kui selle võidaksin! :)

  ReplyDelete
 50. Endal hetkel veel ei ole, aga 100% kindel, et ka ilma loosiõnneta, ostan selle endale ASAP. Hind koos saatmisega 39€ - peab ju proovima!!! Soovitan siinkohal lugeda tooteinfot kodulehelt, kus on kõik kenasti ja väga selgelt kirjas. Sooviks juba seda efekti ise oma silmaga näha ja kogeda :)

  ReplyDelete
 51. Omal maski olemas pole, kuid olen paljudest blogidest lugenud selle kohta ainult head, et esimese korraga on näha muutust, st poorid muutuvad väiksemaks ja nahk siledamaks. Seda mul just vaja olekski. :)

  ReplyDelete
 52. Vestige Verdant mask on tegelikult täiesti kodus olemas ja olen väga rahul. Samuti on rahul üks mu sõbranna, kellele samuti olen maski paar korda teinud :)
  Kirjutasin oma maski katsetustest ka siin: http://cairzu.blogspot.com/2014/03/vestige-verdant-naomask.html

  ReplyDelete
 53. Kodus maski pole, kuid olen kuulnud selle kohta üpris häid sõnu. Tahaksin ka ise proovida !

  ReplyDelete
 54. Endal küll kodus seda maski pole, aga olen kuulnud palju häid sõnu. Tahaksin ka ise seda proovida!

  ReplyDelete
 55. Kahjuks pole veel ise proovinud, aga väga tahaks. Ainult väga head olen kuulnud

  ReplyDelete
 56. Kahjuks pole veel ise proovinud, aga väga tahaks, sest ainult head olen kuulnud.

  ReplyDelete
 57. Üks blogija testis seda ning tulemust oli kohe peale esimest kasutamist näha. Sooviks ise ka Vestige Verdant'i maski järgi proovida, sest endal pole just kõige parem näonahk, sellest oleks kindlasti palju abi. :)

  ReplyDelete
 58. Mul on olnud õnn maski ära proovida. Ja tuleb tunnistada, et paremat maski kui see, pole ma veel varem leidnud. Minu soovitused! :)

  ReplyDelete
 59. Jagasin esiteks uudist enda Facebookis.
  Teiseks ei ole ma seda maski kahjuks veel proovida saanud, samas olen kuulnud jutte selle maski imelisusest ning ka ühes blogis olen näinud pilti before ja after tulemusest. Piltide järgi võis öelda,et mask tõesti tundus mõjuvat ning ootaksin väga selle proovimist! :)

  ReplyDelete
 60. Just sellist imemaski oleks mul vaja. Olen ainult head ja toredat kuulnud selle maski kohta. Tahaks ise ka ära proovida :))

  ReplyDelete
 61. Olen kuulnud, et teeb kõik nooremaks ja ilusamaks. Kunagi nooruses olen proovinud mingit turba-muda, see küll toimis. Puhastas ja silus. :)

  ReplyDelete
 62. Seda maski veel proovinud ei ole, aga tahaksin kindlasti, sest olen selle kohta ainult head kuulnud.

  ReplyDelete
 63. Endal seda maski ei ole. Tahaksin seda aga kindlasti proovida, sest olen selle kohta ainult head kuulnud.

  Linki jagasin FB-s: https://www.facebook.com/riina.kranich/posts/10203545621269933?stream_ref=10

  ReplyDelete
 64. Nii väga sooviks proovida :)

  ReplyDelete
 65. Olen suur maskitaja ja soovin väga seda imetoodet proovida :)

  ReplyDelete
 66. Pole kahjuks siiani veel õnnestunud seda maski proovida aga igas teises ilublogis on seda juba nii palju kiidetud, et ehk ükskord jõuab see ka minu riiulile, ühel või teisel viisil (: Nägu vajaks ühte ilukuuri ära küll.
  Link jagatud: https://twitter.com/mer_tweet/status/446674578962939904

  ReplyDelete
 67. Kuulnud olen vaid häid kommetaare ,kui imet tegevast maskist .Soov kindlasti proovida ..:)

  ReplyDelete
 68. Kahjuks ei ole selleks ressursse, et proovida, aga kui loosiõnn naeratab, siis jagaksin seda purgitäit meeleldi Ave Bombul'iga, kellel on ülimalt problemaatiline näonahk :)

  ReplyDelete
 69. Hoho! Olen palju kuulnud ja lugenud head sellest imemaskist! Tahaks ka endale soetada! Jagatud FB- s.
  Joanna.spihhalska@gmail.com

  ReplyDelete
 70. olen teadlik tema superomadustest,kuid kahjuks endale veel pole jõudnud muretseda mitmel põhjusel.Küll aga oleksin ütlemata rõõmus,kui selle kunagi saan.Kena kevade algust!

  ReplyDelete
 71. Ei oma veel seda toodet, kuid olen kuulnud ja lugenud palju positiivseid kommentaare, mis imesid see näoga teeb! :)

  ReplyDelete
 72. Olen kasutanud ja sõpradele proovida andnud. Toimib kenasti ja on sõltuvust tekitav, ehk et vaja juurde. Väikese erandina ei sobinud see mask mu õele, kuigi meil on sarnane nahk. Tema nägu sai punaselaiguliseks mõneks ajaks.

  ReplyDelete
 73. Olen kasutanud ja sõpradele proovida andnud. Toimib kenasti ja on sõltuvust tekitav, ehk et vaja juurde. Väikese erandina ei sobinud see mask mu õele, kuigi meil on sarnane nahk. Tema nägu sai punaselaiguliseks mõneks ajaks.

  ReplyDelete
 74. Pole kasutanud, kuid väga tahaks :)

  ReplyDelete
 75. Mul ei ole ka seda maski kodus olemas, kuna olen 3 aastase tütre ema ja ise hetkel ka täiskohaga õpilane siis puudub lihtsalt rahaline võimalus selle maski soetamiseks. Kuulnud olen sellest ainult head, ja kuna ise olen terve elu võidelnud oma probleemse näonahaga ja üritanud rasusest ja poorilisest nahast võitu saada siis oleks see super kingitus.

  ReplyDelete
 76. Jagatud Facebookis, blogis ja Twitteris, sest on väga vaja naistele peres. Nad tahavad nooremad välja näha ja kasutavad eriliselt hea meelega just looduslikke tooteid. Pealegi on Vestige Verdant ju meie oma Eesti toode, seega peab ära proovima. Neid ei hirmuta isegi selle toote välimus, aga kui ma peaksin selle maski võitma, siis saan edaspidi oma kodus vist küll päris tihti suure šoki, kui selline must nägu mõnes toas vastu tuleb:) See on ju turbast tehtud:) Ja pidavat rasuse naha ja isegi stressi puhul aitama. Lõõgastab ja muudab naha siledaks ja meie peres on eriti oluline see, et aitab ära hoida vähirakkude teket. Ma väga soovin, et see tõesti aitaks.

  ReplyDelete
 77. Pole maski, kuid sõbranna on seda toodet ülini kiitnud :)

  ReplyDelete
 78. pole maski, kuid sõbranna on seda toodet ülini kiitnud :)

  ReplyDelete
 79. Mul on see mask, ent pole veel proovinud.Ootan õnnist hetke, kui olen kolinud uude kodusse ja see ilutseb aukohal, siis... Aga olen ahne ja tahan veel! :)

  ReplyDelete
 80. Olen üsna mitmestki blogist lugenud antud maski kohta kiidusõnu, nii paljud naised ei saa ju ometi eksida :)
  Jagasin blogis: http://katrjuusha.blogspot.com/2014/03/stellariumi-loos.html

  ReplyDelete
 81. Ise pole veel ostnud, aga igalt poolt kuulnud, et aasta parim toode ja Must have asi :) Pidi tegema näo sama pehmeks kui beebil :)

  ReplyDelete
 82. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 83. Ei ole veel proovinud, aga see sinu lause postituse alguses, et "see mask on iga iluteadliku naise lemmik" lihtsalt kutsub proovima... või auhinnamängudes osalema ;)

  ReplyDelete
 84. Vestige Verdant mask ära proovitud ja oskaksin öelda ainult kiitvaid sõnu selle kohta. Tore, et eestimaine toode nii suurepärane on.
  Lisaks soovitusele, et maski tasub teha omaette, et inimesi mitte jalalt maha ehmatada laiendina, et lemmikloomad võivad teid selle maskiga näes samuti paanikasse sattuda, mu kass oli tükk aega šokis ja tuvastas mind pärast pool õhtut mitmekordse kontrollimisega, et see ikka mina olen peale maski mahapesu :D

  ReplyDelete
 85. Pole maski proovinud, aga samas olen väga palju kiitvaid arvustusi selle kohta lugenud. Prooviksin heameelega.

  ReplyDelete
 86. Kahjuks ei ole seda kodus, kuna hetkel tudengina pean raha mujale kulutama. Aga kui siit ei võida, siis kindlasti tulevikus tahan seda osta. Kuulnud olen ainult head ja kõik kuuldused pärinevad blogiarvustustest.

  ReplyDelete
 87. Selle maski kohta olen kuulnud niivõrd palju head, et tahaks väga proovida.
  tamberg9@windowslive.com

  ReplyDelete
 88. Jagasin seda ka oma blogis http://lilltebubble.blogspot.com/2014/03/stellaariumi-loos.html

  ReplyDelete
 89. Kuulnud ainult head ja et ka mehed kasutavad rõõmuga! Vajaksid endalegi :)

  ReplyDelete
 90. Jagasin twitteris ja olen kuulnud imeasju selle maski kohta. Sooviksin proovida seda võimast maski :)

  ReplyDelete
 91. Ise pole kunagi kasutanud seda maski, kuid olen palju head selle kohta kuulnud ja ka teised ilublogid soovitavad seda, niiet kindlasti sooviksin proovida! :)

  ReplyDelete
 92. Maski mul kodus ei ole, kuid olen kuulnud, et tõepoolest on tegemist imemaskiga. :)Sooviks ise ka proovida :)

  ReplyDelete
 93. Maski mul kodus ei ole, kuid olen kuulnud, et tõepoolest on tegemist imemaskiga. :) Sooviks ise ka proovida ;)

  ReplyDelete
 94. Pole kahjuks proovinud, kuid olen kuulnud, et muudab näo märgatavalt klaarimaks ning pehmeks :)

  ReplyDelete
 95. Nii paljud naised ei saa ju ometi eksida, kes seda maski on kiitnud no IGAL POOL - juuksuris, poe kosmeetikaosakonnas, apteegis, Facebookis, blogides, foorumites jne jne. Pealegi - naistel on alati õigus:)) Mina usun, et see mask teeb mu silmnähtavalt nooremaks:) Mul on nahk rasune, ebatasasustega ja suurte pooridega, kui nimetada mõned mu näonahaprobleemid. Nende kõigi vastu on vaja rohtu;) Vestige Verdant peab aitama, muidu ma küll ei tea, mis veel aitab.

  ReplyDelete
 96. Olen kuulnud, et paljud naised armastavad seda ja et see on nende arvates tõeline ime. Aitab alandada poore ja samuti teeb see naha välimust ka nooremaks. Oii kui väga tahaks proovida! :)

  ReplyDelete
 97. Kahjuks pole veel jõudnud soetada, aga plaanis on küll. Sellist super-hüper reklaamiga toodet pole juba ammu kohanud, mistõttu peaks lausa sellepärast selle maski ära proovima. Nii uskumatu kui see ka ei tundu, on mul nüüd 40-ndates tekkinud kerge akne, mida õnnestus küll Iisraelis olles surnumere veega ja päikesega leevendada, aga nüüd kodus olles peaks midagi edasi võtma. Ehk katsetada selle tootega?

  Livia

  ReplyDelete
 98. Ei ole veel seda ohhoo-ahaaa...-efektiga toodet endale soetanud. Käisin küll Kaubamaja ilupäevade raames kaemas, aga ma loodan, et mu näonahk annab mulle andeks , kui ma teda sellel kuul nr.1 ei pidanud. Või saab mu näonahk koos hõisata suvel, sünnipäevapeol. Või tuleb hoopis abikaasale otseseid vihjeid saata, nt Stellariumi VV arvustuse. Ma arvan, et ainuüksi hea huumorikillu pärast seab ta ehk sammud poe poole.

  ReplyDelete
 99. mul pole seda veel, aga hirmsasti tahaks, sest pole ühtegi halba sõna selle kohta kuulnud, kõik kes sellest räägivad..siis ainult head :)

  ReplyDelete
 100. Ei ole proovinud, aga pidi naha väga pehmeks tegema.

  ReplyDelete
 101. tundub põnev toode, musta värvi ! Mul on probleem ummistunud booridega näol ja kuna mask pidavat sügavpuhastava toimega olema, siis tahan kindlasti proovida. Lisaks veel kuiv näonahk, sellepärast ei kasuta maske eriti. Kui see toode lubab, et ei kuivata vaid pigem niisutab, siis soovin kindlasti !

  ReplyDelete
 102. Olenemata sellest, et ise olen suur iluhuviline, pole kahjuks mul olnud võimalust seda maski endale soetada. Endal on rasune nahk ja T-piirkonnas on üheks tõeliseks probleemiks just mustad komedoonid ning kuulsin, et see olevat väga hea "relv" selle vastu. Niivõrd paljud kiidavad seda, et muutun tasapisi aina skeptilisemaks, enne kui ise ei veendu selle toimivuses.. Tundub olevat MUST HAVE tootena. See, et toode on 100% orgaaniline on kiidusõnu väärt. Mida vähem keemiat, seda vähem kahju näonahale. Kui ma aga lugesin, et tegemist veel ka Eesti tootega, siis ausalt öeldes, ma ei uskunud oma silmi. Nime ja kujunduse poolest mõtlesin, et äkki mingisugune Prantsuse või äkki Itaalia toode... kuid ma poleks arvanud, et see on just Eesti toode. Seepärast kiidusõnad nendele, kes seda toodet valmistasid ning eks kunagi äkki leian võimaluse ka ise selle ära proovida. :)

  ReplyDelete
 103. Olen paljudest artiklitest selle toote kohta lugenud ja kommentaaridest teada saanud,et tegemist on väga hea ning "ahaa" efekti tekitava maskiga.Kahjuks pole endale veel jõudnud seda soetada,kui järgmine kord Eestisse tulles ostan kindlasti.Kui enne õnn muidugi ei naerata ;)

  ReplyDelete
 104. Maski endal pole aga kuulnud olen siiani ainult head.Viimastel nädalatel on selle "ime maski " kohta ainult kiitvaid artikleid olnud ja endalgi tekkinud soov seda proovida.Tundub , et sellest on saanud uus kuum hitt mis peab igal naisel olema !!!

  ReplyDelete
 105. Maski endal pole aga kuulnud olen siiani ainult head.Viimastel nädalatel on selle "ime maski " kohta ainult kiitvaid artikleid olnud ja endalgi tekkinud soov seda proovida.Tundub , et sellest on saanud uus kuum hitt mis peab igal naisel olema !!!

  ReplyDelete
 106. Ma olen kuulnud, et see on miskine imeasi, mis tegelikkuses kodumaal toodetud. Wow, wow, wow, kui hea luksuslik see välja näeb ja kui ta tõesti toimib ka imeliselt, siis.. hmm.. miks pagan ma seda juba proovinud ei ole?!?! ;))

  ReplyDelete
 107. Olen kuulnud nii ja naa arvamusi. Kellele meeldib ja kellele mitte. See on vast iga tootega nii.
  Isiklikult tahaksin ära prooovida, et teaks siis ka kas kiita või mitte.

  ReplyDelete
 108. Maski endal kahjuks pole kuid tahaksin väga selle ,hea asja, ära proovida. Olen paljutega sellel teemal rääkinud ja on kiidetud.

  ReplyDelete
 109. Maski endal kahjuks ei ole. Kõige rohkem olen vaimustatud sellest, et tegu on Eesti tootega. Kindlat toimet siin lahkama ei hakka, sest eks igaüks uuris selle juba ise välja, kui juba varem ei teadnud. Usun, et nii mõnigi soetab selle toote endale ka siis, kui loos võitmata jääb.

  http://triinuh.blogspot.com/2014/03/stellariumi-loos.html

  ReplyDelete
 110. Maski endal olemas ei ole, kuid kõik arvustused, mida lugenud olen on nii kiitvad ja head, siis sooviks endalegi.
  Jagatud facebookis:)

  ReplyDelete
 111. Maski endal olemas ei ole, kuid prooviks heameelega.
  Samuti on tulemas emal sünnipäev ning ka muidugi emadepäev....oleks suurepärane kingiidee ;)
  Maski kohta kuulsin esmakordselt Sinu blogist, kui eestimaisest imetootedst :D
  Huvitav on, et see eemaldab organismist jääkaineid, igapäevasel meikides tuleb see vägagi kasuks ning muidugi veel kooriv ja kohene effekt. Lausa peab ise järgi proovima :)

  ReplyDelete
 112. Pole veel seda väga kiidetud maski proovida saanud, aga teeks seda hea meelega :)

  ReplyDelete
 113. Olen sellest maskist ainult ja ainult head kuulnud, seepärast sooviksin seda väga-väga proovida.

  ReplyDelete
 114. Maski endal ei ole, kuid sooviksin seda väga....

  ReplyDelete
 115. Kahjuks ei ole kodus seda maski veel, aga olen kuulnud ainult positiivseid kommentaare selle kohta. See on kuuldavasti ainuke mask, mis peqle esimest kasutuskorda kohe naha pehmeks teeb ja muudab selle super pehmeks ja ilusaks.
  Kindlasti tahaks seda võita ja veel suurem soov on seda võita!

  ReplyDelete
 116. No kuulnud olen mina ikka imejutte, ja seetõttu tahaks ka seda toodet proovida ja ühineda kiidusõnadega:)

  ReplyDelete
 117. Olen kuulnud ainult positiivseid kommentaare selle kohta.
  Kindlasti tahaks seda proovida, see oleks suurepärane kingitus ise endale, kui lapse kõrvalt ei jää aega eriti endaga tegelemiseks ja selle maskiga ma tunneksin end kuningannana!

  ReplyDelete
 118. Maski mul endal olemas ei ole, kuid tahaks seda palju kiidetud maski proovida! :) Olen lugenud selle kohta mitmetest blogidest. :)

  ReplyDelete
 119. Olen kasutanud ja nii nagu Stella sinu kiidusõnade peale soetatud sai, tõeliselt hea mask! Soovitan! :)

  ReplyDelete
 120. Endal maski pole, aga sooviks kindlasti proovida! Kuulnud olen ainult kiidusõnu.

  ReplyDelete
 121. Mina pole samuti seda maski veel proovida saanud. Kinkisin just sõbrannale sünnipäevaks selle, kuid endale pole veel raatsinud osta :) Jagasin enda facebookis linki.

  ReplyDelete
 122. Mina pole samuti seda imemaski proovida saanud, sest lihtsalt ei ole raatsinud veel endale seda osta. Kinkisin just sõbrannale ühe potsiku, ehk laenab ka mulle korra kui siin ei võida :P. Jagasin enda facebooki lehel linki. :)

  ReplyDelete
 123. Endal ei ole seda maski, kuid tahaks väga proovida. Ja olen ainul head kuulnud :)
  Jagasin ka fb-s linki :)

  ReplyDelete
 124. Maski endal ei ole. Olen kuulnud,et on näonahka sügavpuhastav ja klaarimaks tegev toime. Vot seda tahaks küll ise järgi proovida ja veel Eestis valmistatud.

  ReplyDelete
 125. Minul maski pole,kuid olen kuulnud,et see imemask on valmistatud Eestis ja omab näonahka sügavpuhastavat ja klaarimaks tegevat toimet. Seda tahaks küll ise proovida.

  ReplyDelete
 126. Veel ei ole, aga kindlasti millalgi soetan!

  ReplyDelete
 127. Olen maski korra proovinud ja tuleb tõdeda, et toimis tõesti nii nagu lubatakse, naeratuse tõi küll näole. Seega teeb Vestige Verdant mask suure pai nii näole kui hingele! :)

  ReplyDelete
 128. Ei ole veel olnud võimalust seda imemaski kasutada, kuid olen lugenud paljude Eesti blogijate arvustusi sellest ning olen väga põnevil maski kasutamisest. Loodetavasti tekib mul see võimalus mask just sellest kampaaniast võita :)

  ReplyDelete
 129. Prooviks midagi erilist, midagi uut, tõepoolest :D

  ReplyDelete
 130. Ei ole proovinud, aga sooviksin kindlasti proovida

  ReplyDelete
 131. Ei ole proovinud, aga kindlasti tahaks katsetada, milliseid imesid see mulle pakub, link jagatud

  ReplyDelete
 132. Pole kasutanud, aga ainult head olen sellest küll kuulnud:)

  ReplyDelete
 133. Pole ise kasutanud veel, aga kuuldused on ainult head :)

  ReplyDelete
 134. Olen sellest maskin nii kuulnud, kui ka lugenud ainult head:) Tundub, et tegemist on imelise tootega! Kahjuks endal pole olnud võimalust Vestige Verdant maski proovida aga loodan, et millalgi avaneb see võimalus:)

  ReplyDelete
 135. Sooviks väga proovida. Kuulnud ei ole midagi

  ReplyDelete
 136. Vestige Verdant maskist olen kuulnud just viimasel ajal ning tundub, et see kogub järjest enam populaarust, seega, nüüd sooviks seda ka ise proovida. :)

  ReplyDelete
 137. Ise ei ole veel proovinud, kuid usun, et tegemist on tõelise iluhitiga!!! :)

  ReplyDelete
 138. Kahjuks ei ole jõudnud ise veel katsetada, kuid usun, et tegemist on tõelise iluhitiga!!! :)

  ReplyDelete
 139. Oleks super see võita ja järele proovida :)

  ReplyDelete
 140. Juba üks oli ja praegu üks otsakorral ja ilma selleta enam elada ei oska! Ausalt ! Soovitan kõigile! Kiidan tegijaid!!

  ReplyDelete
 141. Endal pole, aga ainult head olen kuulnud.

  ReplyDelete
 142. Endal kahjuks pole aga olen selle kohta väga palju head lugenud. Väga tahaks ise ka seda imemaski proovida :)

  ReplyDelete
 143. Kahjuks ei ole veel õnne olnud seda supermaski oma näole tutvustada, proovida tahaks aga hirmsasti :) Seda enam,et tegu on meie oma eesti tootega.Olen kuulnud ainult positiivset tagasisdet,endal on üsna probleemne näonahk-äkki teeks mask ka minu näoga väikese ime :)

  ReplyDelete
 144. Väga tahaksin proovida, olen kuulnud selle toote kohta palju head! (Y)

  ReplyDelete
 145. Väga sooviksin seda maski proovida. Toote tutvustus ning kommentarid on olnud palju lubavad...

  ReplyDelete
 146. Minul veel imemaski ei ole, aga tahaksin seda väga proovida.
  Mu nahk on väga halvas seisus ja olen juba neli kuud Roaccutane ravil olnud. Nädala pärast saab see läbi ja tuleks kasuks kohe uus väärt kraam kasutusele võtta, et saadud tulemust säilitada.
  Jagasin linki FB-s.
  Margit Metsallik

  ReplyDelete
 147. Ei ole ise kasutanud aga ei ole eriti kuulnud selle kohta.

  ReplyDelete
 148. Ei ole olemas. Peab tunnistama, et proovimata ei raatsika ka sellist summat välja käia. Aga hakkasin selle maski kohta siit-sealt vapustavalt häid sõnu kuulma ning nüüd googeldades sattusin seesuguse loosi peale. Mine tea, äkki oli see saatus ja veab!

  ReplyDelete
 149. Ei ole endal kahjuks olemas, veel. Kuulnud olen vaid positiivset, eriti on kiidetud maski poore puhastavat toimet.

  Engli Smitt

  ReplyDelete
 150. Ei ole kasutanud, kuid soovi oleks just positiivsete arvamuste pärast

  ReplyDelete
 151. Ise pole veel maski proovida saanud kuid häid arvustusi olen lugenud mitmeid ning ootan innuga loosi löppu- fingers crossed ofcourse!!!

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig